Документи
КЗ ЦНТТУМ ХОР
Про підсумки обласного конкурсу- виставки учнівської молоді зі стендового моделю

                                                                                                                  Україна

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Н А К А З

30.11. 2015                                          м.Херсон                                    № 106 

 

 

Про підсумки обласного конкурсу-

виставки учнівської молоді зі стендового

моделювання військової техніки, присвяченого

Дню збройних сил України

 

 

         Відповідно до плану роботи комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради у листопаді-грудні поточного року проведено обласний конкурс-виставку учнівської молоді зі стендового моделювання військової техніки, присвяченого Дню збройних сил України.

На конкурс подано 85 робіт  від 12 районів та міст області (Бериславський, Білозерський, Голопристанський, Горностаївський, Іванівський,  Каховський, Цюрупинський, Чаплинський райони, міста Гола Пристань, Каховка, Нова Каховка, Херсон). Всього у виставці взяли участь 42  гуртка шкіл і позашкільних навчальних закладів області. Активну участь у виставці взяли технічні гуртки шкіл та районної станції юних техніків Голопристанського району (10 гуртків).

Журі оцінювало роботи за 7 номінаціями конкурсу: «Авіація», «Автотехніка», «Бронетехніка», «Артилерія», «Флот», «Діорами» та «Паперові моделі».

 Найбільше робіт подано до розділів  «Авіація» (21 робота)  та «Паперові моделі» (38). Тільки по одній роботі подано до розділів «Артилерія» та «Діорами».

Найбільшу кількість призових місць у виставці отримали вихованці Білозерської (14) та Голопристанської  (11)  районних станцій юних техніків. За висновками журі більшість робіт виготовлених у гуртках цих закладів були виконані на високому якісному рівні.

Разом з тим, не взяли участь у конкурсі-виставці вихованці технічних гуртків позашкільних навчальних закладів Великолепетиського, Високопільського, Генічеського, Новотроїцького, Скадовського районів.

На підставі вищезазначеного і матеріалів журі виставки

 

 НАКАЗУЮ:

 

1.      Затвердити результати обласного конкурсу-виставки учнівської молоді зі стендового моделювання військової техніки, що додається.

2. Нагородити дипломами комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради  І, ІІ, ІІІ ступенів призерів конкурсу-виставки, які зайняли І, ІІ, ІІІ місця (додаток 1).

3. Нагородити заохочувальними дипломами учнів за творчій підхід у виконанні робіт, поданих на обласний конкурс-виставку (додаток 2).

4.  Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

 

Директор

комунального закладу

«Центр науково-технічної творчості

учнівської молоді»

Херсонської обласної ради                                                            О.В.Рудика

 

 

 

 

Затверджено

Наказ комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчостіучнівської молоді»

Херсонської обласної ради

30.11. 2015  №  106

 

Результати

обласної виставки  учнівської молоді  з стендового моделювання військової техніки у 2015 р.

Подпись: № з/п	Район	Кіл-ть експонатів	Кіл-ть гуртків	  Кіл-ть темат. .розділів	Дипломи	Участь у Всеукр.
виставці	Загальна кільк. балів	Зайняте місце	
	

					
І	
ІІ	
ІІІ	Заох					
1.		м.Херсон	8	6	4	2	1	2	2		16	4		
2.		 кз «ЦНТТУМ» ХОР	14	5	3	3	4	2	2		30	ІІІ		
3.		м.Гола Пристань	2	1	2		1		1		3,5	7	

	
4.		м. Каховка	3	3	2	1	1	1			9	4-5		
5.		м. Н.Каховка	6	4	4	2	1	1	2		15	ІІІ		
6.		Бериславський	2	2	2			1			1	8		
7.		Білозерський	17	4	5	4	3	7			36	І		
8.		В.Лепетиський												
9.		В.Олександрівський												
10.		В.Рогачицький												
11.		Високопільський												
12.		Генічеський												
13.		Г.Пристанський	18	10	6	3	4	4	3		32,5	ІІ		
14.		Горностаївський	1	1	1							Уч.		
15.		Іванівський	2	1	1							Уч.		
16.		Каланчацький												
17.		Каховський	4	2	1				1		0,5	9		
18.		Нижньосірогозький												
19.		Нововоронцовський												
20.		Новотроїцький												
21.		Скадовський												
22.		Цюрупинський	5	2	3	1	1	1			9	4-5		
23.		Чаплинський	3	1	3	1	1		1		8,5	6		
	Разом	85	42		17	17	19	12

Завідувач  відділу

організаційно-масової роботи                    

комунального закладу «Центр

науково-технічної творчості

учнівської молоді»

Херсонської обласної ради                                                               Л. В. Вербина

                                                                       Додаток 1

до наказу комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

30.11. 2015  № 106

 

СПИСОК

 

призерів обласного конкурсу- виставки учнівської молоді зі стендового моделювання військової техніки, присвяченого Дню збройних сил України,

яких нагороджено дипломами

 

Номінація «Авіація»

 

Першого ступеня:

 

1.  Смола Валентин, учень 11 класу, вихованець Голопристанської районної станції юних техніків  Голопристанської районної ради;

        2.Лєбєдєв Володимир, учень 4 класу, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

       Другого ступеня:

1.                     Грибенак Єгор, учень 5 класу, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

2.Тітяєв Дмитро, учень 5 класу, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

3. Коваль Родіон, учень 4 класу Круглоозерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

4. Пашкевич Захар, учень 5 класу Кардашинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Голопристанського району.

   

Третього ступеня:

 

1.                Декомба Валерій, учень 4 класу, вихованець комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;

2.Кожевніков Юрій, учень 3 класу, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

3.Стеренок Андрій, учень 7 класу, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

4. Курасов Володимир, учень 2 класу Новокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Новокаховської міської ради.

 

 

 

2

 

Номінація  «Автотехніка»

 

Першого ступеня:

1.  Завгородній Олександр, учень 4 класу, вихованець комунального закладу «Чаплинська районна станція юних техніків» Чаплинської районної ради.

 

Другого ступеня:

 

1.   Римаренко Антон, учень 4 класу, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

 2.Колектив гуртка початкового технічного моделювання Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради;

 3.  Швець Олександр, учень 4 класу, вихованець комунального закладу «Чаплинська районна станція юних техніків» Чаплинської районної ради.

 

Третього ступеня:

1.                     Ходикіна Катерина, учениця 4 класу, вихованка Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

2.Устінов Євген, учень 4 класу Пам'ятненської загальноосвітньої школи І-   ІІІ ступенів Голопристанського району.

 

Номінація  «Бронетехніка»

 

Першого ступеня:

1.                      Єфремов Данило, учень 4 класу, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

2.                      Толмачов Іван, учень 8 класу, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

3.Пантак Микола, учень 7 класу, вихованець Голопристанської районної станції юних техніків  Голопристанської районної ради.

 

Другого ступеня:

1.   Казінов Єгор, учень 7 класу, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

2.   Гуревич Дмитро, учень 4 класу Новокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Новокаховської міської ради;

3.  Марухненко Владислав, учень  8 класу Малокардашинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Голопристанського району;

4.  Запорожець Владислав, учень  8 класу Малокардашинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Голопристанського району;

5.  Бельмега Данило, учень 8 класу, вихованець Голопристанської районної станції юних техніків  Голопристанської районної ради;

6.  Головко Валерія, учениця 8 класу Малокардашинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Голопристанського району;

 

3

Третього ступеня:

 

1.Чернов Денис, учень 5 класу, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

1.  Тоцький Іван, учень 5 класу, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

2.  Тимінський Микола, учень 10 класу, вихованець Голопристанської районної станції юних техніків  Голопристанської районної ради.

 

 

Номінація «Артилерія»

 

        Першого ступеня:

Не присуджувалось

        Другого ступеня:

        Не присуджувалось

 

Третього ступеня:

1.Іваницький Пало, учень 7 класу Новозбур'ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенців  № 1 Голопристанського району.

 

Номінація «Діорами»

 

        Першого ступеня:

Не присуджувалось

        Другого ступеня:

        Не присуджувалось

 

Третього ступеня:

1.  Штепенко Микола, учень 7 класу Новозбур'ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенців  № 1 Голопристанського району.

 

Номінація «Флот»

 

       Першого ступеня:

1.  Мустафін Богдан, учень 6 класу, вихованець комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;

2.  Квітко Андрій, учень 9 класу, вихованець Станції юних техніків Новокаховської міської ради;

 3.Жук Олексій, учень 9 класу, вихованець  Голопристанської районної станції юних техніків  Голопристанської районної ради;

4. Сафонов Андрій, учень 9 класу, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

 

 

4

Другого ступеня:

 

1.  Шевчук Юрій, учень 6 класу, вихованець комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;

2.  Сургаєв Артем,  учень 9 класу, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

      

Третього ступеня:

1.  Куліченко Євген, учень 9 класу Херсонської загальноосвітньої школи      І-ІІІ ступенів № 28 Херсонської міської ради.

 

Номінація «Паперові моделі»

 

Першого ступеня:

1.  Салко Артем, учень 5 класу, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

2.  Параскевич Олександр, учень 5 класу, вихованець Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради;

3.Полянський Валентин, учень 9 класу, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

4. Криворучко Богдан, учень 6 класу, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

         5. Морозов Іван, учень 3 класу, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

         6. Панюшкін Олександр, учень 11 класу, вихованець Станції юних техніків Новокаховської міської ради;

          7. Царюченко Микита, учень 5 класу, вихованець Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради.

 

Другого ступеня:

1.  Гомон Артем, учень 2 класу, вихованець комунального позашкільного навчального закладу «Голопристанський міський Центр дитячої та юнацької творчості» Голопристанської міської ради;

2.  Римаренко Андрій, учень 9 класу, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

3.  Форсюк Анастасія, учениця 4 класу, вихованка комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

4.  Форсюк Поліна, учениця 2 класу, вихованка комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

5.  Тарасов Данило, учень 4 класу, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

 

 

 

5

 

Третього ступеня:

 

1.  Землянський Михайло, учень 5 класу, вихованець Бериславської станції юних техніків Бериславської районної ради;

2.  Гордійчук Андрій, учень 5 класу, вихованець Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради;

3.  Андрієнко Олександр, учень 7 класу Херсонської загальноосвітньої школи   І-ІІІ ступенів № 28 Херсонської міської ради;

4.   Гуляєва Маргарита, учениця 8 класу, вихованка Білозерського центру творчості дітей та юнацтва;

5.  Демчук Владислав, учень 5 класу, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

6.  Заглада Ігор, учень 6 класу, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

7.Салко Артем, учень 5 класу, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

        

Додаток 2

до наказу комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

30.11. 2015  № 106

 

СПИСОК

учасників обласного конкурсу-виставки учнівської молоді зі стендового моделювання військової техніки, прсвяченого Дню збройних сил України,

  які нагороджені заохочувальними дипломами

 

1.Кужарін Ігор, учень 2 класу, вихованець комунального позашкільного навчального закладу «Голопристанський міський Центр дитячої та юнацької творчості» Голопристанської міської ради;

2. Тончинець Кирило, учень 7 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 52 з поглибленним вивченням української мови Херсонської міської ради;

3. Сікорський Данило, учень 7 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 52 з поглибленним вивченням української мови Херсонської міської ради;

4. Медведовський Іван, учень 3 класу Новокаховської загальноосвітньої школи № 5  Новокаховської міської ради;

5. Капітонов Юрій, учень 3 класу Новокаховської загальноосвітньої школи № 5  Новокаховської міської ради;

6. Завгородній Олександр, учень 4 класу, вихованець комунального закладу «Чаплинська районна станція юних техніків» Чаплинської районної ради;

7. Шевченко Микола, учень 2 класу Пам'ятненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

8. Моляк Валерій, учень 5 класу Геройської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

9. Вініченко Ярослав, учень 3 класу Пам'ятненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

10.Колектив гуртка «Майстерність» Червоноперекопської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховського району;

11. Кіхтенко Данило, учень 5 класу, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

12. Матківський Владислав, учень 7 класу, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

 

Останні НОВИНИ
23.05.2018

Spring Papa Fest

Spring Papa Fest 19 травня комунальний заклад «Центр науково-технічної ...
23.05.2018

Засідання обласної координаційної ради з науково-технічної творчості

"УПРАВЛІННЯ ПОЗАШКІЛЬНИМ НАВЧАЛЬНИМ ЗАКЛАДОМ В УМОВАХ ...