Новини
Обласна виставка робіт з декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край

Обласна виставка робіт з декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край

04.04.2019 09:30

Обласна виставка робіт з декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край» у 2019 році

На бузі комунального закладу "Центр науково-технічної творчості учнівської молоді" Херсонської обласної ради з 15березня по 05 квітня 2019 року, проходить обласна виставка з декоративно-ужиткового мистецтва "Знай і люби свій край!".

Роботи були подані за жанрами: художня  вишивка (ниткою, бісером, стрічками), художня аплікація (соломка, природний матеріал, шкіра, тканина, глина), плетіння з природного матеріалу (лоза, соломка), художня обробка деревини, витинанка, паперова пластика, гончарство та художня кераміка, м'яка іграшка, народна іграшка, лялька-мотанка, художнє в’язання спицями та гачком, бісероплетіння, вироби з солоного тіста, валяної вовни, декоративний розпис на склі, тканині тощо.

У виставці взяли участь 146 шкіл та  закладів позашкільної освіти з усіх районів та міст області. Всього на розгляд журі подано 681 роботи.

Найкращі роботи, які прийняли участь у виставці будуть рекомендовано до участі у Всеукраїнській виставці з декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край» у м. Києві.

 

 

Останні НОВИНИ

Про підсумки обласного конкурсу учнівської молоді «Космос.Людина. Духовність» у 2

Про підсумки обласних науково- практичних конференцій учнівської молоді юних ви

Про підсумки обласного конкурсу- виставки учнівської молоді зі стендового моделю