Документи
КЗ ЦНТТУМ ХОР
Про підсумки обласного заочного конкурсу юних конструкторів, винахідників та рац

 

 

                                                                 Україна

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ, НАУКИ ТА МОЛОДІ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

 

Н А К А З

 

14.03. 2019                                              м.Херсон                               № 21

Про підсумки обласного заочного

конкурсу юних конструкторів,

винахідників та раціоналізаторів

у 2018-19 навчальному році

 

Згідно  з планом роботи комунального закладу «Центр науково-технічної творчості  учнівської молоді» Херсонської обласної ради  у  2018-19  навчальному році  проведено 2 тури обласного заочного конкурсу юних конструкторів, винахідників та раціоналізаторів.

У конкурсі взяло участь 38 учнів, 18 закладів освіти з 9 районів та міст області (Бериславського, Білозерського, Верхньорогачицького, Голопристанського, Новотроїцького, Олешківського районів та міст Каховка, Нова Каховка, Херсона).

Найбільшу суму балів  у 2-х турах набрали Степаниця Андрій, учень 8 класу Червономаяцького закладу повної загальної середньої освіти Новорайської сільської ради Бериславського району (вчитель Літнарович Л.М.) і Харланов Іван, учень          7 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа         ІІ ступеня – ліцей журналістики, економіки та правознавства» Херсонської міської ради (вчитель Трофімова Г.В.), які   зайняли перші місця у конкурсі.

В окремих турах високі бали отримали Гутнік Роман, учень 10 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І ступеня – спеціалізована школа ІІ ступеня - колегіум» № 51 ім. Г.О.Потьомкіна  Херсонської міської ради (вчитель Сидоренко Д.С.), Развадовський Максим, учень 10 класу  Збур'ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Збур'ївської сільської ради Голопристанського району (вчитель Онопрієнко Ю.Ю.), Фурса Максим, учень        11 класу Новотроїцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» Новотроїцького району (вчитель Мельниченко Т.В.), Гордійчук Андрій та Коростєльов Михайло, учні 8 класу, вихованці Олешківської районної станції юних техніків (керівник Гордійчук В.М.).

За підсумками журі  7  учнів стали призерами конкурсу. Ще 13 учнів отримали дипломи за призові місця у І та ІІ турах конкурсу.

 На підставі протоколу журі конкурсу

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Затвердити результати конкурсу (додаток 1).

2. Затвердити список і нагородити дипломами відповідних ступенів комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради  учнів за призові місця у конкурсі (додаток 2).

3. Затвердити список і нагородити  дипломами відповідних ступенів  комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради  учнів, які зайняли призові місця у І та ІІ турах конкурсу (додаток 3).

4. Затвердити список та нагородити заохочувальними дипломами учасників за

нестандартні вирішення окремих завдань (додаток 4).

5. Контроль за виконанням наказу покласти на завідувача відділу організаційно-масової роботи Вербину Л. В.

 

 

 

Директор комунального закладу

«Центр науково-технічної творчості

учнівської молоді»

Херсонської обласної ради                                                 О.В.Рудика                          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 1 до

наказу  комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

14.03.2019 р.  № 21

 

Таблиця

результатів обласного заочного конкурсу

 юних конструкторів, винахідників та раціоналізаторів у 2018-19 н.р.

 

Район

Кільк. учасників

Кільк. закладів освіти

Кільк

турів

кількість призових місць

Додаткові

бали за місця в окремих турах

Загальна кількість балів

Загальне місце

І

ІІ

ІІІ

1.

м.Каховка

1

1

1

 

 

 

 

 

участь

2.

м. Нова Каховка

17

1

2

 

 

 

3,5

3,5

5-6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.

Бериславський

1

1

2

1

 

 

10

25

ІІІ

4.

Білозерський

1

1

1

 

 

 

3

3,5

5-6

5.

Верхньорогачицький

1

1

1

 

 

 

0,5

0,5

7-8

6.

Голопристанський

7

6

2

 

 

3

12,5

27,5

ІІ

7.

Новотроїцький

1

1

1

 

 

 

5

5,0

4

8.

Олешківський

3

1

2

 

2

 

12

32

І

9.

м.Херсон

5

4

2

1

 

 

17,5

32,5

І

10.

КЗ «ЦНТТУМ»  ХОР

1

1

1

 

 

 

0,5

0,5

7-8

 

Разом

38

18

 

 

 

 

 

 

 

 

Примітка: Бали за призові місця у конкурсі : за І місце - 15 балів,  ІІ місце – 10 балів, ІІІ місце – 5 балів;

                   Бали за призові місця в окремих турах: : за І місце - 5 балів,  ІІ місце – 3 балів, ІІІ місце – 1 балів,  заох. - 0,5

 

Додаток 2 до

наказу комунального закладу

«Центр  науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

                                                                                   14.03. 2019   № 21

 

 

Список

                  учасників обласного заочного конкурсу юних конструкторів,

 винахідників та раціоналізаторів, яких нагороджено дипломами

 за призові місця у конкурсі

 

Перше місце:

1.Степаниця Андрій Олександрович, учень 8 класу Червономаяцького закладу повної загальної середньої освіти Новорайської сільської ради Бериславського району;

2.Харланов Іван Євгенович, учень 7 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа         ІІ ступеня – ліцей журналістики, економіки та правознавства» Херсонської міської ради.

 

Друге місце:

1. Гордійчук Андрій Володимирович, учень 8 класу, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;

2. Коростєльов Михайло Михайлович, учень 8 класу, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради.

 

Третє місце:

1. Развадовський Максим, учень 10 класу Збур'ївської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів   Збур'ївської сільської ради Голопристанського району;

 2. Лійка Софія, учениця 7 класу Новозбур'ївсього закладу базової та дошкільної освіти № 2 Голопристанської районної ради;

3.Компанець Олександр Сергійович, учень 7 класу Великокардашинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району, вихованець комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради.

 

Додаток 3 до

наказу  комунального закладу

«Центр  науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

                                                                                   14.03. 2019 р.   № 21

 

 

                                                       С П И С О К

                   учасників обласного заочного конкурсу юних конструкторів,

 винахідників та раціоналізаторів, яких нагороджено дипломами

 за призові місця в окремих турах

 

                                                         І тур

 

 Перше місце:

 

1. Степаниця Андрій Олександрович, учень 8 класу Червономаяцького закладу повної загальної середньої освіти Новорайської сільської ради Бериславського району;

2. Гордійчук Андрій Володимирович, учень 8 класу, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;

3. Коростєльов Михайло Михайлович, учень 8 класу, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;

4. Фурса Максим Володимирович, учень 11 класу Новотроїцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» Новотроїцького району;

5. Харланов Іван Євгенович, учень 7 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа         ІІ ступеня – ліцей журналістики, економіки та правознавства» Херсонської міської ради.

 

Друге місце:

 

1.Сунцов Дмитро, учень 10 класу Миролюбівської загальноосвітньої школи І-     ІІІ ступенів Білозерського району, вихованець комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Білозерської районної ради;

2. Гутнік Роман Борисович, учень 10 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І ступеня – спеціалізована школа ІІ ступеня - колегіум» № 51 ім. Г.О.Потьомкіна  Херсонської міської ради;

3. Данілушкіна Віталіна, учениця 10 класу  Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради;

4. Мельник Дмитро Анатолійович, учень 10 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради.

 

 

 

Третє місце:

 

  1. Рашевський Данило Романович, учень 8 класу, вихованець Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;
  2. Компанець Олександр Сергійович, учень 7 класу Великокардашинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району, вихованець комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради;
  3. Развадовський Максим, учень 10 класу Збур'ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району.

 

                                                                 ІІ тур

 

Перше місце:

 

1.Степаниця Андрій Олександрович, учень 8 класу Червономаяцького закладу повної загальної середньої освіти Новорайської сільської ради Бериславського району;

 

 

 Друге місце:

 

1. Компанець Олександр Сергійович, учень 7 класу Великокардашинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району, вихованець комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради;

 2. Харланов Іван Євгенович, учень 7 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа         ІІ ступеня – ліцей журналістики, економіки та правознавства» Херсонської міської ради;

3. Развадовський Максим, учень 10 класу Збур'ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району.

 

 

Треті місця:

 

  1. Гордійчук Андрій Володимирович, учень 8 класу, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;
  2. Коростєльов Михайло Михайлович, учень 8 класу, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;
  3. Лійка Софія, учениця 7 класу Новозбур'ївсього закладу базової та дошкільної освіти № 2 Голопристанської районної ради.

 

 

 

 

 

Додаток 4 до

наказу  комунального закладу

«Центр  науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

                                                                                14.03. 2019   № 21

 

 

С П И С О К

учасників  обласного заочного конкурс юних конструкторів,

винахідників та раціоналізаторів, яких нагороджено

заохочувальними дипломами

 

  1. Потанін Гліб Олександрович, вихованець Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради (І тур);
  2. Лузін Іван Антонович, вихованець Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради (І тур);
  3. Касьяненко Дар'я Олександрівна, вихованка Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради (І тур);
  4. Стовер Ігор Володимирович, вихованець Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради (І тур);
  5. Загороднов Олексій Юхимович, вихованець Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради (ІІ тур);
  6. Кушнаренко Максим, учень 9 класу Садівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району, вихованець комунального закладу «Центр

науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (І тур);

  1. Зуєв Андрій Вікторович, учень 6 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Херсонської міської ради (ІІ тур).
  2. Маловічко Радіон, учень 7 класу, вихованець Будинку дитячої та юнацької творчості Верхньорогачицької районної ради (ІІ тур);
  3. Лійка Софія, учениця 7 класу Новозбур'ївсього закладу базової та дошкільної освіти № 2 Голопристанської районної ради (І тур);;
  4. Столярік Владислав Олександрович, учень 10 класу Пам'ятненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району (І тур).

 

 

 

 

Напишите свой комментарий

Введите число, которое Вы видите справа
Если Вам не видно изображения с числом - измените настройки браузера так, чтобы отображались картинки и перезагрузите страницу.



Останні НОВИНИ

Про підсумки обласного заочного конкурсу-виставки учнівської молоді «Космічні ф

Про підсумки обласного заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Світ дитячих п

Про підсумки обласного заочного конкурсу юних конструкторів, винахідників та рац