Документи
КЗ ЦНТТУМ ХОР
Про підсумки проведення ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських відкритих змагань у

 

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ,НАУКИТА МОЛОДІ

 

Н А К А З

 

26.06. 2019                                                                                         №169

 

Про підсумки  проведення

ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді

з судномодельного спорту у 2019 р.

 

 

 

На виконання наказу Департаменту освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації від 16 квітня 2019 року № 93 «Про проведення ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських відкритихзмаганьучнівськоїмолодізсудномодельногоспортуу2019році, 05 червня поточного року на базі комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради проведено            ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських відкритихзмаганьучнівськоїмолодізсудномодельногоспорту.

У змаганнях взяли участь 27 вихованців позашкільних навчальних закладів Великолепетиського, Високопільського районів, м. Нова Каховка, м. Херсона та здобувачі освіти Токарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району.

Змагання проводились в п'яти класах цивільних суден, військових кораблів та радіокерованих класах судномоделей.

Переможцем командної першості стала команда комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

На підставі висновків журі та організаційного комітету

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Визнати переможцями ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських відкритихзмаганьучнівськоїмолодізсудномодельногоспорту, вихованців  закладів позашкільної освіти та здобувачів освіти згідно зі списком,  що додається.

2. Комунальному закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради  (Рудика О.В.) нагородити:

2.1. Дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів команди, які посіли І, ІІ, ІІІ місця.

2.2. Дипломами та медалями  І, ІІ, ІІІ ступенів учасників заходу, які посіли призові місця. 

3.  Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Директор Департаменту                                                                         Є. КРИНИЦЬКИЙ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 

до наказу Департаменту освіти, науки

та молоді обласної державної адміністрації

від 26.06. 2019 р.  №  169

 

 

СПИСОК

переможцівІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з судномодельного спорту

 

І місце –  команда  комунального закладу «Центр науково-технічної творчості»

                  Херсонськоїобласноїради.

ІІмісце-  командаБудинкудитячоїтворчостіНовокаховськоїміськоїради.

ІІІ місце – команда комунального закладу «Центр науково-технічної творчості»

                   Херсонськоїобласноїради.

.

Клас моделей цивільних суден (ЕН-600)

Диплом І степеня:

  1. Руденко Андрій Юрійович, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості» Херсонської обласної ради.

 

Диплом ІІ степеня:

  1. Горлов Ілля Дмитрович, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості» Херсонської обласної ради.

 

Диплом ІІІ степеня:

  1. Виждлв Сергій Дмитрович, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості» Херсонської обласної ради.

 

                  Клас моделей військових кораблів (ЕК-600)

 

Диплом І степеня:

  1. Руденко Андрій Юрійович, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості» Херсонської обласної ради.

 

Диплом ІІ степеня:

  1. Пурей Владислав Анатолійович, вихованець Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради.

 

Диплом ІІІ степеня:

  1. Прокопенко Сергій Олександрович вихованець Високопільського центру дитячої та юнацької творчості.

 

 

Клас моделей-копій ЕХ-600 (молодша вікова група)

 

Диплом І степеня:

  1. Бурдін Владислав Русланович, вихованець Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради.

 

Диплом ІІ степеня:

  1. Прокопенко Сергій Олександрович вихованець Високопільського центру дитячої та юнацької творчості.

 

Диплом ІІІ степеня:

  1. Єременко Олександр Миколайович, вихованець Великолепетиського  центру дитячої та юнацької творчості.

 

Клас моделей-копій ЕХ-600 (старша вікова група)

 

Диплом І степеня:

1.Лузін Іван Антонович, вихованець Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради.

 

Диплом ІІ степеня:

  1. Руденко Андрій Юрійович, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

Диплом ІІІ степеня:

  1. Кіхтенко Данило Дмитрович, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

                Радіокерована модель класу F2-U

 

Диплом І степеня:

  1. Криворучко  Богдан Володимирович, здобувач освіти 9 класу Токарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району.

 

Диплом ІІ степеня:

        1.Тарасов Данило Олександрович, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

Диплом ІІІ степеня:

1.Мірошніков Нікіта Ігорович, вихованець Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради.

 

 

Радіокерована модель класу F4 -А

 

Диплом І степеня:

        1.Тарасов Данило Олександрович, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

Диплом ІІ степеня:

1.Лузін Іван Антонович, вихованець Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради.

Диплом ІІІ степеня:

1.Кучеровський Богдан Дмитрович, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

 

Останні НОВИНИ

Про підсумки проведення ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських відкритих змагань у

Про підсумки проведення ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських відкритих змагань у

Про підсумки проведення ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських відкритих змагань у