Новини
Cемінар з робототехніки

Cемінар з робототехніки

29.01.2020 08:50

Вже вдруге зібралися  на базі комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради  педагоги зацікавлені викладанням робототехніки.
Приємно бачити знайомі обличчя і знайомитись з новими колегами. Кількість гуртків робототехніки в Херсонській області та в м. Херсоні збільшується. Збільшується кількість педагогів які використовують робототехніку під час уроків.
Дуже тішить зацікавленість в роботі семінару науковців з Херсонського державного університету та Херсонського національного технічного університету, представників Департаменту освіти, науки та молоді ХОДА. Дякуємо за увагу з боку колег з Миколаївського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді. Всього у роботі семінару приймали участь 27 педагогів з позашкільних закладів та шкіл області та міста Херсона. Всі учасники активно приймали участь у роботі семінару.
Змістовний і дуже цікавий виступ Наталії Валько, змусив замислитись, що ж чекає нас у найближчому майбутньому в сфері робототехніки та штучного інтелекту.
Досвідом участі у масових заходах з робототехніки Всеукраїнського рівня поділився керівник лабораторії електроніки та робототехніки "Robo House" Олександр Зайцев. Вихованці закладу пана Олександра представлятимуть Україну на міжнародному конкурсі проектів.
Практична частина семінару пройшла у вигляді воркшопу. Колеги у групах мали змогу обмінятись досвідом роботи і розробити завдання для використання на заняттях гуртків та масових заходах з робототехніки.
По закінченню учасники отримали сертифікати.
Дякуємо всім на участь. Сподіваємось на скору зустріч, під час запланованого масового заходу для гуртків робототехніки, наприкінці лютого.

Останні Новини
30.01.2020

Інженерний тиждень

                Вихованці  комунального закладу «Центр науково-технічної ...
29.01.2020

Cемінар з робототехніки

Вже вдруге зібралися  на базі комунального закладу «Центр науково-технічної ...
09.12.2019

27 листопада 2019 року на базі комунального закладу «Центр науково-технічної творчо

        27 листопада 2019 року на базі комунального закладу «Центр науково-технічної ...