Документи
КЗ ЦНТТУМ ХОР
Про підсумки ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських відкритих змагань учнівської

 


Україна

ДЕПАРТАМЕНТ  ОСВІТИ, НАУКИ ТА МОЛОДІ

ХЕРСОНСЬКОЇ  ОБЛАСНОЇ  ДЕРЖАВНОЇ  АДМІНІСТРАЦІЇ

 

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇМОЛОДІ»

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

 

Н А К А З

27.06. 2019                                           м.Херсон                                   № 70

Про підсумки ІІІ (обласного)

етапу Всеукраїнських відкритих

змагань учнівської молоді з радіозв’язку

на коротких хвилях у 2019 році

 

Відповідно до плану роботи комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради та на виконання наказу Департаменту освіти, науки та молоді від 04 червня 2019 року № 145  у м. Скадовську 18-20  червня поточного року проведено ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з радіозв’язку на коротких хвилях.

У змаганнях взяли участь 30 вихованців позашкільних навчальних закладів Генічеського, Голопристанського, Олешківського районів, м. Херсона та здобувачі освіти  Чулаківського закладу повної загальної середньої освіти Чулаківської сільської ради Голопристанського району.

Змагання проводились у 3-х турах: телефонний, телеграфний та телефонний англійською мовою. Підсумки підводились окремо серед хлопців та дівчат 2-х вікових груп (старша, молодша).

 Переможцями командної першості у всіх турах стала команда Херсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради (керівник Бала О.В.).

Другі та треті місця в окремих турах зайняли команди Генічеської районної станції юних техніків (тренер Узунов О.О.), комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради (тренер Олійник О.О.), Херсонського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Херсонської міської ради (керівник Бала Д.О.) та комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (керівник     Бала О.В.).

На підставі вищезазначеного та матеріалів суддівської колегії змагань

НАКАЗУЮ:

 

  1. Нагородити:
  2. Кубками та дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів команди, які зайняли І, ІІ,        ІІІ місця:

за  перші місця:

  •  Херсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради у телефонному турі;
  • Херсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради у телеграфному турі;
  • Херсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради в телефонному турі англійською мовою;

за  другі місця:

  • Генічеської районної станції юних техніків Генічеської районної ради в телефонному турі;
  • Херсонського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Херсонської міської ради у телеграфному турі;
  •    комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради у телефонному турі англійською мовою;

за  треті місця:

  • комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради у телефонному турі;
  • комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради   у телеграфному турі;
  • Генічеської районної станції юних техніків Генічеської районної ради в телефонному турі англійською мовою;
  •  Медалями та дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів учасників змагань за І, ІІ,       ІІІ місця в особистій першості, що додається;

2. Контроль за виконанням наказу покласти на завідувача відділу організаційно-масової роботи Вербину Л. В.

 

    

Директор                                                                                    О.В.Рудика

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 

до наказу комунального закладу

«Центр науково-технічної творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

27.06. 2019 р.   № 70

 

 

Список

призерів ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських відкритих

 змагань учнівської молоді з радіозв’язку на коротких хвилях

 у 2019 році, які нагороджені дипломами та медалями

 

Телефонний тур

 

                    В особистій першості серед  дівчат

 

Диплом І ступеня:

  1. Васіліке Дар'я Іонівна, вихованка Генічеської районної станції юних техніків Генічеської районної ради (старша вікова група).
  2.  Пульнєва Катерина В'ячеславівна, вихованкакомунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (молодша вікова група).

 

Диплом ІІ ступеня:

  1. Трофімчук Анастасія Сергіївна, вихованка комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради (старша вікова група).
  2. Баканча Єлизавета Олександрівна, здобувач освіти Чулаківського закладу повної загальної середньої освіти Чулаківської сільської ради (ОТГ) Голопристанського райну  (молодша вікова група). 

 

Диплом ІІІ ступеня:

  1. Кукуруза Єлизавета Сергіївна, вихованка комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради (старша вікова група).
  2. Загребенюк Таміла Олексіївна, здобувач освіти Чулаківського закладу повної загальної середньої освіти Чулаківської сільської ради (ОТГ) Голопристанського райну  (молодша вікова група).
  3. Дубинець Марія Сергіївна, вихованка  Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради (молодша вікова група).

 

                    В особистій першості серед  хлопчиків

 

Диплом І ступеня:

  1. Дубинець Даніїл Сергійович, вихованець Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради (старша вікова група).
  2. Марков Данило Олександрович, вихованець Генічеської районної станції юних техніків Генічеської районної ради (молодша вікова група).

 

Диплом ІІ ступеня:

  1. Скорик Данило Едуардович, вихованець Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради (старша вікова група).
  2. Ковтун Ростислав Андрійович, вихованець Генічеської районної станції юних техніків Генічеської районної ради (молодша вікова група).

 

 Диплом ІІІ ступеня:

  1. Сумар Данило Євгенович, вихованець комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради (старша вікова група).
  2. Шинкарчук Олександр Андрійович, вихованець Генічеської районної станції юних техніків Генічеської районної ради (молодша вікова група).

 

 

Телефонний тур англійською мовою

 

В особистій першості серед  дівчат

 

Диплом І ступеня:

  1. Трофімчук Анастасія Сергіївна, вихованка комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради (старша вікова група).
  2. Пульнєва Катерина В'ячеславівна, вихованкакомунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (молодша вікова група).

 

Диплом ІІ ступеня:

  1. Плюсніна Вікторія Юріївна, здобувач освіти Чулаківського закладу повної загальної середньої освіти Чулаківської сільської ради (ОТГ) Голопристанського райну (старша вікова група).
  2. Дубинець Марія Сергіївна, вихованкаХерсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради (молодша вікова група).

 

Диплом ІІІ ступеня:

  1. Васіліке Дар'я Іонівна, вихованка Генічеської районної станції юних техніків Генічеської районної ради (старша вікова група).
  2. Баканча Єлизавета Олександрівна, здобувач освіти Чулаківського закладу повної загальної середньої освіти Чулаківської сільської ради (ОТГ) Голопристанського райну  (молодша вікова група).

 

 

                    В особистій першості серед  хлопчиків

 

Диплом І ступеня:

  1. Скорик Данило Едуардович, вихованець Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради (старша вікова група).
  2. Марков Данило Олександрович, вихованець Генічеської районної станції юних техніків Генічеської районної ради (молодша вікова група).

 

Диплом ІІ ступеня:

  1. Дубинець Даніїл Сергійович, вихованець Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради (старша вікова група).
  2. Ковтун Ростислав Андрійович, вихованець Генічеської районної станції юних техніків Генічеської районної ради (молодша вікова група).

 

Диплом ІІІ ступеня:

1.Трубаєв Олександр Іванович, вихованецьХерсонського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Херсонської міської ради  (старша вікова група).

        2. Шинкарчук Олександр Андрійович, вихованець Генічеської районної станції юних техніків Генічеської районної ради (молодша вікова група).

 

 

Телеграфний тур

 

В особистій першості серед  дівчат

 

Диплом І ступеня:

  1. Дубинець Марія Сергіївна, вихованкаХерсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради(молодша вікова група).

 

Диплом ІІ ступеня:

  1. Пульнєва Катерина В'ячеславівна, вихованкакомунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (молодша вікова група).

 

Диплом ІІІ ступеня:

  1. Біла Вікторія Олександрівна, вихованкаХерсонського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Херсонської міської ради(молодша вікова група). 

 

В особистій першості серед  хлопчиків

Диплом І ступеня:

  1. Скорик Данило Едуардович, вихованець Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради (старша вікова група).
  2. Бібілашвілі Даніїл Давидович, вихованець Херсонського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Херсонської міської ради(молодша вікова група).

 

Диплом ІІ ступеня:

  1. Дубинець Даніїл Сергійович, вихованець Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради (старша вікова група).

2.Кльова Костянтин Олександрович, вихованецькомунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради(молодша вікова група).

 

Диплом ІІІ ступеня:

  1. Дежкунов Максим Юрійович, вихованець Херсонського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Херсонської міської ради (старша вікова група).
  2. Замолотнєв Олександр  Миколайович, вихованецькомунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради(молодша вікова група).

 

 

 

Останні НОВИНИ

Про підсумки проведення ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських відкритих змагань у

Про підсумки проведення ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських відкритих змагань у

Про підсумки проведення ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських відкритих змагань у