ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, НАУКИ ТА МОЛОДІ
НАКАЗ
03.11.2017 р. № 283
Про проведення щорічних обласних
конкурсів науково-технічного напрямку
серед учнівської молоді у 2017 році
На виконання наказу управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації «Про проведення щорічних обласних конкурсів серед учнівської молоді» від 08 листопада 2013 року № 540, зареєстрованого в головному управлінні юстиції у Херсонській області 14 листопада 2013 року за № 61/1440
наказую:
1. Відділу позашкільної освіти, виховної роботи, інтернатних закладів (Лисенко І.М.) спільно з комунальним закладом «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (Рудика О.В.) здійснити організаційну роботу щодо підготовки та проведення у м. Херсоні:
1.1. 22 листопада 2017 року:
- обласного конкурсу учнівської молоді юних винахідників та раціоналізаторів;
- обласного конкурсу учнівської молоді користувачів персональним комп'ютером.
1.2. 29 листопада 2017 року:
- обласного конкурсу учнівської молоді «Мирний космос»;
- обласного конкурсу учнівської молоді з електроніки;
- обласного конкурсу учнівської молоді з Веб-дизайну.
2. Утворити фахові журі та оргкомітет у складі, що додаються.
3. Затвердити рознарядку учасників та програму обласних конкурсів учнівської молоді (додаються).
4. Комунальному закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (Рудика О.В.) забезпечити організаційно-методичний супровід конкурсів.
5. Керівникам місцевих органів управління освітою забезпечити участь у конкурсах талановитих та обдарованих дітей (відповідно до рознарядки) та призначити супроводжуючих, на яких покласти відповідальність за життя та здоров'я учасників конкурсів у дорозі та під час проведення заходів.
6. Витрати на відрядження та харчування команд здійснюються за рахунок організацій, що відряджають.
7. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника начальника управління - начальника відділу дошкільної, загальної середньої освіти та інспекції навчальних закладів Левенець Н.І.
Начальник управління Є.А.Криницький
Додаток 1
донаказу управління освіти,
науки та молоді обласної
державної адміністрації
03.11.2017 № 283
СКЛАД
журі обласного конкурсу учнівської молоді юних
винахідників та раціоналізаторів
1. Карманов Віктор Васильович, кандидат технічних наук, доцент
Херсонського національного технічного університету, голова журі;
2. Селівєрстов Ігор Анатолійович, декан факультету машинобудування Херсонського національного технічного університету, член журі;
3. Грубник Олександр Віталійович, старший викладач Херсонського національного технічного університету, член журі;
4. Пашко Іван Михайлович, вчитель-методист Херсонського фізико-технічного ліцею при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті, член журі;
5. Лесько Микола Дорофійович, інженер-електронік Преображенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чаплинського району, член журі;
6. Ткаченко Валерій Григорович, директор Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради , член журі.
СКЛАД
журі обласних конкурсів учнівської молоді з Веб-дизайну та
користувачів персональним комп'ютером
1. Ільницька Вітта Северинівна, вчитель-методист Херсонської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради, заслужений вчитель України, голова журі;
2. Кучинська Діна Вікторівна, старший викладач, вчитель вищої категорії Херсонського Академічного ліцею імені О.В.Мішукова при Херсонському державному університеті Херсонської міської ради, член журі;
3. Пустова Ольга Миколаївна, вчитель математики-інформатики Херсонська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів ім. Т.Г.Шевченка Херсонської обласної ради, член журі;
4. Кучеровська Тетяна Володимирівна, методист комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, член журі.
5. Шовкун Віталій Віталійович, завідувач кафедри інформатики Херсонського фізико-технічного ліцею при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті, член журі.
СКЛАД
журі обласного конкурсу учнівської молоді з електроніки
1. Селівєрстова Світлана Ростиславівна, кандидат технічних наук, доцент Херсонської державної морської академії, голова журі;
2. Грозинський Віталій Володимирович, керівник гуртків Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради, член журі;
4. Поляшенко Володимир Анатолійович, завідувач відділу Голопристанської районної станції юних техніків Голопристанської районної ради, член журі;
5. Соколов Юрій Валентинович, керівник гуртків Херсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради, член журі.
СКЛАД
журі обласного конкурсу серед учнівської молоді
«Мирний космос»
1. Кузьменков Сергій Георгійович, доктор фізико-математичних наук, професор Херсонського державного університету, голова журі;
2. Хромцова Ольга Юріївна, директор Херсонського планетарію, член журі;
3. Дягіль Ігор Анатолійович, директор Білозерської станції юних техніків Білозерської районної ради, член журі;
4. Карпенко Віра Петрівна, вчитель Херсонського фізико-технічного ліцею при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті Херсонської міської ради, член журі.
Додаток 2
донаказу управління освіти,
науки та молоді обласної
державної адміністрації
03.11.2017 № 283
Склад
організаційного комітету обласних конкурсів учнівської молоді:
юних винахідників та раціоналізаторів; користувачів персональним комп'ютером; з електроніки; з Веб-дизайну; «Мирний космос»
у 2017 році
Криницький Євген Анатолійович, |
начальник управління освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації, голова оргкомітету; |
Члени оргкомітету:
Лисенко Ірина Миколаївна,
Румянцева Юлія Аскольдівна,
Рудика Олена Володимирівна,
|
начальник відділу позашкільної освіти, виховної роботи, інтернатних закладів управління освіти, науки, молоді Херсонської обласної державної адміністрації;
головний спеціаліст відділу позашкільної освіти, виховної роботи, інтернатних закладів управління освіти, науки, молоді Херсонської обласної державної адміністрації;
директор комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.
|
ЗАТВЕРДЖЕНО
наказ управління освіти, науки
та молоді обласної державної
адміністрації
03.11.2017 № 283
Рознарядка на учасників
обласних конкурсів учнівської молоді
№ |
Назва району або навчального закладу |
|
конкурси |
разом |
|||
Юних винахідників |
Мирний космос |
електроніка |
Користувачів ПК |
Веб-дизайн |
|||
1 |
м. Херсон |
9 |
4 |
2 |
3 |
3 |
21 |
2 |
кз «ЦНТТУМ» ХОР |
1 |
1 |
|
2 |
2 |
6 |
3. |
м. Каховка |
1 |
|
2 |
|
|
3 |
3. |
м. Н.Каховка |
3 |
2 |
1 |
2 |
2 |
10 |
4. |
Бериславський |
1 |
2 |
2 |
|
5 |
|
5. |
Білозерський |
2 |
1 |
2 |
2 |
|
7 |
6. |
Великолепетиський |
1 |
|
1 |
|||
7. |
Генічеський |
|
2 |
2 |
1 |
|
5 |
8. |
Голопристанський |
2 |
2 |
|
1 |
1 |
6 |
9. |
Каховський |
|
|
|
2 |
|
2 |
10. |
Новотроїцький |
1 |
|
1 |
|
2 |
|
11. |
Олешківський |
4 |
1 |
1 |
2 |
2 |
10 |
12. |
Скадовський |
2 |
|
|
1 |
1 |
4 |
13. |
Чаплинський |
1 |
1 |
|
3 |
|
5 |
ЗАТВЕРДЖЕНО
наказ управління освіти, науки
та молоді обласної державної
адміністрації
03.11.2017 № 283
ПРОГРАМА
обласних конкурсів учнівської молоді
юних винахідників та раціоналізаторів, користувачів персональним комп'ютером
22 листопада 2017 р.
Загальні заходи:
Заїзд та реєстрація учасників конкурсів 08.00 – 09.50 метод.кабінет
Підготовка до захисту робіт (установлення
та перевірка комп'ютерного забезпечення) 09.00 - 10.00 актова зал
Урочисте відкриття конкурсів 10.00 актова зала
Конкурс юних винахідників
та раціоналізаторів
Захист робіт 10.10- 15.00 актова зала
Конкурс користувачів персональним
ком'пютером
Виконання конкурсного завдання 10.30 - 13.30 комп'ютерний клас КЗ
Перевірка журі конкурсного завдання 14.00- 17.00 комп'ютерний клас КЗ
ПРОГРАМА
обласних конкурсів учнівської молоді з електроніки, Web-дизайну,
«Мирний космос»
29 листопада 2017 р.
Загальні заходи:
Заїзд та реєстрація учасників конкурсів 08.00 – 09.50 метод.кабінет
Підготовка до захисту робіт (установлення
та перевірка комп'ютерного забезпечення) 09.00 - 10.00 актова зала
Урочисте відкриття конкурсів 10.00 актова зала
Конкурс з Web-дизайну
Написання конкурсної роботи 10.10 - 13.10 комп'ютерний
Захист домашнього завдання 13.30 -14.45 комп'ютерний клас КЗ
Перевірка журі конкурсного завдання 15.00 - 17.00 комп'ютерний клас КЗ
Конкурс з електроніки
Захист робіт 10.10-13.00 ауд. 206
Конкурс “Мирний космос»
Захист робіт 10.10- 14.00 актова зала