Документи
КЗ ЦНТТУМ ХОР
Підсумки обласного заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Пам'ять»

 


 

 

Україна

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Н А К А З

07.05.2014 р.                                       м.Херсон                                         № 41

 

Підсумки обласного

заочного конкурсу робіт юних

фотоаматорів «Пам'ять»

 

Відповідно до плану роботи комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, затвердженого управлінням освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації, у квітні цього року підведені підсумки обласного заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Пам'ять».

На конкурс подано 198 робіт з 12 районів та міст області. Активну участь у конкурсі взяли колективи шкіл і позашкільних закладів Каховського, Верхньорогачицького, Голопристанського районів та міста Херсона.

Найбільшу увагу учасники конкурсу приділили таким номінаціям як «Ми пам'ятаємо», «Земний уклін вам, ветерани!».

На підставі вищезазначеного та протоколу журі конкурсу

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Затвердити розподіл місць між районами в обласному конкурсі робіт юних фотоаматорів «Пам'ять» (додається).
  2. Нагородити дипломами комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради авторів кращих фоторобіт (список додається).
  3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

 

 

В.о. директора                                                                            О.В. Рудика

 

Додаток 1

до наказу комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

від                2014р. №

         

 

Розподіл місць

в обласному заочному конкурсі робіт юних фотоаматорів «Пам'ять»

 

№ з/п

Район

Всього робіт

 

 

І

 

 

ІІ

 

 

ІІІ

Загальна кількість балів

Загальне місце

  1.  

Херсон

28

-

3

5

14

І

  1.  

КЗ«ЦНТТУМ»ХОР

-

-

-

-

-

-

  1.  

м. Каховка

-

-

-

-

-

-

  1.  

м. Н.Каховка

13

1

1

1

9

ІІ

  1.  

Бериславський

13

-

-

1

1

10-11

  1.  

Білозерський

17

1

-

-

5

4

  1.  

В.Лепетиський

-

-

-

-

-

-

  1.  

В.Олександрівський

10

-

1

-

3

7-8

  1.  

В.Рогачицький

20

-

-

2

2

9

  1.  

Високопільський

-

-

-

-

-

-

  1.  

Генічеський

-

-

-

-

-

-

  1.  

Г.Пристанський

19

1

3

-

14

І

  1.  

Горностаївський

17

1

-

1

6

ІІІ

  1.  

Іванівський

-

-

-

-

-

-

  1.  

Каланчацький

10

-

1

1

4

5-6

  1.  

Каховський

25

-

-

1

1

10-11

  1.  

Н.Сірогозький

8

-

1

-

3

7-8

  1.  

Н.Воронцовський

18

-

1

1

4

5-6

  1.  

Н.Троїцький

-

-

-

-

-

-

  1.  

Скадовський

-

-

-

-

-

-

  1.  

Цюрупинський

-

-

-

-

-

-

  1.  

Чаплинський

-

-

-

-

-

-

 

 

198

4

11

13

 

 

 

 

Методист                                                                    Кучеровська Т.В.

Додаток 2

до наказу комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради

  від              2014 р. №

 

СПИСОК

авторів кращих робіт обласного конкурсу юних фотоаматорів

«Пам'ять», які нагороджені дипломами Центру

 

За номінацією «Портрет»

Першого ступеня:

1.Авраменко Єлизавета, учениця 9 класу Голопристанської гімназії.

 

Другого ступеня:

1. Макарчук Олександр, учень 6 класу Новопавлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каланчацького району;

2. Мрачко Вікторія, учениця 4 класу Херсонської загальноосвітньої школи          І-ІІІ ступенів № 53 Херсонської міської ради.

 

Третього ступеня:

1. Вискуб Влада, учениця 6 класу Нововоронцовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2;

2. Гетьман Максим, учень 10 класу Козацької загальноосвітньої школи              І-ІІІ ступенів Бериславського району;

3. Проніна Юлія, учениця 8 класу Херсонської загальноосвітньої школи              І-ІІ ступенів № 2 Херсонської міської ради.

 

За номінацією «Земний уклін вам, ветерани!»

Першого ступеня:

1.Книш Антон, учень 4 класу Горностаївської загальноосвітньої школи № 1          І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу С. С. Цвіка Горностаївської районної ради.

 

Другого ступеня:

1. Запорожець Владислав, учень 6 класу Малокардашинської загальноосвітньої школи Голопристанського району;

2. Лисенко Влада, учениця 10 класу Чарівненської загальноосвітньої школи                І-ІІІ ступенів Великоолександрівського району;

3.Кузнєцов Валерій, учень 3 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 м.Нова Каховка;

4. Черватюк Валерія, учениця 3 класу Новософіївської загальноосвітньої школи Голопристанського району;

5. Шульга Марина, учениця 10 класу Херсонського фізико-технічного ліцею при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті Херсонської міської ради.

 

Третього ступеня:

1. Усачова Юлія, учениця 10 класу Первомаївської загальноосвітньої школи            І-ІІІ ступенів Верхньорогачицького району;

2. Деркач Альона, учениця 4 класу Маринської загальноосвітньої школи                І-ІІІ ступенів Горностаївської районної ради;

3. Петренко Анна, учениця 5 класу Верхньорогачицької гімназії;

4. Немчинова Катерина, учениця 7 класу загальноосвітньої школи № 6 м. Нова Каховка;

5. Мірошниченко Каріна, учениця 6 класу Олексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каланчацького району;

6. Свиридова Катерина, учениця 11 класу Херсонського центру освіти молоді та дорослих Херсонської міської ради. 

 

За номінацією «Ми пам’ятаємо»

Першого ступеня:

1.Косарєва Владислава, учениця 11 класу Музиківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради;

2. Буторина Дарья, учениця 11 класу спеціалізованої загальноосвітньої школи № 8 м.Нова Каховка.

 

Другого ступеня:

1.Борщаговська Вікторія, учениця 5 класу Анатолівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нижньосирогозького району;

2. Іванченко Євгенія, учениця 10 класу Рибальченської загальноосвітньої школи Голопристанського району;

3. Вискуб Влада, учениця 6 класу Нововоронцовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2.

 

Третього ступеня:

1. Ільїна Олександра, учениця 11 класу Костогризівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховського району;

2. Кав'юк Ксенія, учениця 2 класу Херсонської загальноосвітньої школи                   І-ІІІ ступенів № 50 Херсонської міської ради.

 

 

 

За номінацією «Наша історія»

Другого ступеня:

1. Дегтярьова Юлія, учениця 9 класу Херсонського фізико-технічного ліцею при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті.

 

Третього ступеня:

1. Мрачко Вікторія, учениця 4 класу Херсонської загальноосвітньої школи              І-ІІІ ступенів № 53 Херсонської міської ради;

2. Гагалінська Дар'я, учениця 8 класу Херсонської загальноосвітньої школи            І-ІІІ ступенів № 44 Херсонської міської ради.

Останні НОВИНИ
23.05.2018

Spring Papa Fest

Spring Papa Fest 19 травня комунальний заклад «Центр науково-технічної ...
23.05.2018

Засідання обласної координаційної ради з науково-технічної творчості

"УПРАВЛІННЯ ПОЗАШКІЛЬНИМ НАВЧАЛЬНИМ ЗАКЛАДОМ В УМОВАХ ...