Документи
КЗ ЦНТТУМ ХОР
Про підсумки обласного заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»

 

Україна

ДЕПАРТАМЕНТ  ОСВІТИ, НАУКИ ТА МОЛОДІ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Н А К А З

01.03.2019                                          м. Херсон                                   № 16

 

Про підсумки обласного

заочного конкурсу робіт юних

фотоаматорів «Моя Україно!»

 

Відповідно до плану роботи комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради,  у лютому місяці 2019 року підведені підсумки обласного заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів  «Моя Україно!».

У цьому році конкурс був організований і проведений  у ІІ етапи. На І етап конкурсу  учасники подали 560 електронних варіантів робіт.  Журі відібрало для участі у ІІ етапі конкурсу найкращі  249 робіт. Всього  було нагороджено  131  учасників (38 – перших,  42 - других, 51 – третіх місць). З них  44 учасника з міста Херсона та 87 з районів та інших міст області.

Найбільшу кількість робіт учасниками було представлено за такими номінаціями, як «Пейзаж», «Флора та фауна» та «Макрографія».

  На підставі вищезазначеного та матеріалів журі конкурсу

 

НАКАЗУЮ:

1.Затвердити розподіл місць між районами в обласному конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!», що додається.

2. Нагородити дипломами комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради авторів кращих фоторобіт (список додається).

3. Культорганізатору Скакун Н.В. надіслати кращі фотороботи для участі у Всеукраїнському  конкурсі робіт юних фотоаматорів« Моя Україно!».

3.Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

Директор                                                                                  О.В.Рудика

 

Затвердити

Наказ комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

01.03. 2019 №  16

           

Розподіл місць

в обласному заочному конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»

 

№ з/п

Район

Всього робіт

 

 

І

 

 

ІІ

 

 

ІІІ

Участь у Всеукр. конкурсі

Загальна кількість балів

Загальне місце

І етап

ІІ етап

  1.  

Херсон

91

55

21

13

5

15

194

І

  1.  

КЗ«ЦНТТУМ»ХОР

32

14

2

2

1

2

23

5

  1.  

м. Каховка

-

-

-

-

-

-

-

-

  1.  

м. Н.Каховка

19

8

-

5

1

-

16

6-7

  1.  

м. Гола Пристань

20

7

3

2

1

2

28

ІІІ

  1.  

Бериславський

35

7

1

3

2

1

19

5

  1.  

Білозерський

49

34

-

3

4

-

13

9

  1.  

В.Лепетиський

25

13

-

-

1

-

1

14-15

  1.  

В.Олександрівський

3

2

-

1

-

-

3

12

  1.  

В.Рогачицький

-

-

-

-

-

-

-

-

  1.  

Високопільський

-

-

-

-

-

-

-

-

  1.  

Генічеський

16

1

-

-

1

-

1

14-15

  1.  

Г.Пристанський

73

18

2

5

8

1

36

ІІ

  1.  

Горностаївський

70

16

-

2

9

-

15

8

  1.  

Іванівський

23

15

-

1

4

-

7

10

  1.  

Каланчацький

-

-

-

-

-

-

-

-

  1.  

Каховський

22

15

4

3

2

2

37

І

  1.  

Н.Сірогозький

21

7

4

-

1

2

27

4

  1.  

Н.Воронцовський

-

-

-

-

-

-

-

-

  1.  

Н.Троїцький

20

9

1

2

5

-

16

6-7

  1.  

Скадовський

-

-

-

-

-

-

-

-

  1.  

Олешківський

20

7

-

-

2

-

2

13

  1.  

Чаплинський

-

-

-

-

-

-

-

-

  1.  

Гладківська ОТГ

21

21

-

-

4

-

4

11

 

Всього

560

249

38

42

51

28

 

 

 

 

Культорганізатор                                                          Н.В.Скакун

 

 

                                                                 Додаток 1

 до наказу комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

  01.03. 2019 №  16

 

СПИСОК

призерів обласного конкурсу юних фотоаматорів «Моя Україно!»,

 які нагороджуються дипломами

 

 

 

Першого ступеня:

  1. Нестеренко Владислав Миколайович, учень 11 класу Херсонської гімназії № 1 Херсонської міської ради;
  2. Гагуліна Марія Микитівна, учениця 1 класу Херсонської гімназії № 1 Херсонської міської ради;
  3. Муравйов Геннадій Геннадійович, учень 9 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Херсонської міської ради;
  4. Шлапак Олеся Миколаївна, учениця 5класу Херсонської гімназії № 6 Херсонської міської ради;
  5. Гришко Діана Олександрівна, учениця 10класу Херсонської гімназії № 6 Херсонської міської ради;
  6. Стойчан  Анна Богданівна, учениця 9 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 12 з поглибленим вивченням французької мови Херсонської міської ради;
  7. Посилін Сергій Костянтинович, учень 4 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 14 Херсонської міської ради;
  8. Пирогов Михайло В'ячеславович,  учень 4 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» № 15 Херсонської міської ради;
  9.  Петренко Кирило Сергійович, учень 5 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» № 15 Херсонської міської ради;
  10. Кудрявченко Микола Андрійович, учень 9 класу Комишанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 26  Херсонської міської ради;
  11. Куликова Олена Олександрівна, учениця 10 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 31 з поглибленим вивченням історії, права та іноземних мов Херсонської міської ради;
  12. Кропотова Марія Сергіївна, учениця 9 класу Херсонської загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів № 34 Херсонської міської ради;
  13. Койда Анастасія Валеріївна, учениця 6 класу Зеленівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 38 Херсонської міської ради;
  14. Кузьмова Анастасія Володимирівна, учениця 11 класу Херсонського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу № 48 Херсонської міської ради;
  15. Потапенко Михайло Костянтинович, учень 9 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня  школа ІІ ступеня – ліцей журналістики, економіки та правознавства» Херсонської міської ради;
  16. Лиховид Варвара Максимівна, учениця 10 класу Херсонського фізико-технічного ліцею Херсонської міської ради при ХНТУ та ДНУ;
  17. Коваленко Роман Олексійович, учень 11 класу Херсонського фізико-технічного ліцею Херсонської міської ради при ХНТУ та ДНУ;
  18. Крісанова Юлія Артурівна, учениця 3 класу Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради;
  19. Гурнак Діана Сергіївна, вихованка зразкового художнього колективу системи МОН України театрального гуртка «Світлячок» комунального позашкільного навчального закладу «Голопристанський міський центр дитячої та юнацької  творчості» Голопристанської міської ради;
  20. Крісанова Юлія Артурівна,  вихованка гуртка «Розвиваючись – навчайте» комунального позашкільного навчального закладу «Голопристанський міський центр дитячої та юнацької  творчості» Голопристанської міської ради;
  21. Григорків Віталій Віталійович, учень 9 класу Бериславського закладу повної загальної середньої освіти № 3 Бериславської районної ради;
  22. Щербина Тетяна Євгенівна, учениця 6 класу Геройської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Голопристанської районної ради;
  23. Троян Костянтин Янович, учень 4 класу Старозбур'ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Голопристанської районної ради;
  24. Афанасієвька Єлизавета Юріївна, учениця 7 класу Малокаховського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Каховської районної ради;
  25. Ширіна Ксенія В'ячеславівна, учениця 8 класу Малокаховського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Каховської районної ради;
  26. Лохматова Вікторія Єгорівна, учениця 7 класу Малокаховського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Каховської районної ради;
  27. Немикін Максим Олександрович, учень 10 класу Нижньосірогозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нижньосірогозької районної ради;
  28. Сакун Данило Миколайович, учень 9 класу Новотроїцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» Новотроїцької районної ради;
  29. Топіха Анастасія Леонідівна, учениця 10 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 52 Херсонської міської ради, вихованка  гуртка «Бісероплетіння» комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

  Другого ступеня:

  1. Гагуліна Марія Микитівна, учениця 1 класу Херсонської гімназії № 1 Херсонської міської ради;
  2. Муравйов Геннадій Геннадійович, учень 9 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Херсонської міської ради;
  3. Зарицька Марія Євгенівна, учениця 3 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І ступеня – гімназія» № 7 Херсонської міської ради;
  4. Іванова Віолета Геннадіївна, учениця 6 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 14 Херсонської міської ради;
  5. Носенко Ігор В'ячеславович, учень 4 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» № 15 Херсонської міської ради;
  6. Пасєка Анна Віталіївна, учениця 7 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 36 Херсонської міської ради;
  7. Скворцова Маргарита Дмитрівна, учениця 2 класу Зеленівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 38 Херсонської міської ради;
  8. Глущенко Анастасія Павлівна, учениця 10 класу Зеленівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 38 Херсонської міської ради;
  9. Мартинець Володимир Сергійович, учень 9 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 47 Херсонської міської ради;
  10. Панасовська Орина Андріївна, учениця 10 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – спеціалізована школа ІІ ступеня – колегіум» № 51 ім.Г.О.Потьомкіна Херсонської міської ради;
  11. Ісюк Ганна Олегівна, учениця 8 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – спеціалізована школа з поглибленим вивченням англійської мови І ступеня – гімназія» № 56 Херсонської міської ради;
  12. Іванова Єлизавета Артемівна, учениця 9 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – спеціалізована школа з поглибленим вивченням англійської мови І ступеня – гімназія» № 56 Херсонської міської ради;
  13. Билим Микита Олександрович, учень 10 класу Херсонського фізико-технічного ліцею Херсонської міської ради при ХНТУ та ДНУ;
  14. Бандуровський Дмитро Ігоревич, учень 9 класу СЗОШ № 8 Новокаховської міської ради;
  15. Пилипюк Анастасія Максимівна, учениця 4класу СЗОШ № 8 Новокаховської міської ради;
  16. Ступіна Ірина Вікторівна, вихованка секції «Мультимедійні системи  навчальні та ігрові програми» Новокаховської міської станції юних техніків Новокаховської міської ради;
  17. Тиназли Євгенія Віталіївна, вихованка гуртка «Технічний дизайн» Новокаховської міської станції юних техніків Новокаховської міської ради;
  18. Касьяненко Дар'я Олекандрівна, вихованка гуртка «Технічний дизайн» Новокаховської міської станції юних техніків Новокаховської міської ради;
  19. Рудь Валерія Сергіївна, учениця 7 класу Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради;
  20. Яковлев Олекандр Андрійович, учень 3 класу Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Голопристанької міської ради;
  21. Кулик Ірина Дмитрівна, учениця 11 класу Новобериславського закладу повної загальної середньої освіти Бериславської районної ради;
  22. Кочеткова Марина Дмитрівна, учениця 9 класу Новобериславського закладу повної загальної середньої освіти Бериславської районної ради;
  23. Мала Катерина Сергіївна, учениця 5 класу Садівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради;
  24. Бебих Микола Геннадійович, учень 1 класу Токарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Білозерської районної ради;
  25. Храполович Ілля Вячеславович, учень 2 класу Надеждівського закладу повної загальної середньої освіти Білозерської селищної ради Херсонської області;
  26. Онищенко Анна, учениця 6 класу Давидовобрідської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Великоолександрівської районної ради;
  27. Скочилова Світлана В’ячеславівна, учениця 7 класу Великокардашинької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Голопристанської районної ради;
  28. Троян Костянтин Янович, учень 4 класу Старозбур'ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Голопристанської районної ради;
  29. Торопков Максим Вікторович, учень 7 класу Старозбур'ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Голопристанської районної ради;
  30. Віниченко Валерія Валентинівна, учениця 10 класу Пам'ятненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Голопристанської районної ради;
  31. Войтик Катерина Денисівна, учениця 4 класу Геройської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Голопристанської районної ради;
  32. Бень Дмитро Валерійович, учень 9 класу, вихованець комунального закладу «Селищний Будинок дитячої творчості Горностаївської селищної ради Херсонської області»;
  33. Гарафонова Богдана В’ячеславівна, вихованка гуртка «Співаночка» комунального закладу «Селищний Будинок дитячої творчості Горностаївської селищної ради Херсонської області»;
  34. Зарецька Олександра Олексіївна, учениця 1 класу Іванівської гімназії (опорний заклад) освітнього округу Іванівського району;
  35. Ширіна Ксенія В'ячеславівна, учениця 8 класу Малокаховського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Каховської районної ради;
  36. Івашкевич Ольга, учениця 10 класу Федорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховської районної ради;
  37. Чернишов Микита Володимирович, учень 4 класу Федорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховської районної ради;
  38. Грицькова Аліна Миколаївна, учениця 7 класу Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новотроїцької районної ради;
  39. Капустинська Дарина Миколаївна, учениця 7 класу Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новотроїцької районної ради;
  40. Топіха Анастасія Леонідівна, учениця 10 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 52 Херсонської міської ради, вихованка  гуртка «Бісероплетіння» комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.
  41. Розмировський Ярослав Ігорович, учень 8 класу, вихованець  гуртка «Судномоделювання» комунального закладу «Центр науково технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

 

Третього ступеня:

  1. Гагуліна Марія Микитівна, учениця 1 класу Херсонської гімназії № 1 Херсонської міської ради;
  2. Вдовиченко Анастасія Валеріївна, учениця 4 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» № 15 Херсонської міської ради;
  3. Польова Вікторія Петрівна, учениця 8 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради;
  4. Бондар Дар'я Миколаївна, учениця 8 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради;
  5. Частковська Софія Олександрівна, учениця 1 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 50 ім.Романа Набєгова Херсонської міської ради;
  6. Сокольник Іван Сергійович, учень 9 класу СЗОШ № 8 Новокаховської міської ради;
  7. Андрієць Карина Олександрівна, учениця 7 класу Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради;
  8. Лашкул Вероніка Віталіївна, учениця 10 класу Бериславського закладу повної загальної середньої освіти № 3 Бериславської районної ради;
  9. Богдан Ярослав Олександрович, учень 4 класу Новокаїрського закладу повної загальної середньої освіти Бериславської районної ради;
  10. Баліцька Діана Сергіївна, учениця 10 класу Надеждівського закладу повної загальної середньої освіти Білозерської селищної ради Херсонської області;
  11. Дуріцький Даніл Іванович, учень 2 класу Надеждівського закладу повної загальної середньої освіти Білозерської селищної ради Херсонської області;
  12. Крецул Іван Олександрович, учень 2 класу Надеждівського закладу повної загальної середньої освіти Білозерської селищної ради Херсонської області;
  13. Кутіщева Ельвіра Олегівна, учениця 3 класу Надеждівського закладу повної загальної середньої освіти Білозерської селищної ради Херсонської області;
  14. Беспалько Валентин, учень    класу Малолепетиської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім..Т.Г.Шевченка Великолепетиської районної ради;
  15. Пишненко Нікіта Михайлович, учень 5 класу Таврійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гладківської сільської ради Херсонської області;
  16. Наумович Яна Ігорівна, учениця 7 класу Таврійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гладківської сільської ради Херсонської області;
  17. Миргородська Анна Миколаївна, учениця  класу  Гладківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гладківської сільської ради Херсонської області;
  18. Клименко Павло Сергійович, учень 11 класу Великокардашинької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Голопристанської районної ради;
  19. Войтик Катерина Денисівна, учениця 4 класу Геройської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Голопристанської районної ради;
  20. Черненко Дар'я Олександрівна, учениця 6 класу Новозбур'ївського закладу базової та дошкільної освіти № 2  Голопристанської районної ради;
  21. Данилевич Геворг Артурович, учень 7 класу Пам'ятненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Голопристанської районної ради;
  22. Пашкевич Злата Миколаївна, учениця 2 класу Кардашинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів  Голопристанської районної ради;
  23. Щербина Тетяна Євгенівна, учениця 6 класу Геройської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Голопристанської районної ради;
  24. Пашкевич Захар Миколайович, учень 9 класу Кардашинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів  Голопристанської районної ради;
  25. Гончар Лілія Валеріївна, учениця 10 класу, вихованка  комунального закладу «Селищний Будинок дитячої творчості Горностаївської селищної ради Херсонської області»;
  26. Кость Світлана Федорівна, учениця 2 класу, вихованка комунального закладу «Селищний Будинок дитячої творчості Горностаївської селищної ради Херсонської області»;
  27. Буркот Таміла Олексіївна, учениця 10 класу, вихованка комунального закладу «Селищний Будинок дитячої творчості Горностаївської селищної ради Херсонської області»;
  28. Маменко Карина Вікторівна, учениця 3 класу, вихованка комунального закладу «Селищний Будинок дитячої творчості Горностаївської селищної ради Херсонської області»;
  29. Черняєв Ігор Едуардович, вихованець гуртка «Співаночка» комунального закладу «Селищний Будинок дитячої творчості Горностаївської селищної ради Херсонської області»;
  30. Маменко Микола Петрович, учень 5 класу,  вихованець комунального закладу «Селищний Будинок дитячої творчості Горностаївської селищної ради Херсонської області»;
  31. Чичкевич Анастасія Олексіївна, учениця 5 класу, вихованка комунального закладу «Селищний Будинок дитячої творчості Горностаївської селищної ради Херсонської області»;
  32. Турчин Іван Олександрович, учень 11 класу Ольгинського закладу повної середньої освіти Горностаївської селищної ради;
  33. Зембатова Анастасія Олександрівна, учениця __ класу Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Генічеської районної ради;
  34. Мовчан  Кіріл Сергійович, учень 7 класу Благодатненського навчально-виховного комплексу «гімназія – заклад дошкільної освіти» Іванівської селищної ради;
  35. Рябова Катерина Павлівна, учениця 8 класу Благодатненського навчально-виховного комплексу «гімназія – заклад дошкільної освіти» Іванівської селищної ради;
  36. Кобець Денис Юрійович, учень 7 класу Любимівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іванівської районної ради;
  37. Галкін Юрій Миколайович, учень 7 класу Агайманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іванівської районної ради;
  38. Балакан Анастасія Олександрівна, учениця  4 класу Коробківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховської районної ради;
  39. Шараєва Вікторія Олегівна, учениця 9 класу Коробківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховської районної ради;
  40. Жукевич Микита Юрійович, учень 9 класу Вербівського закладу повної загальної середньої освіти Нижньосірогозької районної ради;
  41. Апостолов Євген Олексійович, учень 7 класу Громівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новотроїцької районної ради;
  42. Першин Євген Валерійович, учень 6 класу Новотроїцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Новотроїцької районної ради;
  43. Ховрякова Катерина Олександрівна, учениця  9 класу Новотроїцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» Новотроїцької районної ради;
  44. Боровець Яна Сергіївна, учениця __ класу Новотроїцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Новотроїцької районної ради;
  45. Човник Євгенія Віталіївна, учениця 1 класу Новорепівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад» Новотроїцької районної ради;
  46. Чміль Аліна Олександрівна, учениця 5 класу, вихованка Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;
  47. Гордійчук Андрій Володимирович, учень 8 класу, вихованець  Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;
  48. Розмировський Ярослав Ігорович, учень 8 класу, вихованець  гуртка «Судномоделювання» комунального закладу «Центр науково технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.
Останні НОВИНИ

Про підсумки обласного конкурсу учнівської молоді «Космос.Людина. Духовність» у 2

Про підсумки обласних науково- практичних конференцій учнівської молоді юних ви

Про підсумки обласного конкурсу- виставки учнівської молоді зі стендового моделю