Україна
ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ, НАУКИ ТА МОЛОДІ
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
«ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Н А К А З
04.12. 2019 м.Херсон № 112
Про підсумки обласного конкурсу
учнівської молоді «Космос.Людина. Духовність»
у 2019 році
Згідно з планом роботи комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради у жовтні-листопаді цього року проведено обласний конкурс учнівської молоді «Космос.Людина. Духовність».
У конкурсі взяло участь 46 здобувачів освіти та вихованців гуртків з 22 закладів освіти Бериславського, Великолепетиського, Голопристанського, Горностаївського, Іванівського, Олешківського, Чаплинського районів, міст Гола Пристань, Нова Каховка та Херсона.
Активну участь у конкурсі взяли здобувачі освіти та вихованці закладів позашкільної освіти міста Нова Каховка (12). Найбільше робіт подано до розділів «Українці в космосі» (13) та «Лицар духу» (10).
Журі відмітило високий рівень деяких робіт, творчий підхід, наявність елементів авторського дослідження у конкурсних матеріалах. При відборі кращих творчих розробок враховувались такі критерії: оригінальність ідеї, науково-технічна обґрунтованість, новизна теми, змістовність роботи та глибина оволодіння автором обраною темою, наявність власних досліджень, міркувань, якість оформлення роботи.
У розділі «Українці в космосі» найбільш цікаво і повно розкрив тему Развадовський Максим, здобувач освіти 10 класу Збур'ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району (вчитель Ю. Онопрієнко).
У розділі «Лицар духу» вищу оцінку журі отримали роботи здобувачів освіти Херсонського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа ІІ ступеня-ліцей журналістики, економіки та правознавства» Херсонської міської ради Марченко Вероніки і Ситніка Ярослава (вчитель Г. Трофімова) та Малишенко Катерини, здобувачки освіти Червономаяцького закладу повної загальної середньої освіти Новорайської сільської ради Бериславського району, вихованки комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (вчитель Л.Літнарович).
Найкраще розкрили теми у розділах «Кінець світу» та «Крізь простір і час» здобувачі освіти Бехтерського опорного закладу повної загальної середньої освіти Бехтерської сільської ради Голопристанського району Маркович Дар'я та Іванченко Анна (вчитель О. Буряк).
Відмічено дипломами всі роботи здобувачів освіти навчально-виховного комплексу «Чаплинська школа-гімназія» Чаплинської селищної ради (вчитель С.Скараєва).
За підсумками журі 31 здобувачів освіти та вихованців закладів позашкільної освіти стали призерами конкурсу у 6 номінаціях.
На підставі протоколу журі конкурсу
НАКАЗУЮ:
- Затвердити результати конкурсу (додаток 1).
2. Затвердити список і нагородити дипломами І, І, ІІІ ступенів комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради учнів за І, ІІ, ІІІ місця у конкурсі (додаток 2).
3. Затвердити список та нагородити заохочувальними дипломами учасників за творчий підхід у виконанні робіт поданих на конкурс (додаток 3).
4. Контроль за виконанням наказу покласти на завідувача відділу організаційно-масової роботи Вербину Л. В.
Директор О.РУДИКА
Додаток 1 до
наказу комунального закладу
«Центр науково-технічної
творчості учнівської молоді»
Херсонської обласної ради
04.12. 2019 р. № 112
Таблиця
результатів обласного конкурсу учнівської молоді
«Космос. Людина. Духовність» у 2019 році
№ |
Район |
Кільк. учасників |
Кількість закладів освіти |
Кількість тематич. розділів |
кількість призових місць |
Загальна кількість балів |
Загальне місце |
|||
І |
ІІ |
ІІІ |
Заохоч.
|
|||||||
1. |
м. Гола Пристань |
3 |
2 |
3 |
|
2 |
1 |
|
7 |
4 |
2. |
м.Нова Каховка |
12 |
3 |
5 |
|
4 |
1 |
2 |
14 |
ІІ |
3. |
Бериславський |
4 |
1 |
2 |
|
|
1 |
1 |
1,5 |
8 |
4. |
Великолепетиський |
4 |
3 |
3 |
|
1 |
2 |
1 |
5,5 |
5 |
5. |
Голопристанський |
6 |
5 |
4 |
3 |
|
1 |
2 |
17 |
І |
6. |
Горностаївський |
1 |
1 |
1 |
|
1 |
|
|
3 |
7 |
7. |
Іванівський |
1 |
1 |
1 |
|
|
|
1 |
0,5 |
9 |
8. |
Олешківський |
3 |
1 |
3 |
|
1 |
1 |
1 |
4,5 |
6 |
9. |
Чаплинський |
4 |
1 |
4 |
|
2 |
2 |
|
8 |
ІІІ |
10. |
м.Херсон |
4 |
3 |
3 |
2 |
|
2 |
|
12 |
ІІІ-4 |
11. |
КЗ «ЦНТТУМ» ХОР |
4 |
1 |
3 |
1 |
2 |
1 |
|
12 |
ІІІ-4 |
|
Разом |
46 |
22 |
|
6 |
13 |
12 |
8 |
|
|
Додаток 2 до
наказу комунального закладу
«Центр науково-технічної
творчості учнівської молоді»
Херсонської обласної ради
04.12. 2019 р. № 112
Список
учасників обласного конкурсу «Космос. Людина. Духовність»,
які нагороджені дипломами за призові місця
Розділ «Українці в космосі»
Перше місце:
- Развадовський Максим Андрійович, здобувач освіти 11 класу Збур'ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району Херсонської області.
Друге місце:
- Дужик Юлія Анатоліївна, здобувачка освіти 11 класу опорного закладу навчально-виховного комплексу «Чаплинська школа-гімназія» Чаплинської селищної ради Херсонської області;
- Шандра Влада Ростиславівна, здобувачка освіти 11 класу закладу загальної середньої освіти № 1 Новокаховської міської ради Херсонської області;
- Ковальчук Єгор Михайлович, здобувач освіти 10 класу Червономаяцького закладу повної загальної середньої освіти Новорайської сільської ради Бериславського району, вихованець гуртка «Імпульс» комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
Третє місце:
- Рибчинська Наталія Дмитрівна, вихованка гуртка «Юні користувачі ПК» Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради Херсонської області;
- Куций Артем Павлович, здобувач освіти 7 класу Антонівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 21 Херсонської міської ради.
Розділ «Лицар духу»
Перше місце:
1.Малишенко Катерина Андріївна, здобувачка освіти 10 класу Червономаяцького закладу повної загальної середньої освіти Новорайської сільської ради Бериславського району, вихованець гуртка «Імпульс» комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
2. Марченко Вероніка Дмитрівна, здобувачка освіти 8 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа ІІ ступеня – ліцей журналістики, економіки та правознавства» Херсонської міської ради;
3. Ситнік Ярослав Дмитрович, здобувач освіти 8 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа ІІ ступеня – ліцей журналістики, економіки та правознавства» Херсонської міської ради.
Друге місце:
1.Михайленко Анастасія Юріївна, здобувачка освіти 11 класу Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Голопристанської міської ради;
2.Дяченко Вероніка Віталіївна, вихованка гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності» Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради Херсонської області;
3. Бехтер Любов Олександрівна, здобувачка освіти 10 класу Червономаяцького закладу повної загальної середньої освіти Новорайської сільської ради Бериславського району, вихованець гуртка «Імпульс» комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
4. Гордійчук Андрій Володимирович, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради Херсонської області;
Третє місце:
- Стремський Дмитро Сергійович, здобувач освіти 10 класу опорного закладу навчально-виховного комплексу «Чаплинська школа-гімназія» Чаплинської селищної ради Херсонської області;
- Ковпей Неоніла Валеріївна, вихованка Великолепетиського центру дитячої та юнацької творчості Великолепетиської районної ради Херсонської області;
- Гончарова Аміна, вихованка Великолепетиського центру дитячої та юнацької творчості Великолепетиської районної ради Херсонської області.
Розділ «Кінець світу»:
Перше місце:
- Маркович Дар'я Володимирівна, здобувачка освіти 10 класу Бехтерського опорного закладу повної загальної середньої освіти Голопристанського району Херсонської області;
Друге місце:
- Нікіфорова Софія Віталіївна, здобувачка освіти 9 класу Малолепетиської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім..Т.Г.Шевченка Великолепетиського району Херсонської області.
Третє місце:
1.Шимитило Катерина Ігорівна, здобувачка освіти 11 класу опорного закладу навчально-виховного комплексу «Чаплинська школа-гімназія» Чаплинської селищної ради Херсонської області;
2. Бєльченко Анастасія Валеріївна, здобувачка освіти 8 класу Червономаяцького закладу повної загальної середньої освіти Новорайської сільської ради Бериславського району, вихованець гуртка «Імпульс» комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.
Розділ «Твої можливості, людино»:
Перше місце:
Не присуджувалось
Друге місце:
- Трюхан Оксана Миколаївна, здобувачка освіти 11 класу опорного закладу навчально-виховного комплексу «Чаплинська школа-гімназія» Чаплинської селищної ради Херсонської області;
2.Ставер Ігор Володимирович, вихованець гуртка «Юні користувачі ПК» Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради Херсонської області.
Третє місце:
1.Кулик Вікторія Олександрівна, здобувачка освіти 10 класу опорного закладу освіти «Новозбур'ївська школа № 1» Голопристанського району Херсонської області;
2. Томілко Валерія Миколаївна, здобувачка освіти 11 класу Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради Херсонської області;
- 3. Онищук Єлизавета Геннадіївна, здобувачка освіти 11 класу Бериславського закладу повної загальної середньої освіти № 3 Бериславської районної ради Херсонської області;
Розділ «Крізь простір і час:
Перше місце:
1.Іванченко Анна Володимирівна, здобувачка освіти 10 класу Бехтерського опорного закладу повної загальної середньої освіти Голопристанського району Херсонської області.
Друге місце:
1. Кондратьєва Маргарита Сергіївна, вихованка гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності» Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради Херсонської області.
Третє місце:
1. Артеменко Тимур Олегович, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради Херсонської області.
Розділ «Суперкнига»
Перше місце:
Не присуджувалось
Друге місце:
1. Рєпка Дар'я Олександрівна, здобувачка освіти 8 класу Горностаївського ліцею №1 Горностаївської селищної ради Херсонської області;
2.Закарлюк Поліна Сергіївна, здобувачка освіти 7 класу Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Голопристанської міської ради Херсонської області.
Третє місце:
1.Тельнова Олександра Юріївна, здобувачка освіти 11 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад –загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» № 15 Херсонської міської ради.
Додаток 3 до
наказу комунального закладу
«Центр науково-технічної
творчості учнівської молоді»
Херсонської обласної ради
04.12. 2019 р. № 112
С П И С О К
учасників обласного конкурсу «Космос. Людина. Духовність.»,
які нагороджені заохочувальними дипломами
за творчий підхід у виконанні робіт поданих на конкурс
1.Смірнов Ілля Олекандрович, здобувач освіти 7 класу Залізнопортівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новофедорівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області;
- Іващенко Артем Валерійович, здобувач освіти 9 класу Старозбур'ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району Херсонської області;
- Бугай Микола Іванович, здобувач освіти 10 класу Великолепетиської Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2Великолепетиської районної радиХерсонської області;
- Бєла Юлія Андріївна, вихованка комунального закладу «Дитячо-юнацький центр» Іванівської селищної ради Херсонської області;
- Іщенко Вероніна Олександрівна, вихованка гуртка «Юні користувачі ПК» Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради Херсонської області;
- Ступін Ігор Вікторович, вихованецьгуртка «Юні користувачі ПК» Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради Херсонської області;
- Ткаченко Дар'я Сергіївна, здобувачка освіти 11 класу Бериславського закладу повної загальної середньої освіти № 3 Бериславської районної ради Херсонської області;
- Лук'янченко Даніл Романович, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради Херсонської області.