Документи
КЗ ЦНТТУМ ХОР
Підсумки обласного заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Пам'ять»

 

Україна

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ, НАУКИ ТА МОЛОДІ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Н А К А З

         28.02.  2018                               м. Херсон                                   № 25

 

Підсумки обласного

заочного конкурсу робіт юних

фотоаматорів «Пам'ять»

 

Відповідно до плану роботи комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, затвердженого департаментом освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації, у  березні  цього року підведені підсумки обласного заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Пам'ять».

На конкурс було надано 130 робіт з 17 районів та міст області. Активну участь у конкурсі, взяли колективи шкіл і позашкільних закладів Білозерського, Іванівського та  Нововоронцовського районів.

На підставі вищезазначеного та протоколу журі конкурсу

 

НАКАЗУЮ:

 

  • Затвердити розподіл місць між районами в обласному конкурсі робіт юних фотоаматорів «Пам'ять», що додається.
  • Нагородити дипломами комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради авторів кращих фоторобіт (список додається).
  • Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

 

Директор                                                                            О.В. Рудика

 

Затвердити
 Наказ комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

    28.02.2018  №25      

 

Розподіл місць

в обласному заочному конкурсі робіт юних фотоаматорів «Пам'ять»

 

№ з/п

Район

Всього робіт

 

 

І

 

 

ІІ

 

 

ІІІ

Загальна кількість балів

Загальне місце

 

  1.  

Херсон

9

2

1

2

15

І

 

  1.  

КЗ«ЦНТТУМ»ХОР

2

-

-

-

-

уч.

 

  1.  

м. Гола Пристань

9

-

1

1

4

5-6

 

  1.  

м. Каховка

-

 

 

 

-

уч.

 

  1.  

м. Н.Каховка

7

 

 

1

1

7-10

 

  1.  

Бериславський

3

 

 

 

-

уч.

 

  1.  

Білозерський

14

1

 

1

6

4

 

  1.  

В.Лепетиський

 

 

 

 

 

 

 

  1.  

В.Олександрівський

 

 

 

 

 

 

 

  1.  

В.Рогачицький

3

 

 

 

-

уч.

 

  1.  

Високопільський

 

 

 

 

 

 

 

  1.  

Генічеський

 

 

 

 

 

 

 

  1.  

Г.Пристанський

18

 

2

1

7

ІІ

 

  1.  

Горностаївський

7

 

 

 

-

уч.

 

  1.  

Іванівський

4

 

 

1

1

7-10

 

  1.  

Каланчацький

4

 

 

 

-

уч.

 

  1.  

Каховський

2

 

 

1

1

7-10

 

  1.  

Н.Сірогозький

3

 

 

 

-

уч.

 

  1.  

Н.Воронцовський

24

 

1

5

8

І

 

  1.  

Н.Троїцький

9

 

 

1

1

7-10

 

  1.  

Скадовський

 

 

 

 

 

уч.

 

  1.  

Олешківський

2

 

1

1

4

5-6

 

  1.  

Чаплинський

10

1

 

2

7

ІІІ

 

 

 

130

4

6

17

 

 

 

 

 

Культорганізатор                                                                  Скакун Н. В.

 

 

 

Додаток 1

до наказу комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради

                2018 №

 

СПИСОК

авторів кращих робіт обласного конкурсу юних фотоаматорів

«Пам'ять», які нагороджені дипломами Центру

 

За номінацією «Ми пам’ятаємо»

Першого ступеня:

Не присуджувалось.

 

Другого ступеня:

1.Гришко Діана Олександрівна, учениця 6 класу Херсонської гімназії № 6 Херсонської міської ради;

2. Барладіна Вікторія Олександрівна, учениця 11 класу Таврійської загальноосвітньої школи Гладківської сільської ради Голопристанського району;

3. Сирота Валерій Юрійович, учень 4 класу Олешківської  гімназії  Олешківської районної ради.

 

Третього ступеня:

1.Соколенко Леонід Леонідович, учень 10 класу Агайманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанської районної ради;

2.Корецький Валерій Євгенійович, учень __ класу Хрещенівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нововоронцовської районної ради;

3.Москальова Альона, учениця __ класу Осокорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нововоронцовської районної ради;

4. Поліщук Микола, учень 9 класу Чкалівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новотроїцької районної ради;

5. Сирота Валерій Юрійович, учень 4 класу Олешківської  гімназії  Олешківської районної ради;

6. Смірнова Дар’я, учениця 4 класу опорного закладу Чаплинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Чаплинської районної ради.

 

За номінацією «Земний уклін вам, ветерани!»

 

Першого ступеня:

  1. Нашко Владислав Артимонович, учениця 10 класу Херсонського фізико-технічного ліцею Херсонської міської ради при Херсонському національному-технічному університету та Дніпровського національного університету;
  2. Петрук Катерина, учениця 9 класу опорного закладу Чаплинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Чаплинської районної ради;.

 

 

Другого ступеня:

1. Ганзюк Жанна, учениця 7 класу Долматівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанської районної ради.

 

Третього ступеня:

1.Тиназли Євгенія, учениця 7 класу Новокаховської станції юних техніків Новокаховської міської ради;

2. Войтик Катерина, учениця 3 класу Геройської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів Голопристанської міської ради;

3.Бирка Роман, учень __ класу Осокорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нововоронцовської районної ради;

4. Литвин Олена, учень __ класу Любимівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нововоронцовської районної ради;

5. Голуб Олександра Олександрівна, учениця 5 класу Скадовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Чаплинської районної ради.

 

За номінацією «Портрет»

Першого ступеня:

1.Тертична Анастасія Анатоліївна, учениця 9 класу Станіславської дитячої музичної школи, Білозерської районної ради.

 

Другого ступеня:

Не присуджувалось.

 

Третього ступеня:

1.Сидоренко Дар’я Євгеніївна, учениця 1 класу Голопристанської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів № 1 Голопристанської районної ради;

2. Ланчин Денис, учень __ класу Нововоронцовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Нововоронцовської районної ради.

 

За номінацією «Наша історія»

 

Першого ступеня:

1.Лич Валерія Євгенівна, учениця 6 класу Херсонський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – спеціалізована школа з поглибленим вивченням англійської мови І ступеня – гімназія» № 56 Херсонської міської ради.

 

 

 

 

Другого ступеня:

  1. Тоцька Ульяна Андріївна, учениця 6 класу Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія- спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради;
  2. Герасик Анна Олександрівна, учениця 9 класу Новоскресенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нововоронцовської районної ради.

 

Третього ступеня:

1. Попович Катерина, учениця 6 класу Херсонської гімназії № 6 Херсонської міської ради;

2. Косець Анастасія Віталіївна, учениця 4 класу Херсонської загальноосвітньої школи І ступенів № 25 Херсонської міської ради;

3. Подкопалов Артем Володимирович, учень 7 класу Надеждівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради;

4. Надєєв Олександр, учень 10 класу Каїрського закладу повної загальної середньої освіти Горностаївського району.

 

 

 

Останні НОВИНИ

ДОВІДНИК вступнику до вищих військових навчальних закладів та військових навчал

Про підсумки обласної виставки учнівської молоді з декоративно-ужиткового мисте

Підсумки обласного заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Пам'ять»