Документи
УОН
Про проведення ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських відкритих змагань учнівсько

 

 
 

        

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ  ОСВІТИ І НАУКИ

 

НАКАЗ

                                    

   27.05.2016 р.

 

               № 165

                                    

Про проведення ІІІ (обласного) етапу

Всеукраїнських відкритих змагань

учнівської молоді з авіамодельного,

ракетомодельного спорту та повітряних

зміїв у 2016 році

 

На виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 28 травня 2012 року № 635 «Про затвердження Положення про Всеукраїнські відкриті змагання із спортивно-технічних видів спорту та інших напрямів технічної творчості серед дітей та учнівської молоді», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 червня  2012  року за                      № 953/21265 (далі-Положення) та з метою подальшого розвитку спортивно-технічних видів спорту в Україні як ефективного засобу підвищення ролі науково-технічної творчості

 

наказую:

 

1. Відділу позашкільної освіти, виховної роботи та інтернатних закладів                 (Лисенко І.М.) спільно з комунальним закладом «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (Рудика О.В.) здійснити організаційну роботу щодо підготовки та проведення 09 - 11 червня 2016 року у місті Скадовську Херсонської області ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з авіамодельного, ракетомодельного спорту та повітряних зміїв (далі - Змагання) відповідно до Положення.

2. Затвердити рознарядку учасників, склад оргкомітету, склад суддівської колегії   та  кошторис витрат на проведення Змагань, що додаються.

3. Комунальному закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (Рудика О.В.) забезпечити організаційно-методичний супровід Змагань та участь команд від закладу.

4. Керівникам місцевих органів управління освітою (відповідно до рознарядки) забезпечити участь представників учнівської молоді в Змаганнях та призначити  супроводжуючих, на яких покласти відповідальність за життя і здоров'я учасників Змагань в дорозі та під час їх проведення.

5. Відділу освіти, молоді та спорту Скадовської районної державної адміністрації (Дудченко О.М.) забезпечити належні умови проведення Змагань.

6. Централізованій бухгалтерії по обслуговуванню закладів та установ освіти Херсонської області здійснити видатки на  проведення Змагань згідно із затвердженим кошторисом за рахунок коштів комунального закладу                     «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.      

7. Витрати на відрядження супроводжуючих, проїзд і харчування дітей у дорозі здійснити за рахунок організації, що відряджає.

8. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

   Начальник  управління                                                          Є.А.Криницький                             

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                              

                                                                                     ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                                    наказ управління освіти і науки 

                                                                                                    обласної державної    адміністрації

                                                                                                    27.05.2016165

 

Рознарядка на учасників

ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з

авіамодельного, ракетомодельного спорту та повітряних зміїв

Назва району(міста)  або навчального закладу

                 Кількість учнів

 

разом

Повітряні змії

Ракето модельні

Авіа

модельні

1

м. Херсон

4

3

2

9

2.

м.Гола Пристань

4

 

 

4

3.

м. Каховка

4

 

 

4

4.

м. Н.Каховка

 

 

2

2

5.

Білозерськийрайон

4

3

2

9

6.

Великолепетиськийрайон

 

 

3

3

7.

Високопільський район

 

 

4

4

8.

Голопристанськийрайон

4

3

4

11

9.

Скадовськийрайон

4

 

 

4

10.

Цюрупинськийрайон

4

3

2

9

11.

Чаплинськийрайон

2

 

 

2

12.

Комунальний заклад «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради

4

3

2

9

 

Разом

34

15

21

70

 

 

 

 

                                                                              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                          

                                                                             Додаток 1

до наказу управлінняосвіти і науки         

обласної державної адміністрації

                                                                             27.05.2016165

 

 

                                                                                       

                                                               

                                                             Склад

суддівської колегії  ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських відкритих

   змагань учнівської молоді з авіамодельного, ракетомодельного

спорту та повітряних зміїв

 

                                       Авіамодельний спорт

 

1. Жук Ігор Анатолійович, керівник гуртків Голопристанської районної станції юних техніків Голопристанської районної ради, головний суддя;

2. Михайловська Ганна Сергіївна, методист комунального закладу                     «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді»    Херсонської обласної ради, секретар;

        3.Сєліверстов Ігор Анатолійович, кандидат технічних наук,  декан факультету машинобудування Херсонського національного технічного університету, суддя;

4. Мовенко Ігор Веніаминович, м.Херсон,  суддя;

5. Бобарикін Павло Миколайович, м. Херсон, суддя.

 

                                      Ракетомодельний спорт

 

1. Бідовський Олександр Олександрович, м.Херсон, головний суддя;

2. Сєліверстова Світлана Ростиславівна, кандидат технічних наук, доцент Херсонської державної морської  академії, секретар.

3. Ільвачов Олександр Миколайович, заступник директора Білозерської районної  станції юних техніків Білозерської районної ради, суддя;

4. Скакун Олексій Іванович, керівник гуртків Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради, суддя;

5. Марков Олександр Олексійович, керівник гуртків Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради, суддя.

6. Кльоб Олександр Михайлович, керівник гуртків Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради, суддя;

7. Кип'ятков Валентин Вікторович, керівник гуртків Скадовського центру дитячої та юнацької творчості.

                                                  

 

 

 

Повітряні змії

 

1.       Лесько Микола Дорофійович, інженер-електронік комунального закладу «Чаплинська районна станція юних техніків» Чаплинської районної ради, головний суддя;

2.       Рудика Олена Володимирівна,  директор комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, секретар.

3.       Дягіль Ігор Анатолійович, директор Білозерської станції юних техніків, суддя;

4. Грозинський Віталій Володимирович,  керівник  гуртків Білозерської станції юних техніків, суддя;

5. Олішевський Валерій Вікторович, керівник гуртків комунального закладу «Чаплинська районна станція юних техніків» Чаплинської районної ради, суддя.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 2

до наказу управлінняосвіти і науки         

обласної державної адміністрації

                                                                                           27.05.2016165

 

 

                                                      Склад

оргкомітету  ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських відкритих

змагань учнівської молоді з авіамодельного, ракетомодельного

спорту та повітряних зміїв

 

Криницький Євген Анатолійович

начальник управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації, голова оргкомітету;

 

 

Члени оргкомітету:

 

Лисенко Ірина Миколаївна

 

 

 

 

 

Рудика Олена Володимирівна

 

 

 

 

Лиховид Олег Миколайович

 

 

начальник відділу позашкільної  освіти, виховної роботи та інтернатних закладів управління освіти і науки  Херсонської обласної державної адміністрації;

 

директор комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

 

директор комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості»  Скадовської районної ради.

 

 

                                                                        

 

 

 

 

 

 

 

 

Останні НОВИНИ
30.11.2018

Oбласна науково-практична конференція учнівської молоді юних винахідників та рац

        22 листопада 2018 року на базі комунального ...
26.10.2018

Конкурс-виставка учнівської молоді зі стендового моделювання військової техніки

        3 10  по 25 жовтня 2018 року на базі комунального ...