Документи
КЗ ЦНТТУМ ХОР
Про підсумки обласних конкурсів учнівської молоді юних винахідників та раціонал

 

 

Україна

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ, НАУКИ ТА МОЛОДІ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Н А К А З

11.12. 2017                                      м.Херсон                                        № 111 

 

Про підсумки обласних конкурсів

учнівської молоді  юних винахідників та

раціоналізаторів, користувачів персональним

комп'ютером,  з електроніки, Веб-дизайну та

«Мирний космос»

 

Відповідно до наказу управління освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації від 03.11.2017 року № 283  «Про проведення обласних щорічних конкурсів серед учнівської молоді у 2017 році»                    22  та  29 листопада 2017 року проведено обласні конкурси.

У конкурсах  взяло участь 75 учнів та вихованців позашкільних закладів: юних винахідників та раціоналізаторів -  25  учнів, користувачів персональним комп'ютером – 20 учнів, з електроніки - 9 учнів, Веб-дизайну – 6 учнів, «Мирний космос» –   15 учнів з міст Херсона, Каховка, Нова Каховка, Бериславського, Білозерського, Великолепетиського, Генічеського, Голопристанського, Каховського, Новотроїцького, Олешківського, Скадовського та Чаплинського районів.

У 5-ти конкурсах взяли участь вихованці технічних гуртків Олешківської районної станції юних техніків та учні навчальних закладів міста Херсона.

 Роботи учасників були представлені як практичними розробками (моделями, приладами, пристроями), так і науково-дослідницькими роботами.

Вихованці продемонстрували знання, навички та уміння володіти сучасними інформаційними технологіями.  При захисті робіт активно використовувалась комп’ютерна презентація.

Найбільшу кількість призових місць у конкурсах отримали вихованці Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради (13),  Станції юних техніків Новокаховської міської ради (9) та  Олешківської  районної станції юних техніків Олешківської районної ради (8).

На підставі протоколів журі конкурсів

 

2

НАКАЗУЮ:

 

 1. Затвердити результати конкурсів, що додаються.

  2. Затвердити список і нагородити дипломами   І, ІІ, ІІІ ступенів комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради  учнів за призові місця у конкурсах, що додається.

  3. Затвердити список і нагородити заохочувальними дипломами   комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради  учнів за активну участь у конкурсах, що додається.

  4.Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

 

 

          Директор                                                                    О.В.Рудика

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                             ЗАТВЕРДЖЕНО:

                                                                                   Наказ комунального закладу

                                                                                   «Центр науково-технічної

                                                                                   творчості учнівської молоді»

                                                                                   Херсонської обласної ради

                                                                                   11.12.2017 р.  № 111

 

 

Список

нагороджених учасників обласних конкурсів учнівської молоді у 2017 році

 

                                           «Мирний космос»

 

Перше  місце:

 

1.                     Красноперова Наталія Олександрівна, учениця 10 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ степенів  № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови   Херсонської  міської ради, вихованка Херсонського  міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської  міської ради;

2. Гайдаєнко Юрій Михайлович, вихованець Херсонського  міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської  міської ради;

3. Макаров Дмитро Дмитрович, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;

4. Алі-Шах Імран Гохарович, учень 11 класу Великолепетиської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Великолепетиської районної ради.

 

Друге місце:

 

1.Вечірко Дар'я Василівна, учениця 9 класу Преображенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чаплинського району, вихованка комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

2. Демчук Влад Сергійович, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

3. Нікітенко Матвій Анатолійович, вихованець Голопристанської районної станції юних техніків   Голопристанської районної ради;

4. Леоненко Ірина Олександрівна, вихованка Станції юних техніків Новокаховської міської ради.

 

Третє місце:

1. Шульга Юрій Юрійович, вихованець Голопристанської районної станції юних техніків   Голопристанської районної ради;

2.Кощавка Яна Денисівна, вихованка Станції юних техніків Новокаховської міської ради;

 

 

 

3. Концеварова Владислава Віталіївна, учениця 7 класу Преображенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чаплинського району;

4. Гонтар Валерія Олександрівна, вихованка Херсонського  міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської  міської ради.

 

                      «Юних винахідників та раціоналізаторів»

                                                

        Перше  місце:

 

1.                     Буряк Володимир Сергійович, вихованець Скадовського центру дитячої та юнацької творчості Скадовської міської ради ради;

2.                     Репетун Олександр Юрійович, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;

3.                     Кунсков Кирило Андрійович, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;

4.                     Коростильов Михайло Михайлович, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;

5.                     Гордійчук Андрій Володимирович, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;

6.                     Єрьоменко Артем Євгенович, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської  ради;

7.                     Коваленко Данило Сергійович, учень 11 класу Херсонського фізико-технічного ліцею  Херсонської міської ради при ХНТУ та ДНУ, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

 

          Друге місце:

 

1.  Черняєв Владислав Віталійович, вихованець комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;

2.  Ступіна Ірина Вікторівна, вихованка Станції юних техніків Новокаховської міської ради;

3.  Старостюк Ілля Сергійович, вихованець Станції юних техніків Новокаховської міської ради;

4.  Очеретна Анастасія Олександрівна, учениця 9 класу Дмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховської районної ради;

5.  Єлісєєв Денис Сергійович, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

6.  Омельченко Валентин Миколайович, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

7.Бейко Матвій Андрійович, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

 

 

 

Третє місце:

 

1.  Полив'яний Анатолій Анатолійович, учень 11 класу Червономаяцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславської районної ради, вихованець Бериславської станції юних техніків Бериславської районної ради;

2.  Загороднов Олексій Юхимович, вихованець Станції юних техніків Новокаховської міської ради;

3.  Лозицький Андрій Русланович, вихованець Станції юних техніків Новокаховської міської ради;

4.  Хворостинка Єгор Вікторович, вихованець Станції юних техніків Новокаховської міської ради;

5. Бойко Дмитро Валерійович, вихованець Голопристанської районної станції юних техніків Голопристанської районної ради;

6. Кушнаренко Максим Сергійович, учень 8 класу Садівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

7. Трофімова Анастасія Вікторівна, учениця 9 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад- загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» № 15 Херсонської міської ради, вихованка Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

8.  Діков Іван Олександрович, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

 

 

                                              «З електроніки»

 Перше місце:

                                                          

 1. Чапайло Демид Миколайович,  вихованець Херсонського                                                  міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді   Херсонської  міської ради.

 

 Друге місце:

 

1. Шостак Анатолій Олександрович, вихованець Генічеської районної станції юних техніків Генічеської районної ради;

2.Муждабаєв Леммар Серверович, вихованець Генічеської районної станції юних техніків Генічеської районної ради;

 

 

          Третє місце:

1.Кравець Антон Сергійович, вихованець Станції юних техніків Новокаховської міської ради;

2. Телештан Євгеній Сергійович, вихованець комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;

3. Глянський Максим Андрійович, вихованець комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради.

 

 

                  «Користувачів персональним комп'ютером»

 

         Перше місце:

 

1.  Гридін Павло Олександрович, учень 10 класу Херсонської спеціалізованої  школи І-ІІІ степенів  № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради;

2.  Миргородський Андрій Вікторович, учень 11 класу Олешківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;

3.  Попович Поліна Вікторівна, учениця 11 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ степенів  № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради.

 

 

         Друге місце:

 

1.   Краснолуцька Дар'я Віталіївна, учениця 11 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ степенів  № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради, вихованка  комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

 2. Бойцов Микола Андрійович, учень 11 класу Микільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району;

3. Добромислов Микола Володимирович, учень 10 класу Олешківської гімназії, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради.

 

Трете місце:

 

1.Шаля Валерія Сергіївна, учениця 11 класу Дмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховського району;

2. Ступіна Ірина Вікторівна, вихованка Станції юних техніків Новокаховської міської ради;

3. Віжічанін Іван Віталійович, учень 9 класу Преображенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чаплинського району.

 

 

 

 

                                                       «З Веб-дизайну»

      Перше місце:

 

1.Миргородський Андрій Вікторович, учень 11 класу Олешківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням іноземних мов Олешківської районної ради, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;

2. Татаринцева Анастасія Максимівна, учениця 10 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ степенів  № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради, вихованка  комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

 

   Друге місце:

 

1.  Реплянчук Вадим Олегович, учень 10 класу Херсонської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ степенів  № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради.

 

    Третє місце:

 

1.  Волобуєва Вікторія Андріївна, учениця 11 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ степенів  № 46  Херсонської міської ради ;

2.  Добромислов Ілля Володимирович, учень 7 класу Олешківської гімназії Олешківської районної ради, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                            ЗАТВЕРДЖЕНО:

                                                                                   Наказ комунального закладу

                                                                                   «Центр науково-технічної

                                                                                   творчості учнівської молоді»

                                                                                   Херсонської обласної ради

                                                                                   11.12.2017 р.  № 111

 

 

Таблиця

результативностіщорічнихобласнихконкурсівсередучнівськоїмолоді

у2017 році 

 

 

Місто, район

 

Мирнийкосмос

зелектроніки

винахідниківтараціоналізаторів

користувачівПК

з Веб-дизайну

Загальна кількість балів

Зайняте місце

  1.

м.Херсон

І, І, ІІІ

 І

І, І,  ІІ, ІІІ, ІІІ

І, І

ІІ, ІІІ

45

І

 

 

 

 

2.

КЗ«Центрнауково—технічноїтворчостіучнівськоїмолоді»ХОР

ІІ

 

ІІІ

ІІ

І

12

ІІІ

1.

м.Каховка

 

ІІІ, ІІІ

ІІ

 

 

5

6-8

2.

м.НоваКаховка

ІІ, ІІІ

ІІІ

ІІ,ІІ, ІІІ,ІІІ,ІІІ

ІІІ

 

15

ІІ

3.

Бериславський

 

 

ІІІ

Уч.

 

1,5

11

4.

Білозерський

ІІ

Уч.

ІІ

ІІ

 

9,5

ІІІ

5.

Великолепетиський

І

   

 

 

5

6-8

6.

Генічеський

Уч.

ІІ, ІІ

 

Уч.

 

7

4

7.

Голопристанський

ІІ, ІІІ

 

ІІІ

Уч.

Уч.

6

5

8.

Каховський

 

 

ІІ

ІІІ

 

4

9

9.

Новотроїцький

 

Уч.

Уч.

 

 

1

12

10.

Олешківський

І

Уч.

І, І, І

І, ІІ

І, ІІІ

34,5

І

11.

Скадовський

 

 

І

 

 

5

6-8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                             ЗАТВЕРДЖЕНО:

                                                                                   Наказ комунального закладу

                                                                                   «Центр науково-технічної

                                                                                   творчості учнівської молоді»

                                                                                   Херсонської обласної ради

                                                                                   11.12.2017 р.  № 111

 

Список

учасників обласних конкурсів учнівської молоді нагороджених заохочувальними дипломами

 

                                           «Мирний космос»

 

1.Демків Семен Семенович, учень 8 класу, вихованець Херсонського                                                  міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді   Херсонської  міської ради;

2.Буйко Анатолій Леонідович, учень 5 класу, вихованець Генічеської районної станції юних техніків Генічеської районної ради;

3.Іваницький Єфім Олегович, учень 5 класу, вихованець Генічеської районної станції юних техніків Генічеської районної ради.

 

                                                         «З електроніки»

 

1.Бурлаченко Артем  Олександрович, учень 10 класу, вихованець Новотроїцької районної станції юних техніків Новотроїцької районної ради;

2. Ларіон Микола Миколайович, учень 9 класу, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради. 

 

 

                «Користувачів персональним комп'ютером»

 

1. Михайленко Катерина Ігорівна, учениця 8 класу, вихованка Голопристанської районної станції юних техніків    Голопристанської районної ради.

Останні НОВИНИ
17.10.2018

Обласний семінар-нарада керівників гуртків та суддів з повітряних зміїв

Обласний семінар-нарада керівників гуртків та суддів ...
06.09.2018

Всеукраїнська виставка 2018

Позашкільні заклади Херсонської області у 2018 році брали ...