Документи
КЗ ЦНТТУМ ХОР
Про підсумки І туру обласних заочних змагань учнівської молоді з радіозв`язку н


Україна

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

 

Н А К А З

 

24.11. 2015                                             м.Херсон                                         № 104   

 

Про підсумки  І туру обласних

заочних змагань учнівської молоді

з радіозв`язку  на ультракоротких

хвилях  «Школа радиста»

 

  Згідно з планом роботи комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді»  Херсонської обласної ради, затвердженим  управлінням   освіти  і  науки  Херсонської  обласної  державної   адміністрації,      05 жовтня  2015 року проведено  І  тур обласних заочних змагань учнівської молоді з радіозв`язку  на ультракоротких хвилях  «Школа радиста».

  У змаганнях взяли участь 11 колективних та 4 індивідуальні радіостанції з    Голопристанського, Чаплинського   районів та  м. Херсона. Активну участь у змаганнях взяли  радіостанції  Голопристанського району (8 радіостанцій) .

   Найкращі результати у змаганнях отримали команди колективних радіостанцій Голопристанського району та комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

   На підставі матеріалів суддівської колегії змагань,

 

         НАКАЗУЮ:

 

1.     Затвердити результати змагань, що додаються.

2.     Нагородити дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради:

        2.1.Команди, які зайняли призові місця у змаганнях:

              - молодіжного клубу «Ефір» аматорської служби радіозв'язку України, м.Гола Пристань у складі: Сироти Тетяни, Михаленко Анастасії (тренер          Сирота С.О.) за перше місце;

 

 

 

 

2

 

 - Чулаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району у складі: Кравченко Дар'ї, Плюсніної Вікторії (тренер Штригель О.Ф.) за друге місце;

 - комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради у складі: Онищук Ксенії, Брайко Олександри (тренер Бала О.В.) за третє місце;

 2.2. Операторів індивідуальних радіостанцій, які зайняли призові місця у змаганнях:

 -  Ібраїмова Амєта, вихованця Херсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради за перше місце;

 - Неліпу Ольгу, вихованку Херсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради за друге місце;

 -  Мустафіну Ренату, вихованку Херсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради за третє місце.

  3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

Директор комунального

закладу «Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради                                                О.В.Рудика

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                            Додаток до

                                                                            Наказу комунального закладу

                                                                            «Центр науково-технічної

                                                                            творчості учнівської молоді»

                                                                            Херсонської обласної ради

                                                                            24.11. 2015 № 104

                                                                            

Результати

Херсонських обласних змагань з радіозв’язку на ультракоротких хвилях

«Школа радиста»

 І тур  (від 5жовтня 2015року)

 

Позивний

Належність радіостанції

Заявлено зв’язків

Підтверджено

Місце

очок

%

Колективні радіостанції

1

UR9GXJ

Молодіжний клуб «Ефір» аматорської служби радіозв’язку України, м.  Гола Пристань 

(Сирота Тетяна, 1998 р.н.

Михаленко Анастасія, 7 кл.)

тренер – Сирота С.О.

34

32

92,12

1

2

UR6GWG

Чулаківська  ЗОШ

(Кравченко Дар’я, 8 кл.

Плюсніна Вікторія, 5 кл.)
тренер – Штригель О.Ф

32

30

93,75

2

3

UR6GWB

КЗ «ЦНТТУМ» ХОР

(Онищук Ксенія, 7 кл.

Брайко Олександра, 6 кл.)

тренер – Бала О.В.

30

28

93,33

3

4

UR6GYT

Голопристанська  СЮТ

тренер – Сирота О.Г.

27

27

100

4

5

UR9GXP

Н.Збур’ївська  ЗОШ № 3

тренер – Олійник О.О.

30

27

90,00

5

6

UR9GWN

 Пам’ятненська ЗОШ

тренер – Гідулянов Р.В.

20

18

90.00

6

7

UR6GWZ

р-кл "Супутник" ХЦПР

тренер – Фоменко О.О.

22

16

72,73

7

8

UR9GXZ

 Садівська ЗОШ

тренер – Кобзар Е.М.

18

15

83.33

8

9

UR6GZZ

Чаплинська СЮТ

тренер – Лесько М.Д.

16

6

43.75

9

10

UR9GXQ

Гладківська ЗОШ

тренер – Очеретний С.А.

3

3

100

10

11

UR6GYK

Голопристанська гімназія

тренер – Поляшенко В.А.

3

3

100

11

Індивідуальні радіостанції

12

US1GGЕ

Ібраімов Амєт,  м.Херсон

тренер – Бала О.В.

36

32

91.67

1

13

US1GFQ

Неліпа Ольга,  м.Херсон

тренер – Бала О.В.

26

22

84.62

2

14

US1GFG

Мустафіна Рената,  м.Херсон

тренер – Бала О.В.

21

20

95.24

3

15

US1GFH

Герасимов Філіп,   м.Херсон

тренер – Бала О.В.

9

9

100

4

 

 

Останні НОВИНИ
23.05.2018

Spring Papa Fest

Spring Papa Fest 19 травня комунальний заклад «Центр науково-технічної ...
23.05.2018

Засідання обласної координаційної ради з науково-технічної творчості

"УПРАВЛІННЯ ПОЗАШКІЛЬНИМ НАВЧАЛЬНИМ ЗАКЛАДОМ В УМОВАХ ...