Документи
УОН
Про результати проведення щорічних обласних конкурсів серед учнівської молоді у

ХЕРСОНСЬКАОБЛАСНАДЕРЖАВНААДМІНІСТРАЦІЯ

 УПРАВЛІННЯОСВІТИІНАУКИ

 

 

НАКАЗ

 

 24.11.2015 р.                                                                                         370

 

Прорезультатипроведеннящорічних

обласнихконкурсівсередучнівської

молодіу2015 році

 

 

ВідповіднодонаказууправлінняосвітиінаукиХерсонськоїобласноїдержавноїадміністраціївід23 жовтня2015 року№336 «Пропроведеннящорічнихобласнихконкурсівсередучнівськоїмолодіу2015 році»,  зметоюпідведенняпідсумківроботи  технічнихгуртківвищогорівнянавчаннятапідготовкидоучастіуВсеукраїнськихконкурсахздослідницько-експериментальногонапрямкупозашкільноїосвіти11-12 листопадата        17-18 листопадапоточногорокунабазікомунальногозакладу«Центрнауково-технічноїтворчостіучнівськоїмолоді»Херсонськоїобласноїрадипроведенощорічніобласніконкурсисередучнівськоїмолоді  юнихвинахідниківтараціоналізаторів, користувачівперсональнимкомп'ютером,  зелектроніки,  Веб-дизайну та «Мирнийкосмос».

Уконкурсахвзялиучасть76 учнівтавихованцівпозашкільнихнавчальнихзакладів містХерсона, Каховки, НоваКаховка,  Бериславського, Білозерського, Генічеського, Голопристанського, Каховського, Новотроїцького,  Скадовського, ЦюрупинськоготаЧаплинського  районів      (з електроніки – 10 учасників, з Веб-дизайну – 8, користувачів персональним комп'ютером – 19, юних винахідників та раціоналізаторів – 27, «Мирний космос» - 12).  

За висновками журі більшість робіт учасників мали високий творчий рівень та техніку виконання. Під час захисту робіт широко використовувалася комп’ютерна презентація. Найбільш активним та  результативним було представництво Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради                   (19 учасників, 16 призерів) та Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради (11 учасників, 8 призерів).

Разом з тим, не взяли участь у конкурсах учні шкіл та вихованці позашкільних навчальних закладів Великолепетиського, Великоолександрівського, Верхньорогачицького, Високопільського, Горностаївського, Іванівського, Каланчацького, Нижньосірогозького, Нововоронцовського районів та міста Гола Пристань.

Напідставівисновківжурітаорганізаційногокомітету

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердитирезультати конкурсів, щододаються.

2. Комунальномузакладу«Центрнауково-технічноїтворчостіучнівськоїмолоді»Херсонськоїобласноїради (РудикаО.В.) нагородитидипломами        учасників,  якізайнялиІ, ІІ, ІІІмісця(спискидодаються).

 3. Керівникам місцевих органів управління освітою Великолепетиського, Великоолександрівського, Верхньорогачицького, Високопільського, Горностаївського, Іванівського, Каланчацького, Нижньосірогозького, Нововоронцовського районів та міста Гола Пристань сприяти участі учнів у конкурсах науково-технічного напрямку у 2016 році.

4. Контрользавиконаннямданогонаказузалишаюзасобою.

 

 

В.о.начальникауправління                                                         Є.А.Криницький

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                        

                                                                               Додаток1

донаказууправлінняосвіти

інаукиХерсонськоїобласної

державноїадміністрації

 24.11.2015370

 

Таблиця

результативностіщорічнихобласнихконкурсівсередучнівськоїмолоді

у2015 році  (кількістьучасниківтапризерівобласнихконкурсів)

 

 

Місто, район

 

Мирнийкосмос

Зелектроніки

Винахідниківтараціоналізаторів

КористувачівПК

З Веб-дизайну

Всього

  1.

м.Херсон

2/2

2/2

9/6

3/3

3/3

19/16

 

 

 

 

2.

КЗ«Центрнауково—технічноїтворчостіучнівськоїмолоді»ХОР

 

 

4/4

2/1

1/1

7/6

3.

м.ГолаПристань

 

 

 

 

 

 

4.

м.Каховка

 

2/1

 

 

 

2/1

5.

м.НоваКаховка

1/1

1/0

3/3

1/1

 

6/5

6.

Бериславський

 

 

 

2/0

 

2/0

7.

Білозерський

2/2

 

2/2

2/0

 

6/4

8.

 

Великолепетиський

 

 

 

 

 

 

 

9.

В.Олександрівський

 

 

 

 

 

 

10.

Верхньорогачицький

 

 

 

 

 

 

11.

Високопільський

 

 

 

 

 

 

12.

Генічеський

 

2/1

 

1/0

 

3/1

13.

Голопристанський

2/1

 

1/1

2/1

1/0

6/3

14.

Горностаївський

 

 

 

 

 

 

15.

Іванівський

 

 

 

 

 

 

16.

Каланчацький

 

 

 

 

 

 

17.

Каховський

 

 

 

2/0

 

2/0

18.

Нижньосірогозький

 

 

 

 

 

 

19.

 

Нововоронцовський

 

 

 

 

 

 

20.

Новотроїцький

1/0

1/0

1/1

 

 

3/1

21.

Скадовський

 

 

1/1

 

1/0

2/1

22.

Цюрупинський

1/1

1/0

5/5

2/1

2/1

11/8

23.

Чаплинський

3/2

1/1

1/1

2/1

 

7/5

 

Всього

12/9

10/5

27/24

19/8

8/5

76/51

 

 

 

Додаток2

донаказууправлінняосвіти

інаукиХерсонськоїобласної

державноїадміністрації

 24.11.2015370

 

 

 

Список

призерів обласних конкурсів учнівської молоді у 2015 році

                                           «Мирний космос»

Перше  місце:

1.     Осетинський Мирослав, учень 5 класу, вихованець Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради;

2.     Ступіна Ірина, учениця 7 класу, вихованка Станції юних техніків Новокаховської міської ради.

 

Друге місце:

1.     Капінус Олександра, учениця 11 класу, вихованка Херсонського  міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської  міської ради;

2.     Трускавецький Денис, учень 10 класу, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

3.     Полянський Валентин, учень 9 класу, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

4.     Хелстовський Георгій, учень 5 класу, вихованець Херсонського  міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської  міської ради.

 

Третє місце:

1.  Шульга Юрій, учень 7 класу, вихованець Голопристанської районної  станції юних техніків Голопристанської районної ради;

2. Вечірко Дарья, учениця 7 класу, вихованка комунального закладу  

     «Чаплинська районна станція юних техніків» Чаплинської районної   

     ради;

 3. Смульська Нонна, учениця 6 класу, вихованка комунального закладу «Чаплинська районна станція юних техніків» Чаплинської районної ради.

 

 

                      «Юних винахідників та раціоналізаторів»

                                                (9 номінацій)

        Перше  місце:

1.     Панюшкін Олександр, учень 11 класу, вихованець станції юних техніків Новокаховської міської ради;

2.     Подольська Валерія, учениця 8 класу, вихованець станції юних техніків Новокаховської міської ради;

3.     Сташевський Іван, учень 11 класу, вихованець Новотроїцької районної станції юних техніків Новотроїцької районної ради;

4.     Білий Денис, учень 8 класу, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

5.     Омельченко Валентин, учень 6 класу, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

6.     Смульський Василь, учень 8 класу, вихованець комунального закладу «Чаплинська районна станція юних техніків» Чаплинської районної ради.

7.     Воробйов Віктор, учень 11 класу Цюрупинської гімназії;

8.     Самойленко Валерій, учень 10 класу, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

9.     Філенко Антон, учень 11 класу, вихованець Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради.

 

          Друге місце:

1.     Ракома Олексій, учень  8 класу  Херсонського фізико-технічного ліцею при ХНТУ та ДНУ Херсонської міської ради, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

2.     Березкін Іван, учень  10 класу  Херсонського фізико-технічного ліцею при ХНТУ та ДНУ Херсонської міської ради, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

3.     Данильчук Лоліта, учениця 11 класу,  вихованка Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

4.     Коваленко Данило, учень  9 класу  Херсонського фізико-технічного ліцею при ХНТУ та ДНУ Херсонської міської ради, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

 

 

 

 

5.      Макаренко Микита, учень 8 класу, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

6.     Гордійчук Микола, учень 11 класу, вихованець Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради;

7.     Репетун Олександр, учень 8 класу, вихованець Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради;

8.     Карєв Олександр, учень 10 класу, вихованець Голопристанської районної  станції юних техніків Голопристанської районної ради.

 

  Третє місце:

1.     Бузанов Костянтин, вихованець станції юних техніків Новокаховської міської ради; 

2.     Горобець Олександр, учень 7 класу, вихованець Скадовського центру дитячої та юнацької творчості;

3.     Морозов Андрій, учень 7 класу, вихованець Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради;

4.     Федоренко Владислав, учень 9 класу Херсонського фізико-технічного ліцею при ХНТУ та ДНУ Херсонської міської ради, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

5.     Оболенцева Вікторія, учениця 11 класу, вихованка Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

6.     Кошовий Ілля, учень 10 класу Херсонського фізико-технічного ліцею при ХНТУ та ДНУ Херсонської міської ради, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

7.     Грубник Семен, учень 9 класу Херсонського фізико-технічного ліцею при ХНТУ та ДНУ Херсонської міської ради, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

                                              «З електроніки»

 Перше місце:                                  

          1. Нагорна Анастасія, учениця 11 класу, вихованка   Херсонського                                                  

              міського  центру науково-технічної творчості учнівської молоді   

              Херсонської  міської ради.

 

 Друге місце:

1.     Бугріменко Максим, учень 8 класу, вихованець Херсонського    

     міського  центру науково-технічної творчості учнівської молоді    

     Херсонської міської ради;

2.     Грицак Іван,  учень 7 класу, вихованець комунального закладу                 

             «Чаплинська районна станція юних техніків» Чаплинської районної   

     ради;

3.     Криворучко Микита, учень 10 класу, вихованець комунального закладу «Генічеська районна станція юних техніків» Генічеської районної ради;

 

          Третє місце:

1.     Юрковський Дмитро, учень 9 класу, вихованець комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради.

 

                  «Користувачів персональним комп'ютером»

         Перше місце:

1.     Клименко Олександр, учень 11 класу Херсонського Академічного ліцею ім.О. Мішукова при ХДУ Херсонської міської ради;  

2.     Самойленко Олег, учень 11 класу Херсонського фізико-технічного ліцею при ХНТУ та ДНУ Херсонської міської ради,  вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

 

         Друге місце:

1.     Жога Ганна, учениця 11 класу Херсонської спеціалізованої школи                   І-ІІІ ступенів № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради;

2.     Євтушенко Олександра, учениця 11 класу Херсонського фізико-технічного ліцею при ХНТУ та ДНУ Херсонської міської ради, вихованка комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

 

 

 Трете місце:

1.     Моргунова Інесса, учениця 9 класу, вихованка станції юних техніків Новокаховської міської ради;

 

 

2.     Гудзь Дмитро, учень 11 класу, вихованець Голопристанської районної станції юних техніків Голопристанської районної ради;

3.     Добромислов Ілля, учень 5 класу, вихованець Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради;

4.     Чухало Артем, учень 8 класу, вихованець комунального закладу «Чаплинська районна станція юних техніків» Чаплинської районної ради.

 

                                                       «З Веб-дизайну»

           Перше місце:

1.     Комаренко Марія, учениця 11 класу Херсонського Академічного ліцею ім.О.Мішукова Херсонської міської ради, вихованка  комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

   Друге місце:

1.     Ломоносова Юлія, учениця 11 класу  Херсонської спеціалізованої  школи    І-ІІІ ступенів № 30 з поглибленним вивченням предметів природничо- математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради.

 

    Третє місце:

1.     Воропаєва Ірина, учениця 10 класу Херсонської спеціалізованої  школи І-ІІІ ступенів № 54 з поглибленним вивченням іспанської та інших іноземних мов Херсонської міської ради;

2.     Чупіков Дмитро, учень 11 класу Антонівської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 18 Херсонської міської ради;

3.     Миргородський Андрій, учень 9 класу, вихованець Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради.

 

 

 

 

Останні НОВИНИ
06.09.2018

Всеукраїнська виставка 2018

Позашкільні заклади Херсонської області у 2018 році брали ...
22.06.2018

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з авіамод

3 14 по 16 червня цього року (2018 р.) комунальним закладом «Центр ...