Документи
КЗ ЦНТТУМ ХОР
Про підсумки обласного заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Світ дитячих п

 

 

Україна

ДЕПАРТАМЕНТ  ОСВІТИ, НАУКИ ТА МОЛОДІ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Н А К А З

28.12. 2018 р.                                     м.Херсон                                     № 121

 

Про підсумки обласного

заочного конкурсу робіт юних

фотоаматорів «Світ дитячих посмішок»

 

Відповідно до плану роботи комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, у грудні цього року  підведені підсумки обласного заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів  «Світ дитячих посмішок».

Даний конкурс був організований і проведений  вперше і проходив у ІІ етапи. На І етап – учасники конкурсу подавали електронний варіант робіт, було подано 155 робіт. Журі відібрало для участі у ІІ етапі конкурсу найкращі  86 робіт.

У конкурсі прийняли участь учні та вихованці з  8 районів та міст області.

Всього  було нагороджено  44 учасників (9 – перших,  9 - других, 12 – третіх місць та 14 - заохочувальних). З них  8 учасників з міста Херсона та 37 з районів та інших міст області.

На підставі вищезазначеного, матеріалів організаційного комітету і журі конкурсу

 

НАКАЗУЮ:

1.Затвердити розподіл місць між районами в обласному конкурсі робіт юних фотоаматорів «Світ дитячих посмішок», що додається.

2. Культорганізатору Скакун Н.В. нагородити дипломами комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради авторів кращих фоторобіт ( список додається).

3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Директор                                                                                  О.В.Рудика

 

 

Затвердити

Наказ комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

 28.12.2018 №  121

           

Розподіл місць

в обласному заочному конкурсі робіт юних фотоаматорів

«Світ дитячих посмішок»

 

№ з/п

Район

Всього подано робіт

 

 

І

 

 

ІІ

 

 

ІІІ

Заохочув.

Заг.кільк. балів

Загальне місце

І ет.

ІІ ет.

 

 

  1.  

Херсон

34

12

2

2

1

2

19

ІІ

  1.  

КЗ«ЦНТТУМ»ХОР

 

 

 

 

 

 

-

 

  1.  

м. Каховка

 

 

 

 

 

 

-

 

  1.  

м. Н.Каховка

 

 

 

 

 

 

-

 

  1.  

м. Гола Пристань

22

18

2

2

2

5

20,5

І

  1.  

Бериславський

20

15

1

1

2

-

10

5

  1.  

Білозерський

16

11

1

1

2

2

11

ІІІ

  1.  

В.Лепетиський

10

3

-

-

1

2

2

6

  1.  

В.Олександрівський

 

 

 

 

 

 

 

 

  1.  

В.Рогачицький

 

 

 

 

 

 

 

 

  1.  

Високопільський

 

 

 

 

 

 

 

 

  1.  

Генічеський

 

 

 

 

 

 

 

 

  1.  

Г.Пристанський

11

11

-

-

1

1

1,5

7

  1.  

Горностаївський

 

 

 

 

 

 

 

 

  1.  

Іванівський

 

 

 

 

 

 

 

 

  1.  

Каланчацький

 

 

 

 

 

 

 

 

  1.  

Каховський

15

9

1

1

2

2

11

ІІІ

  1.  

Н.Сірогозький

 

 

 

 

 

 

 

 

  1.  

Н.Воронцовський

 

 

 

 

 

 

 

 

  1.  

Н.Троїцький

27

18

2

2

1

-

17

ІІ

  1.  

Скадовський

 

 

 

 

 

 

 

 

  1.  

Олешківський

 

 

 

 

 

 

 

 

  1.  

Чаплинський

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всього

155

97

9

9

12

14

 

 

 

 

Культорганізатор                                                              Н.В.Скакун

Додаток 1

до наказу комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

28.12.2018 №  121

 

СПИСОК

призерів обласного конкурсу юних фотоаматорів

«Світ дитячих посмішок!»,

 які нагороджуються дипломами

 

Першого ступеня:

  1. Свиридова Катерина Андріївна, учениця 2 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради;
  2. Туршатова Дар’я Андріївна, учениця 6 класуХерсонської загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів № 50 імені Романа Набєгова  Херсонської міської ради;
  3. Каменський Ілля Владиславович, учень 2 класу Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Голопристанської міської ради;
  4. Філіппова Анастасія Сергіївна, учениця 4 класу Голопристанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням предметів філологічного та природничо-математичного циклів Голопристанської міської ради;
  5. Засімська Ганна Андріївна, учениця 6 класу Бериславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Бериславської районної ради;
  6. Пєвнєва Вікторія Романівна, учениця 8 класу Понятівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Білозерської районної ради;
  7. Ширіна Ксенія В’ячеславівна, учениця 8 класу Малокаховського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школаІ-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Каховської районної ради;
  8. Будьонков Богдан Володимирович, учень 7 класу Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новотроїцької районної ради;
  9. Бондаренко Сергій Віталійович, учень 11 класу Сергіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новотроїцької районної ради.

   

Другого ступеня:

  1. Кудрявченко Микола Андрійович, учень 9 класу Комишанської  загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів № 26 Херсонської міської ради;
  2. Горчинська Оксана Георгіївна, учениця 9 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 50 імені Романа Набєгова Херсонської міської ради;
  3. Токаюк Сергій Іванович, учень 11 класу Голопристанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням предметів філологічного та природничо-математичного циклів Голопристанської міської ради;
  4. Абакумова Юлія Віталіївна, учениця 9 класуГолопристанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням предметів філологічного та природничо-математичного циклів Голопристанської міської ради;
  5. Засімська Ганна Андріївна, учениця 6 класу Бериславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Бериславської районної ради;
  6.  Залевська Крістіна Віталіївна, учениця 7 класу Чорнобаївського навчально-виховного комплексу Білозерської районної ради;
  7. Капустіна Маргарита Денисівна,  учениця 2 класу Сергіївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Каховської районної ради;
  8. Коломієць Ірина Миколаївна, вихованка гуртка «Світ навколо нас» Новотроїцької районної станції юних техніків;
  9. Бойко Анатолій Васильович, учень 6 класу Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новотроїцького району.

 

Третього ступеня:

  1. Ясак Крістіна Олександрівна, учениця 9 класу Комишанської  загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів № 26 Херсонської міської ради;
  2. Мілінський Кирил Геннадійович, учень 2 класу Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Голопристанської міської  ради;
  3. Гордуз Єгор Костянтинович, учень 2 класу Голопристанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням предметів філологічного та природничо-математичного циклів Голопристанської міської ради;
  4. Ізотова Олександра Анатоліївна, учениця 4 класу Бериславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Бериславської районної ради;
  5. Тимофієнко Софія Олександрівна, учениця 4 класу Бериславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Бериславської районної ради;
  6. Мосьпан Дарина Олександрівна, учениця 8 класу Понятівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Білозерської районної ради;
  7. Яновський Артем Олегович, учень 2 класу Велетенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради;
  8. Делійовський Ярослав Тодосьович, учень 7 класу Коробківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховської районної ради;
  9. Лохматова Вікторія Єгорівна, учениця 7 класу Малокаховського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школаІ-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Каховської районної ради;
  10. Сидоренко Олександра Олегівна, вихованка гуртка «Паперове диво» Новотроїцької районної станції юних техніків;
  11. Постєльніков Нікіта, учень 8 класу Новософіївського закладу повної загальної середньої освіти Новософіївської сільської ради Голопристанського району;
  12. Остропицький Іван Дмитрович, учень 7 класу, вихованець Великолепетиського Центру дитячої та юнацької творчості.

 

Заохочувальні:

  1. Чавдар Аліна Василівна, учениця __ класу Комишанської  загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів № 26 Херсонської міської ради;
  2. Кудрявченко Микола Андрійович, учень 9 класу Комишанської  загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів № 26 Херсонської міської ради;
  3. Федорова Вікторія Олександрівна, учениця 2 класу Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Голопристанської міської ради;
  4. Риженко Поліна Павлівна, учениця 1 класу Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія - спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради;
  5. Кулинич Анна Володимирівна, учениця 1 класу Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія - спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради;
  6. Рахімова Ольга Вікторівна, учениця 4 класу Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія - спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради;
  7. Гурнак Діана Сергіївна, вихованка гуртка «Світлячок» комунального позашкільного навчального закладу «Голопристанський міський центр дитячої та юнацької творчості» Голопристанської міської ради;
  8. Тулеуова Наталія Валентинівна, учениця 6 класу Чорнобаївського навчально-виховного комплексу Білозерської районної ради;
  9. Бешковецький Денис Васильович, учень 6 класу Благодатненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради;
  10.  Кім Альбіна Олександрівна, учениця 2 класу Сергіївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Каховського району;
  11. Бурштин Діана Сергіївна, учениця 5 класу Федорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховського району;
  12. Малютіна Мирослава, учениця 5 класу опорного закладу освіти «Новозбур'ївська школа № 1» Голопристанської районної ради;
  13. Безпалько Валентин Віталійович, учень 7 класу Малолепетиської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім..Т.Г.Шевченка Великолепетиської районної ради;
  14. Кузнєцова Олександра, учениця 7 класу, комунального закладу «Великолепетиський опорний заклад загальної середньої освіти» І-ІІІ ступенів Великолепетиської районної ради.

 

Останні НОВИНИ

Про підсумки обласного заочного конкурсу-виставки учнівської молоді «Космічні ф

Про підсумки обласного заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Світ дитячих п

Про підсумки обласного заочного конкурсу юних конструкторів, винахідників та рац