ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ,НАУКИТА МОЛОДІ
Н А К А З
01.06. 2017 р. № 146
Про підсумки ІІІ (обласного) етапу
Всеукраїнських відкритих змагань
учнівської молоді зі спортивної
радіопеленгації (молодша вікова
група) у 2017 році
На виконання наказу управління освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації від 13 травня 2017 року № 118, з метою підведення підсумків роботи радіоспортивних гуртків області, подальшого розвитку технічних видів спорту в Україні з 18 по 20 травня поточного року на базі Херсонського Центру аматорської служби радіозв'язку (Олешківський район Херсонської області) проведено ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді зі спортивної радіопеленгації (молодша вікова група).
У змаганнях взяли участь 13 команд (29 учнів) з Білозерського, Генічеського, Голопристанського, Каланчацького, Олешківського районів та міста Херсона.
Командну першість у змаганнях посіла команда Херсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради. Друге та третє місця зайняли команди Чулаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району та Голопристанської районної станції юних техніків Голопристанської районної ради.
На підставі висновків суддівської колегії та організаційного комітету
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити результати змагань, що додаються.
2. Комунальному закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (Рудика О.В.) нагородити:
2.1. Кубками та дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів команди, які зайняли І, ІІ, ІІІ місця;
2.2. Медалями та дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів учасників, які зайняли І, ІІ, ІІІ місця.
3. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника начальника управління – начальника відділу дошкільної, загальної середньої освіти та інспекції навчальних закладів Левенець Н.І.
Начальник управління Є.А.Криницький
Додаток 1
до наказу управління освіти, науки та молоді
обласної державної адміністрації
від 01.06. 2017 № 146
Результати
ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських відкритих змагань
учнівської молоді зі спортивної радіопеленгації (молодша вікова група)
у 2017 році
Зайняті місця |
Команда |
Кількість передавачів |
Час пошуку |
Перше |
радіоклубу «Супутник» Херсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради |
6 |
56'03 |
Друге |
Чулаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанської районної ради |
6 |
96'59 |
Третє |
Голопристанської районної станції юних техніків Голопристанської районної ради |
6 |
123'13 |
Четверте |
комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради |
6 |
125'57 |
П’яте |
Новозбур’ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Голопристанської районної ради |
6 |
126'28 |
Шосте |
Генічеської районної станцї юних техніків Генічеської районної ради |
6 |
141'13 |
Сьоме |
Херсонського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Херсонської міської ради |
5 |
137'16 |
Восьме |
Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Генічеської районної ради |
5 |
182'18 |
Дев’яте |
Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради |
3 |
48'57 |
Десяте |
Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради |
3 |
69'48 |
Одинадцяте |
Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради |
3 |
81'32 |
Дванадцяте |
Херсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради |
2 |
85'26 |
Тринадцяте |
Горьківська загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каланчацької селищної ради |
1 |
92'59 |
Додаток 2
Додаток
до наказу управління освіти, науки та молоді
обласної державної адміністрації
від 01.06. 2017 № 146
СПИСОК
призерів ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських відкритих змагань
учнівської молоді зі спортивної радіопеленгації у 2017 році
(молодша вікова група)
Першого ступеня:
1. Ліхтей Вікторія Володимирівна, вихованка Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
2. Скорик Данило Едуардович, вихованець Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради.
Другого ступеня:
1.Трофімчук Анастасія Сергіївна, учениця 7 класу Новозбур'ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Новозбур'ївської сільської ради, вихованка Голопристанської районної станції юних техніків Голопристанської районної ради;
2. Оржеховський Денис Русланович, учень 8 класу Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради.
Третього ступеня:
1.Коробка Марина Олегівна, учениця 8 класу Чулаківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чулаківської сільської ради Голопристанського району;
2. Данильчук Павло Олександрович, учень 7 класу Брилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Олешківської районної ради, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради.