Документи
КЗ ЦНТТУМ ХОР
Про підсумки ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських відкритих змагань учнівської м


  Україна

ДЕПАРТАМЕНТ  ОСВІТИ, НАУКИ ТА МОЛОДІ

ХЕРСОНСЬКОЇ  ОБЛАСНОЇ  ДЕРЖАВНОЇ  АДМІНІСТРАЦІЇ

 

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Н А К А З

27.06. 2019 р.                                           м.Херсон                                   № 68    

 

Про підсумки ІІІ (обласного)

етапу Всеукраїнських відкритих

змагань учнівської молоді

з cудномодельного спорту у 2019 році

 

         Відповідно до плану роботи комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради та на виконання наказу Департаменту освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації від               16 квітня 2019 року  № 93 у місті Херсоні  05 червня поточного року проведено         ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з судномодельного спорту.

У змаганнях взяли участь 27  вихованців позашкільних навчальних закладів з Великолепетиського, Високопільського районів, міст Нова Каховка, Херсона таздобувачі освіти Токарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району.

 Учасники змагалися у 6 класах судномоделей (NS - моделі до 600 мм). Переможцем змагань стала команда комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (керівник Прохоров І.Ю).

 Найбільшу кількість призових місць у змаганнях отримали вихованці комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (8 дипломів).

 Призові місця в окремих класах моделей отримали вихованці   Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради (5), комунального закладу «Високопільський центр дитячої та юнацької творчості» (2),  Великолепетиського центру дитячої та юнацької творчості (1), Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради (1) та  здобувачі освіти Токарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району (1).

Всього в особистій першості учасники змагань отримали 18 медалей та дипломів.

На підставі вищезазначеного, матеріалів суддівської колегії змагань

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Нагородити:
  2. Кубками та дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів  команди, які зайняли призові місця у змаганнях:

 - комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради за перше місце;

 - Станції юних техніків Новокаховської міської ради за друге місце;

 -комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради за третє місце.

       1.2. Медалями та дипломами І, ІІ, ІІІ  ступенів учасників за призові місця в особистій першості, що додається.

2. Контроль за виконанням наказу покласти на завідувача відділу організаційно-масової роботи Вербину Л. В.

 

 

Директор                                                                                           О.В.Рудика

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток до

Наказу комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

27.06. 2019 р. №  68 

                          

СПИСОК

призерів ІІІ (обласного)  етапу Всеукраїнських відкритих змагань

 учнівської молоді з cудномодельного спорту у 2019 році, які нагороджені

 дипломами та медалями:

 

Клас моделей цивільних суден (ЕН-600)

Диплом І степеня:

  1. Руденко Андрій Юрійович, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

Диплом ІІ степеня:

  1. Горлов Ілля Дмитрович, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

Диплом ІІІ степеня:

  1. Виждов Сергій Дмитрович, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

                  Клас моделей військових кораблів (ЕК-600)

 

Диплом І степеня:

  1. Руденко Андрій Юрійович, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

Диплом ІІ степеня:

  1. Пурей Владислав Анатолійович, вихованець Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради.

 

Диплом ІІІ степеня:

  1. Прокопенко Сергій Олександрович вихованець Високопільського центру дитячої та юнацької творчості.

 

Клас моделей-копій ЕХ-600 (молодша вікова група)

 

Диплом І степеня:

  1. Бурдін Владислав Русланович, вихованець Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради.

 

Диплом ІІ степеня:

  1. Прокопенко Сергій Олександрович вихованець Високопільського центру дитячої та юнацької творчості.

 

Диплом ІІІ степеня:

  1. Єременко Олександр Миколайович, вихованець Великолепетиського  центру дитячої та юнацької творчості.

 

Клас моделей-копій ЕХ-600 (старша вікова група)

 

Диплом І степеня:

1.Лузін Іван Антонович, вихованець Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради.

 

Диплом ІІ степеня:

  1. Руденко Андрій Юрійович, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

Диплом ІІІ степеня:

  1. Кіхтенко Данило Дмитрович, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

                Радіокерована модель класу F2-U

 

Диплом І степеня:

  1. Криворучко  Богдан Володимирович, здобувач освіти 9 класу Токарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району.

 

Диплом ІІ степеня:

        1.Тарасов Данило Олександрович, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

Диплом ІІІ степеня:

1.Мірошніков Нікіта Ігорович, вихованець Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради.

 

Радіокерована модель класу F4 -А

 

Диплом І степеня:

        1.Тарасов Данило Олександрович, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

Диплом ІІ степеня:

1.Лузін Іван Антонович, вихованець Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради.

Диплом ІІІ степеня:

1.Кучеровський Богдан Дмитрович, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

 

Останні НОВИНИ

Про підсумки проведення ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських відкритих змагань у

Про підсумки проведення ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських відкритих змагань у

Про підсумки проведення ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських відкритих змагань у