Документи
КЗ ЦНТТУМ ХОР
Про підсумки проведення обласного заочного конкурсу на кращу методичну розробку

 

Україна

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ, НАУКИ ТА МОЛОДІ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Н А К А З

11.12.2017                                   м.Херсон                                   № 112 

 

Про підсумки проведення обласного

заочного конкурсу на кращу методичну

розробку з науково-технічної творчості

та декоративно-ужиткової творчості

серед педагогів позашкільних

навчальних закладів

 

Відповідно до плану роботи комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради з метою підвищення професійного рівня та творчої активності педагогів позашкільних навчальних закладів, залучення їх  до вирішення проблем удосконалення та оновлення навчально-виховного процесу, вивчення, узагальнення та впровадження в практику роботи кращого педагогічного досвіду у 2017 році проведено обласний заочний конкурс на кращу методичну розробку з науково-технічної творчості та декоративно-ужиткової творчості серед педагогів позашкільних навчальних закладів.

На конкурс представлено 56 робіт  з 8районів, м. Нова Каховка, м.Скадовська, м.Херсона за номінаціями роботи розподілились наступним чином: методичні рекомендації(10), навчальні програми(7), портфоліо(1), сценарії масових заходів(7), майстер-класи(9),  навчальні проекти(2), опис досвіду роботи(3), стаття (4),.

  У представлених на Конкурс роботах розкрито сучасні підходи до організації освітньогопроцесу в позашкільних освітніх закладах, презентовано кращий педагогічний досвідкерівників гуртків та методистів.

Протягом останніх п’яти років кількість робіт, представлених на конкурс систематично збільшується, отже конкурс викликає зацікавленість педагогів

Значно підвищивсяне тільки кількісний, але і якісний рівень матеріалів, надісланих на обласний конкурс.

Більшість розробок, представлених на конкурс, можуть бутирекомендовані для  використаняпедагогами позашкільних навчальних закладівта вчителями трудового навчання.Поряд з тим слід відмітити, що є певні недоліки в поданні матеріалів на конкурс, серед яких:наявність робіт, що містять загальні рекомендації без рекомендацій для застосування в освітньому

ДОДАТОК

до наказу комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради

від 11.12.2017 р. № 112

 

Номінація “Навчальні програми”:

І ступеня:

Пелагіна  Наталя Степанівна, керівник гуртка-методист Херсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради за програму з позашкільної освіти декоративно-прикладного напряму «Майстерня чудес»;

Калашникова Лариса Олександрівна, керівник гуртка-методист Херсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради за програму з позашкільної освіти декоративно-прикладного напряму «Чарівний хрестик»;

Тарасова  Тетяна Сергіївна, завідувач відділом, керівник гуртка-методист  комунального закладу «Центр науково- технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, за програму з позашкільної освіти «Робототехніка»

Мала Ольга Вікторівнаметодист Бериславської районної станції юних техніків Бериславської районної ради, за навчальну програму з позашкільної освіти художньо-технічного напряму художньо-технічного профілю.

Довдер Олена Павлівна, керівник гуртківБериславської районної станції юних техніків Бериславської районної ради, за навчальну програму з позашкільної освіти художньо-технічного напряму художньо-технічного профілю.

ІІ ступеня:

Губанова Любов Михайлівна, керівник гуртка Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської міської ради, за програму з позашкільної освіти «Навчальна програма гуртка художнього конструювання з ниток і бісеру»

Літнарович Лариса Миколаївна,керівник гуртка, Бериславської районної станції юних техніків Бериславської районної ради, за навчальну програму з позашкільної освіти науково-технічного напряму «Імпульс»;

Скрипник Надія Сергіївна, методист Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської міської ради, за програму з позашкільної освіти «Навчальна програма гуртка художнього конструювання з ниток і бісеру»

ІІІ ступеня: не присуджувалось.

 

Номінація “Методичні рекомендації”:

І ступеня:

Дівущак Тетяна Віталіївна, керівник гуртка-методист Херсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради зарозробку:«Поєднання різних технік рукоділля у виготовленні композиції «Прополіски»;

Кузнєцова Леся Анатоліївна,  керівник гуртка Херсонського будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради, за розробку: «Розвиток пізнавальної компетентності на заняттях гуртка початково-технічного моделювання»;

Лисенко Віта Михайлівна,  керівник гуртка Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради, за розробку:«Ліплення народної іграшки в техниці тісто пластики»;

Новікова Анна Олександрівна,методист Голопристанської районної станції юних техніків, Голопристанської районної ради, за розробку«Національно- патріотичне виховання, як засіб формування соціальних  та життєвих компентностей учнів»;

Піскун Євген Вікторович, керівник гуртка-методист Херсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради зарозробку:«Поєднання різних технік рукоділля у виготовленні композиції «Прополіски»;

Процюк Ольга  Іванівна, керівник гуртка комунального закладу «Центр науково- технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, за розробку: «Використання загадок для розвитку логічного мислення учнів молодшого шкільного віку»;

ІІ ступеня:

Заїка Олександр Михайлович, методист Херсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради зарозробку: «Інформаційно- комунікаційні технології в системі методичної роботи позашкільних навчальних закладів»;

ІІІ ступеня:

Кльоб Олександр Михайлович, керівник гуртка Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської міської ради, за розробку: "Ерудит" збірник запинань до інтелектуальної гри»;

Михайловська Ганна Сергіївна, методист комунального закладу «Центр науково- технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, за розробку: «Застосування технології розвитку критичного мислення на заняттях гуртка науково-технічного напряму»;

Шульга Ірина Леотіївна, педагог-організатор Новотроїцького районного будинку дитячої та юнацької творчості, Новотроїцької районної ради, за розробку:«Формування образного мислення на заняттях «Оригамі» з використанням пальчикових ігор та вправ»     

 

Номінація “Майстер-клас”:

І ступеня:

Жменько Зоя Володимирівна, керівник гуртка Херсонського палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради зарозробку:«Яйце – велетень. Як зробити макет яйця»;

Пижова Наталія Юріївна, керівник гуртка Херсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради зарозробку:«Виготовлення картини  «Букет із вовни»;

Славич Анна Павлівна, методист, керівник гуртка Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської міської ради, за розробку:«Майстер- клас зі STEM- елементами з виготовлення рухомої іграшки « Спінер»»;

Колодич Олена Олександрівна, керівник гуртка комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості» Каховської районної ради, за розробку: «Реалізація  творчого задуму за допомогою інтерпретації етнічних мотивів»

Кулішова Поліна Костянтинівна, керівник гуртка Херсонського палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради зарозробку:«Херсонська писанка»;

 

ІІ ступеня:

Веліуллаєва Аніфе Лутфіївна, методист Новотроїцької районної станції юних техніків, Новотроїцької районної ради зарозробку:«Троянди»;

Лисенко Марина Олександрівна,керівник гуртка Генічеської районної станції юних натуралістів Генічеської районної ради, за розробку:«Виготовлення гольниці з вишивкою стрічками»»;

Рябінська Анжеліка Миколаївна,керівник гуртка Генічеської районної станції юних техніків Генічеської районної ради, за розробку:"Виготовлення ляльки-мотанки";

Філоненко Ірина Петрівна,керівник гуртка комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості» Каховської районної ради, за розробку: «Створення еко-магніта «З любов’ю»

ІІІ ступеня: не присуджувалось

 

Номінація “Проекти”:

І ступеня:не присуджувалось

ІІ ступеня: не присуджувалось

ІІІ ступеня:

 Гордійчук  Володимир Миколайович, керівник гуртка Олешківської станції юних техніків Олешківської районної ради, за розробку: «Виготовлення моделі сучасного німецького танка Леопард 2А5»;

 

Номінація “Масовий захід”:

І ступеня:

Гудименко Анжела Володимирівна, керівник гуртка Херсонського палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради зарозробку:«Живи, Україно, живи для краси»;

Зенкова Ірина Ігорівна, керівник гуртка Херсонського палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради зарозробку:

«Свято випускників «Комодо но»

 Павлова – Сисюк Тетяна Вікторівна, заступник директора Херсонського палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради зарозробку:«Свято випускників «Комодо но»

ІІ ступеня:

Сирота Юрій Миколайович, керівник гуртка Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради, за розробку: «Родинне свято для гуртківців  та їх батьків» «Разом до зірок»;

ІІІ ступеня:

Веліуллаєва Аніфе Лутфіївна, методист Новотроїцької районної станції юних техніків, Новотроїцької районної ради зарозробку:«Листівочка»;

Сирота Юрій Миколайович, керівник гуртка Олешківської станції юних техніків Олешківської районної ради, за розробку: «Космічна подорож».«Літаюче диво».

 

Номінація “Опис досвіду”:

І ступеня:

Гордійчук Тетяна Вікторівна, методист, керівник гуртка Олешківської станції юних техніків Олешківської районної ради, за розробку: «Опис досвіду роботи керівника гуртка Олешківської районної станції юних техніків Сироти Юрія Миколайовича»;

Кубарова Ганна Миколаївна, керівник гурткаХерсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради,  за розробку:«Опис  досвіду роботи   гуртка «Чарівна намистина».

ІІ ступеня:

Ковпей Інна Богданівна, методист Великолепетиського центру дитячої та юнацької творчості Великолепетиської районної ради за розробку: «Розвиток творчих здібностей вихованців на заняттях гуртків засобами ігрової діяльності»;

ІІІ ступеня: не присуджувалось

 

Номінація “Стаття”:

І ступеня:

Ємєльянов Володимир Костянтинович, керівник гуртків Скадовського центру дитячої та юнацької творчості Скадовської міської ради, керівник аерокосмічної групи «Галактика», за розробку:«Наш фестиваль повітряних зміїв»;

Кузьміна Людмила Григорівна, методист Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської міської ради, за розробку:«Роздуми...»;

Білоус Людмила Дмитрівна,директор Голопристанської районної станції юних техніків, Голопристанської районної ради, за розробку«Робота с громадськістю - головний чинник позитивного іміджу позашкільного закладу»;

Новікова Анна Олександрівна,методист Голопристанської районної станції юних техніків, Голопристанської районної ради, за розробку«Робота с громадськістю- головний чинник позитивного іміджу позашкільного закладу»;

ІІ ступеня: не присуджувальсь.

ІІІ ступеня:

Фахрадова Олеся Олександрівна,  керівник гуртка Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради, за розробку:« Впровадження казотерапії на заняттях з декоративно- ужиткового мистецтва»;

 

Номінація “Конспект заняття гуртка ”:

 І ступеня:

Сидоренко Віталій Вікторович, керівник гуртка-методист Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської міської ради, за розробку:«Проектування  оптимальної конструкції корпусу другої ступені двоступінчастої моделі ракети чемпіонатного класу на висоту  S1польоту»;

Краснощок Вікторія Анатоліївна, керівник гуртків Скадовського центру дитячої та юнацької творчості Скадовської міської ради, за розробку:«Українська народна іграшка  як сувенір»;

Фахрадова Олеся Олександрівна,  керівник гуртка Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради, за розробку:« Ліплення зі штучної глини. Керамічний посуд.»;

ІІ ступеня:

Ковпей Інна Богданівна, методист Великолепетиського центру дитячої та юнацької творчості Великолепетиської районної ради за розробку: «Проектування пілотажної кордової моделі»;

Котрубенко Ігор Валентинович, керівник гуртка Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської міської ради, за розробку:«Технологія виготовлення коробчастого ромбічного розбірного змія»

Сологуб Вікторія Іванівна,  керівник гуртка Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради, за розробку:«Малювання . Палітра настрою»;

Сологуб Вікторія Іванівна,  керівник гуртка Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради, за розробку:««Малювання . Як морозник вікна розписав";

Фоменко  Оксана Олексіївна, керівник гуртків Херсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради зарозробку: «Радіозв’язок телеграфом»;

Фахрадова Олеся Олександрівна,  керівник гуртка Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради, за розробку:« Ліплення зі штучної глини. Українська народна керамічна  іграшка»;

ІІІ ступеня:

Марков Олександр Олексійович, керівник гуртка Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської міської ради, за розробку:«Класифікація і основні властивості судномоделей»;

Кучанський Микола Васильович, методист Новотроїцької районної станції юних техніків, Новотроїцької районної ради зарозробку:«Схеми генераторів»;

Сирота Юрій Миколайович, керівник гуртка Олешківської станції юних техніків Олешківської районної ради, за розробку: «Виготовлення ракетоплану з паперу і картону»;

Спірідонова Ольга Григорівна, керівник гуртка Великолепетиського центру дитячої та юнацької творчості Великолепетиської районної ради за розробку: «Новорічні свята. Виготовлення ялинки».

 

 

 

Останні НОВИНИ
17.10.2018

Обласний семінар-нарада керівників гуртків та суддів з повітряних зміїв

Обласний семінар-нарада керівників гуртків та суддів ...
06.09.2018

Всеукраїнська виставка 2018

Позашкільні заклади Херсонської області у 2018 році брали ...