Документи
УОН
Про результати проведення ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських відкритих змаган

ХЕРСОНСЬКАОБЛАСНАДЕРЖАВНААДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯОСВІТИІНАУКИ

 

НАКАЗ

 

 13.06.2016 р.                                                                                          №185

 

Про результати проведення ІІІ (обласного)

етапу Всеукраїнських відкритих

змагань з технічного моделювання

серед учнів молодшого шкільного

віку в2016 році

 

 Відповідно до наказу управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації від 23 травня 2016 року № 159, з метою підведення підсумків роботи  гуртків «Початкового технічного моделювання» та залучення дітей молодшого шкільного віку до технічної творчості 25 травня поточного року на базі комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради проведено ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських відкритих змагань з технічного моделювання серед учнів молодшого шкільного віку у 2016 році.

Уконкурсахвзялиучасть12 вихованцівпозашкільнихнавчальнихзакладівБілозерського, Голопристанського, Цюрупинськогорайонів, містКаховка, Херсон.

За висновками журі більшість учасників мали достатній рівень теоретичної підготовки, сформовані практичні навички та вміння.

Переможцями командної першості стала команда Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

Напідставівисновківжурітаорганізаційногокомітету

 

НАКАЗУЮ:

 

1.   Затвердитирезультати конкурсів, щододаються.

2. Комунальномузакладу«Центрнауково-технічноїтворчостіучнівськоїмолоді»Херсонськоїобласноїради (РудикаО.В.) нагородити:

2.1. КубкамитадипломамиІ, ІІ, ІІІступенівкоманди, якізайняли                              І, ІІ, ІІІмісця.

2.2. Медалями, дипломамиІ, ІІ, ІІІступенівучасників, якізайняли                                 І, ІІ, ІІІмісця. 

3.  Контрользавиконаннямнаказузалишаюзасобою.

 

 

Начальникуправління                                                                   Є.А. Криницький

 

Додаток1

донаказууправлінняосвітиінауки

обласноїдержавноїадміністрації

від  13.06.2016185

 

 

Результати

ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських відкритих змагань з технічного моделювання серед учнів молодшого шкільного віку у 2016році

 

Місце

Команда

Кількістьбалів

Перше

Херсонськийміськийцентрнауково-технічноїтворчостіучнівськоїмолоді

126,2

Друге

Комунальнийзаклад«Центрнауково-технічноїтворчостіучнівськоїмолоді»Херсонськоїобласноїради

116,9

Третє

Цюрупинськарайоннастанціяюнихтехніків

115,85

Четверте

Білозерськарайоннастанціяюнихтехніків

100,4

П′яте

Комунальнийзаклад«Станціяюнихтехніків»Каховськоїміськоїради

96,2

Шосте

Голопристанськарайоннастанціяюнихтехніків

80,85

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток2

донаказууправлінняосвітиінауки

обласноїдержавноїадміністрації

від  13.06.2016185

 

 

СПИСОК

призерів ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських відкритих змагань з технічного моделювання серед учнів молодшого шкільного віку,

 які нагороджені дипломами

 

І етап «Теоретичний залік»

Першого ступеня:

1.     Тарасов Данило Олександрович, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

Другого ступеня:

1.      Палій Єлизавета Михайлівна, вихованка Цюрупинської районної станції юних техніків.

Третього ступеня:

1.     Осіння Марія Вадимівна, вихованка Цюрупинської районної станції юних техніків;

2.     Ходикіна Катерина Сергіївна, вихованка Білозерської районної станції юних техніків.

 

ІІ етап «Виготовлення моделі»

Першого ступеня:

1.     Досенко Олександр Анатолійович, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

2.     Тарасов Данило Олександрович, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 Другого ступеня:

1.     Зуєв Андрій Вікторович, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

2.     Гришан Василь Петрович, вихованець Голопристанської районної станції юних техніків.

 

 

Третього ступеня:

1.     Осіння Марія Вадимівна, вихованка Цюрупинської районної станції   

      юних техніків Цюрупинської районної ради;

2.  Пшеничко Микита Михайлович, вихованець комунального закладу          «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

ІІІ етап «Захист домашнього завдання»

Першого ступеня:

1.     Досенко Олександр Анатолійович, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

Другого ступеня:

1.     Тарасов Данило Олександрович, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

2.     Осіння Марія Вадимівна, вихованка Цюрупинської районної станції юних техніків;

3.     Палій Єлизавета Михайлівна, вихованка Цюрупинської районної станції юних техніків.

Третього ступеня:

1.     Зуєв Андрій Вікторович, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

2.     Бурмака Дмитро Сергійович, вихованець комунального закладу                  «Станція юних техніків» Каховської міської ради.

 

 

 

 

 

Останні НОВИНИ
04.04.2018

Cемінар-практикум суддів судномодельного спорту

27 березня 2018 року на базі Центру відбувся семінар-практикум ...
04.04.2018

Cемінар-практикум керівників гуртків авіамоделювання.

28 березня 2018 рокуна базі Центру відбувся семінар-практикум ...