Документи
КЗ ЦНТТУМ ХОР
Про підсумки ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських відкритих змагань учнівської


Україна

УПРАВЛІННЯ  ОСВІТИ, НАУКИ ТА МОЛОДІ

ХЕРСОНСЬКОЇ  ОБЛАСНОЇ  ДЕРЖАВНОЇ  АДМІНІСТРАЦІЇ

 

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇМОЛОДІ»

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

 

Н А К А З

10.07. 2017                                           м.Херсон                                   № 71

Про підсумки ІІІ (обласного)

етапу Всеукраїнських відкритих

змагань учнівської молоді з радіозв’язку

на коротких хвилях у 2017 році

 

Відповідно до плану роботи комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради та на виконання наказу управління освіти і науки обласної державної адміністрації від 19 червня 2016 року № 159  у м. Скадовську 26-28  червня поточного року проведено ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з радіозв’язку на коротких хвилях.

У змаганнях взяли участь 11 команд, 46 учнів з Білозерського, Генічеського, Голопристанського, Олешківського районів та міста Херсона. Змагання проводились у 3-х турах: телефонний, телеграфний та телефонний англійською мовою. Підсумки підводились окремо серед хлопців та дівчат 2-х вікових груп (старша, молодша).

 Командну першість у всіх турах посіла команда Херсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради (керівник Бала О.В.).

Другі та треті місця в окремих турах зайняли команди комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (керівник Бала О.В.), Генічеської районної станції юних техніків (тренер Узунов О.О.) та Херсонського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Херсонської міської ради (керівник Бала Д.О.).

 Серед старших дівчат абсолютною чемпіонкою у всіх турах стала Ліхтей Вікторія, вихованка Херсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради. Переможцями змагань у різних турах і вікових групах стали: Васіліке Дар'я (Генічеська районна станція юних техніків), Сумар Данило та Трофімчук Анастасія (Новозбур'ївська № 3 Голопристанського району), Алексюк Євген (Чулаківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Голопристанського району), Герасимом Філіп (комунальний заклад «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради), Скорик Данило та Дубинець Даніїл (Херсонський центр позашкільної роботи Херсонської міської ради).

На підставі вищезазначеного та матеріалів суддівської колегії змагань

 

НАКАЗУЮ:

 

1.     Нагородити:

1.1      Кубками та дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів команди, які зайняли І, ІІ,        ІІІ місця:

за  перші місця:

-          Херсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради у телефонному турі;

-         Херсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради у телеграфному турі;

-         Херсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради в телефонному турі англійською мовою;

за  другі місця:

-       комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради   в телефонному турі;

-       Херсонського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Херсонської міської ради у телеграфному турі;

-     Генічеської районної станції юних техніків у телефонному турі англійською мовою;

за  треті місця:

-       Генічеської районної станції юних техніків у телефонному турі;

-       комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради   у телеграфному турі;

-  комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради   в телефонному турі англійською мовою;

1.2.   Медалями та дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів учасників змагань за І, ІІ,       ІІІ місця в особистій першості, що додається;

2. Контроль за виконанням наказу покласти на завідувача відділу організаційно-масової роботи Вербину Л. В.

 

    

Директор                                                                                    О.В.Рудика

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 

до наказу комунального закладу

«Центр науково-технічної творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

10.07. 2017 р.   № 71

 

 

Список

призерів ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських відкритих

 змагань учнівської молоді з радіозв’язку на коротких хвилях

 у 2017 році, які нагороджені дипломами та медалями

 

Телефонний тур

Старша вікова група

 

Першого ступеня:

1.Ліхтей Вікторія Володимирівна, вихованка Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

         2. Сумар Данило Євгенович,учень  9 класу Новозбур'ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Голопристанського району;

 

 Другого ступеня:

1.  Макарова Владислава Олексіївна, вихованка комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

2.Чурбанов Владислав Олександрович, вихованець Генічеської районної станції юних техніків;

 

Третього ступеня:

1.Ільїна Інна Вікторівна, учениця 11 класу Чулаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Голопристанського району;

        2.Алексюк Євген Євгенович, учень 9 класу Чулаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Голопристанського району.

 

 Молодша вікова група

 

Першого ступеня:

1.Васіліке Дар'я Іонівна, вихованка Генічеської районної станції юних техніків;

2.Герасимов Філіп Євгенович, вихованецькомунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

 

Другого ступеня:

1.Кукуруза Єлизавета, учениця 8 класу Новозбур'ївської загальноосвітньої школи    І-ІІІ ступенів № 3 Голопристанського району;

2. Дежкунов Максим Юрійович, вихованецьХерсонського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Херсонської міської ради;

Третього ступеня:

1.Пульнєва Катерина  Вячеславівна, вихованка  комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

 2. Кузьменко Василь Григорович,  вихованець Генічеської районної станції юних техніків.

Телефонний тур (англійською мовою)

 

Старша вікова група

 

Першого ступеня:

1. Ліхтей Вікторія Володимирівна, вихованка Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

2. Алексюк Євген Євгенович, учень 9 класу Чулаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Голопристанського району.

 

 

Другого ступеня:

1.Макарова Владислава Олексіївна, вихованка комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

         2. Сумар Данило Євгенович,учень  9 класу Новозбур'ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Голопристанського району;

 

Третього ступеня:

1. Литвиненко Анастасія Леонідівна, учениця 11 класу Новозбур'ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Голопристанського району;

2. Литвиненко Андрій Сергійович, учень 10 класу Чулаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Голопристанського району.

 

Молодша вікова група

 

Першого ступеня:

1.Трофімчук Анастасія  Сергіївна, учениця 8 класу Новозбур'ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Голопристанського району;

 2.Дубинець Даніїл Сергійович, вихованець Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

 

Другого ступеня:

1. Пульнєва Катерина  Вячеславівна, вихованка  комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

2. Міжура Владислав Юрійович,вихованець Генічеської районної станції юних техніків;

 

Третього ступеня:

1. Кукуруза Єлизавета, учениця 8 класу Новозбур'ївської загальноосвітньої школи    І-ІІІ ступенів № 3 Голопристанського району;

2.Скорик Данило Едуардович, вихованець Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради.

 

Телеграфний тур

Старша вікова група

 

Першого ступеня:

1. Ліхтей Вікторія Володимирівна, вихованка Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

 

Другого ступеня:

1.Макарова Владислава Олексіївна, вихованка комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

 

Молодша вікова група

 

Першого ступеня:

1.Скорик Данило Едуардович, вихованець Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради.

 

Другого ступеня:

1. Дежкунов Максим Юрійович, вихованецьХерсонського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Херсонської міської ради;

 

Третього ступеня:

1.Герасимов Філіп Євгенович, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

Останні НОВИНИ
17.10.2018

Обласний семінар-нарада керівників гуртків та суддів з повітряних зміїв

Обласний семінар-нарада керівників гуртків та суддів ...
06.09.2018

Всеукраїнська виставка 2018

Позашкільні заклади Херсонської області у 2018 році брали ...