Документи
КЗ ЦНТТУМ ХОР
Про підсумки обласної виставки учнівської молоді з декоративно-ужиткового мисте

 

 

Україна

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ, НАУКИ ТА МОЛОДІ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Н А К А З                                                

 30.03. 2018                                       м.Херсон                                   № 42

 

Про підсумки обласної виставки

учнівської молоді з декоративно-ужиткового

мистецтва «Знай і люби свій край» у 2018 році

 

Відповідно до плану роботи комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради у березні поточного року проведено обласну виставку «Знай і люби свій край». Навиставку представлено 911 робіт з усіх районів та міст області. Всього у виставці взяло участь 179закладів освіти області. 

Слід  відзначити активну участь у виставці  закладів освіти Білозерського       (15 закладів), Голопристанського (23 заклади) районів та м. Херсона (45 закладів).

Добре підготувалися у цьому році до участі в обласній виставці заклади освіти Великолепетиського, Великоолександрівського, Горностаївського, Іванівського, Нижньосірогозького, Нововоронцовського та Новотроїцького районів.

Журі відмітило, що за останні роки значно підвищився рівень майстерності учасників, покращався дизайн оформлення робіт.

Найкраще виглядали добре оформлені експозиції Каховського району та міста Херсона, які зайняли  перші місця.

Загалом найбільшу кількість призових місць у виставці отримали учні Бериславського (27), Білозерського (39), Великолепетиського (20), Голопристанського (32), Каховського (32), Олешківського (21), Чаплинського (24)  районів та міста  Херсона (310).

40 найкращих робіт виставки рекомендовано журі для участі  у Всеукраїнській виставці з декоративно-ужиткового мистецтва “Знай і люби свій край”. Це роботи учнів Великолепетиського (1), Великоолександрівського (2), Горностаївського (2), Каховського (5), Олешківського (3)  районів та міст Нова Каховка (1) і Херсона  (26).

На підставі вище зазначеного і матеріалів журі

 

НАКАЗУЮ:

 

1.Затвердити результати обласної виставки учнівської молоді з декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край» у 2018 році, що додаються.

2.Затвердити матеріали аналітичної довідкипро підсумки проведення обласної виставки учнівської молоді з декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край» у 2018 році, що додаються.

3. Нагородити дипломами   комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради І, ІІ, ІІІ ступенів за призові місця у виставці: 

3.1. Учнів-авторів кращих робіт, які зайняли І, ІІ, ІІІ місця (додаток 1);

3.2. Творчі колективи гуртків за призові місця у виставці (додаток 2);

3.3. Творчі колективи гуртків за високі результати у виставці (додаток 3);

3.4. Керівників гуртків за плідну роботу з естетичного виховання учнівської молоді та активну участь  в обласній виставці з декоративно-ужиткового мистецтва (додаток 4).

4. Нагородити заохочувальними дипломами учнів за творчий підхід у виконанні робіт поданих на обласну виставку «Знай і люби свій край» (додаток 5);

5. Завідувачу відділу організаційно-масової роботи Вербині Л. В. забезпечити участь у Всеукраїнській виставці з декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край!».

6. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

Директор комунального закладу

«Центр науково-технічної творчості

учнівської молоді»

Херсонської обласної ради                                                О.В.Рудика

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

30.03.2018   № 42

 

Результати

обласної виставки з декоративно-ужиткового мистецтва

 «Знай і люби свій край»  у 2018 році

№ з/п

Район

Кількість експонатів

Кількість закладів освіти

Кількість розділів

Кількість експонатів вищої категорії

Участь у Всеукр. виставці

Загальна кільк. балів

Зайняте місце

І

ІІ

 

ІІІ

 

Заох

  1.  

м. Херсон

325

45

18

229

53

28

 

26

1410

І

  1.  

КЗ «ЦНТТУМ» ХОР

8

1

6

 

4

2

 

 

14

18

  1.  

м. Гола Пристань

24

6

11

3

8

6

3

 

46,5

11

  1.  

м. Каховка

10

1

3

 

2

2

2

 

9

18

  1.  

м.Нова Каховка

22

6

12

5

4

7

2

1

48

10

  1.  

Бериславський

46

11

16

6

10

11

3

 

72,5

5

  1.  

Білозерський

63

15

16

11

16

12

2

 

116

ІІ

  1.  

Великолепетиський

38

6

14

8

5

7

5

1

67,5

6

  1.  

В.Олександрівський

22

7

10

6

6

2

 

2

56

8

  1.  

Верхньорогачицький

4

1

3

 

1

1

2

 

5

19-20

  1.  

Високопільський

3

1

3

1

 

 

 

 

5

19-20

  1.  

Генічеський

11

1

5

 

 

2

3

 

3,5

21

  1.  

Голопристанський +

   2 ОТГ

61

23

17

6

9

17

7

 

77,5

4

  1.  

Горностаївський (ОТГ)

49

4

10

4

7

6

4

2

55

9

  1.  

Іванівський

23

7

10

1

2

6

5

 

19,5

17

  1.  

Каланчацький

24

6

12

4

4

3

1

 

35,5

14

  1.  

Каховський

38

12

14

14

13

5

 

5

129

І

  1.  

Нижньосірогозький

19

6

10

2

3

4

4

 

25

15

  1.  

Нововоронцовський

22

7

8

4

4

6

5

 

40,5

12

  1.  

Новотроїцький

19

5

11

1

10

2

2

 

38

13

  1.  

Олешківський

17

1

8

14

5

2

 

3

96

ІІІ

  1.  

Скадовський

7

1

3

2

4

1

 

 

23

16

  1.  

Чаплинський

 (у т.ч. 4 ОТГ)

51

5

12

5

10

9

2

 

65

7

 

Разом:

911

179

 

326

180

141

52

40

 

 

 

Завідувач відділу

організаційно-масової роботи                                                                     Л. В. Вербина

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

30.03.2018   № 42

 

 

АНАЛІТИЧНА  ДОВІДКА

про підсумки проведення обласної виставки учнівської молоді

 з декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край»  у 2018 році

 

Обласна виставка учнівської молоді з декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край» проводиться щорічно  серед дітей та учнівської молоді різних вікових груп. Виставка проводиться з метою підтримки талановитих дітей та молоді, розвитку декоративно-ужиткового мистецтва, сприяння реалізації творчих задумів учнівської молоді, залучення її до відкриття і розуміння прекрасного в навколишньому середовищі і в своєму житті, пробудження в неї поваги до національної культурної спадщини.

Роботи подаються за жанрами: художня  вишивка (ниткою, бісером, стрічками), художня аплікація (соломка, природний матеріал, шкіра, тканина, глина), плетіння з природного матеріалу (лоза, соломка), художня обробка деревини, витинанка, паперова пластика, гончарство та художня кераміка, м'яка іграшка, народна іграшка, лялька-мотанка, художнє в’язання спицями та гачком, бісероплетіння, вироби з солоного тіста, валяної вовни, декоративний розпис на склі, тканині тощо.

У цьому році у виставці взяли участь 145 шкіл та 34  позашкільних закладів освіти з усіх районів та міст області. Всього на розгляд журі подано 911 робіт.

 При оцінюванні робіт журі враховували такі критерії: повнота розкриття теми, цілісність художнього враження, оригінальність твору, рівень володіння технікою виконання, матеріалом, творчий підхід (забороняється копіювання та запозичення тем тощо), чистота виконання, охайність роботи, дотримання вимог положення.

Слід зазначити, що на виставці було багато яскравих робіт з цікавими творчими підходами і новими художніми прийомами. У роботах відчувається нове бачення сучасності з поєднанням народної самобутності, місцевих традицій і використанням специфічних мотивів Півдня України.

Особливо журі відмітило роботи вихованців позашкільних закладів освіти міста Херсона: зразкової студії образотворчого мистецтва «Декор» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради (керівник Масс О.А.). - «Трипільська Берегиня», «Тавричанка», текстильні ляльки та 5 картин «Крізь час – українці…», зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради (керівники Ліпшиць О.Е., Лисенко В.М., Фахрадова О.О.) – «Мініатюрні обереги», «Друзі», «Українська родина», «Козачка Іванка», «Український пейзаж» та гуртка «Природа і фантазія» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради (керівник Пижова Н.Ю.) – «Соняшники», «Півник та курочка», «Рідне село», «Рідний край», «Україночка».

Багато робіт вихованців цих студій рекомендовано до участі у Всеукраїнській виставці з декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край».

Вироби учнів пронизані патріотизмом та щирою любов’ю до України, про що свідчить тематика творів: «Україна понад усе», «Мир на Україні», «Мир у рідному краю», «Калинова хата Тараса», «Україна скрізь», «Люблю Україну», «Люблю свій край», «З Україною в серці», «Боже, Україну храни!», «Молитва дитини за Україну», «Ангел молитву неси, рідну країну мою захисти…» .

За висновками журі кращі роботи виставки, які добре втілюють українські національні традиції, це: народна іграшка «Коник» (автор Кузьміна Софія, учениця Новокаховської ЗОШ № 3- вчитель Турбаба О.В.), лялька-мотанка «Весна» (автор Педченко Тетяна, учениця Ольгівської ЗОШ Бериславського району- вчитель Нестерова Н.С.), роботи вихованців комунального закладу «Районний Центр дитячої та юнацької творчості» Каховського району: лялька «Берегиня», робота з солоного тіста «Купальський танок», картини «Херсонщина край степовий» та «Мотанка-символ материнства» (керівники Колодич О.О., Безкоровайна О.О., Філоненко І.П.), картини-колажі «Моє ім'я Україна», «Олешки мої зачаровані», «Квітни, Україно!», «Південна ніч»,  «На березі» «Ранковий спів», вихованців Олешківського центру дитячої та юнацької творчості (керівники Волокітіна В.В., Лятецька Т.В.,  Білоконь О.М.), а також роботи учнів Херсонської ЗОШ № 41 (вчитель Іжикова Ю.М.).

Високу оцінку журі також отримали  роботи: «Українське життя від А до Я» (автор Сеньків Поліна, учениця Рубанівського ОЗЗСО Великолепетиського району- керівник Рогачова В.П.),  «Лялькові пори року» (автори Шевчук Вікторія і Махлай Анастасія, учениці Великоолександрівської ЗОШ № 1 - керівник Верхогляд О.В.), «Пасхальний вінок»  (автор Полуйко Єлизавета, вихованка гуртка «В'язання та макраме» комунального закладу  «Центр дитячої та юнацької творчості»  Великолександрівської районної ради - керівник Горлянська Л.В.), роботи «Люблю свій край» та «Морські глибини», вихованців  комунального закладу «Селищний Будинок дитячої творчості» Горностаївської селищної ради- керівник Бризгун Д.В.), вітраж «Широкі простори моєї України» (автор Колосова Діана, вихованка студії «Палітра» Бериславського центру юнацької та дитячої творчості –керівник Іванчук Т.В.), вишивка «Батьківська хата» (автор Польська Марина, учениця Гладківської ЗОШ Гладківської сільської ради (ОТГ) Голопристанського району- керівник Андрієць О.В.).

Привернули увагу відвідувачів виставки роботи: «Батьківщина Мати», вихованців гуртка «Паперопластика» Велетенської ЗОШ Білозерського району (керівник Островенко К.В.), роботи «Лис Микита» та «У Омелька велика сімейка» (автор Дєєва Юлія, учениця Роздольненської ЗОШ Каховського району - вчитель Швець Я.О.), композиція «Українська гостина» вихованців гуртка «Творчі мандри» Олександрівський ЗЗСО Голопристанського району (керівник Кан Н.В.), «Великодня курочка», вихованців  гуртка «Салон дитячих витворів» Центру дитячої та юнацької творчості Каланчацької селищної ради (керівник Савченко Т.В.).

Не залишають байдужими і роботи: художні вироби з деревини вихованців гуртка «Юний столяр» Нововоскресенської ЗОШ  Нововоскресенської сільської ради Нововоронцовського району  (керівник Линник О.В.), іграшка «Грайливий коник» та оберіг «Вінок на удачу», вихованців комунального закладу «Нижньосірогозький будинок творчості дітей та юнацтва» (керівники Салій О.В., Козачок Н.В.), аплікації різних технік виконання вихованців  комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Скадовської районної ради (керівник     Пінчук А.М.), «Сива давнина» (автор Горюн Денис, учень 7 класу ОЗ Навчально-виховний комплекс «Асканія-Нова-гімназія» ОТГ Асканія-Нова селищної ради (керівник Портнова М.М.).

Загалом 647 робіт виставки нагороджено дипломами різних ступенів, а            40 найкращих робіт виставки рекомендовано журі для участі  у Всеукраїнській виставці «Знай і люби свій край».

Водночас журі відмітило, що деякі роботи виставки не  відповідали запропонованій тематиці, документація деяких робіт не мала належну повну інформацію, в окремих виробах спостерігається стилістична невитриманість, відсутність композиційної цілісності, деяким творам бракує реалістичності.

За високі результати та активну участь в обласній виставці нагороджено дипломами  20 творчих колективів гуртків та студій.

За активну роботу зі збереження та розвитку традицій народного мистецтва, успішну підготовку учнівської молоді до участі в обласній виставці з декоративно- ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край»  30 кращих керівників гуртків та творчих колективів, вчителів нагороджено дипломами комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

 

 

Завідувач відділу організаційно-масової

роботи комунального закладу «Центр

науково-технічної творчості учнівської

молоді Херсонської обласної ради                                        Л.В.Вербина

 

 

 

Додаток 1

до наказу комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді

Херсонської обласної ради

30.03.2018   № 42

 

СПИСОК

призерів обласної виставки з  декоративно-ужиткового мистецтва

 «Знай і люби свій край»,  які нагороджуються дипломами

 

 

Першого ступеня: 

  1. Терещенко Вікторія Валентинівна, учениця 10 класу  Голопристанського навчально - виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради;
  2. Малашкова Дар’я Павлівна,  учениця 10 класу Голопристанського навчально - виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради;
  3. Коваленко Поліна Миколаївна, учениця 10 класу Голопристанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням предметів філологічного та природничо-математичного циклів Голопристанської міської ради;
  4. Кузьміна Софія Андріївна, учениця 2 класу Новокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Новокаховської міської ради;
  5. Погоріла Златослава Вадимівна, учениця 10 класу Новокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Новокаховської міської ради;
  6. Крамаренко Катерина Федорівна, вихованка гуртка образотворчого мистецтва «Восьмий колір» Новокаховського Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;
  7. Бобощенко Емілія Дмитрівна,  вихованка гуртка образотворчого мистецтва  Новокаховського Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;
  8. Педченко Тетяна Сергіївна, учениця 6 класу Ольгинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславської районної ради;
  9. Ткаченко Жанна Василівна, учениця 4 класу, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» Бериславської станції юних техніків Бериславської районної ради;
  10. Колосова Діана Володимирівна, учениця 7 класу, вихованка студії образотворчого мистецтва «Палітра» Бериславського Центру юнацької та дитячої творчостіБериславської районної ради;
  11. Болібок Дар’я Олексіївна, учениця 11 класу Веселівської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславської районної ради;
  12. Цегельник Артем Ігорович, учень 10 класу Бериславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Бериславської районної ради;
  13. Гуляєва Маргарита Юріївна, учениця 10 класу Велетенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради;
  14. Жежирун Богдана В’ячеславівна, учениця 5 класу, вихованка гуртка «Дек-арт » Білозерського районного Центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;
  15. Константинова Катерина Сергіївна, учениця 6 класу Дніпровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради;
  16. Росол Олександра Олексіївна, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Іграшка» Білозерського районного Центру творчості дітей та юнацтва;
  17. Скороход Оксана Андріївна, учениця 9 класу, вихованка зразкового художнього колективу системи МОН України «Конструювання та моделювання одягу» Білозерського районного Центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;
  18. Жилка Анастасія Миколаївна, учениця 9 класу, вихованка зразкового художнього колективу системи МОН України «Конструювання та моделювання одягу» Білозерського районного Центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;
  19. Сокол Ольга Олександрівна, учениця 9 класу, вихованка зразкового художнього колективу системи МОН України «Конструювання та моделювання одягу» Білозерського районного Центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;
  20. Носова Вероніка Олексіївна, учениця 4 класу, вихованка гуртка «Ласунчик»  Білозерського районного Центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;
  21. Куник Гліб Валерійович, учень 6 класу, вихованець зразкового художнього колективу системи МОН України «Сувенірний» Білозерського районного Центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;
  22. Шабеко Оксана Вікторівна, учениця 9 класу, клас образотворчого мистецтва Станіславської дитячої музичної школи, Білозерської районної ради;
  23. Кучеренко Вікторія Валентинівна, учениця 5 класу Велетенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенівБілозерської районної ради;
  24. Куратова Єлизавета Олегівна, учениця __ класу комунального закладу «Рубанівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Великолепетиської районної ради;
  25. Трофімова Анна Олександрівна, учениця __ класу комунального закладу «Рубанівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Великолепетиської районної ради;
  26. Ликов Андрій Олексійович, учень __ класу Великолепетиської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Великолепетиської районної ради;
  27. Гембець Олена Василівна, вихованка гуртка «Чарівний бісер» Великолепетиського Центру дитячої та юнацької творчості Великолепетиської районної ради;
  28. Дмитренко Катерина Олексіївна, вихованка гуртка «Умілі ручки» Великолепетиського Центру дитячої та юнацької творчості Великолепетиської районної ради;
  29. Лузін Ілля Анатолійович, учень __ класу Великолепетиської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Великолепетиської районної ради;
  30. Мошкало Марина Олександрівна, учениця 5 класу Трифонівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Великоолександрівської районної ради;
  31. Федорак Діана Олександрівна, учениця 5 класу Трифонівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Великоолександрівської районної ради;
  32. Шевчук Вікторія Юріївна, учениця 11 класу  Великоолександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Великоолександрівської районної ради;
  33. Махлай Анастасія Віталіївна, учениця 11 класу  Великоолександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Великоолександрівської районної ради;
  34. Нагірний Дмитро Юрійович, учень 8 класу Великоолександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Великоолександрівської районної ради;
  35. Полуйко Єлизавета Олександрівна, вихованка гуртка «В’язання та макраме» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Великоолександрівської районної ради;
  36. Ковальчук Юлія Юріївна, вихованка гуртка «В’язання та макраме» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Великоолександрівської районної ради;
  37. Сомова Єлизавета Віталіївна, вихованка гуртка «В’язання та макраме» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Великоолександрівської районної ради;
  38. Прокопенко Вадим Анатолійович, учень 8 класу, вихованець гуртка «Дизайн» комунального закладу «Високопільський Центр дитячої та юнацької творчості» Високопільської районної ради;
  39. Матвеюк Анна Андріївна, учениця 3 класу Рибальченського закладу повної загальної середньої освіти, Голопристанської районної ради;
  40. Лоташинська Дар’я Русланівна, учениця 8 класу Новозбур'ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Голопристанської районної ради;
  41. Козінська Дарина Михайлівна, учениця 7 класу Збур'ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанської районної ради;
  42. Білан Владислав Юрійович, учень 3 класу Нововолодимирівського закладу загальної середньої освіти  Голопристанської районної ради;
  43. Польська Марина Миколаївна, учениця 5 класу Гладківської    загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гладківської сільської ради Голопристанського району Херсонської області;
  44. Буркот Таміла Олексіївна, вихованка гуртка «Фантазери» комунального закладу «Селищний Будинок дитячої  творчості» Горностаївської селищної ради Херсонської області;
  45. Бризгун Єва Олександрівна, вихованка гуртка «Асорті» комунального закладу «Селищний Будинок дитячої  творчості» Горностаївської селищної ради Херсонської області;
  46. Бень Максим Валерійович, вихованка гуртка «Чарівна скарбничка» комунального закладу «Селищний Будинок дитячої  творчості» Горностаївської селищної ради Херсонської області;
  47. Чичкевич Анастасія Олексіївна, вихованка гуртка «Чарівна скарбничка» комунального закладу «Селищний Будинок дитячої  творчості» Горностаївської селищної ради Херсонської області;
  48. Вітвіцький Денис, учень _ класу Трохиміського навчально-виховного комплексу Іванівської районної ради;
  49. Фриюк Олександра, вихованка гуртка «Салон дитячих витворів» Центру дитячої та юнацької творчості Каланчацької селищної ради Каланчацького району Херсонської області;
  50. Калініна Надія, вихованка зразкового художнього колективу «Храм доброго мистецтва» Центру дитячої та юнацької творчості Каланчацької селищної ради Каланчацького району Херсонської області;
  51. Вишневська Анастасія, учениця _ класу Каланчацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Каланчацької селищної ради Каланчацького району Херсонської області;
  52. Мороз Валерія, вихованка гуртка «Салон дитячих витворів» Центру дитячої та юнацької творчості Каланчацької селищної ради Каланчацького району Херсонської області;
  53. Мірошниченко Олександра Олександрівна, вихованка гуртка «Блік» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості» Каховської районної ради;
  54. Белова Надія Костянтинівна, вихованка гуртка «Блік» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості» Каховської районної ради;
  55. Ломінога Діана Андріївна, вихованка зразкового художнього колективу«Юні майстрині» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості» Каховської районної ради;
  56. Шевчук Валентин, вихованець зразкового художнього колективу«Юні майстрині» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості» Каховської районної ради;
  57. Дудчик Юлія Савелівна, вихованка зразкового художнього колективу«Юні майстрині» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості» Каховської районної ради;
  58. Ястремський Дмитро, вихованець гуртка «Забавляночка» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості» Каховської районної ради;
  59. Матлашевська Анастасія, учениця 9 класу Чорнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховської районної ради;
  60. Мегель Юрій, вихованець гуртка «Юні майстри» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості» Каховської районної ради;
  61. Нетяга Олексій, вихованець гуртка «Юні майстри» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості» Каховської районної ради;
  62. Шульга Анастасія, учениця 7 класу Каїрського закладу повної загальної середньої освіти Каховської районної ради;
  63. Панасенко Владислава, учениця 7 класу Каїрського закладу повної загальної середньої освіти Каховської районної ради;
  64. Зятковська Еліна, вихованка гуртка «Чудо ниточка» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості» Каховської районної ради;
  65. Дєєва Юлія, учениця 1 класу Роздольненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад  Каховської районної ради;
  66. Петренко Анастасія, вихованка гуртка «Чарівна майстерня» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості» Каховської районної ради;
  67. Димченко Вікторія, вихованка гуртка «Чарівна майстерня» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості» Каховської районної ради;
  68. Ворона Анастасія, вихованка гуртка «Чарівна майстерня» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості» Каховської районної ради;
  69. Кривіцька Юлія Станіславівна, вихованка гуртка «Природа, творчість і фантазія» комунального закладу «Нижньосірогозький будинок творчості дітей та юнацтва» Нижньосірогозької районної ради;
  70. Вишневецька  Елізавета Андріївна, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» комунального закладу «Нижньосірогозький будинок творчості дітей та юнацтва» Нижньосірогозької районної ради;
  71. Кулініч Вікторія Миколаївна, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» комунального закладу «Нижньосірогозький будинок творчості дітей та юнацтва» Нижньосірогозької районної ради;
  72. Дежкіна Августіна Олександрівна, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» комунального закладу «Нижньосірогозький будинок творчості дітей та юнацтва» Нижньосірогозької районної ради;
  73. Линник Катерина Олександрівна, учениця 9 класу Нововоскресенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нововоскресенської селищної ради Нововоронцовського району Херсонської області;
  74. Боярчук Юлія Андріївна, учениця _ класу Чкалівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новотроїцької районної ради;
  75. Міхіна Єлизавета Сергіївна, учениця _ класу Чкалівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новотроїцької районної ради;
  76. Лєбєдєвська Аліна Андріївна, учениця _ класу Чкалівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новотроїцької районної ради;
  77. Кунсков Кирил, учень 8 класу, вихованець гуртка судномоделювання Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;
  78. Ходкевич Сергій, вихованець гуртка «Сам собі майстер» Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;
  79. Альохіна Арина Романівна, вихованка гуртка «Мій улюблений сувенір» Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;
  80. Андрєєва Софія Олександрівна, вихованка гуртка «Дизайн асорті» Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;
  81. Мінакова Марія Олександрівна, вихованка гуртка «Дизайн асорті» Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;
  82. Корчагіна Катерина Володимирівна, вихованка гуртка «Дизайн асорті» Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;
  83. Томашина Катерина Вадимівна, вихованка гуртка «Дизайн асорті» Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;
  84. Попова Анастасія Олександрівна, вихованка гуртка «Ми малюємо світ» Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;
  85. Сичова Софія Станіславівна, вихованка гуртка «Барвінок» Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;
  86. Волокітіна Ірина Віталіївна, вихованка гуртка «Барвінок» Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;
  87. Альохіна Валерія Володимирівна, вихованка гуртка «Барвінок» Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;
  88. Рудик Софія Володимирівна, вихованка гуртка «Барвінок» Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;
  89. Кудрявченко Вікторія Сергіївна, вихованка гуртка «Ми малюємо світ» Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;
  90. Антоненко Віолетта Станіславівна, вихованка гуртка «Ми малюємо світ» Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;
  91. Литвиненко Євгеній Сергійович, вихованець гуртка «Ажурне випилювання» Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;
  92. Кулікова Кіра Русланівна, учениця 6 класу Антонівської філії опорного закладу – Скадовського навчально-виховного комплексу «Академічна гімназія» Скадовської районної ради Херсонської області, Скадовського освітнього округу, вихованка гуртка «Народної творчості» Центру дитячої та юнацької творчості (комунальний заклад Скадовської районної ради);
  93. Кручиненко Володимир Сергійович, учень 5 класу Антонівської філії опорного закладу – Скадовського навчально-виховного комплексу «Академічна гімназія» Скадовської районної ради Херсонської області,Скадовського освітнього округу, вихованка гуртка «Народної творчості» Центру дитячої та юнацької творчості (комунальний заклад Скадовської районної ради);
  94. Ареф'єв Ілля Віталійович, учень 10 класу Опорного закладу – навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний заклад – позашкільний навчальний заклад – гімназія» Асканія-Нова селищної ради Чаплинського району Херсонської області;
  95. Бондарчук Костянтин Володимирович, учень 10 класу Опорного закладу – навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний заклад – позашкільний навчальний заклад – гімназія» Асканія-Нова селищної ради Чаплинського району Херсонської області
  96. Маслюк Олег Андрійович, учень 3 класу Опорного закладу – навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний заклад – позашкільний навчальний заклад – гімназія» Асканія-Нова селищної ради Чаплинського району Херсонської області;
  97. Пашалієва Азіна Зінарівна, учениця 7 класу Надеждівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Хрестівської сільської ради Чаплинського району Херсонської області;
  98. Касьянова Дар’я Юріївна, учениця 11 класу, вихованка наукової секції відділення Етнологія комунального закладу «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради;
  99. Жежу Артем Ігорович, учень 5  класу, вихованець наукової секції відділення Етнологія комунального закладу «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради.
  100. Бабеша Владислав Вадимович, вихованець зразкового  художнього колективу гурток «Чарівна намистина» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  101. Березняк Ганна Сергіївна, вихованка зразкового  художнього колективу гурток «Чарівна намистина»  Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  102. Косташенко Павло Костянтинович, вихованець зразкового  художнього колективу гурток «Чарівна намистина» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  103. Дорофтей Марина Миколаївна, вихованка зразкового  художнього колективу гурток «Чарівна намистина» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  104. Дорофтей Марина Миколаївна, вихованка зразкового  художнього колективу гурток «Чарівна намистина» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  105. Пічура Олександра Віталіївна, вихованка зразкового  художнього колективу гурток «Чарівна намистина» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  106. Завалій Анастасія Олегівна, вихованка зразкового  художнього колективу гурток «Чарівна намистина» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  107. Форостіна Анастасія Юріївна, вихованка зразкового  художнього колективу гурток «Чарівна намистина» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  108. Натанаел Стефані Ставросівна, вихованка зразкового  художнього колективу гурток «Чарівна намистина» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  109. Домнінська Ніколь, вихованка зразкового художнього колективу гурток «Чарівна намистина» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  110. Мельнічок Олександра Андріївна, вихованка зразкового  художнього колективу гурток «Чарівна намистина» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  111. Іщенко Марія Вікторівна, вихованка зразкового  художнього колективу гурток «Чарівний хрестик» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  112. Смєшко Єлизавета Олександрівна, вихованка зразкового  художнього колективу гурток «Чарівний хрестик»  Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  113. Смєшко Катерина Олександрівна, вихованка зразкового  художнього колективу гурток «Чарівний хрестик» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  114. Стефлюк Юлія Олександрівна, вихованка зразкового  художнього колективу гурток «Чарівний хрестик» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  115. Павлюченко Денис Валерійович, вихованець гуртка «Природа і фантазія» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  116. Павлюченко Артем Валерійович, вихованець гуртка «Природа і фантазія» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  117. Горбач Марія Геннадіївна, вихованка гуртка «Природа і фантазія» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  118. Лісовська Анна Євгенівна, вихованка гуртка «Природа і фантазія» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  119. Шатілова Єва Олегівна, вихованка гуртка «Природа і фантазія» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  120. Бурачинська Марія Сергіївна, вихованка гуртка «Природа і фантазія» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  121. Овчар Аріанна Дмитрівна, вихованка гуртка «Природа і фантазія» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  122. Фіноєдова Анастасія Сергіївна, вихованка гуртка «Природа і фантазія» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  123. Жосан Діана Віталіївна, вихованка гуртка «Природа і фантазія» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  124. Яківюк Вікторія Василівна, вихованка гуртка «Природа і фантазія» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  125. Швецька Катерина Олександрівна, вихованка гуртка «Сучасне мистецтво» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  126. Пономаренко Настя, вихованка гуртка «Захоплююче лозоплетіння» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  127. Суткова Анна, вихованка гуртка «Захоплююче лозоплетіння» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  128. Зубкова Марія Юріївна, вихованка зразкового  художнього колективу гурток «Фентезі» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  129. Краснянська Єлизавета Сергіївна, вихованка зразкового  художнього колективу гурток «Фентезі» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  130. Ільченко Діана, вихованка зразкового  художнього колективу гурток «Фентезі» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  131. Чорний Вадим, вихованець зразкового  художнього колективу гурток «Фентезі» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  132. Браїло Аріна Михайлівна, вихованка зразкового  художнього колективу гурток «Фентезі» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  133. Новікова Аліна, вихованка зразкового  художнього колективу гурток «Фентезі» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  134. Бабеша Владислав Вадимович, вихованець гуртка «Майстерня чудес» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  135. Клочан Кирило Валерійович, вихованець гуртка «Майстерня чудес» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  136. Захарова Віолета Сергіївна, вихованка гуртка «Майстерня чудес» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  137. Шевченко Олександра Володимирівна, вихованка гуртка «Майстерня чудес» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  138. Потравко Валерія Олександрівна, вихованка гуртка «Майстерня чудес» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  139. Маркарян Наїра Артурівна, учениця 9 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 Херсонської міської ради;
  140. Горбенко Аліна Андріївна, учениця 6 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 Херсонської міської ради;
  141. Пчелінцева Катерина Олексіївна, учениця 6 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 Херсонської міської ради;
  142. Мельник Наталія Костянтинівна, учениця 6 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 Херсонської міської ради;
  143. Мацук Дар’я Денисівна, учениця 9 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 Херсонської міської ради;
  144. Горшкова Анастасія Георгіївна, учениця 8 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 Херсонської міської ради;
  145. Торіке Вікторія Вікторівна, учениця 8 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 Херсонської міської ради;
  146. Місюкевич Яна Олексіївна, учениця 7 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 53 Херсонської міської ради;
  147. Єфремова Вероніка Миколаївна, учениця 5 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 53 Херсонської міської ради;
  148. Папалуца Ілля, учень 7 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 53 Херсонської міської ради;
  149. Данілушкіна Віталіна Віталіївна, учениця _ класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 52 Херсонської міської ради;
  150. Дрюк Дар’я Ігорівна, учениця _ класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 52 Херсонської міської ради;
  151. Горбач Кароліна Вікторівна, учениця _ класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 52 Херсонської міської ради;
  152. Світенко Віталій Андрійович, учень 9 класу Херсонського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу № 48 Херсонської міської ради;
  153. Чмелюк Ярослава Русланівна, учениця 9 класу Молодіжної загальноосвітньої школи-саду І-ІІ ступенів № 40 Херсонської міської ради;
  154. Жижко Софія Михайлівна, учениця 8 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 37 ім. В.Дробота Херсонської міської ради;
  155. Потапенко Олександра Олексіївна, учениця 10 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №  37 ім. В.Дробота Херсонської міської ради;
  156. Подоровська Валерія Андріївна, учениця 6 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 32 Херсонської міської ради;
  157. Голубан Олена Сергіївна, учениця 7 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 32 Херсонської міської ради;
  158. Ніколаєнко Микола Русланович, учень 9 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 32 Херсонської міської ради;
  159. Дорош Єлизавета Євгенівна, учениця 5 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 35 Херсонської міської ради;
  160. Рудик Анастасія Олександрівна, учениця 4 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 35 Херсонської міської ради;
  161. Шацький Дмитро Миколайович, учень 7 класу Антонівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 21 Херсонської міської ради;
  162. Пляс Анна Олегівна, учениця 5 класу Антонівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18 Херсонської міської ради;
  163. Кандиба Катерина, учениця 11 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Херсонської міської ради;
  164. Черепанова Олександра, учениця 11 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Херсонської міської ради;
  165. Волобой Олександра, учениця 11 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – спеціалізована школа з поглибленим вивченням англійської мови  І ступеня – гімназія» № 56 Херсонської міської ради;
  166. Лазарева Юлія, учениця 6 класу Херсонського навчально - виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – спеціалізована школа з поглибленим вивченням англійської мови  І ступеня – гімназія» № 56 Херсонської міської ради;
  167. Бартошинський Максим, учень 9 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 44 Херсонської міської ради;
  168. Кокарєва Злата, учениця 9 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 44 Херсонської міської ради;
  169. Мельнік Влада Сергіївна, учениця 7 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 41 Херсонської міської ради;
  170. Степановська Олександра, учениця 7 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 41 Херсонської міської ради;
  171. Мотько Ольга, учениця 10 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 41 Херсонської міської ради;
  172. Резніченко Дар’я, учениця 10 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 41 Херсонської міської ради;
  173. Огир Діана, учениця 11 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 24 із поглибленим вивченням математики, фізики та англійської мови Херсонської міської ради;
  174. Пижов Антон, учень 11 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 24 із поглибленим вивченням математики, фізики та англійської мови Херсонської міської ради;
  175. Антонов Дмитро, учень 11 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 24 із поглибленим вивченням математики, фізики та англійської мови Херсонської міської ради;
  176. Альошина Діана, учениця 11 класу Херсонської спеціалізованої школи    І-ІІІ ступенів № 24 із поглибленим вивченням математики, фізики та англійської мови Херсонської міської ради;
  177. Бродовая Дарина, учениця 9 класу Херсонської спеціалізованої школи    І-ІІІ ступенів № 24 із поглибленим вивченням математики, фізики та англійської мови Херсонської міської ради;
  178. Біла Ірина, учениця 9 класу Херсонської спеціалізованої школи    І-ІІІ ступенів № 24 із поглибленим вивченням математики, фізики та англійської мови Херсонської міської ради;
  179. Компанець Дар’я, учениця 9 класу Херсонської спеціалізованої школи    І-ІІІ ступенів № 24 із поглибленим вивченням математики, фізики та англійської мови Херсонської міської ради;
  180. Литвиненко Ангеліна, учениця 9 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 24 із поглибленим вивченням математики, фізики та англійської мови Херсонської міської ради;
  181. Вайсблат Дар’я, учениця 11 класу Херсонської гімназії № 20 ім. Бориса Лавреньова Херсонської міської ради;
  182. Гієнко Катерина, учениця 11 класу Херсонської гімназії № 20              ім. Бориса Лавреньова Херсонської міської ради;
  183. Логвиненко Аделіна, учениця 9 класу Херсонської гімназії № 20             ім. Бориса Лавреньова Херсонської міської ради;
  184. Федорова Марія, учениця 6 класу Херсонської гімназії № 20 ім. Бориса Лавреньова Херсонської міської ради;
  185. Літвіненко Анастасія, учениця 6 класу Херсонської гімназії № 20                 ім. Бориса Лавреньова Херсонської міської ради;
  186. Ястреб Євгенія, учениця _ класу Херсонської спеціалізованої школи            І-ІІІ ступенів № 30 Херсонської міської ради;
  187. Шаталова Софія, учениця _ класу Херсонської спеціалізованої школи             І-ІІІ ступенів № 30 Херсонської міської ради;
  188. Ніколаєва Любава, учениця _ класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 30 Херсонської міської ради;
  189. Єрьоміна Тетяна, учениця _ класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 30 Херсонської міської ради;
  190. Бобришев Дмитро, учень _ класу Херсонської спеціалізованої школи    І-ІІІ ступенів № 30 Херсонської міської ради;
  191. Бобришев Назар, учень _ класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 30 Херсонської міської ради;
  192. Павлюченко Діана, учениця _ класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 30 Херсонської міської ради;
  193. Одінцова Марія, учениця _ класу Херсонської спеціалізованої школи          І-ІІІ ступенів № 30 Херсонської міської ради;
  194. Онищенко Ангеліна, вихованка зразкового  художнього колективу системи Міністерства освіти і науки України гурток «Природа і фантазія» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  195. Мороз Віола Миколаївна, вихованка зразкового  художнього колективу системи Міністерства освіти і науки України гурток «Декор» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  196. Мишковець Христина Олександрівна, вихованка зразкового  художнього колективу системи Міністерства освіти і науки України гурток «Декор» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  197. Даюб Надія Наурасівна, вихованка зразкового  художнього колективу системи Міністерства освіти і науки України гурток «Декор» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  198. Колеснікова Христина Владиславівна, вихованка зразкового  художнього колективу системи Міністерства освіти і науки України гурток «Декор» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  199. Недбай Ася, вихованка зразкового  художнього колективу системи Міністерства освіти і науки України гурток «Декор» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  200. Капустенко Ганна Юріївна, вихованка зразкового  художнього колективу системи Міністерства освіти і науки України гурток «Декор» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  201. Бойцова Уляна Павлівна, вихованка зразкового  художнього колективу системи Міністерства освіти і науки України гурток «Декор» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  202. Бортник Анна Сергіївна, вихованка гуртка художнього конструювання з ниток і бісеру Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  203. Капуста Сніжана Володимирівна, вихованка гуртка художнього конструювання з ниток і бісеру Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  204. Колдунова Анастасія Сергіївна, вихованка гуртка художнього конструювання з ниток і бісеру Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  205. Нагорна Марія Віталіївна, вихованка гуртка художнього конструювання з ниток і бісеру Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  206. Івасюк Катерина Іванівна, вихованка гуртка художнього конструювання з ниток і бісеру Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  207. Войтюк Юлія Олександрівна, вихованка гуртка художнього конструювання з ниток і бісеру Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  208. Рубець Злата Олександрівна, вихованка гуртка художнього конструювання з ниток і бісеру Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  209. Рубець Софія Олександрівна, вихованка гуртка художнього конструювання з ниток і бісеру Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  210. Попелишко Вікторія Дмитрівна, вихованка гуртка конструювання і моделювання одягу Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  211. Єрмаков Віктор Віталійович, вихованка гуртка конструювання і моделювання дитячого одягу Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  212. Партола Любов Сергіївна, вихованка гуртка конструювання і моделювання дитячого одягу Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  213. Корнілова Софія Андріївна, вихованка гуртка дизайну тканин і декору інтер’єрів Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  214. Кирилова Яна Ігорівна, вихованка гуртка дизайну тканин і декору інтер’єрів Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  215. Курбацька Ганна Олегівна, вихованка гуртка дизайну тканин і декору інтер’єрів Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  216. Замотай Анастасія, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  217. Девліканова Марія, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  218. Сікалко Дмитро, вихованець зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  219. Гончар Поліна, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  220. Ішкініна Аліна, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  221. Коваленко Анастасія, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  222. Коваленко Дар’я, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  223. Пелих Аліса, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  224. Грінберг Марина, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  225. Кіріченко Єлизавета, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  226. Коада Маргарита, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  227. Макаренко Анастасія, вихованка гуртка виготовлення іграшок, сувенірів Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  228. Нікітенко Арина, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  229. Музика Владислава, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  230. Гужва Артур, вихованець зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  231. Заднепряний Михаїл, вихованець зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  232. Мельник Марія, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  233. Тітов Лев, вихованець зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  234. Шекіна Катерина, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  235. Аршинова Анастасія, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  236. Смирнова Катерина, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  237. Мельниченко Марія, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  238. Блувштейн Софія, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  239. Толстопятова Аліна, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  240. Волотіна Катерина, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  241. Міщенко Платон, вихованець зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  242. Шереметіва Кіра, вихованка гуртка декоративно-образотворче мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  243. Орлова Анастасія, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  244. Гончар Поліна, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  245. Раздобудько Анастасія, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  246. Скріпкіна Марія, вихованка гуртка «Гончарство» Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  247. Богатиренко Анастасія, вихованка гуртка «Гончарство» Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  248. Савельєва Влада, вихованка гуртка «Гончарство» Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  249. Корольова Анастасія, вихованка гуртка «Гончарство» Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  250. Іванченко Софія, вихованка гуртка «Гончарство» Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  251. Григорець Вероніка, вихованка гуртка «Гончарство» Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  252. Савельєва Канкордія Артемівна, вихованка гуртка «Народна творчість» Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  253. Кедровська Катерина, вихованка гуртка «Студія образотворчого мистецтва» Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  254. Онуприєнко Вероніка, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  255. Дороненкова Олена Дмитрівна, учениця 6 класу Херсонської гімназії    № 3 Херсонської міської ради;
  256. Новак Юлія Сергіївна, учениця 6 класу Херсонської гімназії    № 3 Херсонської міської ради;
  257. Сомченко Анастасія Андріївна, учениця 8 класу Херсонської гімназії    № 3 Херсонської міської ради;
  258. Сас Катерина, учениця _ класу Херсонського навчально-виховного комплексу – загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 Херсонської міської ради;
  259. Саркисян Ліліт, учениця _ класу Херсонського навчально-виховного комплексу – загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 Херсонської міської ради;
  260. Ширай Павло Олександрович, учень _ класу Херсонського навчально-виховного комплексу № 11 Херсонської міської ради;
  261. Русановська Дар’я Олександрівна, учениця _ класу Херсонського навчально-виховного комплексу № 11 Херсонської міської ради;
  262. Барсегян Ангеліна, учениця 6 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 14 Херсонської міської ради;
  263. Дудка Катерина, учениця 7 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 14 Херсонської міської ради;
  264. Євтушенко Поліна, учениця 8 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 14 Херсонської міської ради;
  265. Скакун Альона, учениця _ класу Комишанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 26 Херсонської міської ради;
  266. Денисюк Тетяна, учениця _ класу Комишанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 26 Херсонської міської ради;
  267. Зінов'єва Варвара, учениця _ класу Комишанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 26 Херсонської міської ради;
  268. Кузнєцова Катерина, учениця _ класу Комишанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 26 Херсонської міської ради;
  269. Коробіцина Ніка, учениця 5 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 46 Херсонської міської ради;
  270. Бєлугіна Тетяна, учениця 9 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 46 Херсонської міської ради;
  271. Сеньків Анна, учениця 9 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 46 Херсонської міської ради;
  272. Дорофеєва Тетяна,  учениця 9 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 47 Херсонської міської ради;
  273. Дербіна Анастасія, учениця 10 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 47 Херсонської міської ради;
  274. Бичкова Альбіна, учениця 4 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І ступеня – спеціалізована школа ІІ ступеня – колегіум» № 51 Херсонської міської ради;
  275. Халікулов Ярослав, учень 4 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І ступеня – спеціалізована школа ІІ ступеня – колегіум» № 51 Херсонської міської ради;
  276. Капінус Ярослава, учениця 4 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І ступеня – спеціалізована школа ІІ ступеня – колегіум» № 51 Херсонської міської ради;
  277. Климова Анна, учениця 6 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І ступеня – спеціалізована школа ІІ ступеня – колегіум» № 51 Херсонської міської ради;
  278. Сеншина Валерія, учениця 9 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 54 з поглибленим вивченням іспанської та іноземних мов Херсонської міської ради;
  279. Ришкович Дар’я, учениця 9 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа ІІ ступеня – ліцей журналістики, економіки та правознавства» Херсонської міської ради;
  280. Моісеєва Єлізавета, вихованка зразкового художнього колективу гурток «Образотворче мистецтво. Батік» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  281. Євсеєва Софія, вихованка зразкового художнього колективу гурток «Образотворче мистецтво. Батік» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  282. Кокошинська Єлізавета, вихованка зразкового художнього колективу гурток «Образотворче мистецтво. Батік» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  283. Кардашова Крістіна, вихованка зразкового художнього колективу гурток «Образотворче мистецтво. Батік» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  284. Верещагіна Софія, вихованка зразкового художнього колективу гурток «Образотворче мистецтво. Батік» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  285. Дудченко Олександр, вихованець зразкового художнього колективу гурток «Образотворче мистецтво. Батік» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  286. Бишкін Ігор, вихованець зразкового художнього колективу гурток «Образотворче мистецтво. Батік» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  287. Старостенко Владислава, вихованка зразкового художнього колективу гурток «Образотворче мистецтво. Батік» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  288. Пироженко Костянтин, вихованець зразкового художнього колективу гурток «Образотворче мистецтво. Батік» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  289. Шнайдер Дар’я, вихованка зразкового художнього колективу гурток «Образотворче мистецтво. Батік» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  290. Богомолов Кирило, вихованець зразкового художнього колективу гурток «Образотворче мистецтво. Батік» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  291. Рибка Софія, вихованка зразкового художнього колективу гурток «Образотворче мистецтво. Батік» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  292. Кліменкова Каміла, вихованка зразкового художнього колективу гурток «Образотворче мистецтво. Батік» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  293. Прінь Анастасія, вихованка зразкового художнього колективу гурток «Образотворче мистецтво. Батік» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  294. Рєзанов Микола, вихованець зразкового художнього колективу гурток «Образотворче мистецтво. Батік» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  295. Радішевська Анастасія, вихованка зразкового художнього колективу гурток «Образотворче мистецтво. Батік» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  296. Шнайдер Дар’я, вихованка зразкового художнього колективу гурток «Образотворче мистецтво. Батік» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  297. Баран Христина Юріївна, вихованка гуртка «Світ рукоділля» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  298. ЄвменьєвМаксим Юрійович, вихованець гуртка «Світ рукоділля» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  299. Коморенко Надія, вихованка гуртка «Майстриня» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  300. Марченко Вероніка, вихованка гуртка «Майстриня» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  301. Шарафан Анна, вихованка гуртка «Майстриня» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  302. Самарська Вітана, вихованка гуртка «Майстриня» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  303. Громакова Вікторія, вихованка гуртка «Майстриня» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  304. Кравченко Олександр, вихованець гуртка «Майстриня» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  305. Кравченко Кіріл, вихованець гуртка «Майстриня» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  306. Тронтон Анна, вихованка гуртка «Образотворчий та декоративний дизайн» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  307. Дроздова Лілія Костянтинівна, вихованка гуртка «Сувенірна майстерня» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  308. Демковець Катерина Олександрівна, вихованка гуртка «Сувенірна майстерня» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  309. Дерікова Ольга Олексіївна, вихованка гуртка «Сувенірна майстерня» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  310. Білоножко Катерина Олександрівна, вихованка гуртка «Сувенірна майстерня» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  311. Мозгова Яна Дмитрівна, вихованка гуртка «Сувенірна майстерня» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  312. Попова Радміла Русланівна, вихованка гуртка «Чорноморські дива» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  313. Ніколенко Ганна Едуардівна, вихованка гуртка «Чорноморські дива» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  314. Довтян Давид Церунович, вихованець гуртка «Чорноморські дива» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  315. Запорожець Анастасія Іванівна, вихованка гуртка «Чорноморські дива» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  316. Іванова Ангеліна Ігорівна, вихованка гуртка «Чорноморські дива» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  317. Янощук Софія Олександрівна, вихованка гуртка «Чарівні барви» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  318. Вакуленко Олександр, учень 8 класу Херсонського Таврійського ліцею мистецтв Херсонської міської ради;
  319. Осинкіна Анастасія, учениця 7 класу Херсонського Таврійського ліцею мистецтв Херсонської міської ради.

 

Другого ступеня:

  1. Терещенко Вікторія Валентинівна, учениця 10 класу  Голопристанського навчально - виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради;
  2. Федоренко Крістіна Олександрівна, учениця 10 класу  Голопристанського навчально - виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради;
  3. Коромислова Ніка Євгенівна, учениця 3 класу Голопристанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням предметів філологічного та природничо-математичного циклів Голопристанської міської ради;
  4. Леонова Катерина Русланівна, учениця 3 класу Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Голопристанської міської ради;
  5. Фурсенко Олександр Андрійович, учень 5 класу Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Голопристанської міської ради;
  6. Михаленко Анастасія Юріївна, учениця 9 класу  Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Голопристанської міської ради;
  7. Міцкович Єлизавета Анатоліївна, учениця 9 класу  Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Голопристанської міської ради;
  8. Новік Дар’я, учениця 9 класу, вихованка гуртка «Художня обробка деревини» комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  9. Кучма Валерія, учениця 2 класу, вихованка гуртка «Моделювання іграшок сувенірів» комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  10. Воропай Владислав Константинович, вихованець гуртка «Художня обробка деревини» Новокаховського навчально-виховного комплексу № 2  Новокаховської міської ради;
  11. Шляхетко Богдан Олексійович, учень 3 класу Новокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Новокаховської міської ради;
  12. Яценко Марія Олександрівна, вихованка гуртка образотворчого мистецтва Новокаховського Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;
  13. Ісаченко Регіна, вихованка гуртка образотворчого мистецтва Новокаховського Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;
  14. Землянська Ксенія Миколаївна, учениця 6 класу Качкарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславської районної ради;
  15. Кащук Надія Вікторівна, учениця 8 класу Качкарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславської районної ради;
  16. Ракова Юлія Сергіївна, учениця 11 класу Новобериславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславської районної ради;
  17. Остапенко Діана Анатоліївна, учениця 6 класу Бериславської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 4 Бериславської районної ради;
  18. Тищенко Анастасія Віталіївна, учениця 10 класу Бериславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Бериславської районної ради;
  19. Мураткін Едуард, учень 10 класу Бериславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Бериславської районної ради;
  20. Ковеза Анастасія, учениця 7 класу Бериславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Бериславської районної ради;
  21. Гаєва Марина, учениця 7 класу Бериславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Бериславської районної ради;
  22. Паршина Дарина, учениця 7 класу Бериславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Бериславської районної ради;
  23. Латишко Єлизавета, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Майстрик і Майстринка» Бериславської станції юних техніків Бериславської районної ради;
  24. Леськов Едуард Вікторович, учень 9 класу Веселівської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславської районної ради;
  25. Стецович Юрій Юрійович, учень 4 класу Садівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради;
  26. Плюта Ірина Сергіївна, учениця 7 класу Велетенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради;
  27. Середня Аня Миколаївна, учениця 5 класу Велетенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради;
  28. Олянська Катерина Анатоліївна, учениця 5 класу, вихованка гуртка «Дек-арт» Білозерського районного Центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;
  29. Кучер Єва Володимирівна, вихованка гуртка «Тістопластика» Білозерського районного Центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;
  30. Рєзнік Владислав Олександрович, вихованець гуртка «Тістопластика» Білозерського районного Центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;
  31. Антонюк Олександра Олександрівна,  учениця 2 класу Садівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради;
  32. Вовк Анастасія Андріївна, учениця 5 класу Киселівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради;
  33. Крутих Анастасія Віталіївна, учениця 11 класу Киселівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради;
  34. Регорек Єлизавета Андріївна, учениця 4 класу, клас образотворчого мистецтва Станіславської дитячої музичної школи Білозерської районної ради;
  35. Маланчук Тетяна Анатоліївна, учениця 4 класу, клас образотворчого мистецтва Станіславської дитячої музичної школи Білозерської районної ради;
  36. Шпак Ірина Олександрівна, учениця 5 класу, вихованка гуртка «Дек-арт» Білозерського районного Центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;
  37. Бойко Марія Миколаївна,  учениця 7 класу, вихованка зразкового художнього колективу системи МОН України «Конструювання та моделювання одягу» Білозерського районного Центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;
  38. Кондренко Діана Сергіївна, учениця 7 класу, вихованка зразкового художнього колективу системи МОН України «Конструювання та моделювання одягу» Білозерського районного Центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;
  39. Рижих Марія Дмитрівна, учениця 6 класу, вихованка зразкового художнього колективу системи МОН України «Конструювання та моделювання одягу» Білозерського районного Центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;
  40. Сокал Юлія Сергіївна, учениця 8 класу, вихованка зразкового художнього колективу системи МОН України «Образотворче мистецтво» Білозерського районного Центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;
  41. Вельган Олег Володимирович, вихованець гуртка «Умілі ручки» Великолепетиського Центру дитячої та юнацької творчості Великолепетиської районної ради;
  42. Носальська Олександра Сергіївна, учениця __ класу комунального закладу «Великолепетиський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Великолепетиської районної ради;
  43. Гембець Олена Василівна, вихованка гуртка «Чарівний бісер» Великолепетиського Центру дитячої та юнацької творчості Великолепетиської районної ради;
  44. Галка Вікторія Максимівна, вихованка гуртка «Чарівний бісер» Великолепетиського Центру дитячої та юнацької творчості Великолепетиської районної ради;
  45. Денисенко Максим Сергійович, учень _ класу Малолепетиської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Великолепетиської районної ради;
  46. Шумейко Сніжана Олексіївна, вихованка гуртка «Природа і фанталія» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Великоолександрівської районної ради;
  47. Жидкова Кіра Юріївна, вихованка гуртка «Іграшка» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Великоолександрівської районної ради;
  48. Мігович Тимур Іванович, учень 11 класу Великоолександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Великоолександрівської районної ради;
  49. Баришнік Вікторія Вільгельмівна, учениця 8 класу Великоолександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Великоолександрівської районної ради;
  50. Вишкварка Віталій Володимирович, вихованець студії образотворчого мистецтвакомунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Великоолександрівської районної ради;
  51. Стеценко Наталія Ігорівна,  вихованка гуртка «В’язання та макраме» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Великоолександрівської районної ради;
  52. Гончаров Дмитро, вихованецьгуртка «Образотворче мистецтво» Верхньорогачицького Будинку дитячої та юнацької творчості Верхньорогачицької районної ради;
  53. Тараніна Маргарита Олександрівна, учениця 2 класу Нововолодимирівського закладу загальної середньої освіти  Голопристанської районної ради;
  54. Гієш Тетяна Романівна, учениця 8 класу Опорного закладу освіти «Новозбур'ївська школа № 1» Голопристанської районної ради;
  55. Голева Дарина В’ячеславівна, учениця 8 класу Круглоозерськоїзагальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанської районної ради;
  56. Стопчак Валерія Андріївна, учениця  4 класу Садівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанської районної ради;
  57. Ходос Олена Миколаївна, учениця  11 класу Збур'ївськоїзагальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанської районної ради;
  58. Тоцький Сергій Олександрович, учень 8 класу Кардашинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанської районної ради;
  59. Кириченко Кирило Сергійович, учень 8 класу Кардашинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанської районної ради;
  60. Ярошенко Діана Олександрівна, учениця 3 класу Таврійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гладківської сільської ради Голопристанського району Херсонської області;
  61. Бризгун Єва Олександрівна, учениця _ класу Горностаївського закладу освіти № 1 ім.Героя Радянського Союзу Цвіка С.С. Горностаївської районної ради;
  62. Грипа Анастасія Олександрівна, вихованка гуртка «Веселка» комунального закладу «Селищний Будинок дитячої творчості» Горностаївської селищної ради Горностаївського району Херсонської області;
  63. Маменко Микола Петрович, вихованець гуртка «Чарівниця» комунального закладу «Селищний Будинок дитячої творчості» Горностаївської селищної ради Горностаївського району Херсонської області;
  64. Мацюк Яна Олександрівна, вихованка гуртка «Чарівниця» комунального закладу «Селищний Будинок дитячої творчості» Горностаївської селищної ради Горностаївського району Херсонської області;
  65. Кравчук Катерина Богданівна, вихованка гуртка «Майстриня» комунального закладу «Селищний Будинок дитячої творчості» Горностаївської селищної ради Горностаївського району Херсонської області;
  66. Гончар Лілія Валеріївна, вихованка гуртка «Фантазери» комунального закладу «Селищний Будинок дитячої  творчості» Горностаївської селищної ради Горностаївського району Херсонської області;
  67. Буркот Таміла Олексіївна, вихованка гуртка «Фантазери» комунального закладу «Селищний Будинок дитячої творчості» Горностаївської селищної ради Горностаївського району Херсонської області;
  68. Сагалюк Анастасія, учениця _ класу Благодатненськогонавчально-виховного комплексу Іванівської районної ради;
  69. Ємельянова Олександра, учениця _ класу Новодмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іванівської районної ради;
  70. Куліков Вадим, учень _ класу Каланчацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Каланчацької селищної ради Каланчацького району Херсонської області;
  71. Гришай Юлія, вихованка зразкового художнього колективу «Храм доброго мистецтва» Центру дитячої та юнацької творчості Каланчацької селищної ради Каланчацького району Херсонської області;
  72. Кочеткова Марія, вихованка гуртка «Салон дитячих витворів» Центру дитячої та юнацької творчості Каланчацької селищної ради Каланчацького району Херсонської області;
  73. Городиський Данііл, вихованець гуртка «Паперопластика» Центру дитячої та юнацької творчості Каланчацької селищної ради Каланчацького району Херсонської області;
  74. Шрамович Софія, учениця 4 класу Коробківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховської районної ради;
  75. Мірошниченко Олександра Олександрівна, вихованка гуртка «Блік» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості» Каховської районної ради;
  76. Кім Міа, вихованка гуртка «Юні майстри» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості» Каховської районної ради;
  77.  Костіна Марія, учениця _ класу Кам'янського навчально-виховного комплексу - загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад  Каховської районної ради;
  78. Савостін Артем, учень _ класу Кам'янського навчально-виховного комплексу - загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад  Каховської районної ради;
  79. Гриценко Валерія, учениця _ класу Кам'янського навчально-виховного комплексу - загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад  Каховської районної ради;
  80. Пливун Наталія, вихованка гуртка «Народні ремесла» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості» Каховської районної ради;
  81. Новосельцева Ганна, вихованка гуртка «Народні ремесла» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості» Каховської районної ради;
  82. Дєєва Юлія, учениця 1 класу Роздольненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Каховської районної ради;
  83. Коміссарова Кіра, учениця 2 класу Роздольненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Каховської районної ради;
  84. Нестерова Ганна, учениця 2 класу Роздольненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Каховської районної ради;
  85. Аверін Назар Анатолійович, учень 2 класу Дем'янівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нижньосірогозької районної ради;
  86. Угорчук Діана Русланівна, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» комунального закладу «Нижньосірогозький будинок творчості дітей та юнацтва» Нижньосірогозької районної ради;
  87. Альохіна олена Сергіївна, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» комунального закладу «Нижньосірогозький будинок творчості дітей та юнацтва» Нижньосірогозької районної ради;
  88. Гритчина Анна Віталіївна, вихованка гуртка «Природа, фантазія, творчість» комунального закладу «Нижньосірогозький будинок творчості дітей та юнацтва» Нижньосірогозької районної ради;
  89. Линник Катерина Олександрівна, учениця 9 класу Нововоскресенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нововоскресенської селищної ради Нововоронцовського району Херсонської області;
  90. Боєчко Олександр Валерійович, учень 11 класу Нововоскресенської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів Нововоскресенської селищної радиНововоронцовського району Херсонської області;
  91. Лапін Андрій Михайлович, вихованець гуртка «Візерунок» Новотроїцької районної станції юних техніків Новотроїцької районної ради;
  92. Лапік Валентина Олександрівна, учениця 5 класу Новопокровської

загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Новотроїцької районної ради;

  1. Боярчук Юлія Андріївна, учениця _ класу Чкалівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новотроїцької районної ради;
  2. Клименко Юлія Андріївна, учениця _ класу Новотроїцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» Новотроїцької районної ради;
  3. Дударенко Яна Михайлівна, учениця _ класу Новотроїцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» Новотроїцької районної ради;
  4. Доценко Олександр Ігорович, учень _ класу Новотроїцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» Новотроїцької районної ради;
  5. Муляр Мілена Сергіївна, учениця _ класу Новотроїцької загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 Новотроїцької районної ради;
  6. Артамонова Мар’яна Вікторівна,  учениця _ класу Новотроїцької загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 Новотроїцької районної ради;
  7. Шикітко Катерина Вікторівна, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» Новотроїцької районної станції юних техніків Новотроїцької районної ради;
  8. Муляр Мілена Сергіївна, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» Новотроїцької районної станції юних техніків Новотроїцької районної ради;
  9. Мітяй Сергій, вихованець гуртка «Сам собі майстер» Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;
  10. Гаврилов Владислав, вихованець гуртка «Сам собі майстер» Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;
  11. Осіння Марія Вадимівна, вихованка гуртка «Юний дизайнер» Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;
  12. Ганжа Валерія Євгенівна, вихованка гуртка «Юний дизайнер» Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;
  13. Мироненко Олександра Олександрівна, вихованка гуртка «Дизайн - асорті» Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;
  14. Новак Валерія Олександрівна, вихованка гуртка «Дизайн - асорті» Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;
  15. Батрак Данило Андрійович, вихованець гуртка «Ажурне випиювання» Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;
  16. Гаврищук Марія Миколаївна, учениця 6 класу Антонівської філії опорного закладу – Скадовського навчально-виховного комплексу «Академічна гімназія» Скадовської районної ради Херсонської області,Скадовського освітнього округу, вихованка гуртка «Народної творчості» Центру дитячої та юнацької творчості (комунальний заклад Скадовської районної ради);
  17. Гуріна Крістіна Анатоліївна, учениця 5 класу Антонівської філії опорного закладу – Скадовського навчально-виховного комплексу «Академічна гімназія» Скадовської районної ради Херсонської області,Скадовського освітнього округу, вихованка гуртка «Народної творчості» Центру дитячої та юнацької творчості (комунальний заклад Скадовської районної ради);
  18. Шевченко Марина Сергіївна, учениця 5 класу Антонівської філії опорного закладу – Скадовського навчально-виховного комплексу «Академічна гімназія» Скадовської районної ради Херсонської області,Скадовського освітнього округу, вихованка гуртка «Народної творчості» Центру дитячої та юнацької творчості (комунальний заклад Скадовської районної ради);
  19. Друговська Поліна Сергіївна, учениця 3 класу Скадовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Скадовської міської ради;
  20. Гаврилова Карина Максимівна, учениця 3 класу Опорного закладу – навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний заклад – позашкільний навчальний заклад – гімназія» Асканія-Нова селищної ради Чаплинського району Херсонської області;
  21. Горюн Денис Геннадійович, учень 7 класу Опорного закладу – навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний заклад – позашкільний навчальний заклад – гімназія» Асканія-Нова селищної ради Чаплинського району Херсонської області;
  22. Простова Карина Дмитрівна, учениця 9 класу Опорного закладу – навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний заклад – позашкільний навчальний заклад – гімназія» Асканія-Нова селищної ради Чаплинського району Херсонської області;
  23. Гулалієва Назіра Тахірівна, учениця 9 класу Надеждівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Хрестівської сільської ради Чаплинського району Херсонської області;
  24. Бойцова Крістіна Сергіївна, учениця 3 класу Надеждівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Хрестівської сільської ради Чаплинського району Херсонської області;
  25. Руда Діана Миколаївна, учениця 9 класу Долинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Хрестівської сільської ради Чаплинського району Херсонської області;
  26. Процун Анна Миколаївна, вихованка гуртка «Чарівне рукоділля» комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» Чаплинського району Херсонської області;
  27. Тимощук Єгор Андрійович, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» Чаплинського району Херсонської області;
  28. Яковлева Вікторія Олексіївна, вихованка гуртка «Юні майстри» комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» Чаплинського району Херсонської області;
  29. Карапетян Аріана Атомівна, вихованка гуртка «Чарівне рукоділля» комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» Чаплинського району Херсонської області;
  30. Ліснічук Яна Юріївна, вихованка гуртка «Народні ремесла» комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
  31. Дроздик Артур Валерійович, вихованець гуртка «Народні ремесла» комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
  32. Нікітін Дмитро Олександрович, вихованець гуртка «Народні ремесла» комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
  33. Сушко Кіра, вихованка гуртка «Моделювання іграшок - сувенірів» комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
  34. Савельєв Олександр, вихованець гуртка «Моделювання іграшок - сувенірів» комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
  35. Зарандія Олександр, учень 3  класу, вихованець наукової секції відділення Етнологія комунального закладу «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради;
  36. Сидякіна Міла Валеріївна, учениця 3  класу, вихованка наукової секції відділення Етнологія комунального закладу «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради.
  37. Марчак Данило Сергійович, вихованець гуртка «Бісероплетіння» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  38. Вічна Анастасія Дмитрівна, вихованка гуртка «Природа і фантазія» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  39. Шатілова Єва Олегівна, вихованка гуртка «Природа і фантазія» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  40. Шпіц Діана Олексіївна, вихованка гуртка «Сучасне мистецтво» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  41. Жуковська Поліна Костянтинівна, вихованка гуртка «Нове мистецтво» Херсонського Центру позашкільної  роботи Херсонської міської ради;
  42. Пономаренко Анастасія, вихованка гуртка «Майстерня чудес» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  43. Жомір Крістіна Олександрівна, учениця 7 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 Херсонської міської ради;
  44. Місюкевич Яна Олексіївна, учениця 7 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 53 Херсонської міської ради;
  45. Лелеченко Владислава Геннадіївна, учениця 3 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 53 Херсонської міської ради;
  46. Мельник Дмитро Анатолійович, учень _ класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 52 Херсонської міської ради;
  47. Птиця Дмитро Валентинович, учень 8 класу Херсонського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу № 48 Херсонської міської ради;
  48. Гладун Юлія Борисівна, учениця 7 класу Херсонського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу № 48 Херсонської міської ради;
  49. Марченко Василина Ярославівна, учениця 6 класу Херсонського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу № 48 Херсонської міської ради;
  50. Уманська Дарина Володимирівна, учениця 9 класу Молодіжної загальноосвітньої школи-саду І-ІІ ступенів № 40 Херсонської міської ради;
  51. Дишкант Анастасія Сергіївна, учениця 9 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 37 ім. В.Дробота Херсонської міської ради;
  52. Копчак Устина Михайлівна, учениця 9 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 37 ім. В.Дробота Херсонської міської ради;
  53. Замолотнєва Євгенія Миколаївна, учениця 10 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 37 ім. В.Дробота Херсонської міської ради;
  54. Мерзлікіна Аліна, учениця 6 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Херсонської міської ради;
  55. Чала Даніела, учениця 6 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Херсонської міської ради;
  56. Лукомська Валентина, учениця _ класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 16 із вивченням мов національних меншин  Херсонської міської ради;
  57. Занько Анжеліка, учениця 8 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 16 із вивченням мов національних меншин  Херсонської міської ради;
  58. Корнієнко Іван, учень 10 класу Херсонського навчально - виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – спеціалізована школа з поглибленим вивченням англійської мови  І ступеня – гімназія» № 56 Херсонської міської ради;
  59. Макаренко Анатолій, учень 9 класу Херсонського навчально - виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – спеціалізована школа з поглибленим вивченням англійської мови  І ступеня – гімназія» № 56 Херсонської міської ради;
  60. Печерський Кирило, учень 9 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 44 Херсонської міської ради;
  61. Киця Анастасія, учениця 9 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 31 Херсонської міської ради;
  62. Росіна Єва Сергіївна, учениця 6 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов  Херсонської міської ради;
  63. Ладушина Олена, учениця 11 класу Херсонської гімназії № 20 ім. Бориса Лавреньова Херсонської міської ради;
  64. Кобилянська Дарія, учениця 10 класу Херсонської гімназії № 20     ім. Бориса Лавреньова Херсонської міської ради;
  65. Гірін Нікіта, учень _ класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 30 Херсонської міської ради;
  66. Сидорук Анастасія, учениця _ класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 30 Херсонської міської ради;
  67. Долженко Валерія Анатоліївна, учениця 10 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 28 ім. О.С.Пушкіна Херсонської міської ради;
  68. Кицик Евеліна Олексіївна, вихованка зразкового  художнього колективу системи Міністерства освіти і науки України гурток «Природа і фантазія» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  69. Башинська Анастасія Станіславівна, вихованка зразкового  художнього колективу системи Міністерства освіти і науки України гурток «Природа і фантазія» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  70. Дерій Валерія Іванівна, вихованка зразкового  художнього колективу системи Міністерства освіти і науки України гурток «Природа і фантазія» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  71. Бучинська Софія Андріївна, вихованка зразкового  художнього колективу системи Міністерства освіти і науки України гурток «Природа і фантазія» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  72. Гегечкорі Авеліна Олегівна, вихованка гуртка художнього конструювання з ниток і бісеру Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  73. Деща Валерія Миколаївна, вихованка гуртка конструювання і моделювання одягу Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  74. Кохан Сніжана Дмитрівна, вихованка гуртка конструювання і моделювання дитячого одягу Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  75. Недоступ Денис Вікторович, конструювання і моделювання дитячого одягу Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  76. Рожко Андрій Євгенович, вихованець гуртка конструювання і моделювання дитячого одягу Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  77. Мерзлікіна Аліна Віталіївна, вихованка гуртка дизайну тканин і декору інтер’єрів Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  78. Побережна Поліна, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  79. Іваненко Арина, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  80. Березна Марія, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  81. Онопріенко Вероніка, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  82. Плигун Софія, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  83. Нікітенко Арина, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  84. Васильєва Катерина, вихованка гуртка «Гончарство» Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  85. Савельєва Канкордія Артемівна, вихованка гуртка «Народна творчість» Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  86. Шевченко Максим Євгенійович, учень 1 класу Херсонської загальноосвітньої школи І ступенів № 25 Херсонської міської ради;
  87. Сафонова Катерина, учениця 7 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 46 Херсонської міської ради;
  88. Іванова Єлизавета, учениця 5 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 55 Херсонської міської ради;
  89. Колесник Юлія, вихованка гуртка «Світ рукоділля» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  90. Корягин Олег, вихованець гуртка «Майстриня» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  91. Тригуб Тетяна Дмитрівна, вихованка гуртка «Чорноморські дива» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  92. Білецька Валерія Кирилівна, вихованка гуртка «Чарівні барви» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради.

 

Третього ступеня:

  1. Бірюкова Олена Олександрівна, учениця 9 класу  Голопристанського навчально - виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради;
  2. Роман Олександр Вадимович, учень 2 класу Голопристанського навчально - виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради;
  3. Чабанов Сергій Миколайович, вихованець гуртка «Соняшник» комунального позашкільного навчального закладу  «Голопристанський міський центр дитячої та юнацької творчості» Голопристанської міської ради;
  4. Сказко Олександр, вихованець закладу дошкільної освіти комбінованого типу (ясла-садок) № 1 «Олімпієць» Голопристанської міської ради;
  5. Коваленко Олександр Володимирович, учень 11 класу Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Голопристанської міської ради;
  6. Хмель Аліна Олегівна, учениця 2 класу Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Голопристанської міської ради;
  7. Паламарчук Катерина Володимирівна, учениця 10 класу, вихованка гуртка «Художня обробка деревини» комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  8. Лещенко Всеволод, учень 8 класу, вихованець гуртка «Художня обробка деревини» комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  9. Мамонтова Кристина, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Художня обробка деревини» Новокаховського навчально-виховного комплексу № 2  Новокаховської міської ради;
  10. Тараніч Вероніка Олександрівна, учениця 6 класу Новокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Новокаховської міської ради;
  11. Кеньо Олег Вікторович, учениця 1 класу Новокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Новокаховської міської ради;
  12. Малько Артем Ігорович, учень 3 класу Новокаховської гімназії Новокаховської міської ради;
  13. Мельниченко Дар’я Владиславівна, вихованка гуртка образотворчого мистецтва Новокаховського Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;
  14. Бебих Мар’я Максимівна, вихованка гуртка образотворчого мистецтва Новокаховського Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;
  15. Трикоз Поліна Миколаївна, учениця 6 класу Качкарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславської районної ради;
  16. Дєгтярьова Яна Павлівна, учениця 11 класу Новобериславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславської районної ради;
  17. Кулик Ірина Дмитрівна, учениця 10 класу Новобериславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславської районної ради;
  18. Луценко Євгеній, учень 10 класу Бериславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Бериславської районної ради;
  19. Засімська Анна Андріївна, учениця 5 класу, вихованка гуртка «Майстерня сувенірів» Бериславської станції юних техніків Бериславської районної ради;
  20. Венгеловська Юлія Олександрівна, учениця 1 класу Бериславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Бериславської районної ради;
  21. Дрига Єгор Геннадійович, учень 4 класу Бериславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Бериславської районної ради;
  22. Сикида Ірина Володимирівна, вихованка студії образотворчого мистецтва «Палітра» Бериславського Центру юнацької та дитячої творчостіБериславської районної ради;
  23. Сикида Оксана Володимирівна, вихованка студії образотворчого мистецтва «Палітра» Бериславського Центру юнацької та дитячої творчостіБериславської районної ради;
  24. Пастушенко Олена Андріївна, учениця 7 класу Бериславської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 4 Бериславської районної ради;
  25. Карпенко Анастасія В’ячеславівна, учениця 3 класу Веселівської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславської районної ради;
  26. Лейко Єва Вікторівна, учениця 5 класу Киселівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради;
  27. Дідух Анна Миколаївна, учениця 3 класу, вихованка гуртка декоративно-прикладного мистецтва Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;
  28. Дідух Софія Миколаївна, учениця 2 класу, вихованка гуртка декоративно-прикладного мистецтва Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;
  29. Грищенко Вікторія Сергіївна, учениця 6 класу Киселівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради;
  30. Скребель Каріна Сергіївна, учениця 2 класу, клас образотворчого мистецтва Станіславської дитячої музичної школи Білозерської районної ради;
  31. Беспалова Анна Сергіївна, учениця 4 класу, клас образотворчого мистецтва Станіславської дитячої музичної школи Білозерської районної ради;
  32. Сахно Анастасія Сергіївна, учениця 5 класу, клас образотворчого мистецтва Станіславської дитячої музичної школи Білозерської районної ради;
  33. Шишенко Карина Русланівна, учениця 5 класу Велетенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенівБілозерської районної ради;
  34. Шуляк Олена, учениця 5 класу Велетенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенівБілозерської районної ради;
  35. Денисенко Сергій Євгенійович, вихованець гуртка «Чарівний бісер» Великолепетиського Центру дитячої та юнацької творчості Великолепетиської районної ради;
  36. Табота Богдан Олексійович, учень _ класу Князегригорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Великолепетиської районної ради;
  37. Жупаненко Дар’я Олексіївна, вихованка гуртка «Барвінок» Великолепетиського Центру дитячої та юнацької творчості Великолепетиської районної ради;
  38. Ликов Андрій Олексійович, учень __ класу Великолепетиської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Великолепетиської районної ради;
  39. Кайда Катерина Сергіївна, вихованка гуртка «Рукодільниця» Великолепетиського Центру дитячої та юнацької творчості Великолепетиської районної ради;
  40. Сальнікова Ірина Іванівна,  вихованка  гуртка «Український сувенір» Великолепетиського Центру дитячої та юнацької творчості Великолепетиської районної ради;
  41. Клєтрова Катерина, учениця 11 класу Малолепетиської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Великолепетиської районної ради;
  42. Алябов Вадим Олександрович, учень 6 класу Новокалузького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Великоолександрівської районної ради;
  43. Бондар Софія Олексіївна, учениця 3 класу Великоолександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Великоолександрівської районної ради;
  44. Бондаренко Анастасія, вихованкагуртка «Образотворче мистецтво» Верхньорогачицького Будинку дитячої та юнацької творчості Верхньорогачицької районної ради;
  45. Харачих Ельвіра Маметівна, учениця 5 класу Новоолексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Генічеської районної ради;
  46. Гуменюк Анастасія Русланівна, учениця 2 класу Долматівського закладу загальної середньої освіти Голопристанської районної ради;
  47. Борисова Валерія Сергіївна, учениця 9 класу Великокардашинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанської районної ради;
  48. Альохіна Валерія, учениця 2 класу Збур'ївськоїзагальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанської районної ради;
  49. Гурнак Діана Сергіївна, учениця 3 класу Кардашинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Голопристанської районної ради;
  50. Гурін Іван Валентинович, учень 9 класу Кардашинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Голопристанської районної ради;
  51. Голева Дарина В’ячеславівна, учениця 8 класу Круглоозерськоїзагальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанської районної ради;
  52. Смірнова Ганна Олександрівна, учениця 5 класу Залізнопортівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанської районної ради;
  53. Терпелюк Яна Олександрівна, учениця 6 класу Чулаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанської районної ради;
  54. Пантак Вікторія Миколаївна, учениця 6 класу Новософіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанської районної ради;
  55. Парфьонова Софія Ігорівна, учениця 6 класу Новософіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанської районної ради;
  56. Бардачов Сергій Іванович, учень 9 класу Круглоозерськоїзагальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанської районної ради;
  57. Лупа Катерина Анатоліївна, учениця 7 класу Новозбур'ївськогозакладу базової та дошкільної освіти № 2 Голопристанської районної ради;
  58. Щербина Віталій Андрійович, учень 7 класу Геройської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанської районної ради;
  59. Семенюк Вероніка В’ячеславівна, учениця 2 класу Долматівського закладу загальної середньої освіти Голопристанської районної ради;
  60. Скакун Анастасія Олексіївна,  учениця 3 класу Кардашинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Голопристанської районної ради;
  61. Вовк Євгенія Олександрівна, учениця 3 класу Кардашинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Голопристанської районної ради;
  62. Виговська Ольга Сергіївна, учениця 3 класу Кардашинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Голопристанської районної ради;
  63. Черняк Катерина Сергіївна, учениця 7 класу Опорного закладу освіти «Новозбур'ївська школа № 1» Голопристанської районної ради;
  64. Головченко Марія Дмитрівна, учениця 3 класу Таврійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гладківської сільської ради Голопристанського району Херсонської області;
  65. Попов Кирило Максимович, учень 4 класу Таврійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гладківської сільської ради Голопристанського району Херсонської області;
  66. Херняк Анастасія Юріївна,учениця11 класу Великоблаговіщенського закладу повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради Горностаївського району Херсонської області;
  67. Кравчук Евеліна Володимирівна, учениця 2 класу Горностаївського закладу освіти № 1 ім. Героя Радянського Союзу Цвіка С.С. Горностаївської районної ради;
  68. Гончар Лілія Валеріївна, вихованка гуртка «Фантазери» комунального закладу «Селищний Будинок дитячої  творчості» Горностаївської селищної ради Горностаївського району Херсонської області;
  69. Чухно Амалія Антонівна, вихованка гуртка «Асорті» комунального закладу «Селищний Будинок дитячої  творчості» Горностаївської селищної ради Горностаївського району Херсонської області;
  70. Куліш Ірина Миколаївна, вихованка гуртка «Чарівна майстерня» комунального закладу «Селищний Будинок дитячої  творчості» Горностаївської селищної ради Горностаївського району Херсонської області;
  71. Яценко Валерія, вихованка гуртка «Всевмійко» комунального закладу «Іванівський Центр дитячої творчості» Іванівської районної ради;
  72. Тібуць Анастасія, вихованка гуртка «Всевмійко» комунального закладу «Іванівський Центр дитячої творчості» Іванівської районної ради;
  73. Побиванець Ауріка, учениця _ класу Іванівської  гімназії (опорний заклад) Іванівської районної ради;
  74. Трохименко Катерина, учениця _ класу Іванівської  гімназії (опорний заклад) Іванівської районної ради;
  75. Кріпак Артур, учень 1 класу Любимівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Іванівської районної ради;
  76. Аблялімова Мерієм, учениця _ класу Любимівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Іванівської районної ради;
  77. Хміров Максим, учень _ класу Каланчацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Каланчацької селищної ради Каланчацького району Херсонської області;
  78. Зарицька Діана, вихованка зразкового художнього колективу «Храм доброго мистецтва» Центру дитячої та юнацької творчості Каланчацької селищної ради Каланчацького району Херсонської області;
  79. Зібницька Лілія, учениця _ класу Гаврилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Каланчацької селищної ради Каланчацького району Херсонської області;
  80. Муравська Поліна, учениця 2 класу Коробківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховської районної ради;
  81. Афанасієвська Єлизавета, учениця 6 класу Новокаховського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»  Каховської районної ради;
  82. Шаповалова Анастасія, вихованка гуртка «Народні ремесла» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості» Каховської районної ради;
  83. Желуденко Анастасія, вихованка гуртка «Умілі рученята» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості» Каховської районної ради;
  84. Олійник Данило, учень 4 класу Любимівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад № 1 Каховської районної ради;
  85. Романовський Артем Миколайович, учень 8 класу Червонопартизанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нижньосірогозької районної ради;
  86. Озеров Михайло Сергійович, учень 3 класу Верхньосірогозькогої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нижньосірогозької районної ради;
  87. Настюк Аліна Володимирівна, учениця _ класу Дем'янівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нижньосірогозької районної ради;
  88. Руденко Андрій Едуардович, учень 7 класу Нововоскресенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
  89. Линник Катерина Олександрівна, учениця 9 класу Нововоскресенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нововоскресенської селищної ради Нововоронцовського району Херсонської області;
  90. Малета Микола Сергійович,учень _ класу Новоолександрівської загальноосвітньої школи-дитячий садок І-ІІІ ступенів Нововоскресенської селищної ради Нововоронцовського району Херсонської області;
  91. Лазаренко Ірина Андріївна, вихованка гуртка «Соняшник» комунального закладу «Нововоронцовський центр дитячої творчості» Нововоронцовської районної ради;
  92. Лазаренко Катерина Андріївна, вихованка гуртка «Соняшник» комунального закладу «Нововоронцовський центр дитячої творчості» Нововоронцовської районної ради;
  93. Петрова Еліна Генадіївна, учениця _ класу Новотроїцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» Новотроїцької районної ради;
  94. Цюрик Юлія Миколаївна, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» Новотроїцької районної станції юних техніків Новотроїцької районної ради;
  95. Суховій Діана Миколаївна, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» Новотроїцької районної станції юних техніків Новотроїцької районної ради;
  96. Гусєва Вероніка Віталіївна, вихованка гуртка «Юний дизайнер» Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;
  97. Ганжа Валерія Євгеніївна, вихованка гуртка «Юний дизайнер» Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;
  98. Мінюкова Валерія Романівна, вихованка гуртка «Дизайн - асорті» Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;
  99. Гуда Юлія Романівна, учениця 7 класу Антонівської філії опорного закладу – Скадовського навчально-виховного комплексу «Академічна гімназія» Скадовської районної ради Херсонської області,Скадовського освітнього округу, вихованка гуртка «Народної творчості» Центру дитячої та юнацької творчості (комунальний заклад Скадовської районної ради);
  100. Райко Владислава Дмитрівна, учениця 2 класу Опорного закладу – навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний заклад – позашкільний навчальний заклад – гімназія» Асканія-Нова селищної ради Чаплинського району Херсонської області;
  101. Судін Анастасія Андріївна, учениця 4 класу Долинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Хрестівської сільської ради Чаплинського району Херсонської області;
  102. Гуркова Євгенія Юріївна, учениця 5 класу Долинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Хрестівської сільської ради Чаплинського району Херсонської області;
  103. Герасимчук Данило Сергійович, учень 7 класу Скадовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чаплинської селищної ради Чаплинського району Херсонської області;
  104. Петрук Валерія Вікторівна, вихованка гуртка «Юні майстри» комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» Чаплинського району Херсонської області;
  105. Вишня Володимир, учень 7 класу Преображенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чаплинського району Херсонської області;
  106. Ставицький Артем Сергійович, вихованець гуртка «Народні ремесла» комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.
  107. Щербінін  Михайло, вихованець гуртка «Захоплююче лозоплетіння» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  108. Ольховенко Павло, вихованець гуртка «Захоплююче лозоплетіння» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  109. Тавожнянський Влад Юрійович, учень _ класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 52 Херсонської міської ради;
  110. Шевченко Олександра Юріївна, учениця 7 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 32 Херсонської міської ради;
  111. Омельяненко Олександра Сергіївна, учениця 5 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 32 Херсонської міської ради;
  112. Скрицька Анастасія Юріївна, учениця 7 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 32 Херсонської міської ради;
  113. Горіна Вікторія Денисівна, учениця 7 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 32 Херсонської міської ради;
  114. Пасєка Анна Віталіївна, учениця 6 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 36 Херсонської міської ради;
  115. Скицько Михайло Сергійович, учень 6 класу Антонівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18 Херсонської міської ради;
  116. Шаповалова Марина Дмитрівна, учениця 6 класу Антонівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18 Херсонської міської ради;
  117. Шаріпова Вікторія Рашидівна, учениця 9 класу Антонівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18 Херсонської міської ради;
  118. Таран Софія Віталіївна, учениця 6 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 Херсонської міської ради;
  119. Мадаєва Софія, учениця 6 класу Херсонської гімназії № 6 Херсонської міської ради;
  120. Кімак Анна, учениця 9 класу Херсонської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 45 Херсонської міської ради;
  121. Галушка Костянтин, учень 6 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 44 Херсонської міської ради;
  122. Галушка Михайло, учень 8 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 44 Херсонської міської ради;
  123. Породько Марія, учениця 7 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 41 Херсонської міської ради;
  124. Соболь Марина, учениця 11 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 31 Херсонської міської ради;
  125. Киця Анастасія, учениця 9 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 31 Херсонської міської ради;
  126.  Довгань Ольга Андріївна, вихованка зразкового  художнього колективу системи Міністерства освіти і науки України гурток «Природа і фантазія» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  127. Фільчакова Анастасія Ігорівна, вихованка гуртка художнього конструювання з ниток і бісеру Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  128. Лахно Дарина Сергіївна, вихованка гуртка художнього конструювання з ниток і бісеру Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  129. Цуренко Поліна Сергіївна, вихованка гуртка художнього конструювання з ниток і бісеру Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  130. Кравець Катерина Андріївна, вихованка гуртка дизайну тканин і декору інтер’єрів Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  131. Міщенко Яна Ігорівна, вихованка гуртка дизайну тканин і декору інтер’єрів Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  132. Баран Крістіна Юріївна, учениця 10 класу Херсонської спеціальної загальноосвітньої школи № 1 Херсонської міської ради.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток  2

до наказу комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

30.03.2018   № 42

 

Список творчих колективів  гуртків та студій,

які нагороджуються дипломами за зайняті призові місця

в обласній виставці з декоративно-ужиткового мистецтва

 «Знай і люби свій край»

 

Першого ступеня:

  1. Колектив гуртка «Юні друзі природи» Станції юних натуралістів Новокаховської міської ради (кер. Слєпініна Г.Ю.);
  2. Колектив гуртка «Паперопластика» Бериславської станції юних техніків Бериславської районної ради (кер. Довдер О.П.);
  3. Колектив гуртка «Творчі мандри» Олександрійського закладу загальної середньої освіти Голопристанської районної ради (кер. Кан Н.В.);
  4. Колектив гуртка «Юний столяр» Нововоскресенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нововоскресенської селищної ради Нововоронцовського району Херсонської області(кер.Линник О.В.);
  5. Колектив гуртка судномоделювання Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради (кер. Біляєв Д.Ю.);
  6. Колектив гуртка «Юні майстри» комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» Чаплинської районної ради (кер. Клімова Т.В.);
  7. Колектив зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради                           (кер. Ліпшиць О.В.).

 

Другого ступеня:

  1. Колектив гуртка «Кольорові долоньки» комунального закладу «Селищний Будинок дитячої  творчості» Горностаївської селищної ради Горностаївського району Херсонської області(кер. Бондаренко О.А.);
  2. Колектив учнів 9 класу Чорноморівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховської районної ради (кер.Чорнобай Л.В.);
  3. Колектив гуртка «Чарівна стрічка» учениця 8 класу Херсонської гімназії  № 3 Херсонської міської ради(кер. Носенко Л.В.).

 

Третього ступеня:

  1. Зразковий художній колектив системи МОН України гурток «Образотворче мистецтво» Білозерського районного Центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради (кер. Чумаченко В.І.);
  2. Колектив гуртка «Умілі ручки» Червонопартизанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нижньосірогозької районної ради (кер.Ярмолюк П.В.);
  3. Колектив гуртка «Умілі ручки» комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» Чаплинської районної ради (кер. Дрьомова І.А.);
  4. Колектив гуртка «Чарівна ниточка» комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» Чаплинської районної ради (кер. Каналош Г. І.);
  5. Колектив гуртка «Різьблення по дереву» комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (кер. Артюх М.І.).

 

Заохочувальні:

  1. Колектив гуртка декоративно – ужиткового мистецтва «Перлина» Великолепетиського Центру дитячої та юнацької  творчості» Великолепетиської районної ради (кер. Караван В.В.);
  2. Колектив гуртка «Чарівні ручки» Гладківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гладківської сільської ради Голопристанського району Херсонської області (кер. Андрієць О.В.);
  3. Колектив гуртка «Умілі ручки» Гаврилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каланчацької селищної ради Каланчацького району Херсонської області (кер.Дудченко С.І);
  4. Колектив гуртка «Подарунок» комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» Чаплинської районної ради (кер. Крайнюкова А.Ю.).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток  3

до наказу комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

30.03.2018   № 42

 

 

Список творчих колективів гуртків та студій,

які нагороджуються дипломами за високі результати

в обласній виставці з декоративно-ужиткового мистецтва

«Знай і люби свій край»

 

  1. Колектив гуртка «Виготовлення сувенірів» Качкарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславського району (керівник Шевцова Л.Є.);
  2. Колектив гуртка «Дек-арт» Білозерської центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради (керівник Бойко Д.О.);
  3. Колектив гуртка «Паперопластика» Велетенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району (керівник Островенко К.В.);
  4. Колектив гуртка «Чарвний бісер» Великолепетиського Центру дитячої та юнацької творчості Великолепетиської районної ради (керівник Спірідонова О.Г.);
  5. Колектив гуртка «Іграшка» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Великоолександрівської районної ради (керівник Верхогляд О.В.);

6.Колектив гуртка «Майстриня» комунального закладу «Селищний Будинок дитячої творчості» Горностаївської селищної ради» Горностаївського району Херсонської області (керівник Бондаренко О.А.);

7. Колектив гуртка «Чарівна скарбничка» комунального закладу «Селищний Будинок дитячої творчості» Горностаївської селищної ради» Горностаївського району Херсонської області (керівник Карпеченко  М.А.);

8. Колектив гуртка «Салон дитячих витворів» Центру дитячої та юнацької творчості Каланчацької селищної ради Каланчацького району Херсонської області (керівник Савченко Т.В.);

9. Колектив гуртка «Юні майстри» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості» Каховської районної ради (керівник Савчук В.В.);

10. Колектив гуртка «Блік» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості» Каховської районної ради (керівник Безкоровайна О.О.);

11.Колектив гуртка «Виготовлення сувенірів» комунального закладу «Нижньосірогозький будинок творчості дітей та юнацтва» Нижньосірогозької районної ради (керівник Козачок Н.В.);

12. Колектив гуртка «Виготовлення сувенірів» Новотроїцької районної станції юних техніків Новотроїцької районної ради (керівник Веліуллаєва А.Л.);

13.Колектив гуртка судномоделювання Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради (керівник Біляєв Д.Ю.);

14. Колектив гуртка «Мій улюблений сувенір» Олешківського центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради (керівник  Волокітіна В.В.);

15. Колектив гуртка «Ми малюємо світ» Олешківського центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради (керівник  Дума С.В.);

15. Колектив гуртка «Народна творчість» комунального закладу Центр дитячої та юнацької творчості Скадовської районної ради (керівник Пінчук А.М.);

16. «Палітра» Надеждівської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів Хрестівської селищної ради Чаплинського району Херсонської області (керівник Моргун Н.М.);

17. Колектив гуртка «Різьблення по дереву» ОЗ Навчально-виховний комплекс «Асканія-Нова-гімназія» ОТГ Асканія-Нова селищної ради Чаплинського району Херсонської області (керівник Бондарчук В.О.);

18. Колектив гуртка «Гончарство» Херсонського центру дитячої та юнацької творчості   Херсонської міської ради (керівник Сизьоміна К.О.);

19. Колектив  гуртка «Народна творчість» Херсонського центру дитячої та юнацької творчості   Херсонської міської ради (керівник Бандурська С.В.);

20. Колектив гуртка «Рукоділля» Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 12 з поглибленим вивченням французької мови Херсонської міської ради (керівник Шуляк Т.А.).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток  4

до наказу комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості  учнівської  молоді»

Херсонської обласної ради

30.03.2018   № 42

 

Список керівників гуртків та творчих об'єднань, вчителів,

 які нагороджуються дипломами за плідну роботу з естетичного виховання учнівської молоді та активну участь в обласній виставці з декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край» у 2018 році

 

1.Глухманюк Тетяна Вікторівна, керівник гуртка «Іграшка» Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленним вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради;

2.Довдер Олена Павлівна, керівник гуртків Бериславської районної станції юних техніків Бериславської районної ради;

3.Іванчук Тетяна Вікторівна, керівник студії образотворчого мистецтва Бериславського Центру юнацької та дитячої творчості Бериславської районної ради;

4.Нечай Світлана Олександрівна, керівник гуртка «Іграшка» Білозерського центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;

5.Чумаченко Валентина Іванівна, викладач класу образотворчого мистецтва Станіславської дитячої музичної школи Білозерського району;

6.Рогачова Вікторія Павлівна, керівник гуртка «Декоративно-ужиткове мистецтво», вчитель Великолепетиської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів   № 2 Великолепетиської районної ради;

7.Караван Вікторія Вікторівна, керівник гуртків Великолепетиського Центру дитячої та юнацької творчості Великолепетиської районної ради;

8.Горлянська Людмила Віталіївна, керівник гуртка «В'язання та макраме» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Великоолександрівської районної ради;

9.Верхогляд Олена Володимирівна, вчитель Великоолександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Великоолександрівської районної ради, керівник гуртка «Іграшка» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Великоолександрівської районної ради;

10.Бризгун Діна Володимирівна, керівник гуртків «Фантазери» та «Асорті»  комунального закладу «Селищний Будинок дитячої творчості» Горностаївської селищної ради» Херсонської області;

11.Колодич Олена Олександрівна, керівник гуртків «Юні майстрині», «Сувенір» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості» Каховської районної ради;

12.Філоненко Ірина Петрівна, керівник гуртка «Чарівна майстерня» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості» Каховської районної ради;

13.Швець Яна Олександрівна, вчитель Роздольненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів-ДНЗ Каховського району;

14.Салій Олена Вікторівна, керівник гуртка «Природа, фантазія, творчість» комунального закладу «Нижньосірогозький будинок творчості дітей та юнацтва»;

15.Линник Олександр Володимирович, керівник гуртка «Юний столяр» Нововоскресенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нововоскресенської сільської ради Нововоронцовського району;

16.Лятецька Тетяна Валентинівна, керівник студії «Дизайн-асорті» Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;

17.Білоконь Оксана Михайлівна, керівник студії «Барвінок» Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;

  1. Семенова Любов Вячеславівна, керівник наукової секції відділення «Етнологія» комунального закладу «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради;
  2.  Пижова Наталя Юріївна, керівник гуртка «Природа і фантазія» Херсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  3.  Масс Олена Анатоліївна, керівник зразкового художнього колективу, студія образотворчого мистецтва «Декор» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  4.  Кулішова Поліна Костянтинівна, керівник гуртка «Майстриня» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  5. Губанова Любов Михайлівна, керівник гуртка художнього конструювання з ниток і бісеру Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  6. Ліпшиць Олена Едуардівна, керівник зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  7. Лисенко Вікторія Михайлівна, керівник зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  8. Фахрадова Олеся Олександрівна, керівник зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  9. Мішина Марина Анатоліївна, вчитель Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 ім. Б.Лавреньова Херсонської міської ради;

27.Ілларіохіна Оксана Вікторівна, керівник гуртка «Чарівна майстерня» Комишанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 26 Херсонської міської ради;

28.Сінолуп Оксана Володимирівна, керівник гуртка декоративно-прикладного мистецтва Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради;

29.Іжикова Юлія Миколаївна, вчитель Херсонської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 41 Херсонської міської ради;

30.Конарєва Ольга Михайлівна, вчитель Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 46 Херсонської міської ради.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток  5

до наказу комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді

Херсонської обласної ради

30.03.2018   № 42

 

 

Список учнів, які нагороджуються заохочувальними дипломами

 за творчий підхід у виконанні робіт поданих на обласну виставку

з декоративно-ужитковогомистецтва

«Знай і люби свій край»

 

  1. Репенчук Аліна Олександрівна, учениця 4 класу  Голопристанського навчально - виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради;
  2. Тоцька Марія Андріївна, учениця 3 класу  Голопристанського навчально - виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради;
  3. Фемич Назар Валентинович, вихованець комунального позашкільного навчального закладу «Голопристанський міський центр дитячої та юнацької творчості» Голопристанської міської ради;
  4. Зайцев Артем, учень 8 класу, вихованець гуртка «Художня обробка деревини» комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  5. Єпіхіна Софія, учениця 2 класу, вихованка гуртка «Моделювання іграшок сувенірів» комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  6. Рибчак Кароліна Іванівна, учениця 1 класу Новокаховської гімназії Новокаховської міської ради;
  7. Тітова Єва Володимирівна, учениця 4 класу, вихованка Новокаховської станція юних техніків Новокаховської міської ради;
  8. Єрмакова Вероніка Вікторівна, учениця 3 класу, вихованка гуртка «Майстрик і Майстриня» Бериславської станції юних техніків Бериславської районної ради;
  9. Пахомова Софія Артемівна, учениця 9 класу Шляхівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславської районної ради;
  10. Шаров Олег Сергійович, учень 3 класу Веселівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславської районної ради;
  11. Кияшко Вікторія Олександрівна, учениця 8 класу Широкобалківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради;
  12. Терентьев Дмитро Валентинович, учень 7 класу Садівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради;
  13. Віннік Богдан Євгенійович, вихованець гуртка «Чарівниця» Великолепетиського Центру дитячої та юнацької творчості Великолепетиської районної ради;
  14. Коровко Аріна Андріївна, вихованка гуртка «Рукодільниця» Великолепетиського Центру дитячої та юнацької творчості Великолепетиської районної ради;
  15. Носальська Олександра Сергіївна, учениця __ класу комунального закладу «Великолепетиський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Великолепетиської районної ради;
  16. Галка Вікторія Максимівна, вихованка гуртка «Чарівний бісер» Великолепетиського Центру дитячої та юнацької творчості Великолепетиської районної ради;
  17. Філімоненко Софія, вихованкагуртка «Флористика» Верхньорогачицького Будинку дитячої та юнацької творчості Верхньорогачицької районної ради;
  18. Величко Марина, вихованкагуртка «Образотворче мистецтво» Верхньорогачицького Будинку дитячої та юнацької творчості Верхньорогачицької районної ради;
  19. Джелялова Евеліна Фахрідіновна, учениця 3 класу Новоолексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Генічеської районної ради;
  20. Зейтулаєва Феріде Рустемівна, учениця 1 класу Новоолексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Генічеської районної ради;
  21. Щербина Тетяна Євгенівна, учениця 5 класу Геройської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанської районної ради;
  22. Сорочинська Фаїна Миколаївна, учениця 9 класу Садівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанської районної ради;
  23. Саламаха Віталій Андрійович, учень 3 класу Кардашинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Голопристанської районної ради;
  24. Кузнєцова Євгенія Анатоліївна, учениця 3 класу Геройської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанської районної ради;
  25. Коротченко Мирослав Романович, учень 5 класу Рибальченського закладу повної загальної середньої освіти Голопристанської районної ради;
  26. Лівінська Стефанія Олександрівна, учениця 2 класу Опорного закладу освіти «Новозбур'ївська школа № 1» Голопристанської районної ради;
  27. Кравзюк Єлизавета Іванівна, учениця 9 класу Малокопанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанської районної ради;
  28. Анельчик Марія Олександрівна, учениця _ класу Заводівського закладу дошкільної повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради Горностаївського району Херсонської області;
  29. Омельчак Назарій Олександрович,учень 3 класу Великоблаговіщенського закладу повної загальної середньої освіти, Горностаївської селищної ради Горностаївського району Херсонської області;
  30. Маменко Микола Петрович, вихованець гуртка «Кольорові долоньки» комунального закладу «Селищний Будинок дитячої  творчості» Горностаївської селищної ради Горностаївського району Херсонської області;
  31. Сагайдак Владислав Олексійович, вихованець гуртка «Кольорові долоньки» комунального закладу «Селищний Будинок дитячої  творчості» Горностаївської селищної ради Горностаївського району Херсонської області;
  32. Рожкова Олена Олексіївна, вихованець гуртка «Майстриня» комунального закладу «Селищний Будинок дитячої  творчості» Горностаївської селищної ради Горностаївського району Херсонської області;
  33. Самолюк Віталія, учениця _ класу Іванівської загальноосвітньої        школи І-ІІІ ступенів  Іванівської районної ради;
  34. Журавльова Олена, учениця _ класу Трохиміського навчально-виховного комплексу Іванівської районної ради;
  35. Сакальський Іван, учень _ класу Трохиміського навчально-виховного комплексу Іванівської районної ради;
  36. Баранчикова Дарина, учениця _ класу Трохиміського навчально-виховного комплексу Іванівської районної ради;
  37. Захмулінська Юлія, учениця _ класу Іванівської  гімназії (опорний заклад) Іванівської районної ради;
  38. Клімковецький Олександр, учень 7 класу Архангельськослобідської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховської районної ради;
  39. Стебівка Марія Миколаївна, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» комунального закладу «Нижньосірогозький будинок творчості дітей та юнацтва» Нижньосірогозької районної ради;
  40. Гришко Юлія Євгенівна, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» комунального закладу «Нижньосірогозький будинок творчості дітей та юнацтва» Нижньосірогозької районної ради;
  41. Романенко Поліна Олександрівна, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» комунального закладу «Нижньосірогозький будинок творчості дітей та юнацтва» Нижньосірогозької районної ради;
  42. Деєв Кирил, учень 2 класу Нижньоторгаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нижньосірогозької районної ради;
  43. Коваленко Владислава Володимирівна, учениця 7 класу Верхньосірогозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нижньосірогозької районної ради;
  44. Васюкович Валерія Романівна, учениця 6 класу Любимівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Любимівської сільської ради Нововоронцовського району Херсонської області;
  45. Гуслик Єлизавета Олександрівна, учениця _ класу комунальної установи «Навчально-виховний комплекс загальноосвітній навчальний заклад Миролюбівської сільської ради Нововоронцовського району Херсонської області;
  46. Малета Микола Сергійович,учень _ класу Новоолександрівської загальноосвітньої школи-дитячий садок І-ІІІ ступенів Нововоронцовського району Херсонської області;
  47. Дзюндзя Вероніка Василівна, учениця 5 класу Золотобалківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Золотобалківськоїсільської ради Нововоронцовського району Херсонської області;
  48. Пірумян Арсен Тігранович, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» Новотроїцької районної станції юних техніків Новотроїцької районної ради;
  49. Шикітко Катерина Вікторівна, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» Новотроїцької районної станції юних техніків Новотроїцької районної ради;
  50. Цега Анастасія Русланівна, вихованка гуртка «Юні майстри» комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» Чаплинської районної ради.
Останні НОВИНИ
22.06.2018

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з авіамод

3 14 по 16 червня цього року (2018 р.) комунальним закладом «Центр ...
22.06.2018

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з радіозв

    19-21 червня цього року у місті Скадовську комунальним ...