Документи
КЗ ЦНТТУМ ХОР
Про підсумки проведення ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських відкритих змагань у

 

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ,НАУКИТА МОЛОДІ

 

Н А К А З

 

26.06. 2019                                                                                         №168

 

Про підсумки  проведення

ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді

з радіозв'язку на коротких хвилях

у 2019 р.

 

 

 

На виконання наказу Департаменту освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації від 04 червня 2019 року № 145 «Про проведення ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських відкритихзмаганьучнівськоїмолодізрадіозв'язкунакороткиххвиляху2019році», 18-20 червня поточного року у місті Скадовську комунальним закладом  «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради проведено ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських відкритихзмаганьучнівськоїмолодіз  радіозв'язкунакороткиххвилях.

У змаганнях взяли участь 30 вихованців позашкільних навчальних закладів Генічеського, Голопристанського, Олешківського районів, м. Херсона та здобувачі освіти  Чулаківського закладу повної загальної середньої освіти Чулаківської сільської ради (ОТГ) Голопристанського району.

Змагання проводились в три тури: телефонний, телеграфний та телефонний англійською мовою.

 Командну першість у всіх турах посіла команда Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради. В окремих турах призерами змагань стали команди  Генічеської районної станції юних техніків, комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради, комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради та Херсонського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Херсонської міської ради.

На підставі висновків журі та організаційного комітету

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Визнати переможцями ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських відкритихзмаганьучнівськоїмолодіз    радіозв'язкунакороткиххвиляхвихованців  закладів позашкільної освіти та здобувачів освіти згідно зі списком,  що додається.

2. Комунальному закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради  (Рудика О.В.) нагородити:

2.1. Дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів та кубками команди, які посіли І, ІІ, ІІІ місця.

2.2. Дипломами та медалями  І, ІІ, ІІІ ступенів учасників заходу, які посіли призові місця. 

3.  Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Директор Департаменту                                                                         Є. КРИНИЦЬКИЙ

 

 

 

Додаток 

до наказу Департаменту освіти, науки

та молоді обласної державної адміністрації

від 26.06. 2019 р.  № 168

 

 

 

СПИСОК

переможцівІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських відкритих змагань

 учнівської молоді з радіозв'язку на коротких хвилях

 

 Телефонний тур

 

І місце –  команда  Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради.

ІІмісце-  командаГенічеськоїрайонноїстанціїюнихтехніківГенічеськоїрайонноїради.

ІІІ місце – команда комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради.

 

                    В особистій першості серед  дівчат

 

Диплом І ступеня:

  1. Васіліке Дар'я Іонівна, вихованка Генічеської районної станції юних техніків Генічеської районної ради (старша вікова група).
  2.  Пульнєва Катерина В'ячеславівна, вихованкакомунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (молодша вікова група).

 

Диплом ІІ ступеня:

  1. Трофімчук Анастасія Сергіївна, вихованка комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради (старша вікова група).
  2. Баканча Єлизавета Олександрівна, здобувач освіти Чулаківського закладу повної загальної середньої освіти Чулаківської сільської ради (ОТГ) Голопристанського райну  (молодша вікова група). 

 

Диплом ІІІ ступеня:

  1. Кукуруза Єлизавета Сергіївна, вихованка комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради (старша вікова група).
  2. Загребенюк Таміла Олексіївна, здобувач освіти Чулаківського закладу повної загальної середньої освіти Чулаківської сільської ради (ОТГ) Голопристанського райну  (молодша вікова група).
  3. Дубинець Марія Сергіївна, вихованка  Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради (молодша вікова група).

                    В особистій першості серед  хлопчиків

 

Диплом І ступеня:

  1. Дубинець Даніїл Сергійович, вихованець Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради (старша вікова група).
  2. Марков Данило Олександрович, вихованець Генічеської районної станції юних техніків Генічеської районної ради (молодша вікова група).

 

Диплом ІІ ступеня:

  1. Скорик Данило Едуардович, вихованець Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради (старша вікова група).
  2. Ковтун Ростислав Андрійович, вихованець Генічеської районної станції юних техніків Генічеської районної ради (молодша вікова група).

 

 Диплом ІІІ ступеня:

  1. Сумар Данило Євгенович, вихованець комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради (старша вікова група).
  2. Шинкарчук Олександр Андрійович, вихованець Генічеської районної станції юних техніків Генічеської районної ради (молодша вікова група).

 

 

Телефонний тур англійською мовою

 

І місце –  команда  Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради.

ІІмісце-  командакомунальногозакладу«Центрпозашкільноїосвіти»Голопристанськоїрайонноїради.

        ІІІ місце – команда Генічеської районної станції юних техніків Генічеської районної ради.

 

В особистій першості серед  дівчат

 

Диплом І ступеня:

  1. Трофімчук Анастасія Сергіївна, вихованка комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради (старша вікова група).
  2. Пульнєва Катерина В'ячеславівна, вихованкакомунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (молодша вікова група).

 

Диплом ІІ ступеня:

  1. Плюсніна Вікторія Юріївна, здобувач освіти Чулаківського закладу повної загальної середньої освіти Чулаківської сільської ради (ОТГ) Голопристанського райну (старша вікова група).
  2. Дубинець Марія Сергіївна, вихованкаХерсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради (молодша вікова група).

 

Диплом ІІІ ступеня:

  1. Васіліке Дар'я Іонівна, вихованка Генічеської районної станції юних техніків Генічеської районної ради (старша вікова група).
  2. Баканча Єлизавета Олександрівна, здобувач освіти Чулаківського закладу повної загальної середньої освіти Чулаківської сільської ради (ОТГ) Голопристанського райну  (молодша вікова група). 

 

                    В особистій першості серед  хлопчиків

 

Диплом І ступеня:

  1. Скорик Данило Едуардович, вихованець Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради (старша вікова група).
  2. Марков Данило Олександрович, вихованець Генічеської районної станції юних техніків Генічеської районної ради (молодша вікова група).

 

Диплом ІІ ступеня:

  1. Дубинець Даніїл Сергійович, вихованець Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради (старша вікова група).
  2. Ковтун Ростислав Андрійович, вихованець Генічеської районної станції юних техніків Генічеської районної ради (молодша вікова група).

 

Диплом ІІІ ступеня:

1.ТрубаєвОлександрІванович, вихованецьХерсонського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Херсонської міської ради  (старшавіковагрупа).

        2. Шинкарчук Олександр Андрійович, вихованець Генічеської районної станції юних техніків Генічеської районної ради (молодша вікова група).

 

 

Телеграфний тур

 

І місце –  команда  Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради.

ІІмісце-  командаХерсонського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Херсонської міської ради. 

        ІІІ місце – команда комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

В особистій першості серед  дівчат

 

Диплом І ступеня:

  1. Дубинець Марія Сергіївна, вихованкаХерсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради(молодша вікова група).

 

 

Диплом ІІ ступеня:

  1. Пульнєва Катерина В'ячеславівна, вихованкакомунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (молодша вікова група).

 

Диплом ІІІ ступеня:

  1. БілаВікторіяОлександрівна, вихованкаХерсонського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Херсонської міської ради(молодшавіковагрупа). 

 

В особистій першості серед  хлопчиків

 

Диплом І ступеня:

  1. Скорик Данило Едуардович, вихованець Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради (старша вікова група).
  2. Бібілашвілі Даніїл Давидович, вихованець Херсонського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Херсонської міської ради(молодша вікова група).

 

Диплом ІІ ступеня:

  1. Дубинець Даніїл Сергійович, вихованець Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради (старша вікова група).

2.Кльова Костянтин Олександрович, вихованецькомунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради(молодша вікова група).

 

Диплом ІІІ ступеня:

  1. Дежкунов Максим Юрійович, вихованець Херсонського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Херсонської міської ради (старша вікова група).
  2. Замолотнєв Олександр  Миколайович, вихованецькомунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради(молодша вікова група).

 

 

Останні НОВИНИ

Про підсумки обласного конкурсу учнівської молоді «Космос.Людина. Духовність» у 2

Про підсумки обласних науково- практичних конференцій учнівської молоді юних ви

Про підсумки обласного конкурсу- виставки учнівської молоді зі стендового моделю