Документи
КЗ ЦНТТУМ ХОР
Про підсумки обласного конкурсу- виставки учнівської молоді зі стендового моделю

 

 

                                                                                                                  Україна

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, НАУКИ ТА МОЛОДІ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Н А К А З

27.10. 2017                                         м.Херсон                                     № 100 

 

 

Про підсумки обласного конкурсу-

виставки учнівської молоді зі стендового

моделювання військової техніки, присвяченого

Дню захисника України

 

 

         Відповідно до плану роботи комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради у жовтні поточного року проведено обласний конкурс-виставку учнівської молоді зі стендового моделювання військової техніки, присвяченого Дню захисника України.

На конкурс подано 97 робіт від 13 районів та міст області (Бериславський, Білозерський, Великолепетиський, Високопільський, Голопристанський, Горностаївський, Новотроїцький, Олешківський, Чаплинський райони, міста Гола Пристань, Каховка, Нова Каховка, Херсон). Всього у виставці взяли участь 56 гуртків  шкіл і позашкільних навчальних закладів області.

 Активну участь у виставці взяли технічні гуртки шкіл та районної станції юних техніків Голопристанського району (12 гуртків).   

Журі оцінювало роботи за такими номінаціями: «Авіація», «Автотехніка», «Бронетехніка», «Артилерія», «Зброя», «Флот», «Діорами» та «Паперові моделі».

 Найбільше робіт подано до розділів  «Авіація» (28 робіт)  та «Паперові моделі» (41).  

Найбільшу кількість призових місць у виставці отримали вихованці технічних гуртків та учні шкіл Білозерського (19)  та Голопристанського (13) районів.

 На підставі вищезазначеного і матеріалів журі виставки

 

 

 

 НАКАЗУЮ:

 

1.      Затвердити результати обласного конкурсу-виставки учнівської молоді зі стендового моделювання військової техніки, що додається.

2. Нагородити дипломами комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради  І, ІІ, ІІІ ступенів призерів конкурсу-виставки, які зайняли І, ІІ, ІІІ місця (додаток 1).

3. Нагородити заохочувальними дипломами учасників за творчій підхід у виконанні робіт, поданих на обласний конкурс-виставку (додаток 2).

4.  Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

 

Директор

комунального закладу

«Центр науково-технічної творчості

учнівської молоді»

Херсонської обласної ради                                                            О.В.Рудика

 

 

 

 

 

 

 

Затверджено

Наказ комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчостіучнівської молоді»

Херсонської обласної ради

27.10. 2017 р.   № 100

 

Результати

обласного конкурсу-виставки  учнівської молоді  зі стендового

 моделювання військової техніки,присвяченого Дню захисника України

Подпись: № з/п	Район	Кіл-ть експонатів	Кіл-ть гуртків	  Кіл-ть темат. .розділів	Дипломи	Загальна кільк. балів	Зайняте місце
					
І	
ІІ	
ІІІ	Заох		
1.		м.Херсон	6	5	4	1	2	1		12	4
2.		 кз «ЦНТТУМ» ХОР	8	5	4	4	3		1	29,5	ІІІ
3.		м.Гола Пристань	5	3	4	1		2		7	5-6
4.		м. Каховка	7	4	3		1	2		5	8-9
5.		м. Н.Каховка	8	5	4	1		2		7	5-6
6.		Бериславський	9	5	4	1	2	2	2	14	ІІІ
7.		Білозерський	23	9	6	4	7	8		49	І
8.		В.Лепетиський	1	1	1				1	0,5	11
9.		В.Олександрівський									
10.		В.Рогачицький									
11.		Високопільський	1	1	1	1				5	8-9
12.		Генічеський									
13.		Г.Пристанський	17	12	7	5	5	3	2	44	ІІ
14.		Горностаївський	1	1	1						Уч.
15.		Іванівський									
16.		Каланчацький									
17.		Каховський									
18.		Нижньосірогозький									
19.		Нововоронцовський									
20.		Новотроїцький	4	3	4	1		1	1	6,5	7
21.		Олешківський	6	3	5	1	1	3	1	11,5	4
22.		Скадовський									
23.		Чаплинський	1	1	1		1			3	10
	Разом	97	56		20	22	24

Завідувач  відділу

організаційно-масової роботи                                                            Л. В. Вербина

 

                                                                      

 

                                                                      Додаток 1

до наказу комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

27.10. 2017 р.  № 100

 

СПИСОК

призерів обласного конкурсу- виставки учнівської молоді зі стендового моделювання військової техніки, присвяченого Дню захисника України,

 які нагороджені дипломами

 

Номінація «Авіація»

 

Першого ступеня:

1.  Басович Артем Русланович,учень 7 класу Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Голопристанської міської ради;

2.  Матковський Федір Ілліч, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

3.  Середюк Владислав Петрович, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради.

 

       Другого ступеня:

1.Берновега Володимир Миколайович, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

2. Воронов Олег Дмитрович, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

3. Шульга Юрій Юрійович, вихованець Голопристанської районної станції юних техніків Голопристанської районної ради.

   

Третього ступеня:

1.Рєдніков Вадим Сергійович, учень 9 класу Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Голопристанської міської ради

2.Загородній Олексій Олександрович, вихованець Станції юних техніків Новокаховської міської ради;

3. Дворський Іван Миколайович, учень 4 класу Тягинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславського району;

4.Тітяєв Дмитро Ігорович, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

5. Тоцький Іван Васильович, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

6. Дударенко Валентин В'ячеславович, вихованець Голопристанської районної станції юних техніків Голопристанської районної ради;

7. Гарковенко Назар Олександрович, вихованець Голопристанської районної станції юних техніків Голопристанської районної ради;

8. Лук'янченко Даніїл Романович, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;

9. Гонтар Валерія Олександрівна, вихованка Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

 

Номінація  «Автотехніка»

 

Першого ступеня:

1.Клименко Роман Романович, учень 4 класу Малокардашинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Голопристанського району;

 

Другого ступеня:

1.Компанець Дмитро Сергійович, вихованець Голопристанської районної станції юних техніків Голопристанської районної ради;

2.Бенедь Ярослав Романович, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;

3. Вишня Дмитро Володимирович, учень 3 класу Преображенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чаплинського району;

 

Третього ступеня:

1.    Тютюрятник Тимофій Олександрович, вихованець Новотроїцької районної станції юних техніків Новотроїцької районної ради;

2.    Якименко Богдан Володимирович, учень 4 класу Новозбур'ївської загальноосвітньої школи І- ІІ ступенів № 2 Голопристанського району.

 

Номінація  «Бронетехніка»

 

Першого ступеня:

1.Слоїк Данило Віталійович, учень 9 класу Новокаховського техніко-економічного ліцею Новокаховської міської ради;

2.Коча Дмитро Вікторович, вихованець комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Високопільської районної ради;

3. Ланевич Нікіта Віталійович, вихованець комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Високопільської районної ради;

4. Кубка Андрій Олександрович, вихованець Голопристанської районної станції юних техніків Голопристанської районної ради;

5.Татаровський Дмитро Володимирович, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

Другого ступеня:

1.                     Присяжний Микита, учень 9 класу  Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 28 ім. О.С.Пушкіна Херсонської міської ради.

 

 

Третього ступеня:

1.Сирота Валерій Юрійович,  вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;

 

Номінація «Артилерія»

 

Першого ступеня

1.Пономарчук Ілля Вікторович,  учень 11 класу Новозбур'ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Голопристанського району;

 

Другого ступеня:

1.Коваленко Андрій Володимирович, учень 11 класу Новозбур'ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Голопристанського району;

 

Третього ступеня:

1.Соломаха Данило Олександрович, учень 9 класу Голопристанського навчально-виховнго комплексу «Гімназія - спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради;

2.Біліченко Данило Олександрович, учень 9 класу Голопристанського навчально-виховнго комплексу «Гімназія - спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради.

 

Номінація «Зброя»

 

        Першого ступеня:

1.                     Землянський Михайло Миколайович, учень 7 класу Качкарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславського району;

2.                     Токмань Віталій Юрійович, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

3.Остріжний Максим Віталійович, вихованець Голопристанської районної станції юних техніків Голопристанської районної ради;

4. Шаманов Віталій Генадійович, вихованець Голопристанської районної станції юних техніків Голопристанської районної ради;

 

     Другого ступеня:

1.                Токмань Віталій Юрійович, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

2.                Токмань Юліана  Юріївна, вихованка Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

 

Третього ступеня:

1.                     Токмань Юліана  Юріївна, вихованка Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

 

Номінація «Діорами»

 

        Першого ступеня:

1. Гордійчук Андрій Володимирович, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;

         Другого ступеня:

1.                     Подвальний Валентин Павлович, учень 9 класу Малокардашинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Голопристанського району;

         Третього ступеня:

        Не присуджувалось

 

Номінація «Флот»

 

       Першого ступеня:

1.  Середюк Владислав Петрович, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

2.  Савченко Сергій Олександрович, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

3.  Жбанов Олександр Костянтинович, вихованець Новотроїцької районної станції юних техніків Новотроїцької районної ради;

4.  Чикін Олександр Станіславович, вихованець Новотроїцької районної станції юних техніків Новотроїцької районної ради;

5.  Кречек Максим Сергійович, вихованець Голопристанської районної станції юних техніків Голопристанської районної ради;

6.  Сафонов Андрій Олександрович, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

Другого ступеня:

1.  Резанов Микола Володимирович, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

2.  Татаровський Дмитро Володимирович, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

3.  Розміровський Ярослав Ігорович, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

       Третього ступеня:

1.Мартиненко Ігор Олександрович, вихованець комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;

2. Масловський Олександр Олегович, вихованець Станції юних техніків Новокаховської міської ради;

 

 

Номінація «Паперові моделі»

 

       Першого ступеня:

1.Демчук Влад Сергійович, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

2.Пирожок Максим Євгенович , вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

3. Соприкін Михайло Дмитрович, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

4.Салко Артем Юрійович, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

 

Другого ступеня:

1.Шевчук Юрій Іванович, вихованець комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;

2.Лященко Юрій Сергйович, вихованець Бериславської районної станції юних техніків;

3.Кулик Володимир Олександрович, вихованець Бериславської районної станції юних техніків;

4. Когут Дмитро Олександрович, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

5. Демчук Влад Сергійович, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

6.Скрипка Каріна Євгенівна, учениця 3 класу Новозбур'ївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 2 Голопристанського району;

7.Єрмак Кирило Андрійович, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

Третього ступеня:

1.                     Бойко Михайло Сергійович, вихованець комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;

2.                     Горбулько Данило Миколайович, вихованець Бериславської районної станції юних техніків;

3.                     Рибка Денис Дмитрович, учень 8 класу Чорнобаївського навчально-виховного комплексу Білозерської районної ради;

4.                     Саакян Арсен Володимирович, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

5.                     Сачковський Микита Віталійович, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

6.                     Наймушин Станіслав Ігорович, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

7.                     Яремчук Олександр Володимирович, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

8.                     Леба Данило Сергійович, учень 7 класу Олешківської гімназії Олешківської районної ради;

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 2

до наказу комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

27.10. 2017  № 100

 

 

СПИСОК

учасників обласного конкурсу-виставки учнівської молоді зі стендового моделювання війсь

кової техніки, прсвяченого Дню захисника України,

  які нагороджені заохочувальними дипломами

 

1.                      Ватрич Микола Юрійович, вихованець комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;

2.                      Шевченко Анжела Михайлівна, учениця 3 класу Шляхівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславського району;

3.                      Джулай Євген Васильович, учень 4 класу Шляхівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславського району;

4.                      Свєшніков Олексій, вихованець Великолепетиського Центру дитячої та юнацької творчості Великолепетиської районної ради;

5.                      Симоненко Ігор Володимирович, учень 3 класу Новотроїцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» Новотроїцької районної ради;

6.                      Білий Євген Олександрович, учень 8 класу Збур'ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

7.                      Макуха Олександр Володимирович, учень 8 класу Збур'ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

8.                      Пашкевич Захар Миколайович,  учень 8 класу Кардашинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Голопристанського району;

9.                      Ястреб Микола Миколайович, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;

10.                 Величко Наталія Олегівна, вихованка комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

Останні НОВИНИ
17.10.2018

Обласний семінар-нарада керівників гуртків та суддів з повітряних зміїв

Обласний семінар-нарада керівників гуртків та суддів ...
06.09.2018

Всеукраїнська виставка 2018

Позашкільні заклади Херсонської області у 2018 році брали ...