Документи
КЗ ЦНТТУМ ХОР
Про підсумки обласного заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»

 

Україна

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ, НАУКИ ТА МОЛОДІ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Н А К А З

         28.02.  2018                                м. Херсон                            №  24

 

Про підсумки обласного

заочного конкурсу робіт юних

фотоаматорів «Моя Україно!»

 

Відповідно до плану роботи комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, затвердженого департаментом освіти, науки та молоді  Херсонської обласної адміністрації, у березні цього року  підведені підсумки обласного заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів  «Моя Україно!».

На конкурс подано 532 роботи  з  20 районів та міст області.

Найбільшу кількість робіт було подано учасниками за такими номінаціями «Портрет» та «Флора та фауна», під час роботи журі відмітило, що рівень робіт в номінації «Фото з застосування програми AdobePhotoshop»та «Архітектура» підвищився.

Всього  було нагороджено  114 учасників (28 – перших,  36 - других, 53 – третіх місць). З них  24 учасника з міста Херсона та 90 з районів та інших міст області.

  На підставі вищезазначеного, матеріалів організаційного комітету і журі конкурсу

 

НАКАЗУЮ:

1.Затвердити розподіл місць між районами в обласному конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!», що додається.

2. Нагородити дипломами комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради авторів кращих фоторобіт ( список додається).

3. Культорганізатору Скакун Н.В. надіслати кращі фотороботи для участі у Всеукраїнському  конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!».

3.Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Директор                                                                                  О.В.Рудика

 Затвердити

Наказ комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

28.02.2018  №  24

           

Розподіл місць

в обласному заочному конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»

 

№ з/п

Район

Всього робіт

 

 

І

 

 

ІІ

 

 

ІІІ

Участь у Всеукр. конкурсі

Загальна кількість балів

Загальне місце

  1.  

Херсон

62

11

8

5

33

117

І

  1.  

КЗ«ЦНТТУМ»ХОР

2

-

-

-

-

-

уч.

  1.  

м. Каховка

-

-

-

-

-

-

-

  1.  

м. Н.Каховка

30

-

1

2

-

5

10-12

  1.  

м. Гола Пристань

37

1

4

2

3

22

5

  1.  

Бериславський

30

1

-

4

3

12

7

  1.  

Білозерський

83

3

9

7

9

58

ІІ

  1.  

В.Лепетиський

10

-

1

2

-

5

10-12

  1.  

В.Олександрівський

5

-

-

1

-

1

14-15

  1.  

В.Рогачицький

3

-

-

1

-

1

14-15

  1.  

Високопільський

-

-

-

-

-

-

уч.

  1.  

Генічеський

17

1

-

3

3

11

8

  1.  

Г.Пристанський

108

5

7

6

15

67

І

  1.  

Горностаївський

15

1

1

3

3

14

6

  1.  

Іванівський

9

-

-

3

-

3

13

  1.  

Каланчацький

12

-

-

-

-

-

уч.

  1.  

Каховський

24

2

1

4

6

23

4

  1.  

Н.Сірогозький

18

-

1

2

-

5

10-12

  1.  

Н.Воронцовський

34

3

-

6

9

30

ІІІ

  1.  

Н.Троїцький

17

-

2

1

-

7

9

  1.  

Скадовський

-

-

-

-

-

-

-

  1.  

Олешківський

3

-

-

-

-

-

уч.

  1.  

Чаплинський

13

-

1

1

-

4

12

 

Всього

532

28

36

53

 

 

 

 

 

 

Культорганізатор                                                             Н.В.Скакун

 

 

 Додаток 1

до наказу комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

            2018  №

 

СПИСОК

призерів обласного конкурсу юних фотоаматорів «Моя Україно!»,

 які нагороджуються дипломами

 

 

За номінацією «Пейзаж»

 

Першого ступеня:

1. Валова Марина Ігорівна, учениця 11 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 32 Херсонської міської ради;

2. Чернік Анастасія Михайлівна, учениця 9 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – спеціалізована школа з поглибленим вивченням англійської мови І ступеня – гімназія»  № 56 Херсонської міської ради;

3. Зейналов Олександр Романович, учень 9 класу   Херсонського академічного ліцею імені О. В. Мішукова  при Херсонському державному університеті Херсонської міської ради;

4. Срібнаї Софія, учениця 1 класу, вихованка комунального закладу «Районний Центр дитячої та юнацької творчості» Каховської районної ради.

 

Другого ступеня:

1. Чехутська Вероніка Олександрівна, учениця 11 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради;

2. Циба Кирило Сергійович, учень 7 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 50 ім. Романа Набєгова Херсонської міської ради;

3. Ткаченко Ян Кирилович, учень 4  класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня І ступеня - гімназія» №7 Херсонської міської ради;

4. Солтус Світлана Миколаївна, учениця 6 класу, вихованка гуртка «PRO-фото» Білозерського районного центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;

5. Смірнова Ганна, учениця 6 класу Залізнопортівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанської районної ради;

6. Коляда Олександр Олександрович, учень 9 класукомунального закладу «Рубанівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Великолепетиської районної ради;

7. Імшеницька Марина Володимирівна, учениця __ класу Козаче-Лагерського закладу початкової базавої середньої освіти ім..Героя Соціалістичної Праці Квакуші М.С. Горностаївської селищної ради, Горностаївського району;

8. Петрук Катерина, учениця 9 класу опорного закладу Чаплинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Чаплинської районної ради.

 

Третього ступеня:

1. Соколовська Дар’я Андріївна, учениця 8 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» № 15 Херсонської міської ради;

2. Ляшко Віталій Олегович, учень 7 класуГолопристанського навчально - виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням художнього профілю» Голопристанської міської ради;

3. Кузьменко Діана Владиславівна, учениця 7 класу Веселівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславської районної ради;

4. Доценко Дмитро Сергійович, учень 2 класу Садівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради;

5. Маріяш Михайло Іванович, учень 8 класу Микільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради;

6. Вовк Вероніка, учениця 2 класу Верхньорогачицької опорної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Верхгньорогачицької районної ради;

7. Ремський Дмитро, учень 11 класу Малокопанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанської районної ради;

8. Сулім Анастасія Андріївна, учениця 7 класу Заводівського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти, Горностаївської селищної ради, Горностаївського району;

9. 10. Вітвіцький Денис Васильович,  учень 4 класу Трохиміської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іванівської районної ради;

11. Дутчак Олександр Миколайович, учень __ класу Гаврилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нововоронцовського району.

 

За номінацією «Флора і фауна»

 

Першого ступеня:

1. Ліньова Маргарита Олександрівна, учениця 10 класу    Херсонської гімназії № 6  Херсонської міської ради;

2. Комарова Наталія Михайлівна, учениця 11 класу  Херсонського академічного ліцею імені О. В. Мішукова  при Херсонському державному університеті Херсонської міської ради;

3. Кузнецова Ірина Юріївна, учениця 5 класу,вихованка гуртка юних фотоаматорів Білозерської  районної станції юних техніків  Білозерської районної ради;

4. Гуляєва Марійка, учениця 2 класу Рибальченської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанської районної ради;

5. Імшеницька Марина Володимирівна, учениця __ класу Козаче-Лагерського закладу початкової базавої середньої освіти ім..Героя Соціалістичної Праці Квакуші М.С., Горностаївської селищної ради Горностаївського району;

6. Сотников Вадим Валерійович, учень __ класу Хрещенівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Нововоронцовської районної ради;

7. Дутчак Олександр Миколайович, учень __ класу Гаврилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Нововоронцовської районної ради.

 

Другого ступеня:

1.Яків'юк Вікторія Василівна, учениця 6 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – спеціалізована школа з поглибленим вивченням англійської мови І ступеня – гімназія»  № 56 Херсонської міської ради;

2. Рахімов Денис Віхідович, учень 3 класу Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступенів з поглибленим вивченням художнього профілю» Голопристанської міської ради;

3. Садаєва Маліка Усейнівна, учениця 9 класу, вихованка гуртка юних фотоаматорів Білозерської  районної станції юних техніків  Білозерської районної ради;

4. Крайнюкова Анастасія, учениця 7 класу Новозбур'ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Голопристанської районної ради;

5. Шевченко Леся, учениця 9 класу Геройської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанської районної ради.

 

Третього ступеня:

1. Ігнатченко Дмитро Ігорович, учень 7 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – спеціалізована школа з поглибленим вивченням англійської мови І ступеня – гімназія»  № 56 Херсонської міської ради;

2. Костогриз Марія Федорівна, учениця 8 класу Бериславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Бериславської районної ради;

3. Моцьо Вікторія Андріївна, учениця 7 класу Веселівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславської районної ради;

4. Куліуш Олександр, учень 5 класу Іщенської загальноосвітньої        школи І-ІІІ ступенів Великоолександрівської районної ради;

5. Черняєв Данило Миколайович, учень __ класу Генічеської загальноосвітньої вечірньої (змінної) школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради;

6. Імшеницька Марина Володимирівна, учениця __ класу Козаче-Лагерського закладу початкової базавої середньої освіти ім..Героя Соціалістичної Праці Квакуші М.С. Горностаївської селищної ради Горностаївського району;

7. Бобровська Еліонора Янівна,  учениця __ класу Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Генічеської районної ради;

8. Чернишов Нікіта, учень 3 класу Федорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Каховського району;

9. Цюрик Юлія Миколаївна, учениця 3 класу, вихованка Новотроїцької районної станції юних техніків, Новотроїцької районної ради.

 

За номінацією «Побутові або жанрові фотографії»

 

Першого ступеня:

1. Гринько Кристина, учениця 5 класу Старозбур’ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанської районної ради;

2. Карнаухий Олексій Юрійович, учень ___ класу Хрещенівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нововоронцовської районної ради.

 

Другого ступеня:

  1. Коваленко Роман Олексійович, учень 10 класу Херсонського Академічного ліцею імені О.В. Мішукова при Херсонському державному університеті Херсонської міської ради;
  2. Букач Анжеліка Дмитрівна, учениця 10 класу, вихованка гуртка «PRO-фото» Білозерського районного центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;
  3. Руденко Єлизавета В’ячеславівна, учениця 11 класу, вихованка гуртка «PRO-фото» Білозерського районного центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;
  4. Імшеницька Тетяна, учениця 6 класу Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;
  5. Івасішин Олександр, учень 1 класу Коробківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховської районної ради;
  6. Гречко Денис Олександрович, учень __ класу Нижньосірогозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нижньосірогозької районної ради.

 

Третього ступеня:

1. Вітенко Павло Павлович, учень 6 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – спеціалізована школа з поглибленим вивченням англійської мови І ступеня – гімназія № 56 Херсонської міської ради;

2. Кулаков Євген, учень 10 класу Голопристанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням предметів фізіологічного та природничо-математичного циклів Голопристанської міської ради;

3. Вансович Вадим Сергійович, учень 10 класу Правдинськоїзагальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради;

4. Процик Софія Михайлівна, учениця 9 класу комунального закладу «Рубанівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Великолепетиської районної ради;

5. Годлєвська Юлія, учениця 11 класу Добропільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанської районної ради;

6. Павлова Сніжана, учениця 1 класу Новозбур’ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Голопристанської районної ради;

7. Чухно Амалія Антонівна, учениця 3 класу Горностаївського закладу повної загальної середньої освіти №1 І-ІІІ ступенів ім..Героя Радянського Союзу   Цвіка С.С. Горностаївської районної ради;

8. Шпир Данило Ярославович, учень 3 класу Трохимівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний заклад» Іванівської районної ради;

9. Міщенко Данило Андрійович, учень ___класу Нижньосірогозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нижньосірогозької районної ради;

10. Кречик Вероніка, учениця ___ класу Нижньоторгаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нижньосірогозької районної ради;

11. Крамаренко Єлизавета Олександрівна, учениця 3 класу комунальної установи «Навчально-виховний комплекс загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступеня – дошкільний навчальний заклад» Миролюбівської сільської ради, Нововоронцовської районної ради.

 

За номінацією «Портрет (репортажний та студійний)»

 

Першого ступеня:

1. Гришко Діана Олександрівна, учениця 9 класу Херсонської гімназії № 6  Херсонської міської ради;

2. Лютова Юлія Михайлівна, учениця 11 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 50 ім.Романа  Набєгова  Херсонської міської ради;

3. Баєва Марія Георгіївна, учениця 4 класу Херсонської загальноосвітньої школи І ступенів № 25 Херсонської міської ради;

4. Коновалова Олександра Андріївна, учениця 8 класу, вихованка Білозерського районного центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;

5. Година Максим, учень 5 класу Великокардашинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанської районної ради;

6. Терещенко Катерина,  учениця 4 класуНовозбур’ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Голопристанської районної ради.

 

Другого ступеня:

1. Баєва Тетяна Георгіївна, учениця 1 класу Херсонської загальноосвітньої школи І ступенів № 25 Херсонської міської ради;

2. Полякова Дар’я Дмитрівна, учениця 4 класу Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступенів з поглибленим вивченням художнього профілю» Голопристанської міської ради;

3. Талан Єлизавета Вітліївна, учениця 4 класу Новокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Новокаховської міської ради;

4. Плюта Лілія Сергіївна, учениця 10 класу Велетенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради;

5. Садаєва Маліка Усейнівна, учениця 9 класу, вихованка гуртка юних фотоаматорів Білозерської районної станції юних техніків;

6. Щербина Тетяна, учениця 5 класу Геройської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради;

7. Ядров Євгеній Іванович, учень 4 класу Зеленівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступенів – ясла-садок» Новотроїцького району.

 

Третього ступеня:

1. Таран Дарина Дмитрівна, учениця 7 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 14 Херсонської міської ради;

2. Вашина Софія Павлівна, учениця 2 класу Надеждівськоїзагальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради;

3. Лачин Денис, учень __ класу Нововоронцовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Нововоронцовської районної ради;

4. Недосик Назар Віталійович, учень 2 класу комунальної установи «Навчально-виховний комплекс загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступеня – дошкільний навчальний заклад» Миролюбівської сільської ради, Нововоронцовської районної ради.

 

За номінацією «Натюрморт»

 

Першого ступеня:

  1. Гусаченко Ярослав Андрійович, учень 7 класу Комишанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 26 Херсонської міської ради;
  2. Маслєннікова Тетяна Віталіївна, учениця 8 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 32 Херсонської міської ради.

 

Другого ступеня:

  1. Крісанова Юлія Артурівна, учениця 2 класу Голопристанського навчально - виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням художнього профілю» Голопристанської міської ради.

 

Третього ступеня:

  1. Чорний Вадим Олексійович,учень 3 класу Херсонського навчально- виховного комплексу « Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня – гімназія» № 7 Херсонської міської ради;
  2. Керечун Богдан Віталійович, учень 2 класу Костогризівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Каховської районної ради.

 

За номінацією «Репортажне фото»

 

Першого ступеня:

Не присуджувалось

 

  Другого ступеня:

Не присуджувалось

 

Третього ступеня:

Не присуджувалось

 

За номінацією «Макрографія»

 

Першого ступеня:

1. Білий Євген Сергійович, учень 8 класу Шляхівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславської районної ради;

2. Гурнак Діана, учениця 3 класу Кардашинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанської районної ради;

3. Чернишов Нікіта, учень 3 класу Федорівської загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів Каховської районної ради.

 

Другого ступеня:

1. Гах Дар’я В’ячеславівна, учениця 10 класу Херсонської гімназії № 6, Херсонської міської ради;

2. Кулаков Євген, учень 10 класу Голопристанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням предметів фізіологічного та природничо-математичного циклів Голопристанської міської ради;

3. Вовк Олександр Олегович, учень 4 класу Надеждівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради;

4. Нечаєва Наталія, учениця 8 класу Геройської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанської районної ради.

 

Третього ступеня:

1.Сімаковська Дарина Романівна, учениця 11 класу Новокаховської гімназії Новокаховської міської ради;

2. Третьяк Микола Дмитрович, учень 11 класу Велетенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради;

3. Пономаренко Ксенія Андріївна, учениця 10 класу Надеждівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради;

4. Бобровська Еліонора Янівна,  учениця __ класу Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Генічеської районної ради;

5. Чернишов Нікіта, учень 3 класу Федорівської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів Каховської районної ради;

6. Кондратьева Катерина, учениця 7 класу Федорівської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів Каховської районної ради;

7. Герасик Анна Олександрівна, учениця 9 класу Нововоскресенської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів Нововоронцовської районної ради.

 

 

 

За номінацією «Позажанрове фото»

 

Першого ступеня:

  1. Бунчак Христина Сергіївна, учениці 11  класу Надеждівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради.

 

Другого ступеня:

Не присуджувалось

 

Третього ступеня:

  1. Вашина Софія Павлівна, учениці 2 класу Надеждівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради;
  2. Сокрут В’ячеслав, учень __ класу Осокорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нововоронцовської районної ради.

 

 

За номінацією «Фото з застосування програми AdobePhotoshop»

 

Першого ступеня:

  1. Черняєва Світлана Андріївна, учениця __ класу Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Генічеської районної ради;
  2. Кузьма Ярослав Вікторович, учень 2 класу Гладківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гладківської сільської ради Голопристанського району.

 

Другого ступеня:

1. Дробот Анастасія Віталіївна, учениця 11 класу Херсонського фізико-технічного ліцею при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті Херсонської міської ради;

2. Комарденко Вікторія Олегівна, учениця 10 класу, вихованка гуртка «PRO-фото»  Білозерського районного центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;

3. Мельник Ірина Анатоліївна, учениця 9 класу Станіславська дитяча музична школа, клас образотворчого мистецтва;

4. Андрющенко Вікторія Олександрівна, учениця 11 класу Сергіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новотроїцької районної ради.

 

Третього ступеня:

1. Татарінов Олександр, учень 2 класу навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа № 2» Новокаховської міської ради;

2. Білоус Тетяна Олександрівна, учениця 10 класу Князегригорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Князегригорівської сільської ради Великолепетиського району;

3. Черняєв Данило Миколайович, учень 9 класу Генічеської загальноосвітньої  вечірньої( змінної)  школи І–ІІІ ступенів Генічеської районної ради, вихованець Генічеської районної станції юних техніків Генічеської районної ради;

4. Трегуб Юлія Анатоліївна, 2 класуНовокаховського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів-дошкільний навчальний  заклад  Новокаховської міської ради;

5. Гуляєва Марійка, учениця 2 класу Рибальченської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанської районної ради.

 

За номінацією «Архітектура»

 

Першого ступеня:

  1. Тютюн Федір Михайлович, учень 6 класу Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 17 Херсонської міської ради;
  2. Рахімов Денис Віхідович, учень 3 класу Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням художнього профілю» Голопристанської міської ради.

 

Другого ступеня:

1.Гадлєвська Юлія, учениця 11 класу Добропільської загальноосвітньої школи І-ІІІ  Голопристанської районної ради.

 

Третього ступеня:

  1. Калнауз Юрій Сергійович, учень 9 класу Бериславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Бериславської районної ради;
  2. Чавурський Артем, учень 1 класу Опорного закладу Чаплинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенівЧаплинської районної ради.

 

 

 

 

Останні НОВИНИ
30.11.2018

Oбласна науково-практична конференція учнівської молоді юних винахідників та рац

        22 листопада 2018 року на базі комунального ...
26.10.2018

Конкурс-виставка учнівської молоді зі стендового моделювання військової техніки

        3 10  по 25 жовтня 2018 року на базі комунального ...