Новини
Обласний семінар-нарада керівників гуртків та суддів з повітряних зміїв

Обласний семінар-нарада керівників гуртків та суддів з повітряних зміїв

17.10.2018 15:28

Обласний семінар-нарада

керівників гуртків та суддів з повітряних зміїв

 

17 жовтня 2018 року на базі комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради було проведено обласний семінар-нарада керівників гуртків з конструювання повітряних зміїв. А також у семінарі прийняли участь  судді змагань.

Вступну частину наради розпочала директор Центру Рудика Олена Володимирівна, зазначивши, що даний захід спрямований на покращення професійної компетентності, покращення якості роботи гуртків.

Головним суддею змагань Лесько М.Д. та методистом Центру Скакун Н.В. був проведений ретельний аналіз обласних змагань з повітряних зміїв за 2018 рік.

В процесі роботи відбулися обговорення та внесення змін до положення про змагання з повітряних зміїв на 2019 рік. Розглянули питання щодо організації запуску моделей по класам, змагання спортсменів в особистій першості, та ін..

По завершенню практичної частини семінару були підведені підсумки, кожен учасник висловлював свої міркування та враження. Робота семінару пройшла у діловій, конструктивній атмосфері. Учасники семінару мали можливість поспілкуватись  та поділитись досвідом роботи.

 

 

 

Культорганізатор 

комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради

 

 

 

 

 

                                        Н.В. Скакун

 

Останні НОВИНИ

Про підсумки обласного заочного конкурсу-виставки учнівської молоді «Космічні ф

Про підсумки обласного заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Світ дитячих п

Про підсумки обласного заочного конкурсу юних конструкторів, винахідників та рац