Документи
КЗ ЦНТТУМ ХОР
Про підсумки ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських відкритих змагань учнівської


Україна

ДЕПАРТАМЕНТ  ОСВІТИ, НАУКИ ТА МОЛОДІ

ХЕРСОНСЬКОЇ  ОБЛАСНОЇ  ДЕРЖАВНОЇ  АДМІНІСТРАЦІЇ

 

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Н А К А З

27.06. 2019                                           м.Херсон                                   № 69

Про підсумки ІІІ (обласного)

етапу Всеукраїнських відкритих

змагань учнівської молоді

з авіамодельного, ракетомодельного

спорту та повітряних зміїв у 2019 році

 

Відповідно до плану роботи комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради та на виконання Департаменту управління освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації від 21 травня 2019 року № 129 у м. Скадовську  12-14 червня      2019 року проведено ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з авіамодельного, ракетомодельного спорту та повітряних зміїв.

У змаганнях взяли участь 17 команд,55 вихованцівпозашкільних навчальних закладів Білозерського, Великолепетиського, Голопристанського, Новотроїцького, Олешківського, Скадовського районів, м.Каховка, м. Херсона та здобувачі освіти Преображенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Чаплинського району і Таврійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Гладківської сільської ради (вихованці комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради).

 Переможцями командної першості у змаганнях стали команди: з авіамодельного спорту – комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради (керівник Кобзар Е.М.), з ракетомодельного спорту -  Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради (керівник Сидоренко В.В.), у змаганнях з повітряних зміїв -  команда Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради (керівник Котрубенко І.В.).

Найбільшу кількість призових місць у всіх змаганнях з літаючих моделей отримали члени команд Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради (18), Олешківської районної станції юних Олешківської районної ради (8) та комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради (7).

Всього в особистій першості учасники отримали 43 дипломи та медалі.

На підставі вищезазначеного, матеріалів суддівської колегії змагань

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Нагородити:
  2. Кубками та дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів команди, які зайняли призові місця:

за  перші місця:

  •  комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради у змаганнях з авіамодельного спорту;
  • Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради у змаганнях з ракетомодельного спорту;
  •  Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради у змаганнях з повітряних зміїв;

 

за  другі місця:

  • Великолепетиського центру дитячої та юнацької творчості Великолепетиської районної ради у змаганнях з авіамодельного спорту;
  • Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради у змаганнях з ракетомодельного спорту;
  •  Комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Білозерської районної ради у змаганнях з повітряних зміїв;

 

за  треті місця:

  • Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради у змаганнях з авіамодельного спорту;
  • комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради у змаганнях з ракетомодельного спорту;
  • Преображенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чаплинського району у змаганнях з повітряних зміїв.

 

  1.  Дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів та медалями учасників змагань за І, ІІ,       ІІІ місця в особистій першості, що додається.

2. Контроль за виконанням наказу покласти на завідувача відділу організаційно-масової роботи Вербину Л. В.

 

 

Директор                                                                                    О.В.Рудика

 

 

 

 

Додаток 

до наказу комунального закладу

«Центр науково-технічної творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

 27.06. 2019    № 69

 

Список

призерів ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з авіамодельного, ракетомодельного спорту

та повітряних зміїв у 2019 році, які нагороджені дипломами та медалями

 

Авіамодельний спорт

 

Клас моделей планерів F1-Н (А-1)

Диплом І ступеня:

  1. Кушнаренко Максим Сергійович, вихованець комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради.

 

Диплом ІІ ступеня:

  1. Дроздов Денис Сергійович, вихованець комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради.

 

Диплом ІІІ ступеня:

  1. Кунсков  Кіріл Андрійович, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради.

 

                  Клас моделей планерів F1-А  (А-2)

 

Диплом І ступеня:

  1. Бойко Дмитро Валерійович, вихованець комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради.

 

Диплом ІІ ступеня:

  1. Плотнік Максим Олександрович, вихованець Великолепетиського центру дитячої та юнацької творчості Великолепетиської районної ради.

 

Клас моделей планерів F1-G

 

Диплом І ступеня:

  1. Гонтар Валерія Олександрівна, вихованкаХерсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

 

Диплом ІІ ступеня:

  1. Каркачов Іван Іванович, вихованець комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради.

 

Диплом ІІІ ступеня:

  1. Чернишев Іван  Анатолійович, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

Клас моделей планерів F1-В  (В-2)

 

 Диплом І ступеня:

1.Каркачов Іван Іванович, вихованець комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради.

 

Диплом ІІ ступеня:

  1. Шикула Вадим Ігорович, вихованець Великолепетиського центру дитячої та юнацької творчості Великолепетиської районної ради.

 

Клас метальних моделей планерів

Диплом І ступеня:

1.Кравець Вікторія Сергіївна, вихованка комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради.

 

Диплом ІІ ступеня:

1.Коростєльов Михайло Михайлович, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради.

 

Диплом ІІІ ступеня:

1.Тарасов Данило Олександрович, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

Ракетомодельний спорт

 

 

Клас моделей ракетопланів S4-А

 

 Диплом І  ступеня:

1. Кулик Артем Юрійович, вихованецьХерсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

 

Диплом ІІ  ступеня:

  1. Федоров Микита Сергійович, вихованецьХерсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

 

 Диплом ІІІ  ступеня:

  1. Андрющенко Сергій Сергійович, вихованецьХерсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

                              

                         Клас моделей ракети зі стрічкою S6-А

 

Диплом І  ступеня:

  1. Андрющенко Сергій Сергійович, вихованецьХерсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

 

Диплом ІІ  ступеня:

1.Артеменко Тимур Олегович, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради.

 

Диплом ІІІ  ступеня:

  1. Кулик Артем Юрійович, вихованецьХерсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

 

                                Клас моделей-копій ракети S-7

 

Диплом І  ступеня:

1.Федоров Микита Сергійович, вихованецьХерсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

 

Диплом ІІ  ступеня:

1.Репетун Олександр Юрійович, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради.

 

 Диплом ІІІ  ступеня:

  1. Андрющенко Сергій Сергійович, вихованецьХерсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

                            

                              Клас моделей  S-9-А ротошут

 

Диплом І  ступеня:

1.Федоров Микита Сергійович, вихованецьХерсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

 

Диплом ІІ  ступеня:

1.Макаров Дмитро Дмитрович, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради.

 

Диплом ІІІ  ступеня:

1.Артеменко Тимур Олегович, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради.

 

Повітряні  змії

Диплом І  ступеня:

1.Кижлай Артем Валерійович, вихованецьХерсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

 

 Диплом ІІ  ступеня:

1.Бейко Матвій Андрійович, вихованецьХерсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

 

Диплом ІІІ  ступеня:

1.Лук'янченко Даніл Романович, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради.

 

                        

                                        Клас моделей коробчастий  змій

 

Диплом І  ступеня:

  1. Макаренко Микита Олегович, вихованецьХерсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

 

Диплом ІІ  ступеня:

1.Жовтобрюхова Єлизавета Сергіївна, вихованка комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Білозерської районної ради.

 

Диплом ІІІ  ступеня:

  1. Борш Андрій Сергійович, здобувач освіти 11 класу Преображенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чаплинського району.

 

                              Клас моделей  міні – змій

 

 Диплом І  ступеня:

  1. Котрубенко Катерина Ігорівна, вихованкаХерсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

 

Диплом ІІ  ступеня:

1.Данилевич Гованес Артурович, вихованець комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради.

 

Диплом ІІІ  ступеня:

1.Саідвалієв Ісломіддін Ікромидинович, вихованець комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Білозерської районної ради.

 

Клас моделей  керований змій

 

 Диплом І  ступеня:

1.Іващенко Олексій Іванович, вихованець Скадовського центру дитячої та юнацької творчості.

 

Диплом ІІ  ступеня:

1.Таращенко Олександр Сергійович, здобувач освіти 10 класу Таврійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гладківської сільської ради (ОТГ), вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

Диплом ІІІ  ступеня:

  1. Макаренко Микита Олегович, вихованецьХерсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

                                     

Клас моделей   змій виготовлений в польових умовах

 

Диплом І  ступеня:

  1. Зуєв Андрій Вікторович, вихованецьХерсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

 

Диплом ІІ  ступеня:

1.Таращенко Олександр Сергійович, здобувач освіти 10 класу Таврійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гладківської сільської ради (ОТГ), вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

Диплом ІІІ  ступеня:

  1. Шуляк Олена Віталіївна, вихованка комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Білозерської районної ради.

 

Клас моделей   повітряний бій

 

 Диплом І  ступеня:

1.Іващенко Олексій Іванович, вихованець Скадовського центру дитячої та юнацької творчості.

 

Диплом ІІ  ступеня:

1.Таращенко Олександр Сергійович, здобувач освіти 10 класу Таврійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гладківської сільської ради (ОТГ), вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

Диплом ІІІ  ступеня:

  1. Макаренко Микита Олегович, вихованецьХерсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

 

 

Останні НОВИНИ

Про підсумки обласного конкурсу учнівської молоді «Космос.Людина. Духовність» у 2

Про підсумки обласних науково- практичних конференцій учнівської молоді юних ви

Про підсумки обласного конкурсу- виставки учнівської молоді зі стендового моделю