Документи
КЗ ЦНТТУМ ХОР
Про підсумки проведення ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських відкритих змагань у

 

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ,НАУКИТА МОЛОДІ

 

Н А К А З

 

25.06. 2019                                                                                         №167

Про підсумки  проведення

ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді

з авіамодельного, ракетомодельного

спорту та повітряних зміїв у 2019 р.

 

 

 

На виконання наказу Департаменту освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації від 21 травня 2019 року № 129 «Про проведення ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських відкритихзмаганьучнівськоїмолодізавіамодельного, ракетомодельногоспортутаповітрянихзміїв у2019році», 12-14 червня поточного року у місті Скадовську комунальним закладом  «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради проведено ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських відкритихзмаганьучнівськоїмолодізавіамодельного, ракетомодельногоспортутаповітрянихзміїв.

У змаганнях взяли участь 55 вихованців позашкільних навчальних закладів Білозерського, Великолепетиського, Голопристанського, Новотроїцького, Олешківського, Скадовського районів, м.Каховка, м. Херсона та здобувачі освіти Преображенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Чаплинського району і Таврійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Гладківської сільської ради (вихованці комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради).

Змагання проводились в п'яти класах авіамоделей, чотирьох класах ракето моделей та шести класах повітряних зміїв.

Переможцями командної першості стала команди Херсонського міського    центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради та комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради.

На підставі висновків журі та організаційного комітету

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Визнати переможцями ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських відкритихзмаганьучнівськоїмолодіз  авіамодельного, ракетомодельногоспортутаповітрянихзміїв вихованців  закладів позашкільної освіти та здобувачів освіти згідно зі списком,  що додається.

2. Комунальному закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради  (Рудика О.В.) нагородити:

2.1. Дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів та кубками команди, які посіли І, ІІ, ІІІ місця.

2.2. Дипломами та медалями  І, ІІ, ІІІ ступенів учасників заходу, які посіли призові місця. 

3.  Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Директор Департаменту                                                                         Є. КРИНИЦЬКИЙ

 

 

 

Додаток 

до наказу Департаменту освіти, науки

та молоді обласної державної адміністрації

від 25.06. 2019 р.  №  167

 

 

 

СПИСОК

переможцівІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських відкритих змагань

 учнівської молоді з:

 

 авіамодельного спорту

 

І місце –  команда  комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради.

ІІмісце-  командаВеликолепетиськогоцентрудитячоїтаюнацькоїтворчостіВеликолепетиськоїрайонноїради.

ІІІ місце – команда Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради.

 

 

Клас моделей планерів F1-Н (А-1)

Диплом І ступеня:

  1. Кушнаренко Максим Сергійович, вихованець комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради.

 

Диплом ІІ ступеня:

  1. Дроздов Денис Сергійович, вихованець комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради.

 

Диплом ІІІ ступеня:

  1. Кунсков  КірілАндрійович, вихованецьОлешківськоїрайонноїстанціїюнихтехніківОлешківськоїрайонноїради.

 

                  Клас моделей планерів F1-А  (А-2)

 

Диплом І ступеня:

  1. Бойко Дмитро Валерійович, вихованець комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради.

 

Диплом ІІ ступеня:

  1. ПлотнікМаксимОлександрович, вихованецьВеликолепетиськогоцентрудитячоїтаюнацькоїтворчостіВеликолепетиськоїрайонноїради.

 

Клас моделей планерів F1-G

 

Диплом І ступеня:

  1. Гонтар Валерія Олександрівна, вихованкаХерсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

 

Диплом ІІ ступеня:

  1. Каркачов Іван Іванович, вихованець комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради.

 

Диплом ІІІ ступеня:

  1. Чернишев Іван  Анатолійович, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

Клас моделей планерів F1-В  (В-2)

 

 Диплом І ступеня:

1.Каркачов Іван Іванович, вихованець комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради.

 

Диплом ІІ ступеня:

  1. ШикулаВадимІгорович, вихованецьВеликолепетиськогоцентрудитячоїтаюнацькоїтворчостіВеликолепетиськоїрайонноїради.

 

Клас метальних моделей планерів

Диплом І ступеня:

1.Кравець Вікторія Сергіївна, вихованка комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради.

 

Диплом ІІ ступеня:

1.Коростєльов Михайло Михайлович, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради.

 

Диплом ІІІ ступеня:

1.Тарасов Данило Олександрович, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

ракетомодельного спорту

 

І місце –  команда  Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

ІІмісце-  командаОлешківськоїрайонноїстанціїюнихтехніківОлешківськоїрайонноїради.

ІІІ місце – команда комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради.

 

Клас моделей ракетопланів S4-А

 

 Диплом І  ступеня:

1. Кулик Артем Юрійович, вихованецьХерсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

 

Диплом ІІ  ступеня:

  1. Федоров Микита Сергійович, вихованецьХерсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

 

 Диплом ІІІ  ступеня:

  1. Андрющенко Сергій Сергійович, вихованецьХерсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

                              

                         Клас моделей ракети зі стрічкою S6-А

 

Диплом І  ступеня:

  1. Андрющенко Сергій Сергійович, вихованецьХерсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

 

Диплом ІІ  ступеня:

1.АртеменкоТимурОлегович, вихованецьОлешківськоїрайонноїстанціїюнихтехніківОлешківськоїрайонноїради.

 

Диплом ІІІ  ступеня:

  1. Кулик Артем Юрійович, вихованецьХерсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

 

                                Клас моделей-копій ракети S-7

 

Диплом І  ступеня:

1.Федоров Микита Сергійович, вихованецьХерсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

 

Диплом ІІ  ступеня:

1.Репетун Олександр Юрійович, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради.

 

 Диплом ІІІ  ступеня:

  1. Андрющенко Сергій Сергійович, вихованецьХерсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

                            

                              Клас моделей  S-9-А ротошут

 

Диплом І  ступеня:

1.Федоров Микита Сергійович, вихованецьХерсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

 

Диплом ІІ  ступеня:

1.Макаров Дмитро Дмитрович, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради.

 

Диплом ІІІ  ступеня:

1.АртеменкоТимурОлегович, вихованецьОлешківськоїрайонноїстанціїюнихтехніківОлешківськоїрайонноїради.

 

 

повітряних зміїв

 

І місце –  команда  Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

ІІмісце-  командакомунальногозакладу«Центрпозашкільноїосвіти»Білозерськоїрайонноїради.

       ІІІ місце –команда Преображенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чаплинського району.

 

 

                           Клас моделей плоский змій

 

 Диплом І  ступеня:

1.Кижлай Артем Валерійович, вихованецьХерсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

 

 Диплом ІІ  ступеня:

1.Бейко Матвій Андрійович, вихованецьХерсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

 

Диплом ІІІ  ступеня:

1.Лук'янченкоДанілРоманович, вихованецьОлешківськоїрайонноїстанціїюнихтехніківОлешківськоїрайонноїради.

 

 

 

                        

                                        Клас моделей коробчастий  змій

 

Диплом І  ступеня:

  1. Макаренко Микита Олегович, вихованецьХерсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

 

Диплом ІІ  ступеня:

1.ЖовтобрюховаЄлизаветаСергіївна, вихованкакомунальногозакладу«Центрпозашкільноїосвіти»Білозерськоїрайонноїради.

 

Диплом ІІІ  ступеня:

  1. Борш Андрій Сергійович, здобувач освіти 11 класу Преображенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чаплинського району.

 

                              Клас моделей  міні – змій

 

 Диплом І  ступеня:

  1. Котрубенко Катерина Ігорівна, вихованкаХерсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

 

Диплом ІІ  ступеня:

1.Данилевич Гованес Артурович, вихованець комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради.

 

Диплом ІІІ  ступеня:

1.Саідвалієв Ісломіддін Ікромидинович, вихованець комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Білозерської районної ради.

 

Клас моделей  керований змій

 

 Диплом І  ступеня:

1.Іващенко Олексій Іванович, вихованець Скадовського центру дитячої та юнацької творчості.

 

Диплом ІІ  ступеня:

1.Таращенко Олександр Сергійович, здобувач освіти 10 класу Таврійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гладківської сільської ради (ОТГ), вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

Диплом ІІІ  ступеня:

  1. Макаренко Микита Олегович, вихованецьХерсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

                                     

Клас моделей   змій виготовлений в польових умовах

 

Диплом І  ступеня:

  1. Зуєв Андрій Вікторович, вихованецьХерсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

 

Диплом ІІ  ступеня:

1.Таращенко Олександр Сергійович, здобувач освіти 10 класу Таврійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гладківської сільської ради (ОТГ), вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

Диплом ІІІ  ступеня:

  1. Шуляк Олена Віталіївна, вихованка комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Білозерської районної ради.

 

Клас моделей   повітряний бій

 

 Диплом І  ступеня:

1.Іващенко Олексій Іванович, вихованець Скадовського центру дитячої та юнацької творчості.

 

Диплом ІІ  ступеня:

1.Таращенко Олександр Сергійович, здобувач освіти 10 класу Таврійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гладківської сільської ради (ОТГ), вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

Диплом ІІІ  ступеня:

  1. Макаренко Микита Олегович, вихованецьХерсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

 

Останні НОВИНИ

Про підсумки обласного конкурсу учнівської молоді «Космос.Людина. Духовність» у 2

Про підсумки обласних науково- практичних конференцій учнівської молоді юних ви

Про підсумки обласного конкурсу- виставки учнівської молоді зі стендового моделю