Документи
КЗ ЦНТТУМ ХОР
Підсумки заочного конкурсу «Моя Україно!»

 

 

Україна

ДЕПАРТАМЕНТ  ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Н А К А З

  02. 04. 2014 р.                                 м.Херсон                                         №  33

 

Підсумки обласного

заочного конкурсу робіт юних

фотоаматорів «Моя Україно!»

 

Відповідно до плану роботи комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, затвердженого Департаментом освіти і науки, молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрації, у березні цього року підведені підсумки обласного заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!».

На конкурс подано 495 робіт з 12 районів та міст області.

Найбільшу кількість робіт було подано учасниками за такими номінаціями як «Пейзаж» та «Портрет». Особливо журі відмітило чорно-білі фотороботи, та надало їм високу оцінку.  

Всього було нагороджено 112 учасників (16 – перших, 27 – других, 69 – третіх місць), з них 34 учасника з міста Херсон, та 78 з районів та інших міст області.

Більше всього призових місць отримали учні Голопристанського, Білозерського районів та м.Херсона.

На підставі вищезазначеного та протоколу журі конкурсу

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Затвердити розподіл місць між районами в обласному конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» (додається).
  2. Нагородити дипломами комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради авторів кращих фоторобіт (список додається).
  3. Методисту Кучеровській Т.В. відібрати кращі фотороботи для участі у Всеукраїнському конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»
  4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

 

В.о. директора                                                                            О.В. Рудика

 

 

Додаток 1

до наказу комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

від  02.04.  2014 р. № 33

                                                                                       

 

Розподіл місць

в обласному заочному конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»

 

№ з/п

Район

Всього робіт

 

 

І

 

 

ІІ

 

 

ІІІ

Участь у Всеукр. к.

Заг. К-ть балів

Загальне місце

  1.  

Херсон

80

10

6

16

7

105

I

  1.  

КЗ«ЦНТТУМ»ХОР

10

-

2

-

-

6

II

  1.  

м. Каховка

-

-

-

-

-

-

-

  1.  

м. Н.Каховка

17

1

2

4

1

18

III

  1.  

Бериславський

26

-

2

4

-

10

4

  1.  

Білозерський

78

3

5

11

-

41

II

  1.  

В.Лепетиський

-

-

-

-

-

-

-

  1.  

В.Олександрівський

11

1

-

3

-

8

5

  1.  

В.Рогачицький

39

-

2

1

-

7

6

  1.  

Високопільський

-

-

-

-

-

-

-

  1.  

Генічеський

-

-

-

-

-

-

-

  1.  

Г.Пристанський

79

1

6

23

-

46

I

  1.  

Горностаївський

22

-

1

2

-

5

8

  1.  

Іванівський

-

-

-

-

-

-

-

  1.  

Каланчацький

17

-

1

3

-

6

7

  1.  

Каховський

75

-

-

1

-

1

9-10

  1.  

Н.Сірогозький

17

-

-

1

-

1

9-10

  1.  

Н.Воронцовський

19

-

-

-

-

0.5

11

  1.  

Н.Троїцький

-

-

-

-

-

-

-

  1.  

Скадовський

-

-

-

-

-

-

-

  1.  

Цюрупинський

-

-

-

-

-

-

-

  1.  

Чаплинський

-

-

-

-

-

-

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Методист                                                                                 Т.В. Кучеровська

 

 

 

 

 

Додаток 2

до наказу комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради

   Від  02. 04.   2014 р. № 33

 

СПИСОК

авторів кращих робіт обласного конкурсу юних фотоаматорів

«Моя Україно!», які нагороджені дипломами Центру

 

 

За номінацією «Друзі людини»

 

Першого ступеня:

1. Романюк Катерина, учениця 11 класу Херсонської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 1;

2. Івченко Олександр, учень 10 класу Надеждівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району;

3. Савінов Ігор, учень 6 класу Херсонської загальноосвітньої школи                   І-ІІІ ступенів № 46 Херсонської міської ради.

 

Другого ступеня:

1. Пригорницька Ксенія, вихованка Білозерського районного центру творчості дітей та юнацтва;

2. Самотой Альона, вихованка гуртка «Бісероплетіння» комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

3. Миколюк Валентин, учень 8 класу Чорнобаївського навчально-виховного комплексу Білозерського району;

4. Васильєва Марина, учениця 11 класу Херсонської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 45 Херсонської міської ради;

5. Зайченко Олександр, учень 11 класу Херсонської гімназії № 3;

6. Руснак Альбіна, учениця 6 класу Каїрської загальноосвітньої школи                   І-ІІІ ступенів Горностаївського району.

 

Третього ступеня:

1. Зволейко Борис, учень 6 класу Херсонської спеціальної школи №2;

2. Саютіна Каріна, учениця 9 класу Рибальченської загальноосвітньої школи Голопристанського району;

3. Зінченко Антон, учень 1 класу Херсонської загальноосвітньої школи                  І ступеня № 25 Херсонської міської ради;

4. Вачаєва Анна, учениця 3 класу Новокаховської загальноосвітньої школи             І-ІІІ ступенів № 1;

5. Нікітенко Артем, учень 4 класу Малокопанівської загальноосвітньої школи Голопристанського району;

6. Алексєєнко Дмитро, учень 7 класу Херсонської загальноосвітньої школи           І-ІІ ступенів №2 Херсонської міської ради;

7. Білоус Юлія, учениця 7 класу Дніпровської загальноосвітньої школи                 І-ІІІ ступенів Білозерського району;

8. Цап Володимир, учень 11 класу Новоолександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каланчацького району;

9. Манченко Валерія, учениця 10 класу Новокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3;

10. Нікітенко Артем, учень 4 класу Малокопанівської загальноосвітньої школи Голопристанського району;

11. Любарський Микита, учень 3 класу Херсонської гімназії № 20                        ім. Б. Лавреньова;

12. Кавьюк Ксенія, учениця 2 класу Херсонської загальноосвітньої школи                І-ІІІ ст. № 50 Херсонської міської ради;

13. Кляшева Олександра, учениця 3 класу Чорнобаївського навчально-виховного комплексу Білозерського району.

 

За номінацією «Позажанрове та експериментальне фото»

 

Першого ступеня:

1. Гузік Світлана, учениця 10 класу Великоолександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2.

 

Другого ступеня:

1. Самотой Альона, вихованка гуртка «Бісероплетіння» комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

Третього ступеня:

1. Котов Іван, учень 6 класу Новотягинської загальноосвітньої школи Білозерського району.

 

За номінацією «Натюрморт»

 

Першого ступеня:

1. Лошкіна Альбіна, учениця Новокаховської спеціалізованої загальноосвітньої школи № 8;

2. Вознюк Вікторія, учениця 10 класу Таврійської загальноосвітньої школи Голопристанського району.

 

Третього ступеня:

1. Токаюк Сергій, учень 6 класу Голопристанської загальноосвітньої школи          № 3.

 

 

 

 

 

За номінацією «Портрет (репортажний та студійний)»

 

Першого ступеня:

1. Рогова Дар'я, учениця 10 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа ІІ ступеня-ліцей журналістики, економіки та правознавства» Херсонської міської ради;

2. Вітолін Кирило, учень 10 класу Херсонського фізико-технічного ліцею при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті;

3. Мазурчак Анастасія, учениця 10 класу Чорнобаївського навчально-виховного комплексу Білозерського району;

4. Намуйлик Олена, вихованка Білозерської станції юних техніків.

 

Другого ступеня:

1. Шредер Вікторія, вихованка станції юних техніків Новокаховської міської ради;

2. Соколик Олександра, учениця 10 класу Голопристанської гімназії;

3. Шешеня Аліна, учениця 10 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа ІІ ступеня-ліцей журналістики, економіки та правознавства» Херсонської міської ради;

4. Перекопайко Юлія, вихованка станції юних техніків Бериславського району;

5. Кляшева Олександра, учениця 3 класу Чорнобаївського навчально-виховного комплексу Білозерського району.

 

Третього ступеня:

1. Кандиба Аліса, учениця 4 класу Надеждівської загальноосвітньої школи            І-ІІІ ступенів Білозерського району;

2. Журавель Антон, учень 6 класу Херсонської спеціалізованої школи                 І-ІІІ ступенів № 30;

3. Севотьянова Єлизавета, учениця 5 класу Голопристанської загальноосвітньої школи № 1;

4. Федорова Олена, учениця 11 класу Голопристанської гімназії;

5. Маковенко Денис, вихованець станції юних техніків Новокаховської міської ради;

6. Драч Тетяна, учениця 5 класу Новозбур'ївської загальноосвітньої школи № 1 Голопристанського району;

7. Суровцева Вікторія, учениця 8 класу Новофедорівської загальноосвітньої школи Голопристанського району;

8. Пшонь Олександр, учень 10 класу Борозенської загальноосвітньої школи           І-ІІІ ступеня Великоолександрівського району;

9. Єрещенко Вікторія, учениця 9 класу Херсонської загальноосвітньої школи        І-ІІІ ступенів № 28 ім. О.С. Пушкіна;

10. Степанова Тетяна, учень 9 класу Козаче-Лагерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. Героя Соціалістичної праці Квакуші М.С. Горностаївської районної ради;

11. Шкуропат Валерія, учениця 11 класу Голопристанської гімназії;

12. Бурячок Артем, учень 3 класу Малокопанівської загальноосвітньої школи Голопристанського району;

13. Степанова Тетяна, учениця 9 класу Козаче-Лагерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. Героя Соціалістичної праці Квакуші М.С. Горностаївської районної ради;

14. Доброгаєва Луїза, учениця 8 класу Великоолександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2.   

 

За номінацією «Комедійне, комічне фото»

 

Другого ступеня:

1. Печуричко Сергій, учень 2 класу Чорнобаївського навчально-виховного комплексу Білозерського району;

2. Мунтян Микола, учень 11 класу Великокардашинської загальноосвітньої школи Голопристанського району;

3. Нікітенко Максим, учень 2 класу Малокопанівської загальноосвітньої школи Голопристанського району.

 

Третього ступеня:

1. Торопенко Ігор, учень 8 класу Надеждівської загальноосвітньої школи               І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради;

2. Чемодур Микола, учень 1 класу Надеждівської загальноосвітньої школи             І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради;

3. Карпій Артем, учень 8 класу Херсонської загальноосвітньої школи № 26;

4. Мілінський Роман, учень 1 класу Голопристанської загальноосвітньої школи № 1.

 

За номінацією «Жанрове фото»

 

Першого ступеня:

1. Вітолін Кирило, учень 10 класу Херсонського фізико-технічного ліцею при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті;

2. Шульга Марина, учениця 10 класу Херсонського фізико-технічного ліцею при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті.

 

Другого ступеня:

1. Шкляр Павло, вихованець Білозерської станції юних техніків;

2. Журавель Антон, учень 6 класу Херсонської спеціалізованої школи                  І-ІІІ ступенів № 30;

3. Біденко Олександр, учень 8 класу Херсонської загальноосвітньої школи             І-ІІІ ступенів № 44.

 

Третього ступеня:

1. Косарєва Владислава, учениця 11 класу Музиківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради;

2. Бажелов Михайло, учень 9 класу Бериславської загальноосвітньоЇ школи         І-ІІІ ступенів № 3;

3. Громаков Богдан, учень 4 класу Херсонської загальноосвітньої школи               І-ІІІ ступенів № 28 ім. О.С. Пушкіна;

4. Іванькова Ольга, учениця 5 класу Херсонської загальноосвітньої школи № 37 ім. В. Дробота;

4. Пшеничний Максим, учень 3 класу Каланчацької загальноосвітньої школи             І-ІІІ ступенів № 2;

5. Кулак Валентина, учениця 8 класу Малокопанівської загальноосвітньої школи Голопристанського району;

6. Гринько Роман, учень 8 класу Старозбур'ївської загальноосвітньої школи Голопристанського району;

7. Нікітенко Максим, учень 2 класу Малокопанівської загальноосвітньої школи Голопристанського району;

8. Вознюк Вікторія, учениця 10 класу Таврійської загальноосвітньої школи Голопристанського району;

9. Сазонов Сергій, учень 8 класу Кізомиської загальноосвітньої школи Білозерського району;

10. Мілінський Роман, учень 1 класу Голопристанської загальноосвітньої школи № 1;

11. Руднєв Сергій, учень 4 класу Геройської загальноосвітньої школи Голопристанського району;

12. Токаюк Сергій, учень 6 класу Голопристанської загальноосвітньої школи          № 3;

13. Данильченко Олеся, вихованка станції юних техніків Новокаховської міської ради;

14. Пенська Анастасія, учениця 9 класу Великоолександрівської загальноосвітньої школи № 2.  

 

За номінацією «Пейзаж»

 

Першого ступеня:

1. Болотова Ольга, вихованка Херсонського центру позашкільної роботи;

2. Шум Володимир, вихованець Херсонського центру позашкільної роботи;

3. Терещенко Вікторія, учениця 7 класу Херсонського Таврійського ліцею мистецтв;

4. Самотой Алена, учениця 7 класу Херсонської спеціалізованої школи                   І-ІІІ ступенів № 30. 

 

Другого ступеня:

1. Анисимов Роман, вихованець станції юних техніків Новокаховської міської ради;

2. Запорожець Владислав, учень 6 класу Малокардашинської загальноосвітньої школи Голопристанського району;

3. Родіонова Тетяна, учениця 11 класу Голопристьанської загальноосвітньої школи №3;

4. Ващенко Єлизавета, учень 7 класу Херсонського Таврійського ліцею мистецтв;

5. Фетісов Валерій, вихованець Бериславської станції юних техніків;

6. Євченко Анастасія, учениця 4 класу Верхньорогачицької гімназії;

7. Швидкий Максим, учень 1 класу Верхньорогачицької гімназії;

8. Ляшко Ольга, учениця 8 класу Мирненської загальноосвітньої школи                І-ІІІ ступенів Каланчацького району;

9. Топольськова Ольга, учениця 11 класу Голопристанської загальноосвітньої школи № 1.

 

Третього ступеня:

1. Крутько Софія, учениця 5 класу Херсонської загальноосвітньої школи               І-ІІІ ступенів № 28 ім. О.С. Пушкіна;

2. Карапетян Христина, учениця 11 класу Херсонської гімназії № 6;

3. Високос Анна, вихованка Херсонського центру позашкільної роботи;

4. Малая Оксана, учениця 11 класу Херсонської загальноосвітньої школи              І-ІІІ ступенів № 28 ім. О.С. Пушкіна;

5. Надточа Катерина, вихованка будинку дитячої та юнацької творчості Верхньорогачицької районної ради;

6. Райко Юрій, учень 1 класу Надеждівської загальноосвітньої школи Білозерської районної ради;

7. Колісниченко Олексій, учень 8 класу Надеждівської загальноосвітньої школи Білозерської районної ради;

8. Вознюк Вікторія, учениця 10 класу Таврійської загальноосвітньої школи Голопристанського району;

9. Кузьмичов Ілля, учень 8 класу Херсонської загальноосвітньої школи                ІІ-ІІІ ступенів № 34 Херсонської міської ради;

10. Березан Катерина, учениця Новокаїрської загальноосвітньої школи                  І-ІІІ ступенів Бериславського району;

11. Піскун Денис, учень 8 класу Надеждівської загальноосвітньої школи               І-ІІІ ступенів Білозерського району;

12. Стадник Зоряна, учениця 8 класу Малокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховського району;

13. Тонконцова Ганна, учениця 9 класу Малокардашинської загальноосвітньої школи Голопристанського району;

14. Обух Олександр, учень 2 класу Мирненської загальноосвітньої школи Каланчацький район;

15. Насонова Анастасія, учениця 7 класу Бериславської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 5;

16. Баженов Михайло, учень 9 класу Бериславської загальноосвітньої школи           І-ІІІ ступенів № 3;

17. Нікущенко Сергій, учень 8 класу Нижньосирогозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

18. Олійник Олександр, учень 8 класу Гладківської загальноосвітньої школи Голопристанського району;

19. Андрієнко Вікторія, учениця 9 класу Старозбур'ївської загальноосвітньої школи Голопристанського району;

20. Куксов Сергій, учень 9 класу Новозбур'ївської загальноосвітньої школи Голопристанського району;

21. Філіпов В'ячеслав, учень 6 класу Малокардашинської загальноосвітньої школи Голопристанського району;

22. Сорочинський Олександр, учень 9 класу Херсонського фізико-технічного ліцею при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті.

 

Останні НОВИНИ
23.05.2018

Spring Papa Fest

Spring Papa Fest 19 травня комунальний заклад «Центр науково-технічної ...
23.05.2018

Засідання обласної координаційної ради з науково-технічної творчості

"УПРАВЛІННЯ ПОЗАШКІЛЬНИМ НАВЧАЛЬНИМ ЗАКЛАДОМ В УМОВАХ ...