Документи
КЗ ЦНТТУМ ХОР
Про підсумки І туру обласних заочних змагань учнівської молоді з радіов`язку на


Україна

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

 

Н А К А З

 

25.11. 2015                                             м.Херсон                               № 105  

 

Про підсумки  І туру обласних

заочних змагань учнівської молоді

з радіов`язку  на ультракоротких

хвилях «Зірки ефіру Таврії» 

 

Згідно з планом роботи комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді»  Херсонської обласної ради, затвердженим  управлінням   освіти  і  науки Херсонської  обласної  державної   адміністрації,       31  жовтня  2015 року проведено  Ітур  обласних заочних  змагань  учнівської молоді з радіозв`язку  на ультракоротких хвилях «Зірки ефіру Таврії».

 У змаганнях взяли участь 14 колективних і 6 індивідуальних радіостанцій з Білозерського, Генічеського,  Голопристанського, Каланчацького, Цюрупинського, Чаплинського   районів та  м. Херсона .

   Найкращі результати у змаганнях отримали команди радіостанцій Голопристанського району та Херсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради.

   На підставі матеріалів суддівської колегії змагань,

 

         НАКАЗУЮ:

 

1.     Затвердити результати змагань, що додаються.

2.     Нагородити дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради:

       2.1.Команди, які зайняли призові місця у змаганнях:

             - радіоклубу «Супутник» Херсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради  (тренер Бала О.В.) за перше місце.

           - Голопристанської районної станції юних техніків Голопристанської районної ради (тренер Сирота О.Г.) за перше місце;

           - Чулаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району (тренер Штригель О.Ф.) за друге місце;

2

 

          - Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія- спеціалізована школа» Голопристанської міської ради (тренер Поляшенко В.А.) за третє місце;

   2.2. Членів команд, які зайняли призові місця:

    - Неліпу Ольгу (11 кл.), Ліхтей Вікторію (8 кл.), Бондаря Михайла (11 кл.), вихованців  радіоклубу «Супутник» Херсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради за перше місце.

  - Плюсніну Вікторію (5 кл.), Швець Яну (5 кл.), Пархомову Ангеліну (6 кл.), учениць Чулаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району за друге місце;

  - Пупкову Анастасію (10 кл.), Запорожець Софію (7 кл.), учениць                      Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія - спеціалізована школа» Голопристанської міської ради за третє місце;

     2.3. Операторів індивідуальних радіостанцій, які зайняли призові місця у змаганнях:

   - Мустафіну Ренату, вихованку  Херсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради за перше місце;

   - Макарову Владиславу, вихованку комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради за друге місце;

   - Ібраімова Амєта, вихованця Херсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради за третє місце;

  3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

 

       Директора комунального

закладу «Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради                                                О.В.Рудика

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                         

 

 

 

 

                                                                             Затверджено:

                                                                                                    Наказ комунального закладу

                                                                                                    «Центр науково-технічної

                                                                                                    творчості учнівської молоді»

                                                                                                    Херсонської обласної ради

                                                                                           25.11.  2015  № 105

 

Результати

обласних змагань з радіозв'язку на УКХ «Зірки ефіру Таврії» І тур

 

Позивний

Належність радіостанції

Заявлено зв’язків

Підтверджено

Місце

очок

%

Колективні радіостанції

1

UR6GWZ

Р-кл "Супутник" ХЦПР

(Бондар Михайло, 11 кл.

Неліпа Ольга, 11 кл.

Ліхтей Вікторія, 8 кл.)

тренер – Бала О.В.

112

103

92,86

1

2

UR6GWG

Чулаківська  ЗОШ

(Плюсніна Вікторія , 5 кл.

Швець Яна, 5 кл.

Пархомова Ангеліна, 6 кл.)
тренер – Штригель О.Ф

97

93

95,88

2

3

UR6GYK

Голопристанський НВК «Гімназія- спец.шк.» ГМР Херсонської обл..

(Пупкова Анастасія, 10 кл.

Запорожець Софія,  7 кл.)

тренер – Поляшенко В.А.

102

93

91,18

3

4

UR9GXJ

Молодіжний клуб «Ефір» аматорської служби радіозв’язку України, м.  Гола Пристань 

(Сирота Тетяна, 1998 р.н.

Михаленко Анастасія, 7 кл.)

тренер – Сирота С.О.

102

93

91,18

3

5

UR9GXQ

Гладківська ЗОШ

тренер – Очеретний С.А.

89

86

96,63

4

6

UR6GWB

КЗ «ЦНТТУМ» ХОР

тренер – Бала Д.О.

83

73

87,95

5

7

UR9GXP

Н.Збур’ївська  ЗОШ № 3

тренер – Сирота О.Г.

79

72

92,41

6

8

UR9GWN

 Пам’ятненська ЗОШ

тренер – Гідулянов Р.В.

61

58

95,08

7

9

UR6GWN

 Білозерська СЮТ

 тренер – Грозинський В.В.

60

54

90,00

8

10

UR9GXZ

 Садівська ЗОШ

тренер – Кобзар Е.М.

50

48

96,00

9

11

UR6GXU

Горьківська ЗОШ Каланчацького ЦДЮТ

тренер – Калабурдін О.О.

41

33

80,49

10

12

UR6GZM

  Брилівська ЗОШ Цюрупинської СЮТ

 тренер – Шевель Л.В.

20

18

90.00

11

13

UR6GXF

Чаплинська СЮТ Аскания-Нова

тренер – Краснов С.А.

10

7

80.00

12

14

UR6GZL

Генічеська СЮТ

тренер – Узунов О.О.

3

2

66.67

13


 

Індивідуальні радіостанції

15

US1GFG

Мустафіна Рената,  11кл. м.Херсон

тренер – Бала О.В.

114

96

85,09

1

16

US1GEG

Макарова Владислава, 10кл.

м.Херсон

тренер – Бала О.В.

73

71

97,26

2

17

US1GGЕ

Ібраімов Амєт, 11 кл.  м.Херсон

тренер – Бала О.В.

67

62

92,54

3

18

US1GFH

Герасимов Філіп, 6 кл   м.Херсон

тренер – Бала О.В.

50

44

90,00

4

19

US1GFV

Чайка Світлана, 8 кл. м.Херсон

тренер – Бала О.В.

23

21

95,65

5

20

US1GFS

Кольцов Микола, 9 кл.

м. Генічеськ

тренер – Узунов О.О.

3

1

33.33

6

 

 

 

Останні НОВИНИ
23.05.2018

Spring Papa Fest

Spring Papa Fest 19 травня комунальний заклад «Центр науково-технічної ...
23.05.2018

Засідання обласної координаційної ради з науково-технічної творчості

"УПРАВЛІННЯ ПОЗАШКІЛЬНИМ НАВЧАЛЬНИМ ЗАКЛАДОМ В УМОВАХ ...