Завдання ІІ туру

обласного заочного конкурсу юних конструкторів,

винахідників та  раціоналізаторів

 

2016-17 н. р.

 

1.                     Під час роботи екскаватора на його ківш постійно наліпає грунт. Ємність ківша при цьому використовується неефективно. Як зробити так, щоб грунт не наліпав на ківш?

2.                     У швейних цехах використовуються манекени усіх розмірів та конфігурацій. Але ними дуже незручно користуватися при конструюванні нових моделей одягу: стандартний манекен доводиться «виправляти» під потрібну  фігуру різними накладками, ватою і т.і., а потім підгоняти модель і робити з неї розгортки детелей одягу. Як бути?

3.                     Мистецтво перукаря проявляється в голінні – точність рухів його руки повинна бути дуже високою! Але як навчати ремеслу перукаря та оцінювати майстерність учнів – не на живих же людях…Запропонуйте идею найпростішого дешевого  пристосування (пристрою) , яке б об'єктивно дозволило показати результат іспиту на цирульника.

4.                     На малих судах і катерах електричний струм для освітлення та інших потреб виробляється генератором, який працює від гребного двигуна. Для вироблення електричного струму на стоянці доводиться встановлювати допоміжний електрогенератор з приводом від двигуна внутрішнього згоряння. Двигун, природно, створює шум і вібрацію. Як уникнути цього?

5.                     Одними трубами подавали лужну рідину. А іншими трубами – кислоту. Перші труби «заростали», стінки інших роз'їдали кислота. Як уникнути цих шкідливих факторів?

 

 

 

Примітка:Рішення завдань бажано супроводжувати необхідними малюнками, кресленнями, обґрунтуваннями, поясненнями.Учень може отримати додаткові бали за кожний (вірний) варіант рішення.

На титульному листі необхідно зазначити: своє прізвище, ім’я, по батькові, домашню адресу, телефон, школу, клас, позашкільний заклад, гурток, прізвище, ім’я, по батькові керівника гуртка (вчителя).

Виконані завдання треба надсилати до  06 березня  2017 р. на адресу: 73000,   м Херсон, пр.Ушакова, 27 комунальний заклад «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.Останні НОВИНИ

ДОВІДНИК вступнику до вищих військових навчальних закладів та військових навчал

Про підсумки обласної виставки учнівської молоді з декоративно-ужиткового мисте

Підсумки обласного заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Пам'ять»