Документи
КЗ ЦНТТУМ ХОР
Про підсумки обласної виставки учнівської молоді з декоративно-ужиткового мисте

 

 

Україна

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ, НАУКИ ТА МОЛОДІ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Н А К А З                                                

02. 04. 2019                                       м.Херсон                                   № 30

 

Про підсумки обласної виставки

учнівської молоді з декоративно-ужиткового

мистецтва «Знай і люби свій край» у 2019 році

 

Відповідно до плану роботи комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради у березні поточного року проведено обласну виставку «Знай і люби свій край». Навиставку представлено 681 роботи з усіх районів та міст області. Всього у виставці взяло участь 146закладів освіти області. 

Слід  відзначити активну участь у виставці  закладів освіти Білозерського       (11 закладів), Голопристанського (18 закладів), Новотроїцького (13 закладів) районів та міст Нова Каховка (13 закладів), Херсона (31 заклади).

Журі відмітило, що кількість робіт поданих на виставку стало значно менше, але рівень робіт підвищився.

Загалом найбільшу кількість призових місць у виставці отримали учні Бериславського (27), Білозерського (20), Голопристанського (27), Каховського (21) районів та міст Нової Каховки (33),  Херсона (201).

36 найкращих робіт виставки рекомендовано журі для участі  у Всеукраїнській виставці з декоративно-ужиткового мистецтва “Знай і люби свій край”. Це роботи учнів Білозерського (1), Каховського (2), Новотроїцького (1), Олешківського (10), Скадовського (1)  районів та міст Гола Пристань (1), Нова Каховка (1) і Херсона  (19).

На підставі вище зазначеного і матеріалів журі

 

НАКАЗУЮ:

 

1.Затвердити результати обласної виставки учнівської молоді з декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край» у 2019 році, що додаються.

2.Нагородити дипломами переможців виставки:

2.1.Учнів-авторів кращих робіт, які посіли І, ІІ, ІІІ місця (додаток 1);

2.2.Творчі колективи гуртків та студій, що посіли призові місця у виставці (додаток 2);

2.3.Керівників гуртків та творчих об'єднань за плідну роботу з естетичного виховання учнівської молоді та активну участь  в обласній виставці з декоративно-ужиткового мистецтва (додаток 3).

3. Культорганізатору забезпечити участь у Всеукраїнській виставці з декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край!».

4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

Директор комунального закладу

«Центр науково-технічної творчості

учнівської молоді»

Херсонської обласної ради                                               О.В.Рудика

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

02.04.2019   № 30

 

Результати

обласної виставки з декоративно-ужиткового мистецтва

 «Знай і люби свій край»  у 2019 році

№ з/п

Район

Кількість експонатів

Кількість закладів освіти

Кількість експонатів вищої категорії

Участь у Всеукр. виставці

Загальна кільк. балів

Зайняте місце

І

ІІ

 

ІІІ

 

 

  1.  

м. Херсон

202

31

118

47

36

19

824

І

  1.  

КЗ «ЦНТТУМ» ХОР

15

1

7

-

6

-

41

12

  1.  

м. Гола Пристань

37

6

4

2

13

1

42

11

  1.  

м. Каховка

8

1

3

-

2

-

17

16

  1.  

м.Нова Каховка

53

13

6

10

17

1

80

ІІІ

  1.  

Бериславський

38

9

8

8

11

-

75

4

  1.  

Білозерський

30

11

4

4

12

1

47

9-10

  1.  

Великолепетиський

-

-

-

-

-

-

-

-

  1.  

В.Олександрівський

15

5

5

-

4

-

29

15

  1.  

Верхньорогачицький

13

4

-

4

2

-

14

17

  1.  

Високопільський

4

1

-

-

1

-

1

20

  1.  

Генічеський

5

1

-

1

3

-

6

19

  1.  

Голопристанський +

   2 ОТГ

46

18

5

8

14

-

63

6

  1.  

Горностаївський (ОТГ)

22

2

4

6

14

-

47

9-10

  1.  

Іванівський

19

6

-

1

4

-

7

18

  1.  

Каланчацький

22

6

10

5

4

-

69

5

  1.  

Каховський

26

4

12

4

5

2

83

ІІ

  1.  

Нижньосірогозький

19

6

2

3

6

-

58

7

  1.  

Нововоронцовський

-

-

-

-

-

-

-

-

  1.  

Новотроїцький

28

13

2

4

10

1

35

13

  1.  

Олешківський

39

4

23

3

8

10

162

І

  1.  

Скадовський

29

7

7

3

6

1

53

8

  1.  

Чаплинський

 (у т.ч. 4 ОТГ)

13

3

5

2

2

-

33

 

14

 

Разом:

681

146

225

113

170

36

 

 

 

Культорганізатор                                                                             Н.В.Скакун

Додаток 1

до наказу комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді

Херсонської обласної ради

02.04.2019   № 30

 

СПИСОК

призерів обласної виставки з  декоративно-ужиткового мистецтва

 «Знай і люби свій край»,  які нагороджуються дипломами

 

Першого ступеня: 

  1. Пронтенко Аліна Владиславівна, учениця 8 класу Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Голопристанської міської ради;
  2. Терещенко Вікторія Валентинівна, учениця 11 класу  Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради;
  3. Девятаєва Анастасія Юріївна, учениця 11 класу  Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради;
  4. Барановська Валерія Романівна, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  5. Кащєєва Катерина Віталіївна, учениця 2 класу, вихованка гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  6. Кошева Юлія Ігорівна, учениця 2 класу, вихованка гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  7. Іванченко Інна, учениця 3 класу Новокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 Новокаховської міської ради;
  8. Іванченко Денис, учень 3 класу Новокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 Новокаховської міської ради;
  9. Подгорна Єлизавета Олегівна, вихованка гуртка образотворчого мистецтва Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;
  10. Барановський Дмитро Ігорович, вихованець гуртка образотворчого мистецтва Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;
  11.  Нестеренко Марія Юріївна, вихованка гуртка образотворчого мистецтва Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;
  12. Копитюк Карина Юріївна, вихованка гуртка образотворчого мистецтва Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;
  13. Крамаренко Катерина Федірівна, вихованка гуртка образотворчого мистецтва Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;
  14. Ігнашова Вікторія Романівна, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Майстерня сувенірів» Бериславської районної станції юних техніків Бериславської районної ради;
  15. Латишко Єлизавета Олександрівна, учениця 7 класу, вихованка гуртка «Майстерня сувенірів» Бериславської районної станції юних техніків Бериславської районної ради;
  16. Тищенко Анастасія Віталіївна, учениця 11 класу Бериславського закладу повної загальної середньої освіти № 3 Бериславської районної ради;
  17. Молчанов Денис Миколайович, учень 8 класу Бериславського закладу повної загальної середньої освіти № 1 Бериславської районної ради;
  18. Каспрійський Микита Олександрович, учень 8 класу Бериславського закладу повної загальної середньої освіти № 1 Бериславської районної ради;
  19. Кравчук Мирослава, вихованка гуртка «Бісероплетіння» Бериславської районної станції юних техніків Бериславської районної ради;
  20. Ахмедзянова Ольга Олександрівна, учениця 7 класу, вихованка гуртка «Мистецтво нашого народу» комунального закладу «Центр позашкільної освіти Білозерської районної ради Херсонської області»;
  21. Константинова Катерина Сергіївна, учениця 8 класу, вихованка гуртка «Сувенірний» комунального закладу «Центр позашкільної освіти Білозерської районної ради Херсонської області»;
  22. Кірілова Таїсія Олександрівна, учениця 10 класу Білозерського закладу повної загальної середньої освіти № 3 Білозерської селищної ради Херсонської області;
  23. Посунько Олександра Дмитрівна, учениця 10 класу Томинобалківського закладу повної загальної середньої освіти Білозерської селищної ради Херсонської області;
  24. Полуйко Єлизавета Олександрівна, учениця 7 класу, вихованка гуртка «В'язання та макраме» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Великоолександрівської районної ради;
  25. Жидкова Кіра Юріївна, учениця 6 класу, вихованка гуртка «В'язання та макраме» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Великоолександрівської районної ради;
  26. Бойко Анжела Миколаївна, учениця 9 класу, вихованка гуртка «В'язання та макраме» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Великоолександрівської районної ради;
  27. Нагірна Дар'я Юріївна, учениця 4 класу, вихованка гуртка «В'язання та макраме» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Великоолександрівської районної ради;
  28. Новосад Ксенія Андріївна, учениця 2 класу Великоолександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Великоолександрівської районної ради;
  29. Манюгіна Анна Романівна, учениця 5 класу Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанської районної ради;
  30. Васильєва Ірина Дмитрівна, учениця 5 класу Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанської районної ради;
  31. Кузьмічова Марина Олексіївна, учениця 8 класу Малокопанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанської районної ради;
  32. Гаврилюк Аліна Олександрівна, учениця 8 класу Залізнопортівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанської районної ради;
  33. Боднар Віолетта Олександрівна, учениця 6 класу Залізнопортівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанської районної ради;
  34. Бризгун Валерія Олександрівна, вихованка гуртка «Асорті» комунального закладу «Селищний Будинок дитячої творчості Горностаївської селищної ради Херсонської області»;
  35. Буркот Таміла Олексіївна, вихованка гуртка «Креатив» комунального закладу «Селищний Будинок дитячої творчості Горностаївської селищної ради Херсонської області»;
  36. Бібліва Анжеліка Іванівна, вихованка гуртка «Креатив» комунального закладу «Селищний Будинок дитячої творчості Горностаївської селищної ради Херсонської області»;
  37. Семенчук Аліна, учениця 4 класу, вихованка гуртка «Чарівний бісер» Центру дитячої та юнацької творчості Каланчацької селищної ради Херсонської області;
  38. Супрун Надія, учениця 5 класу, вихованка гуртка «Чарівний бісер» Центру дитячої та юнацької творчості Каланчацької селищної ради Херсонської області;
  39. Харченко Ілля, учень 6 класу, вихованець гуртка «Витинанка» Центру дитячої та юнацької творчості Каланчацької селищної ради Херсонської області;
  40. Кравченко Оксана, учениця 6 класу, вихованка зразкового колективу «Храм доброго мистецтва» Центру дитячої та юнацької творчості Каланчацької селищної ради Херсонської області;
  41. Калініна Надія, учениця 4 класу, вихованка зразкового колективу «Храм доброго мистецтва» Центру дитячої та юнацької творчості Каланчацької селищної ради Херсонської області;
  42. Зарицька Діана, учениця 5 класу, вихованка зразкового колективу «Храм доброго мистецтва» Центру дитячої та юнацької творчості Каланчацької селищної ради Херсонської області;
  43. Скригун Гліб, учень 3 класу, вихованець гуртка «Салон дитячих витворів» Центру дитячої та юнацької творчості Каланчацької селищної ради Херсонської області;
  44. Пруцакова Кіра, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Гончарство» опорного закладу «Горьківський заклад повної загальної середньої освіти» Каланчацької селищної ради Херсонської області;
  45. Нікітенко Валерія, учениця 2 класу, вихованка гуртка «Гончарство»  опорного закладу «Горьківський заклад повної загальної середньої освіти» Каланчацької селищної ради Херсонської області;
  46. Гюрджян Аліна, учениця 11 класу опорного закладу «Горьківський заклад повної загальної середньої освіти» Каланчацької селищної ради Херсонської області;
  47. Шараєва Вікторія Олегівна, учениця 10 класу Коробківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховської районної ради;
  48. Піскун Юлія, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Народні ремесла» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості Каховської районної ради Херсонської області»;
  49. Стеблецька Мар'яна, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Народні ремесла» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості Каховської районної ради Херсонської області»;
  50. Шаповалова Анастасія, учениця 11 класу, вихованка гуртка «Народні ремесла» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості Каховської районної ради Херсонської області»;
  51. Мирошниченко Олександра, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Блік» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості Каховської районної ради Херсонської області»;
  52. Токарєв Станіслав, учень 7 класу, вихованець гуртка «Блік» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості Каховської районної ради Херсонської області»;
  53. Матлашевська Анастасія, вихованка зразкового художнього колективу гуртка «Юні майстрині» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості Каховської районної ради Херсонської області»;
  54. Шевчук Валентин, вихованець зразкового художнього колективу гуртка «Юні майстрині» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості Каховської районної ради Херсонської області»;
  55. Дудчик Юлія, вихованка зразкового художнього колективу гуртка «Юні майстрині» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості Каховської районної ради Херсонської області»;
  56. Желуденко Анастасія, вихованка зразкового художнього колективу гуртка «Юні майстрині» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості Каховської районної ради Херсонської області»;
  57. Вотчал Валерій, вихованець зразкового художнього колективу гуртка «Юні майстрині» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості Каховської районної ради Херсонської області»;
  58. Єльцин Артем, вихованець зразкового художнього колективу гуртка «Юні майстрині» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості Каховської районної ради Херсонської області»;
  59. Кім Міа, вихованка гуртка «Юні майстри» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості Каховської районної ради Херсонської області»;
  60. Грищенко Ілля Едуардович, учень 7 класу Анатолівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Нижньосірогозької районної ради;
  61. Гритчина Анна Віталіївна, учениця  5 класу, вихованка комунального закладу «Нижньосірогозький будинок творчості дітей та юнацтва» Нижньосірогозької районної ради;
  62. Жбанов Олександр Костянтинович, вихованець гуртка «Візерунок» Новотроїцької станції юних техніків  Новотроїцької районної ради;
  63. Барінов Микола Васильович, вихованець гуртка «Візерунок» Новотроїцької станції юних техніків  Новотроїцької районної ради;
  64. Хонько Дмитро, вихованець гуртка «Візерунок» Новотроїцької станції юних техніків  Новотроїцької районної ради;
  65. Боярчук Юлія Андріївна, вихованка гуртка «Сонячні барви»  Чкалівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новотроїцької районної ради;
  66. Міхіна Єлизавета Сергіївна, вихованка гуртка «Сонячні барви»  Чкалівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новотроїцької районної ради;
  67. Лєбєдєвська Аліна Андріївна, вихованка гуртка «Сонячні барви»  Чкалівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новотроїцької районної ради;
  68. Альохіна Арина Романівна, вихованка гуртка «Мій улюблений сувенір» Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;
  69. Андреєва Софія Олександрівна, вихованка гуртка «Дизайн асорті» Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;
  70. Гончарова Вероніка Андріївна, вихованка гуртка «Дизайн асорті» Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;
  71. Мінакова Марія Олександрівна, вихованка гуртка «Дизайн асорті» Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;
  72. Корчагіна Катерина Володимирівна, вихованка гуртка «Дизайн асорті» Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;
  73. Андреєва Софія Олександрівна, вихованка гуртка «Дизайн асорті» Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;
  74. Мінюкова Валерія Романівна, вихованка гуртка «Дизайн асорті» Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;
  75. Томашина Катерина Вадимівна, вихованка гуртка «Дизайн асорті» Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;
  76. Сапожніков Данил Олександрович, вихованець гуртка «Ми малюємо світ» Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;
  77. Фролова Вікторія Валеріївна, вихованка гуртка «Ми малюємо світ» Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;
  78. Сичова Софія Станіславівна, вихованка гуртка «Барвінок» Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;
  79. Губенко Ксенія Михайлівна, вихованка гуртка «Барвінок» Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;
  80. Альохіна Валерія Володимирівна, вихованка гуртка «Барвінок» Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;
  81. Альохіна Арина Романівна, вихованка гуртка «Мій улюблений світ» Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;
  82. Купріянова Софія Вячеславівна, вихованка гуртка «Юний дизайнер» Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;
  83. Фролова Вікторія Валеріївна, вихованка гуртка «Ми малюємо світ» Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;
  84. Білецький Микола Андрійович, вихованець гуртка «Ажурне випилювання» Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;
  85. Імшеницький Артем Олександрович, вихованець гуртка «Ажурне випилювання» Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;
  86. Лаврухін Данил Сергійович, вихованець гуртка «Ажурне випилювання» Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;
  87. Степанов Олександр Андрійович, вихованець гуртка «Ажурне випилювання» Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;
  88. Гончаренко Артем Олександрович, вихованець гуртка «Ажурне випилювання» Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;
  89. Сабуцька Єлизавета Олегівна, вихованка гуртка «Художня вишивка» Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;
  90. Свистухіна Анна Олегівна, вихованка гуртка «Художня вишивка» Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;
  91. Бурдейна Владислава Ігорівна, вихованка гуртка «Художня вишивка» Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;
  92. Петравічюс Софія Андріївна, вихованка гуртка «Художня вишивка» Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;
  93. Швед Юлія Володимирівна, вихованка гуртка «Художня вишивка» Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;
  94. Шамоян Михайло Олександрович, вихованець гуртка «Інтарсія по деревині» Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;
  95. Коростильов Кирило Денисович, вихованець гуртка «Виготовлення сувенірів» Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;
  96. Абисов Віктор Дмитрович, вихованець гуртка «Чарівний лобзик»  Виноградівського закладу повної загальної освіти ім.. О.М. Соценка Олешківського району;
  97. Теленик Олександр Олександрович, учень 5 класу, вихованець гуртка «Чарівний лобзик» Виноградівського закладу повної загальної освіти ім.. О.М. Соценка Олешківського району;
  98. Демченко Олександр Вікторович, учень 2 класу Скадовської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «Академія творчості» Скадовського району;
  99. Дьяков Кирил Геннадійович, учень 2 класу Скадовської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «Академія творчості» Скадовського району;
  100. Міщук В'ячеслав Володимирович, вихованець гуртка «Народної творчості» Скадовського центру дитячої та юнацької творчості Скадовського району;
  101. Грибанова Руслана Олександрівна, учениця 4 класу Скадовської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «Академія творчості» Скадовського району;
  102. Островський Артем Олександрович, учень 5 класу вихованець гуртка  образотворчого мистецтва «Колорит» Скадовської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «Академія творчості» Скадовського району;
  103. Смикова Софія Сергіївна, учениця 5 класу Скадовської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «Академія творчості» Скадовського району;
  104. Лунгу Вероніка Валеріївна, вихованка гуртка образотворчого мистецтва «Колорит»  Скадовської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «Академія творчості» Скадовського району;
  105. Грушовець Поліна Володимирівна, вихованка гуртка образотворчого мистецтва «Колорит» Скадовської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «Академія творчості» Скадовського району;
  106. Бабенко Олена Вікторівна, вихованка гуртка «Народний світ» Шевченківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Скадовського району;
  107. Вишковський Дмитро Вікторович, учень 5 класу, вихованець гуртка «Художня обробка деревини» Преображенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чаплинського району;
  108. Білоус Ростислав, учень 4 класу, вихованець гуртка «Художня обробка деревини»  Преображенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чаплинського району;
  109. Янковська Марина Миколаївна, учениця 3 класу, вихованець гуртка «Художня обробка деревини»  Преображенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чаплинського району;
  110. Гришко Владислав, вихованець гуртка «Диво-лобзик» опорного закладу Чаплинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Чаплтнської селищної ради;
  111. Татаровський Дмитро Володимирович, вихованець гуртка «Авіамоделювання» комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
  112. Перекуча Діана Володимирівна, вихованка гуртка «Авіамоделювання» комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
  113. Янощук Софія Олександрівна, вихованка гуртка «Виготовлення виробів з бісеру» комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
  114. Євдокимова Дар'я Олексіївна, вихованка гуртка «Виготовлення виробів з бісеру» комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
  115. Семеног Анастасія Миколаївна, вихованка гуртка «Виготовлення виробів з бісеру» комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
  116. Дубіна Валерія Ігорівна, вихованка гуртка «Моделювання іграшок сувенірів» комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
  117. Блувштейн Софія, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  118. Мельниченко Марія, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  119. Десятнікова Валерія, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  120. Гринберг Марина, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  121. Вишневецька Кіра, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  122. Березна Марія, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  123. Фертак Ксенія, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  124. Шелін Максим, вихованець гуртка «Гончарство» Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  125. Скріпкіна Марія, вихованка гуртка «Гончарство» Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  126. Васильєва Катерина, вихованка гуртка «Гончарство» Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  127. Дименська Анастасія, вихованка гуртка «Студія образотворчого мистецтва» Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  128. Стойкова Маргарита, вихованка гуртка «Народна творчість» Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  129. Куликова Христина, вихованка гуртка «Народна творчість» Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  130. Євтушенко Катерина Сергіївна, вихованка гуртка «Народна творчість» Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  131. Завгородняя Маргарита, вихованка гуртка «Чорноморські дива» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  132. Римбул Софія, вихованка гуртка «Чорноморські дива» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  133. Білоножко Катерина, вихованка гуртка «Сувенірна майстерня» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  134. Ляліна Дар'я, вихованка гуртка «Майстриня» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  135. Чернуха Єлизавета, вихованка гуртка «Образотворчий та декоративний дизайн» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  136. Лісін Станіслав, вихованець гуртка «Світ рукоділля» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  137. Демковець Катерина, вихованка гуртка «Сувенірна майстерня» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  138. Безган Елліна, вихованка гуртка «Образотворчий та декоративний дизайн» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  139. Комова Марина, вихованка гуртка «Образотворчий та декоративний дизайн» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  140. Базиченко Олена, вихованка гуртка «Чорноморські дива» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  141. Шаповалова Маргарита, вихованка гуртка «Чорноморські дива» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  142. Григорашенко Максим, вихованець гуртка «Чорноморські дива» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  143. Непоряденко Вікторія, вихованка гуртка «Креативне рукоділля» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  144. Азімова Ганна, вихованка гуртка «Креативне рукоділля» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  145. Булахова Катя, вихованка гуртка «Креативне рукоділля» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  146. Бортник Анна Сергіївна, вихованка гуртка Художнього конструювання з ниток і бісеру Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  147. Сергієва Руслана Сергіївна, вихованка гуртка Художнього конструювання з ниток і бісеру Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  148. Фільчакова Анастасія Ігорівна, вихованка гуртка Художнього конструювання з ниток і бісеру Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  149. Цуренко Поліна Сергіївна, вихованка гуртка Художнього конструювання з ниток і бісеру Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  150. Войтюк Юлія Олександрівна, вихованка гуртка Художнього конструювання з ниток і бісеру Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  151. Рубець Злата Олександрівна, вихованка гуртка Художнього конструювання з ниток і бісеру Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  152. Рубець Софія Олександрівна, вихованка гуртка Художнього конструювання з ниток і бісеру Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  153. Медянцева Аліна Олександрівна, вихованка гуртка Художнього конструювання з ниток і бісеру Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  154. Колдунова Анастасія Сергіївна, вихованка гуртка Художнього конструювання з ниток і бісеру Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  155. Рябоконь Анна Сергіївна, вихованка гуртка Конструювання і моделювання одягу Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  156. Попелишко Вікторія Дмитрівна, вихованка гуртка Конструювання і моделювання одягу Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  157. Лящук Олеся, вихованка гуртка «Виготовлення іграшок» Херсонського державного будинку художньої творчості;
  158. Сидякіна Мілітіна, вихованка гуртка «Виготовлення іграшок» Херсонського державного будинку художньої творчості;
  159. Чорний Олег, вихованець гуртка «Виготовлення іграшок» Херсонського державного будинку художньої творчості;
  160. Яковлєва Ганна, вихованка гуртка «Виготовлення іграшок» Херсонського державного будинку художньої творчості;
  161. Бойко Андрій, вихованець гуртка «Виготовлення іграшок» Херсонського державного будинку художньої творчості;
  162. Ревенко Вікторія, вихованка гуртка «Виготовлення іграшок» Херсонського державного будинку художньої творчості;
  163. Вересов Богдан, вихованець гуртка «Виготовлення іграшок» Херсонського державного будинку художньої творчості;
  164. Кицик Евеліна Олексіївна, вихованка зразкового художнього колективу системи Міністерства освіти і науки України гурток «Природа і фантазія» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  165. Єрохіна Аліна Ігорівна, вихованка зразкового художнього колективу системи Міністерства освіти і науки України гурток «Природа і фантазія» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  166. Бережна Богдана Василівна, вихованка зразкового художнього колективу системи Міністерства освіти і науки України гурток «Природа і фантазія» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  167. Капінос Роман Олександрович, вихованець зразкового художнього колективу системи Міністерства освіти і науки України студія образотворчого мистецтва «Декор» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  168. Гогіна Анна Олександрівна, вихованка зразкового художнього колективу системи Міністерства освіти і науки України студія образотворчого мистецтва «Декор» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  169. Савченко Євгенія Олександрівна, вихованка зразкового художнього колективу системи Міністерства освіти і науки України студія образотворчого мистецтва «Декор» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  170. Суворова Анастасія, вихованка зразкового художнього колективу системи Міністерства освіти і науки України студія образотворчого мистецтва «Декор» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  171. Колеснікова Христина Владиславівна, вихованка зразкового художнього колективу системи Міністерства освіти і науки України студія образотворчого мистецтва «Декор» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  172. Кононенко Ірина Сергіївна, вихованка зразкового художнього колективу системи Міністерства освіти і науки України студія образотворчого мистецтва «Декор» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  173. Даюб Надія Наурасівна, вихованка зразкового художнього колективу системи Міністерства освіти і науки України студія образотворчого мистецтва «Декор» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  174. Березняк Ганна Сергіївна, вихованка народного художнього колективу гурток «Чарівна намистина» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  175. Коркмаз Ділара, вихованка народного художнього колективу гурток «Чарівна намистина» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  176. Форостіна Анастасія, вихованка народного художнього колективу гурток «Чарівна намистина» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  177. Дорофтей Марина, вихованка народного художнього колективу гурток «Чарівна намистина» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  178. Суткова Анна, вихованка народного художнього колективу гурток «Чарівна намистина» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  179. Чернявська Софія, вихованка народного художнього колективу гурток «Чарівна намистина» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  180. Завалій Анастасія, вихованка народного художнього колективу гурток «Чарівна намистина» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  181. Пічура Олександра, вихованка народного художнього колективу гурток «Чарівна намистина» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  182. Ігошина Валерія, вихованка зразкового художнього колективу гурток «Чарівний хрестик» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  183. Мацюк Аліна, вихованка зразкового художнього колективу гурток «Чарівний хрестик» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  184. Гавриленко Софія, вихованка зразкового художнього колективу гурток «Чарівний хрестик» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  185. Карамишева Софія, вихованка гуртка «Природа і фантазія» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  186. Лісовська Анна, вихованка гуртка «Природа і фантазія» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  187. Бурачинська Марія, вихованка гуртка «Природа і фантазія» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  188. Овчар Аріанна, вихованка гуртка «Природа і фантазія» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  189. Курочка Ольга, вихованка гуртка «Природа і фантазія» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  190. Баєва Анна, вихованка гуртка «Природа і фантазія» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  191. Суткова Анна, вихованка гуртка «Захоплююче лозоплетіння» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  192. Крюкова Катерина, вихованка гуртка «Захоплююче лозоплетіння» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  193. Краснянська Єлизавета, вихованка зразкового художнього колективу гурток «Фентезі» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  194. Швець Олена, вихованка зразкового художнього колективу гурток «Фентезі» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  195. Полетаєва Юлія, вихованка зразкового художнього колективу гурток «Фентезі» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  196. Прокоп'єва Маріанна, вихованка зразкового художнього колективу гурток «Фентезі» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  197. Ільченко Діана, вихованка зразкового художнього колективу гурток «Фентезі» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  198. Пробанчук Вікторія, вихованка зразкового художнього колективу гурток «Фентезі» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  199. Чорний Вадим, вихованка зразкового художнього колективу гурток «Фентезі» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  200. Соценко Антоніна, вихованка зразкового художнього колективу гурток «Фентезі» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  201. Браїло Аріна, вихованка зразкового художнього колективу гурток «Фентезі» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  202. Мороз Вікторія, вихованка зразкового художнього колективу гурток «Фентезі» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  203. Новікова Аліна, вихованка зразкового художнього колективу гурток «Фентезі» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  204. Васечкіна Віра, вихованка зразкового художнього колективу гурток «Фентезі» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  205. Бабеша Владислав, вихованка гуртка «Майстерня чудес» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  206. Шевченко Олександра, вихованка гуртка «Майстерня чудес» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  207. Цигурова Уляна, вихованка гуртка «Майстерня чудес» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  208. Семенюк Анастасія, учениця __ класу Херсонської гімназії №  3 Херсонської міської ради;
  209. Бобилєва Марія, учениця __ класу Херсонської гімназії №  3 Херсонської міської ради;
  210. Запорожченко Карина, учениця __ класу Херсонської гімназії №  3 Херсонської міської ради;
  211. Семенченко Яна, учениця __ класу Херсонської гімназії №  3 Херсонської міської ради;
  212. Мельник Олександра, учениця __ класу Херсонської гімназії №  3 Херсонської міської ради;
  213. Іванова Маріанна, учениця __ класу Херсонської гімназії №  3 Херсонської міської ради;
  214. Гілевич Олена, учениця __ класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 Херсонської міської ради;
  215. Волочай Ірина Сергіївна, учениця 8 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 16 із вивченням  мов національних меншин Херсонської міської ради;
  216. Гамаюнова Ганна Євгенівна, учениця 7 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 16 із вивченням  мов національних меншин Херсонської міської ради;
  217. Дєрмєнжі Анна Юріївна, учениця 6 класу Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 ім. Бориса Лавреньова Херсонської міської ради;
  218. Шостак Влада Сергіївна, учениця 9 класу Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 ім. Бориса Лавреньова Херсонської міської ради;
  219. Кропивницька Єлизавета Ярославівна, учениця 11 класу Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 ім. Бориса Лавреньова Херсонської міської ради;
  220. Омутних Марія Андріївна, учениця 11 класу Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 ім. Бориса Лавреньова Херсонської міської ради;
  221. Логвиненко Аделіна Ігорівна, учениця 10 класу Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 ім. Бориса Лавреньова Херсонської міської ради;
  222. Кобилянська Дарія Андріївна, учениця 11 класу Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 ім. Бориса Лавреньова Херсонської міської ради;
  223. Мєшкова Тетяна Максимівна, учениця 7 класу Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 ім. Бориса Лавреньова Херсонської міської ради;
  224. Коновалова-Салакова Катерина, учениця 8 класу Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 ім. Бориса Лавреньова Херсонської міської ради;
  225. Сташенко Анжеліка Сергіївна, учениця __ класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 24 з поглибленим вивченням математики, фізики та англійської мови Херсонської міської ради;
  226. Куприч Ксенія Олександрівна, учениця __ класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 24 з поглибленим вивченням математики, фізики та англійської мови Херсонської міської ради;
  227. Гайдай Іван Валентинович, учень 9 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 28 Херсонської міської ради;
  228. Сімонов Олександр Сергійович, учень 9 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 28 Херсонської міської ради;
  229. Іванюта Аліса Олегівна, вихованка гуртка «Декоративне мистецтво» Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради;
  230. Гончаренко Надія Іллівна, вихованка гуртка «Декоративне мистецтво» Херсонської спеціалізованої  школи І-ІІІ ступенів № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради;
  231. Білоусова Катерина Андріївна, вихованка гуртка «Декоративне мистецтво» Херсонської спеціалізованої  школи І-ІІІ ступенів № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради;
  232. Євсюк Діна Сергіївна, вихованка гуртка «Декоративне мистецтво» Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради;
  233. Ковальчук Яна Євгенівна, учениця 5 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 31 з поглибленим вивченням історії, права та іноземних мов Херсонської міської ради;
  234. Цегельник Любов Сергіївна, учениця 8 класу Херсонського навчально-виховного комплексу № 33 Херсонської міської ради;
  235. Сотник Михайло Олександрович, учень 8 класу Херсонської загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів № 34 Херсонської міської ради;
  236. Замолотнєва Євгенія, учениця __ класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 37 Херсонської міської ради;
  237. Могилевська Єлизавета, учениця __ класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 52 Херсонської міської ради;
  238. Чижихіна Надія, учениця __ класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 52 Херсонської міської ради;
  239. Кушнаренко Василина, учениця __ класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 52 Херсонської міської ради;
  240. Місюкевич Яна, учениця __ класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 53 Херсонської міської ради;
  241. Десятников Андрій, учень __ класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 53 Херсонської міської ради;
  242. Касар Омар, учень __ класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 53 Херсонської міської ради;
  243. Ковальчук Поліна, учениця __ класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 53 Херсонської міської ради;
  244. Горбач Марія Сергіївна, учениця 6 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – спеціалізована школа з поглибленим вивченням англійської мови І ступеня – гімназія» № 56  Херсонської міської ради.

 

Другого ступеня:

  1. Зацерковська Марина Олександрівна, учениця 9 класу Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Голопристанської міської ради;
  2. Беленчук Софія Валентинівна, вихованка гуртка «Декоративно-прикладне мистецтво» комунального позашкільного навчального закладу "Голопристанський міський центр дитячої та юнацької творчості" Голопристанської міської ради;
  3. Карпуша Майя Віталіївна, учениця 5 класу Новокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Новокаховської міської ради;
  4. Капко Дарина Олегівна, учениця 2 класу Новокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Новокаховської міської ради;
  5. Колеснікова Анастасія Вікторівна, вихованка гуртка образотворчого мистецтва Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;
  6. Олійник Анастасія Олегівна, вихованка гуртка образотворчого мистецтва Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;
  7. Дурасова Олександра Русланівна, вихованка гуртка образотворчого мистецтва Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;
  8. Бєлашова Софія Русланівна, вихованка гуртка образотворчого мистецтва Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;
  9. Яценко Марія Олександрівна, вихованка гуртка образотворчого мистецтва Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;
  10. Новікова Аліна Олексіївна, вихованка гуртка образотворчого мистецтва Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;
  11. Самхарадзе Поліна Нодарівна, вихованка гуртка образотворчого мистецтва Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;
  12. Савостіна Ліана Дмитрівна, вихованка гуртка образотворчого мистецтва Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;
  13. Зварич Ольга Володимирівна, вихованка гуртка «Художня світлиця» Бериславського Центру юнацької та дитячої творчості Бериславської районної ради;
  14. Кондратьєва Софія Олексіївна, вихованка гуртка «Художня світлиця» Бериславського Центру юнацької та дитячої творчості Бериславської районної ради;
  15. Масальова Леся Володимирівна, учениця 10 класу Раківського закладу повної загальної середньої освіти Бериславського району;
  16. Мітяшина Дар'я Дмитрівна, вихованка гуртка «Майстерня сувенірів» Бериславської районної станції юних техніків Бериславської районної ради;
  17. Кондакова Вероніка Олексіївна, вихованка гуртка «Майстрик і Майстринка» Бериславської районної станції юних техніків Бериславської районної ради;
  18. Гончарук Мар’яна Дмитрівна, вихованка гуртка «Майстрик і Майстринка» Бериславської районної станції юних техніків Бериславської районної ради;
  19. Гречана Євгенія Олександрівна, учениця 7 класу  Бериславського закладу повної загальної середньої освіти № 3 Бериславської районної ради;
  20. Рубай Вікторія Василівна, учениця 7 класу  Бериславського закладу повної загальної середньої освіти № 3 Бериславської районної ради;
  21. Резніченко Артем Вікторович, учень 9 класу  Бериславського закладу повної загальної середньої освіти № 1 Бериславської районної ради;
  22. Кочергіна Анастасія Анатолівна, учениця 4 класу Садівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради;
  23. Антонюк Олександра Олександрівна, учениця 2 класу Садівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради;
  24. Жежирун Богдана, учениця 6 класу, вихованка гуртка « Дек-Арт» комунального закладу «Центр позашкільної освіти Білозерської районної ради Херсонської області»;
  25. Ковальчук Вікторія, учениця 10 класу Томинобалківського закладу повної загальної середньої освіти Білозерської селищної ради Херсонської області;
  26. Коваль Лариса Олександрівна, учениця 5 класу  Верхньорогачицької опорної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Верхньорогачицької районної ради;
  27. Кисла Юлія Вікторівна, учениця 7 класу Верхньорогачицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Верхньорогачицької районної ради;
  28. Панченко Юлія Максимівна, учениця 4 класу Чистопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Верхньорогачицької районної ради;
  29. Альошина Олена Олексіївна, учениця 3 класу Чистопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Верхньорогачицької районної ради;
  30. Зейтуллаєва Мавіле Рустемівна, учениця 3 класу, вихованка гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» Генічеської районної станції юних техніків Генічеської районної ради;
  31. Кузьмічова Марина Олексіївна, учениця 8 класу Малокопанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанської районної ради;
  32. Єрмакова Владислава Олегівна, учениця 9 класу опорного закладу освіти «Новозбур'ївська школа № 1» Голопристанської районної ради;
  33. Пантак Вікторія Миколаївна, учениця 7 класу Новософіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанської районної ради, вихованка комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради;
  34. Голофастова Ганна Олександрівна, учениця 9 класу Великокардашинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, вихованка комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради;
  35. Соколовський Станіслав Олександрович, учень 2 класу опорного закладу освіти «Новозбур'ївська школа № 1» Голопристанської районної ради;
  36. Імшеницька Тетяна Анатоліївна, учениця 7 класу Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанської районної ради;
  37. Літвіненко Артем Денисович, учень 7 класу Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанської районної ради;
  38. Кириченко Кирило Сергійович, учень 9 класу Кардашинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанської районної ради;
  39. Бризгун Єва Олександрівна, вихованка гуртка «Асорті» комунального закладу «Селищний Будинок дитячої творчості Горностаївської селищної ради Херсонської області»;
  40. Романенко Роза Романівна, вихованка гуртка «Креатив» комунального закладу «Селищний Будинок дитячої творчості Горностаївської селищної ради Херсонської області»;
  41. Чичкевич Анастасія Олексіївна, вихованка гуртка «Світ шиття» комунального закладу «Селищний Будинок дитячої творчості Горностаївської селищної ради Херсонської області»;
  42. Рейдер Валерія Віталіївна, вихованка гуртка «Світ шиття» комунального закладу «Селищний Будинок дитячої творчості Горностаївської селищної ради Херсонської області»;
  43. Пономарьова Христина Ігорівна, вихованка гуртка «Чарівниця» комунального закладу «Селищний Будинок дитячої творчості Горностаївської селищної ради Херсонської області»;
  44. Лудана Марія Анатоліївна, вихованка гуртка «Світ шиття» комунального закладу «Селищний Будинок дитячої творчості Горностаївської селищної ради Херсонської області»;
  45. Маліновська Анастасія, учениця 7 класу Каланчацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Каланчацької селищної ради;
  46. Коваль Євген, учень 7 класу Каланчацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Каланчацької селищної ради;
  47. Городиський Даніїл, учень 5 класу, вихованець гуртка «Витинанка» Центру дитячої та юнацької творчості Каланчацької селищної ради Херсонської області;
  48. Калабурдіна Марія, учениця 5 класу, вихованка гуртка «Гончарство» опорного закладу «Горьківський заклад повної загальної середньої освіти» Каланчацької селищної ради Херсонської обласної ради;
  49. Журавльова Олена Сергіївна, учениця 9 класу Іванівського ліцею № 1 Іванівської селищної ради Іванівського району Херсонської області;
  50. Стеблецька Мар'яна, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Народні ремесла» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості Каховської районної ради Херсонської області»;
  51. Белова Надія, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Натхнення» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості Каховської районної ради Херсонської області»;
  52. Курпійова Надія, учениця 5 класу, вихованка гуртка «Натхнення» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості Каховської районної ради Херсонської області»;
  53. Тищенко Артем, учень 7 класу, вихованець гуртка «Блік» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості Каховської районної ради Херсонської області»;
  54. Руднік Ілля Миколайович, учень 7 класу Степненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нижньосірогозької районної ради;
  55. Кібко Тимур Мірабович, учень 7 класу Степненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нижньосірогозької районної ради;
  56. Ілюшкіна Анастасія Олександрівна, вихованка комунального закладу «Нижньосірогозький будинок творчості дітей та юнацтва» Нижньосірогозької районної ради;
  57. Вишнивецька Єлізавета Андріївна, вихованка комунального закладу «Нижньосірогозький будинок творчості дітей та юнацтва» Нижньосірогозької районної ради;
  58. Сердюк Іван Артурович, учень ___ класу Сиваської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новотроїцької районної ради;
  59. Кальченко Єлизавета Дмитрівна, учениця ___ класу Новотроїцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Новотроїцької районної ради;
  60. Самсоненко Каріна Іванівна, учениця ___ класу Новотроїцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» Новотроїцької районної ради;
  61. Якимець Валерія Вікторівна, вихованка гуртка «Оригамі» Новотроїцької районної станції юних техніків Новотроїцької районної ради;
  62. Чуприна Елона Валеріївна, вихованка гуртка «Ми малюємо світ» Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;
  63. Іванков Андрій Олександрович, учень 8 класу, вихованець гуртка «Чарівний лобзик» Виноградівського закладу повної загальної освіти ім.. О.М. Соценка Олешківського району;
  64. Абисов Віктор Дмитрович, учень 8 класу, вихованець гуртка «Чарівний лобзик» Виноградівського закладу повної загальної освіти ім.. О.М. Соценка Олешківського району;
  65. Владюк Валентин Валентинович, вихованець гуртка «Народної творчості» Скадовського центру дитячої та юнацької творчості Скадовського району;
  66. Тодорчук Єлизавета Сергіївна, вихованка гуртка «Народна творчість» Шевченківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Скадовського району;
  67. Холоденко Діана Арамівна, вихованка гуртка «Веселі майстри» комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» Чаплинської селищної ради;
  68. Федорін Богдан, вихованець гуртка «Диво-лобзик» опорного закладу Чаплинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів І-ІІІ ступенів Чаплинської селищної ради;
  69. Раздобудько Анастасія, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  70. Фертак Маргарита, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  71. Пєскова Катерина, вихованка гуртка «Гончарство» Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  72. Савельєва Канкордія, вихованка гуртка «Народна творчість» Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  73. Білявський Кирило, вихованець зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  74.  Лозовський Олександр, вихованець гуртка «Натхнення» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  75. Ярковая Анна, вихованка гуртка «Образотворчий та декоративний дизайн» Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  76. Лісін Нікіта, вихованець гуртка «Світ рукоділля» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  77. Дроздова Лілія, вихованка гуртка «Сувенірна майстерня» Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  78. Торнтон Анна, вихованка гуртка «Образотворчий та декоративний дизайн» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  79. Покатилова Анастасія, вихованка гуртка «Образотворчий та декоративний дизайн» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  80. Петрова Яна, вихованка гуртка «Чорноморські дива» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  81. Чапленко Анастасія, вихованка гуртка «Чорноморські дива» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  82. Базиченко Олена, вихованка гуртка «Чорноморські дива» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  83. Бортник Анна Сергіївна, вихованка гуртка Художнього конструювання з ниток і бісеру Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  84. Чихун Каміла Дмитрівна, вихованка гуртка Художнього конструювання з ниток і бісеру Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  85. Білкова Гаяна Айкарамовна, вихованка зразкового художнього колективу системи Міністерства освіти і науки України гурток «Природа і фантазія» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  86. Щербинська Марія Вікторівна, вихованка зразкового художнього колективу системи Міністерства освіти і науки України гурток «Природа і фантазія» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  87. Івкіна Єлізавета, вихованка народного художнього колективу гуртка «Чарівна намистина» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  88. Давиденко Ольга, вихованка народного художнього колективу гуртка «Чарівна намистина» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  89. Меньшова Поліна, вихованка гуртка «Природа і фантазія» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  90. Шатілова Єва, вихованка гуртка «Природа і фантазія» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  91. Славська Анна, вихованка гуртка «Сучасне мистецтво» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  92. Веліжаніна Софія, вихованка гуртка «Захоплююче лозоплетіння» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  93. Зубкова Марія, вихованка зразкового художнього колективу гуртка «Фентезі» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  94. Полетаєва Юлія, вихованка зразкового художнього колективу гуртка «Фентезі» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  95. Захарова Віолетта, вихованка гуртка «Майстерня чудес» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  96. Козлова Анастасія, вихованка гуртка «Дивосвіт» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  97. Губіна Діана, вихованка гуртка «Майстерня чудес» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  98. Чорний Олег, вихованець гуртка «Виготовлення іграшок» Херсонського державного будинку художньої творчості;
  99. Лісін Нікіта, учень __ класу Херсонської спеціальної загальноосвітньої школи № 1 Херсонської міської ради;
  100. Волошина Аліна, вихованка гуртка «Чарівна майстерня» Комишанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 26 Херсонської міської ради;
  101. Зінов'єва Варвара, вихованка гуртка «Чарівна майстерня» Комишанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 26 Херсонської міської ради;
  102. Кулінка Юлія, вихованка гуртка «Чарівна майстерня» Комишанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 26 Херсонської міської ради;
  103. Селівестрова Марія Володимирівна, учениця 5 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради;
  104. Заєць Настя, учениця __ класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 32 Херсонської міської ради;
  105. Дорош Єлизавета, учениця __ класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 35 Херсонської міської ради;
  106. Крисенко Марія, учениця __ класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 37 Херсонської міської ради;
  107. Галушка Михайло Юрійович, учень 9 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 44 Херсонської міської ради;
  108. Галушка Костянтин Юрійович, учень 7 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 44 Херсонської міської ради;
  109. Холявко Кирило Олександрович, учень 5 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 45 Херсонської міської ради;
  110. Ланчук Валерія, учениця 10 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 47 Херсонської міської ради;
  111. Птиця Дмитро, учень __ класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 48 Херсонської міської ради;
  112. Світенко Віталій, учень __ класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 48 Херсонської міської ради;
  113. Харченко Ярослав, учень __ класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 50 Херсонської міської ради;
  114. Данілушкіна Віталіна, учениця __ класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 52 Херсонської міської ради;
  115. Вербицька Анастасія, учениця __ класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 53 Херсонської міської ради;
  116. Овчар Аріна Дмитрівна, учениця 5 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – спеціалізована школа з поглибленим вивченням англійської мови І ступеня – гімназія» № 56  Херсонської міської ради;
  117. Вічна Анастасія Дмитрівна, учениця 5 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – спеціалізована школа з поглибленим вивченням англійської мови І ступеня – гімназія» № 56  Херсонської міської ради.

 

Третього ступеня:

  1. Коваленко Поліна Миколаївна, учениця 11 класу Голопристанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням предметів філологічного та природничо-математичного циклів Голопристанської міської ради;
  2. Ткаченко Вікторія Миколаївна, учениця 8 класу Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Голопристанської міської ради;
  3. Веселовський Кирило Павлович, учень 2 класу Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Голопристанської міської ради;
  4. Бірюкова Олена Олександрівна, учениця 10 класу Голопристанського навчально - виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради;
  5. Зацарна Анастасія Юріївна, учениця 10 класу Голопристанського навчально - виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради;
  6. Кириченко Нікіта Іванович, учень 2 класу Голопристанського навчально - виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради;
  7. Іванов Богдан Сергійович, учень 9 класуГолопристанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням предметів філологічного та природничо-математичного циклів Голопристанської міської ради
  8. Федоренко Крістіна Олександрівна, учениця 11 класу Голопристанського навчально - виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради;
  9. Кравців Катерина Михайлівна, учениця 1 класу Голопристанського навчально - виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради;
  10. Мірошниченко Кирило, учень 4 класу Голопристанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням предметів філологічного та природничо-математичного циклів Голопристанської міської ради;
  11. Гурнак Діана Сергіївна, вихованка зразкового художнього колективу системи МОН України театральний гурток «Світлячок» комунального позашкільного навчального закладу "Голопристанський міський центр дитячої та юнацької творчості" Голопристанської міської ради;
  12. Роман Олександр Вадимович, учень 3 класу Голопристанського навчально - виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради;
  13. Коромислова Ніка, учениця 4 класу Голопристанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням предметів філологічного та природничо-математичного циклів Голопристанської міської ради;
  14. Олійніченко Надія Валентинівна, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Художня обробка деревини» комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  15.  Лещенко Всеволод Сергійович, учень 9 класу, вихованець гуртка «Художня обробка деревини» комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  16.  Зінченко Анастасія Андріївна, учениця 9 класу Новокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Новокаховської міської ради;
  17.  Кірюхін Данило Петрович, учень 2 класу Новокаховського навчально-виховного комплексу «Дошкільний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2» Новокаховської міської ради;
  18. Литвиненко Єлизавета Сергіївна, учениця 5 класу Новокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Новокаховської міської ради;
  19.  Костиря Іван Сергійович, учень 2 класу Новокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Новокаховської міської ради;
  20. Бродовська Ірина Геннадіївна, учениця 2 класу Новокаховський заклад загальної та середньої освіти № 5 Новокаховської міської ради;
  21. Гузенко Юлія, учениця 10 класу Новокаховської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Новокаховської міської ради;
  22. Сокольнік Іван, учень 9 класу Новокаховської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Новокаховської міської ради;
  23. Зеленська Олександра Дмитрівна, учениця 8 класу Новокаховського техніко-економічного ліцею Новокаховської міської ради;
  24. Крамаренко Костянтин Олександрович, учень 4 класу Новокаховської гімназії Новокаховської міської ради;
  25. Лялько Артем Ігорович, учень 4 класу Новокаховської гімназії Новокаховської міської ради;
  26. Тимченко Максим Юрійович, вихованець гуртка образотворчого мистецтва Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;
  27. Шишлакова Аліна Вікторівна, вихованка гуртка образотворчого мистецтва Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;
  28. Луценко Софія Дмитрівна, вихованка гуртка образотворчого мистецтва Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;
  29.  Шандра Олег Ростиславович,вихованець гуртка образотворчого мистецтва Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;
  30. Терентьєва Анна Костянтинівна, вихованка гуртка образотворчого мистецтва Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;
  31. Боброва Софія Олексіївна, вихованка гуртка образотворчого мистецтва Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;
  32. Тітова Єва, вихованка гуртка конструювання іграшок-сувенірів Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;
  33. Гордійчук Артем Сергійович, учень 6 класу Одрадокам'янського закладу повної загальної середньої освіти Бериславського району;
  34. Гайдамака Ростислав Кирилович, учень 6 класу Одрадокам'янського закладу повної загальної середньої освіти Бериславського району;
  35. Луценко Євгеній Ігорович, учень 11 класу Бериславського закладу повної загальної середньої освіти № 3 Бериславської районної ради;
  36. Мураткін Едуард Валерійович, учень 11 класу Бериславського закладу повної загальної середньої освіти № 3 Бериславського району;
  37. Федірко Поліна Артемівна, учениця 5 класу Ольгівського закладу повної загальної середньої освіти Бериславського району;
  38. Вітік Тетяна Олександрівна, учениця 5 класу Ольгівського закладу повної загальної середньої освіти Бериславського району;
  39. Шевченко Анжела Михайлівна, учениця 4 класу Шляхівського закладу повної загальної середньої освіти Бериславського району;
  40. Семенов Тімур Віталійович, учень 5 класу Бериславського закладу повної загальної середньої освіти № 1 Бериславської районної ради;
  41. Волкова Лілія Романівна, учениця 4 класу, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» Бериславської районної станції юних техніків Бериславської районної ради;
  42. Кулик Ірина Дмитрівна, учениця 11 класу Новобериславського закладу повної загальної середньої освіти Бериславського району;
  43. Божонок Олексій, учень 10 класу Новобериславського закладу повної загальної середньої освіти Бериславської районної ради;
  44. Крутих Катерина Віталіївна, учениця 8 класу Киселівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради;
  45. Данюк Дар'я Володимирівна, учениця 2 класу Садівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради;
  46. Мороз Наталія, учениця 11 класу, вихованка гуртка «Народна творчість» комунального закладу «Центр позашкільної освіти Білозерської районної ради Херсонської області»;
  47. Вовк Анастасія Олексіївна, учениця 6 класу Киселівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради;
  48. Мазан Анна, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» комунального закладу «Центр позашкільної освіти Білозерської районної ради Херсонської області»;
  49. Пилиповець Роксолана, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» комунального закладу «Центр позашкільної освіти Білозерської районної ради Херсонської області»;
  50. Остап'юк Софія, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» комунального закладу «Центр позашкільної освіти Білозерської районної ради Херсонської області»;
  51. Іванчук Назар Миколайович,  учень 5 класу комунального закладу «Східненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Музиківської сільської ради Білозерського району Херсонської області»;
  52. Басова Олександра Олександрівна, учениця 5 класу комунального закладу «Східненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Музиківської сільської ради Білозерського району Херсонської області»;
  53. Киричук Альона Михайлівна, учениця 4 класу комунального закладу «Східненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Музиківської сільської ради Білозерського району Херсонської області»;
  54. Біла Катерина Дмитрівна, учениця 4 класу комунального закладу «Східненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Музиківської сільської ради Білозерського району Херсонської області»;
  55. Чепура Софія Михайлівна, учениця 5 класу комунального закладу «Східненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Музиківської сільської ради Білозерського району Херсонської області»;
  56. Голуб Альбіна Олександрівна, учениця 5 класу комунального закладу «Східненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Музиківської сільської ради Білозерського району Херсонської області»;
  57. Заливадня Юлія Олександрівна, учениця 11 класу Білозерський заклад повної загальної освіти № 3 Білозерської селищної ради Херсонської області;
  58. Коблєвська Алла Василівна, учениця 8 класу Томинобалківського закладу повної загальної середньої освіти Білозерської селищної ради Херсонської області;
  59. Ковальчук Вікторія Сергіївна, учениця 10 класу Томинобалківського закладу повної загальної середньої освіти Білозерської селищної ради Херсонської області;
  60. Здибай Вікторія Віталіївна, учениця 3 класу Білозерського загальноосвітнього закладу повної загальної середньої освіти № 2 ім. Б.Хмельницького Білозерської селищної ради;
  61. Кузьменко Карина Миколаївна, учениця 5 класу, вихованка гуртка «Виготовлення іграшок-сувенірів» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Великоолександрівської районної ради;
  62. Алябов Олександр Олександрович, учень 1 класу Новокалузького навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Великоолександрівського району;
  63. Кислиця Маргарита Іванівна, учениця 4 класу Трифонівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Великоолександрівського району;
  64. Нюнькін Руслан Валерійович, учень 3 класу Чистопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Верхньорогачицької районної ради;
  65. Величко Маша, вихованка Будинку дитячої та юнацької творчості Верхньорогачицької районної ради;
  66. Маслюк Олександр Олександрович, учень 2 класу, вихованець гуртка «Початкове моделювання» комунального закладу «Високопільський Центр дитячої та юнацької творчості» Високопільської районної ради;
  67. Харачих Ельвіра Меметівна, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» Генічеської районної станції юних техніків Генічеської районної ради;
  68. Школьних Маріана Євгенівна, учениця 1 класу, вихованка гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» Генічеської районної станції юних техніків Генічеської районної ради;
  69. Ковгар Ілля Валентинович,учень 3 класу Новозбур'ївського закладу базової та дошкільної освіти, вихованець комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради;
  70. Рупасов Микита Юрійович, учень 9 класу Новозбур'ївського закладу базової та дошкільної освіти Голопристанської районної ради;
  71. Біленко Ольга Дмитрівна, учениця 9 класу Новозбур'ївського закладу базової та дошкільної освіти Голопристанської районної ради;
  72. Нестеренко Дмитро Максимович, учень 4 класу Геройської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, вихованець комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради;
  73. Дремак Вікторія Ігорівна, учениця 7 класу Круглоозерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанської районної ради;
  74. Стопчак Валерія Андріївна, учениця 6 класу Садівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанської районної ради;
  75. Нестеренко Дмитро Максимович, учень 4 класу Геройської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанської районної ради;
  76. Смірнова Ганна Олександрівна, учениця 7 класу Залізнопортівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанської районної ради;
  77. Форощук Ганна Олександрівна, учениця 6 класу Новозбур'ївського закладу базової та дошкільної освіти Голопристанської районної ради;
  78. Свердлова Альбіна Геннадіївна, учениця 6 класу Новозбур'ївського закладу базової та дошкільної освіти, вихованка комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради;
  79. Донченко Валерія Миколаївна, учениця 6 класу Новозбур'ївського закладу базової та дошкільної освіти, вихованка комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради;
  80. Пертак Ірина Олегівна, учениця 6 класу Новозбур'ївського закладу базової та дошкільної освіти Голопристанської районної ради;
  81. Лопухова Ксенія Михайлівна, учениця 9 класу Круглоозерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, вихованець комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради;
  82. Тоцький Сергій Олександрович, учень 9 класу Кардашинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Голопристанської районної ради;
  83. Романенко Роза Романівна, вихованка гуртка «Креатив» комунального закладу «Селищний Будинок дитячої творчості Горностаївської селищної ради Херсонської області»;
  84. Чичкевич Анастасія Олексіївна, вихованка гуртка «Світ шиття» комунального закладу «Селищний Будинок дитячої творчості Горностаївської селищної ради Херсонської області»;
  85. Рейдер Валерія Віталіївна, вихованка гуртка «Світ шиття» комунального закладу «Селищний Будинок дитячої творчості Горностаївської селищної ради Херсонської області»;
  86. Бризгун Валерія Олександрівна, учениця 1 класу Горностаївського закладу повної загальної середньої освіти № 1 Героя Радянського Союзу Цвіка С.С. Горностаївської селищної ради;
  87. Котелевич Станіслав, учень 1 класу Новопавлівського навчально-виховного комплексу Каланчацької селищної  ради;
  88. Віннікова Вероніка, учениця 4 класу, вихованка гуртка «Українське народне рукоділля» Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каланчацької селищної  ради;
  89. Кирик Катерина, учениця 3 класу, вихованка гуртка «Салон дитячих витворів» Центру дитячої та юнацької творчості Каланчацької селищної ради Херсонської області;
  90. Свищ Анастасія, учениця 3 класу, вихованка гуртка «Салон дитячих витворів» Центру дитячої та юнацької творчості Каланчацької селищної ради Херсонської області;
  91. Пісоцька Карина, учениця 3 класу, вихованка гуртка «Салон дитячих витворів» Центру дитячої та юнацької творчості Каланчацької селищної ради Херсонської області;
  92. Ігнатенко Кіра, учениця 3 класу, вихованка гуртка «Салон дитячих витворів» Центру дитячої та юнацької творчості Каланчацької селищної ради Херсонської області;
  93. Сурмілов Даниїл Олександрович, учень 3 класу Іванівського         ліцею № 2 Іванівської селищної ради Іванівського району Херсонської області;
  94. Котарєв Павло Юрійович, учень 11 класу Іванівського ліцею № 1 Іванівської селищної ради Іванівського району Херсонської області;
  95. Рюміна Олена, учениця 8 класу Любимівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іванівської селищної ради;
  96. Орлова Софія Іванівна, учениця 5 класу, вихованка гуртка «Іграшка-сувенір» комунального закладу «Дитячо-юнацький центр» Іванівської селищної ради,
  97. Протасевич Станіслав, учень 7 класу Малокаховського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Каховської районної ради;
  98. Белова Надія, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Блік» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості Каховської районної ради Херсонської області»;
  99. Вдовіна Анна, учениця 9 класу, вихованка гуртка «Умілі рученята» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості Каховської районної ради Херсонської області»;
  100. Нетяга Олексій, вихованець гуртка «Юні майстри» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості Каховської районної ради Херсонської області»;
  101. Семенчук Віталій, вихованець гуртка «Юні майстри» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості Каховської районної ради Херсонської області»;
  102. Мігда Артем, вихованець гуртка «Юні майстри» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості Каховської районної ради Херсонської області»;
  103. Євпураш Максим, учень 7 класу Вербівського закладу повної загальної середньої освіти Нижньосірогозької районної ради;
  104. Нестеров Ілля, учень 7 класу Вербівського закладу повної загальної середньої освіти Нижньосірогозької районної ради;
  105. Нечаєв Володимир Ігорович, учень 6 класу Першопокровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нижньосірогозької районної ради;
  106. Григор'єв Михайло Олегович, учень 9 класу Першопокровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нижньосірогозької районної ради;
  107. Дежкіна Августіна Олександрівна, учениця 3 класу, вихованка комунального закладу «Нижньосірогозький будинок творчості дітей та юнацтва» Нижньосірогозької районної ради;
  108. Сабадаш Мілана Миколаївна, учениця 5 класу, вихованка комунального закладу «Нижньосірогозький будинок творчості дітей та юнацтва» Нижньосірогозької районної ради;
  109. Сабадаш Олександра Миколаївна, учениця 5 класу, вихованка комунального закладу «Нижньосірогозький будинок творчості дітей та юнацтва» Нижньосірогозької районної ради;
  110. Буйна Крістіна Олександрівна, учениця 7 класу Вербівського закладу повної загальної середньої освіти Нижньосірогозької районної ради;
  111. Аверін Назар Анатолійович, учень 3 класу Дем'янівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Нижньосірогозької районної ради;
  112. Кіхта Іван Миколайович, учень __ класу Воскресенської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Новотроїцької районної ради;
  113. Фесинець Анастасія Сергіївна, вихованка гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» Новотроїцької районної станції юних техніків Новотроїцької районної ради;
  114. Воробйов Сергій Юрійович, учень __ класу Громівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новотроїцької районної ради;
  115. Борисенко Гліб Михайлович, учень __ класу Отрадівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новотроїцької районної ради;
  116. Гаганська Марина Володимирівна, учениця __ класу Новотроїцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Новотроїцької районної ради;
  117. Жиленко Ілона Олександрівна, учениця __ класу Громівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новотроїцької районної ради;
  118. Нестеренко Анастасія Валеріївна, учениця __ класу Новотроїцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Новотроїцької районної ради;
  119. Коваленко Анастасія Андріївна, учениця __ класу Новотроїцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Новотроїцької районної ради;
  120. Хан Любов Олександрівна, учениця __ класу Новотроїцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Новотроїцької районної ради;
  121. Доценко Олександр Ігорович, учень __ класу Новотроїцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школи І-ІІІ ступенів – гімназія» Новотроїцької районної ради;
  122. Ганжа Валерія Євгенівна, вихованка гуртка «Юний дизайнер» Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;
  123. Василенко Дарина Віталіївна, вихованка гуртка «Юний дизайнер» Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;
  124. Соловйов Олександр Олександрович, вихованець гуртка «Юний дизайнер» Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;
  125. Врублевська Анастасія Павлівна, вихованка гуртка «Юний дизайнер» Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;
  126. Кокалко Єва Сергіївна, вихованка гуртка «Юний дизайнер» Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;
  127. Лавренова Анастасія Дмитрівна, вихованка гуртка «Юний дизайнер» Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;
  128. Кравченко Вікторія Сергіївна, вихованка гуртка «Юний дизайнер» Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;
  129. Патлайчук Дар'я Геннадіївна, вихованка гуртка «Юний дизайнер» Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;
  130. Кранін Богдан Дмитрович, вихованець гуртка «Ажурне випилювання» Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;
  131. Вархола Анна Володимирівна, вихованка гуртка «Художня вишивка» Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;
  132. Дремко Михайло Васильович, вихованець гуртка «Інтарсія по деревині» Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;
  133. Пулінець Катерина Миколаївна, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;
  134. Трупкіна Христина Дмитрівна, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;
  135. Холявко Олексій Євгенійович, учень 8 класу, вихованець гуртка «Чарівний лобзик» Виноградівського закладу повної загальної освіти ім.. О.М. Соценка Олешківської селищної ради;
  136. Позднякова Єва Максимівна, учениця 3 класу Скадовської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «Академія творчості» Скадовського району;
  137. Ванюшкіна Яна Сергіївна, учениця __ класу Михайлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Скадовського району;
  138. Джуга Любомир Петрович, учень __ класу Михайлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Скадовського району;
  139. Репенко Майя, вихованка гуртка «Паперопластика» Широківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Скадовського району;
  140. Бородата Уляна Юріївна, вихованка гуртка «Народної творчості» Скадовського Центру дитячої та юнацької творчості Скадовської районної ради;
  141. Козуб Олеся Русланівна, вихованка гуртка «Подарунок» комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» Чаплинської селищної ради;
  142. Маркін Владислав, вихованець гуртка «Гармонія» комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» Чаплинської селищної ради;
  143. Григорьєв Олександр Олександрович, вихованець гуртка «Початкового технічного моделювання» комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
  144. Мигаль Тимофій Миколайович, вихованець гуртка «Початкового технічного моделювання» комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
  145. Кривов'яз Станіслав Юрійович, вихованець гуртка «Різьблення по дереву» комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
  146. Чмихало Іван Михайлович, вихованець гуртка «Різьблення по дереву» комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
  147. Кривцун Олександр Сергійович, вихованець гуртка «Різьблення по дереву» комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
  148. Куприч Максим Олексійович, вихованець гуртка «Різьблення по дереву» комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
  149. Петлінський Максим Вікторович, вихованець гуртка «Різьблення по дереву» комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
  150. Година Кіра Віталіївна, вихованка гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
  151. Побережна Поліна, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  152. Демченко Роман, вихованець зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  153. Полівець Елеонора, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  154. Ястреб Євгенія, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  155. Кришталь Іван, вихованець гуртка «Чорноморські дива» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  156. Григорашенко Максим, вихованець гуртка «Чорноморські дива» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  157. Яровая Анна, вихованка гуртка «Чорноморські дива» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  158. Володько Олена, вихованка гуртка «Майстриня» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  159. Кириця Оксана Андріївна, вихованка гуртка Художнього конструювання з ниток і бісеру Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  160. Грішина Еліна Олексіївна, вихованка гуртка Конструювання і моделювання швейних виробів Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  161. Грішина Вероніка Олексіївна, вихованка гуртка Конструювання і моделювання швейних виробів Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  162. Володін Руслан Русланович, вихованка гуртка Конструювання і моделювання швейних виробів Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  163. Партола Любов Сергіївна, вихованка гуртка Конструювання і моделювання швейних виробів Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  164. Чередніченко Вероніка Володимирівна, вихованка гуртка Конструювання і моделювання швейних виробів Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  165. Клименко Лілія В'ячеславівна, вихованка гуртка Дизайну тканин і декору інтер'єрів  Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  166. Ветрова Анна Олександрівна, вихованка гуртка Дизайну тканин і декору інтер'єрів  Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  167. Леськова Софія Романівна, вихованка гуртка початково-технічного моделювання Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  168. Бондаренко Софія, вихованка гуртка «Сучасне мистецтво» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  169. Зайцева Анастасія, вихованка гуртка «Майстерня чудес» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  170. Крамаренко В'ячеслав, вихованець гуртка «Дивосвіт» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  171. Вологіна Марина Валеріївна, учениця 7 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» № 15 Херсонської міської ради;
  172. Житякова Валерія Василівна, учениця 7 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» № 15 Херсонської міської ради;
  173. Щербіна Вікторія Віталіївна, учениця 11 класу Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 ім. Бориса Лавреньова Херсонської міської ради;
  174. Лопатюк Вероніка Юріївна, учениця __ класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 24 з поглибленим вивченням математики, фізики та англійської мови Херсонської міської ради;
  175. Бахров Павло Дмитрович, учень __ класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 24 з поглибленим вивченням математики, фізики та англійської мови Херсонської міської ради;
  176. Іванова Дар'я Василівна, учениця 9 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради;
  177. Петренко Марія Сергіївна, учениця 8 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 31 з поглибленим вивченням історії, права та іноземних мов Херсонської міської ради;
  178. Ковтун Катерина Вадимівна, учениця 8 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 31 з поглибленим вивченням історії, права та іноземних мов Херсонської міської ради;
  179. Нагірна Маргарита Олександрівна, учениця 9 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 31 з поглибленим вивченням історії, права та іноземних мов Херсонської міської ради;
  180. Тихоша Анастасія Сергіївна, учениця 11 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 31 з поглибленим вивченням історії, права та іноземних мов Херсонської міської ради;
  181.  
  182. Крижня Олександра, учениця __ класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 32 Херсонської міської ради;
  183. Жижко Софія, учениця __ класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 37 Херсонської міської ради;
  184. Коробіцина Ніка Миколаївна, учениця 6 класу Херсонського загальноосвітнього навчального закладу № 46 Херсонської міської ради;
  185. Гогішвілі Анна Сергіївна, учениця 9 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 44 Херсонської міської ради;
  186. Козлова Валерія, учениця __ класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 48 Херсонської міської ради;
  187. Прокоп'єва Соня, учениця __ класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 48 Херсонської міської ради;
  188. Косенко Анастасія, учениця __ класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 48 Херсонської міської ради;
  189. Коваленко Олександра, учениця __ класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 50 Херсонської міської ради;
  190. Стрелецький Андрій, учень 1 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І ступені – спеціалізована  школа ІІ ступеня – колегіум» № 51 імені Г.О.Потьомкіна Херсонської міської ради;
  191. Дем'янчук Поліна, учениця 1 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І ступені – спеціалізована  школа ІІ ступеня – колегіум» № 51 імені Г.О.Потьомкіна Херсонської міської ради;
  192. Риков Максим, учень __ класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 52 Херсонської міської ради;
  193. Макарова Альона, учениця __ класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 53 Херсонської міської ради;
  194. Місюкевич Яна, учениця __ класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 53 Херсонської міської ради.

 

 

 

 

Додаток  2

до наказу комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

02.04. 2019   № 30

 

Список творчих колективів  гуртків та студій,

які нагороджуються дипломами за зайняті призові місця

в обласній виставці з декоративно-ужиткового мистецтва

 «Знай і люби свій край»

 

Першого ступеня:

  1. Колектив зразкового художнього колективу системи МОН України гуртка «Всевмійка» комунального позашкільного навчального закладу "Голопристанський міський центр дитячої та юнацької творчості" Голопристанської міської ради (кер. Харченко Т.М.);
  2. Колектив гуртка «Майстрик і Майстринка» Бериславської районної станції юних техніків Бериславської районної ради (кер. Мала О.В.);
  3. Колектив гуртка «Веселка» комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» Чаплинської селищної ради (кер. Вінцевич А.В.);
  4. Колектив гуртка «Виготовлення іграшок сувенірів» Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради (кер. Лисенко В.М.).

 

Третього ступеня:

  1. Колектив учнів 6 класу Коробківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховської районної ради (кер. Гадомська І.Р.);
  2. Колективна робота гуртка образотворчого мистецтва «Колорит» Скадовської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «Академія творчості» Скадовського району (кер. Кушнірук В.О.).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток  3

до наказу комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

02.04. 2019   № 30

 

 

Список керівників гуртків та творчих об'єднань, вчителів,

 які нагороджуються дипломами за плідну роботу з естетичного виховання учнівської молоді та активну участь в обласній виставці з декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край» у 2019 році

 

1.Рашевська Олена Дмитрівна, керівник гуртка Новокаховського Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;

2.Довдер Олена Павлівна, керівник гуртків Бериславської районної станції юних техніків Бериславської районної ради;

3.Горлянська Людмила Віталіївна, керівник гуртка «В'язання та макраме» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Великоолександрівської районної ради;

4.Рудя Тетяна Олександрівна, керівник гуртків «Креатив» та «Асорті»  комунального закладу «Селищний Будинок дитячої творчості» Горностаївської селищної ради» Херсонської області;

5.Селезньов Сергій Анатолійович, керівник гуртка «Гончарство» опорного закладу «Горьківський заклад повної загальної середньої освіти» Каланчацької селищної ради Херсонської області;

6.Ульяницька Марія Петрівна, керівник гуртка «Народні ремесла», комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості» Каховської районної ради;

7.Безкоровайна Олександра Олегівна, керівник гуртка «Блік», комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості» Каховської районної ради;

8.Колодич Олена Олександрівна, керівник гуртка «Юні майстрині», комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості» Каховської районної ради;

9.Лятецька Тетяна Валентинівна, керівник студії «Дизайн-асорті» Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;

10.Русин Світлана Вячеславівна, керівник гуртка «Ми малюємо світ» Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;

11.Білоконь Оксана Михайлівна, керівник студії «Барвінок» Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;

12.Мав'ян Тетяна Вікторівна, керівник гуртка «Художня вишивка» Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;

13.Кушнірук Віра Олексіївна, вчитель Скадовської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «Академія творчості» Скадовського району;

14.Олішевський Валерій Вікторович, керівник гуртка Преображенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чаплинського району;

15.Скакун Наталія Володимирівна, керівник гуртка «Виготовлення виробів з бісеру» комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

16.Ліпшиць Олена Едуардівна, керівник зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

17.Лисенко Вікторія Михайлівна, керівник зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

  1. Фахрадова Олеся Олександрівна, керівник зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  2. Бандурська Світлана Валентинівна, керівник гуртків «Народна творчість» та «Студія образотворчого мистецтва» Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  3. Калікіна Марина Володимирівна, керівник гуртка «Чорноморські дива» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  4. Бєлікова Галина Леонідівна, керівник гуртка «Образотворчого та декоративного дизайну» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  5. Губанова Любов Михайлівна, керівник гуртка художнього конструювання з ниток і бісеру Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  6. Семенова Любов Вячеславівна, керівник гуртка «Виготовлення іграшок» Херсонського державного будинку художньої творчості;
  7. Мудра Ольга Леонідівна, керівник зразкового художнього колективу системи Міністерства освіти і науки України  гурток «Природа і фантазія» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  8. Масс Олена Анатоліївна, керівник зразкового художнього колективу, студія образотворчого мистецтва «Декор» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  9. Кубарова Ганна Миколаївна, керівник народного художнього колективу гурток «Чарівна намистина» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  10. Пижова Наталія Юріївна, керівник гуртка «Природа і фантазія» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  11. Піскун Євгеній Вікторович, керівник гуртка «Захоплююче лозоплетіння» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  12. Дівущак Тетяна Віталіївна, керівник зразкового художнього колективу гурток «Фентезі» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  13. Смєшко Аліна Олександрівна, керівник гуртка «Майстерня чудес» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  14. Калашникова Лариса Олександрівна, керівник зразкового художнього колективу гурток «Чарівний хрестик» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  15. Мішина Марина Анатоліївна, вчитель Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 ім. Б.Лавреньова Херсонської міської ради;
  16. Кицюк І.М., вчитель Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 24 з поглибленим вивченням математики, фізики та англійської мови Херсонської міської ради;
  17. Сінолуп Оксана Володимирівна, керівник гуртка декоративно-прикладного мистецтва Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради;
  18. Могилевська Олена Богданівна, вчитель Херсонської спеціалізованої школи  І-ІІІ ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Останні НОВИНИ

Про підсумки обласного заочного конкурсу-виставки учнівської молоді «Космічні ф

Про підсумки обласного заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Світ дитячих п

Про підсумки обласного заочного конкурсу юних конструкторів, винахідників та рац