Документи
КЗ ЦНТТУМ ХОР
Підсумки обласного заочного конкурсу комп’ютерної графіки та анімації


 

 

Україна

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Н А К А З

27.10.2015                                          м.Херсон                                         № 95

 

Підсумки обласного

заочного конкурсу

комп’ютерної графіки

та анімації

 

Відповідно до плану роботи комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, затвердженого управлінням освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації, у вересні цього року підведені підсумки обласного заочного конкурсу комп’ютерної графіки та анімації.

На конкурс було надано 53 роботи з 7 районів та міст області. Активну участь у конкурсі взяли колективи шкіл і позашкільних закладів Цюрупинського району та міст Н.Каховка та Херсон.

Найбільшу увагу учасники конкурсу приділили таким номінаціям як «Відеоролик» та «Комп’ютерна анімація».

На підставі вищезазначеного та протоколу журі конкурсу

 

НАКАЗУЮ:

 

1.     Затвердити розподіл місць між районами в обласному заочному конкурсі комп’ютерної графіки та анімації, що додається.

2.     Нагородити дипломами комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради авторів кращих робіт (список додаэться).

3.     Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

 

 

Директор                                                                            О.В. Рудика

 

Додаток 1

до наказу комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

від 27.10.2015р. № 95

         

 

Розподіл місць

в обласному заочному конкурсі комп’ютерної графіки та анімації

№ з/п

Район

Всього робіт

 

 

І

 

 

ІІ

 

 

ІІІ

Загальна кількість балів

Загальне місце

1.   

Херсон

23

4

3

2

31

І

2.   

КЗ«ЦНТТУМ»ХОР

-

-

-

-

-

-

3.   

м. Каховка

-

-

-

-

-

-

4.   

м. Н.Каховка

10

-

-

3

3

5-6

5.   

Бериславський

4

-

2

3

9

ІІІ

6.   

Білозерський

-

-

-

-

-

-

7.   

В.Лепетиський

-

-

-

-

-

-

8.   

В.Олександрівський

-

-

-

-

-

-

9.   

В.Рогачицький

1

1

-

-

5

4

10.            

Високопільський

-

-

-

-

-

-

11.            

Генічеський

-

-

-

-

-

-

12.            

Г.Пристанський

-

-

-

-

-

-

13.            

Горностаївський

3

-

-

2

2

7

14.            

Іванівський

-

-

-

-

-

-

15.            

Каланчацький

-

-

-

-

-

-

16.            

Каховський

-

-

-

-

-

-

17.            

Н.Сірогозький

1

-

1

-

3

5-6

18.            

Н.Воронцовський

-

-

-

-

-

-

19.            

Н.Троїцький

-

-

-

-

-

-

20.            

Скадовський

-

-

-

-

-

-

21.            

Цюрупинський

12

2

2

2

18

ІІ

22.            

Чаплинський

-

-

-

-

-

-

 

 

53

 

 

 

 

 

 

 

 

Методист                                                                    Кучеровська Т.В.

Додаток 2

до наказу комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради

  від  27.10.2015 р. № 95

 

СПИСОК

авторів кращих робіт обласного заочного конкурсу

 комп’ютерної графіки та анімації

 

За номінацією «Відеоролик»

Першого ступеня:

1.     Федоряка Євгеній Віталійович, учень 10 класу Верхньорогачицького міжшкільного навчально-виробничого комбінату Верхньорогачицької районної ради;

2.     Іваніщук Єлизавета, учениця 9 класу Херсонської багатопрофільної гімназії №20 ім. Бориса Лавреньова Херсонської міської ради;

3.     Саржан Ганна, учениця 9 класу Херсонської загальноосвітньої школи         І-ІІІ ступенів №8 Херсонської міської ради.

 

Другого ступеня:

1.     Ємець Валерія, учениця 8 класу Бериславської загальноосвітньої школи      І-ІІ ступенів №4, вихованка Бериславської районної станції юних техніків;

2.     Ревенко Анастасія, учениця 8 класу Бериславської загальноосвітньої школи      І-ІІ ступенів №4, вихованка Бериславської районної станції юних техніків;

3.     Кучинська Яна, учениця 10 класу Херсонської спеціалізованої школи I-IIIступенів з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу і англійського язика Херсонської міської ради.

 

Третього ступеня:

1.     Котій Світлана, учениця 11 класу Горностаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. Героя Радянського Союзу Цвіка С.С. Горностаївської районної ради;

2.     Жеребна Вікторія, учениця 11 класу Горностаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. Героя Радянського Союзу Цвіка С.С. Горностаївської районної ради;

3.     Бриков Віктор, учень 11 класу Херсонської багатопрофільної гімназії №20 ім. Бориса Лавреньова Херсонської міської ради;

4.     Сітко Дар’я, учениця 11 класу Шляхівської загальноосвітньої школи        І-ІІІ ступенів Бериславського району;

5.     Лупанова Владислава, учениця 9 класу Гімназії Новокаховської міської ради;

6.     Булат Олександра, учениця 10 класу Гімназії Новокаховської міської ради;

7.     Трусило Вадим, учень 7 класу Бериславської загальноосвітньої школи       І-ІІ ступенів №4, вихованець Бериславської районної станції юних техніків;

8.     Шатохіна Діана, учениця 11 класу Бериславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3, вихованець Бериславської районної станції юних техніків.

 

За номінацією «Комп’ютерна графіка»

Першого ступеня:

1.     Савченко Олександр, учень 9 класу Херсонської гімназії №1 Херсонської міської ради;

2.     Миргородський Андрій, вихованець Цюрупинської станції юних техніків;

3.     Альохін Михайло, вихованець Цюрупинської станції юних техніків;

4.     Кущенко Олег, учень 11 класу Херсонського фізико-технічного ліцею при ХГТУ та ДНУ Херсонської міської ради.

 

Другого ступеня:

1.      Махіня Олександр, учень 10 класу Херсонської гімназії №1 Херсонської міської ради;

2.     Миргородський Андрій, вихованець Цюрупинської станції юних техніків;

3.     Артюх Віктор, учень 11 класу Червонопартизанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нижньосирогозького району;

4.     Калитюк Павло, учень 11 класу Херсонського фізико-технічного ліцею при ХГТУ та ДНУ Херсонської міської ради.

 

Третього ступеня:

1.     Задорожня Яна, учениця 11 класу, вихованка Станції юних техніків Новокаховської міської ради;

2.     Самчук Марина, учениця 6 класу Херсонської гімназії №1 Херсонської міської ради;

3.     Добромислов Микола, вихованець Цюрупинської станції юних техніків.

 

За номінацією «Комп’ютерна анімація»

Першого ступеня:

Не присуджувалось

Другого ступеня:

1.     Добромислов Микола, вихованець Цюрупинської станції юних техніків.

 

Третього ступеня:

1.     Кузьменко Дмитро, вихованець Цюрупинської станції юних техніків.

Останні НОВИНИ
17.10.2018

Обласний семінар-нарада керівників гуртків та суддів з повітряних зміїв

Обласний семінар-нарада керівників гуртків та суддів ...
06.09.2018

Всеукраїнська виставка 2018

Позашкільні заклади Херсонської області у 2018 році брали ...