Документи
КЗ ЦНТТУМ ХОР
Про підсумки ІІІ туру (жіночий) «Зірки ефіру Таврії»

 


Україна

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ,МОЛОДІ ТА  СПОРТУ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

 

Н А К А З

 

19.03. 2014                                            м.Херсон                               № 29   

 

Про підсумки  ІІІ туру (жіночий)

обласних заочних змагань учнівської

молоді з радіов`язку  на ультракоротких

хвилях «Зірки ефіру Таврії» 

 

Згідно з планом роботи комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді»  Херсонської обласної ради, затвердженим  Департаментом   освіти  і  науки, молоді та спорту  Херсонської  обласної  державної   адміністрації,  08  лютого  2014 року проведено ІІІ тур (жіночий) обласних заочних  змагань  учнівської молоді з радіозв`язку  на ультракоротких хвилях «Зірки ефіру Таврії».

 У змаганнях взяли участь 19 колективних і 3 індивідуальні радіостанції з Білозерського,  Генічеського, Голопристанського,  Цюрупинського, Чаплинського   районів та м. Херсона .

 Активну участь у змаганнях взяли  радіостанції  Голопристанського району            (9 радіостанцій).

  Найкращі результати у змаганнях отримали команди радіостанцій Голопристанської районної станції юних техніків, Голопристанської гімназії та Херсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради.

   На підставі матеріалів суддівської колегії змагань,

 

         НАКАЗУЮ:

 

  1. Затвердити результати змагань, що додаються.
  2. Нагородити дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради:

       2.1.Команди, які зайняли призові місця у змаганнях:

           - Голопристанської районної станції юних техніків (тренер Сирота С.О.) за перше місце;

 

2

 

            - Голопристанської гімназії (тренер Поляшенко В.А.) за друге місце;

            - Херсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради (тренер Фоменко О.О.) за третє місце;

  2.2. Членів команд, які зайняли призові місця:

     - Михаленко Анастасію (5 кл.),  Пупкову Анастасію (8 кл.), Євдакову Ганну (9 кл.), вихованок  Голопристанської районної станції юних техніків за перше місце;

     - Запорожець Софію (5 кл.), Чернікову Анну (4 кл.), учениць Голопристанської гімназії за друге місце;

             - Якимчук Ольгу (9 кл.), Карагод Дарину (7 кл.), Шульженко Марину          (9 кл.), вихованок  Херсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради за третє місце;

2.3. Операторів індивідуальних радіостанцій, які зайняли призові місця у змаганнях:

      - Сироту Тетяну, ученицю 10 класу, вихованку Голопристанської районної станції юних техніків за перше місце;

      - Кабалу Ольгу, ученицю 8 класу, вихованку Голопристанської районної станції юних техніків за друге місце;

      - Герасимова Пилипа, учня 5 класу, вихованця Херсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради за третє місце.

3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

 

В.о. директора комунального

закладу «Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради                                                О.В.Рудика

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                         

                                                                                          Затверджено:

                                                                                          Наказ комунального закладу

                                                                                          «Центр науково-технічної

                                                                                          творчості учнівської молоді»

                                                                                          Херсонської обласної ради

                                                                                           19.03. 2014  № 29

 

 

Результати

ІІІтуру (жіночий)  обласних  заочних змагань учнівської молоді

 з радіозв’язку на ультракоротких хвилях

«Зірки ефіру Таврії»

 

Позивний

Належність радіостанції

Заявлено зв’язків

Підтверджено

Місце

 

 

Колективні радіостанції

1

UR9GXJ*

Голопристанська СЮТ

141

135

95,74

I

2

UR6GYK*

Голопристанська гімназія

143

135

94,41

II

3

UT2GWW*

Спортивно-технічний

радіоклуб     «Супутник»

135

126

93,33

III

4

UR6GWZ*

Р/кл "Супутник" ХЦПР

136

121

91,18

4

5

UR6GYT*

Голопристанська  СЮТ

112

107

95,54

5

6

UR6GWG*

Чулаківська  ЗОШ

118

105

89,83

6

7

UR6GWB*

КЗ «ОЦНТТУМ» ХОР

108

99

91,67

7

8

UR6GZM*

Брилівська ЗОШ

100

93

93,00

8

9

UR9GXP*

Н.Збур’ївська  ЗОШ № 3

94

83

88,30

9

10

UR6GXS*

 Cтаніславська ЗОШ

75

60

82,67

10

11

UR6GZL*

Генічеська СЮТ

53

51

96,23

11

12

UR6GZR*

Р/кл "Супутник" ХЦПР

47

41

89,36

12

13

UR6GXF*

Асканія-Нова БДТ

33

32

96,97

13

14

UR9GXQ

  Гладківська ЗОШ

104

98

95,19

14

15

UR6GWN

Білозерська СЮТ

85

74

87,06

15

16

UR9GXR

 Ст.Збур.школа інтернат

83

63

75,90

16

17

UR9GWN

Пам’ятненська ЗОШ

64

56

87,50

17

18

UR9GXZ

  Садівська ЗОШ

46

42

91,30

18

19

UR6GYJ

К-Лагері Цюрупинської СЮТ

56

39

73,21

19

Індивідуальні радіостанції

20

US1GCT

Сирота Тетяна, ГолаПрист.

90

87

96,67

I

21

US1GEH

Кабала Ольга, ГолаПрист.

68

55

80,88

II

22

US1GFH

Герасимов Пилип, м. Херсон

45

42

93,33

III

               

 

 

Останні НОВИНИ
22.06.2018

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з авіамод

3 14 по 16 червня цього року (2018 р.) комунальним закладом «Центр ...
22.06.2018

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з радіозв

    19-21 червня цього року у місті Скадовську комунальним ...