Документи
КЗ ЦНТТУМ ХОР
Про підсумки обласного заочного конкурсу учнівської молоді «Космічні фантазії»

 

Україна

УПРАВЛІННЯ  ОСВІТИ І НАУКИ

ХРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

« ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Н А К А З

 04.02. 2016                                        м.Херсон                                   № 17

Про підсумки обласного заочного

конкурсу учнівської молоді

«Космічні фантазії» у 2016 році

 

Згідно з планом роботи комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, затвердженим управлінням освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації, у січні 2016 року проведено обласний конкурс-виставку «Космічні фантазії».

У конкурсі взяли участь 110  шкіл та 26  позашкільних навчальних закладів з 18 районів та міст області. Всього на розгляд журі подано              354 роботи.

Активну участь у конкурсі взяли школи і позашкільні заклади Бериславського, Білозерського, Голопристанського районів та міста  Херсона, які надали найбільше робіт до багатьох тематичних розділів конкурсу.

Навчальні заклади представили широкий спектр учнівської творчості за жанрами: образотворче мистецтво, колаж, аплікація, паперопластика, вироби з дерева та металу, вироби з природних матеріалів, вишивка, в'язання, бісероплетіння, іграшки, макети та моделі, розробка настільної гри.

Більшість дитячих виробів представлено у розділах «Образотворче мистецтво» (130 робіт) і «Макети та моделі» (75 робіт). Збільшилась кількість робіт у розділі «Вироби із дерева» (до 24 робіт).

 Багато робіт поданих на конкурс мали змішані техніки виконання.

Журі конкурсу відмітило, що більшість робіт відповідають космічній тематиці. Деякі роботи учнів відрізняються неординарністю художнього мислення авторів, багатою уявою та творчими здібностями.

  Іграшки у вигляді інопланетян, прибульців, мешканців  інших планет представлені у розділах «В’язана іграшка», «М’яка іграшка»,  «Тістопластика», «Паперопластика», «Папье-маше».

 

 

 

     

Журі визнало найкращими роботами конкурсу:  різні за техніками виконання роботи учнів Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів       № 30 Херсонської міської ради (вчитель Сінолуп  О.В.), макет «Життя на Марсі» вихованців  гуртка «Всевмійка» Голопристанського районного будинку дитячої та юнацької творчості (кер.Харченко Т.М.), макет «Планета Веселих черепашок»  вихованців Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості  (кер. Шульга Є.А.), макет «Міжпланетний зліт мешканців космосу» вихованців Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді (кер. Губанова Л.М.), а також роботи вихованців гуртка конструювання і моделювання одягу   Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді (кер. Полоз А.Ю.).

Журі також високо оцінило роботи з бісеру вихованців Херсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради (кер.Кубарова Г.М.), роботи з соломки вихованців гуртка «Скарбничка творчості» Голопристанського районного будинку дитячої та юнацької творчості  (керівник  Черниш О.В.), макети космічних апаратів виконані в техніці «Матчворк» вихованцями гуртка «Світ мистецтва» Новософіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району (керівник Остріков С.В.), макет з деревини «Космодром» вихованців Білозерської районної станції юних техніків (кер. Царюченко О.І.), роботу Плюти Лілії, вихованки гуртка «Паперопластика Білозерського центру творчості дітей та юнацтва (кер.Островенко К.В.), витинанку «Плине час, а Всесвіт вічний» Анастюк Катерини, учениці  11 класу Ольгінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславського району, вишивку «Зодіакальне коло» Якубенко Валерії, учениці 11 класу Новобериславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславського району та іграшки-сувеніри: «Посланець миру», автор Рижих Марія, гурток «Дек-Арт» Білозерського центру творчості дітей та юнацтва (кер. Бойко Д.О.) і «Інопланетянин», автор Костиря Альона, учениця 11 класу Чаплинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Чаплинської районної ради.

Журі конкурсу відмітило цікаві за змістом та якісні за рівнем виконання малюнки вихованців Новокаховського будинку дитячої творчості, учнів навчальних закладів Бериславського, Білозерського районів та міста Херсона.

Найбільшу кількість призових місць у конкурсі отримали учні  Білозерського (26), Бериславського (15), Голопристанського (16) районів та міста Херсона (82).

Нажаль конкурс залишився поза увагою учнів Верхньорогачицького, Іванівського, Нововоронцовського  та Скадовського районів.

На підставі вищезазначеного, матеріалів організаційного комітету і журі конкурсу

 

НАКАЗУЮ:

1.     Затвердити розподіл місць між районами, містами у конкурсі (додається).

2.     Нагородити дипломами відповідних ступенів:

2.1. Учнів, які зайняли призові місця у конкурсі (додаток 1).

2.2. Гуртки та колективи, які зайняли призові місця у конкурсі         (додаток 2).

3. Нагородити заохочувальними дипломами учасників за творчий підхід у виконанні робіт поданих на конкурс (додаток 3).

4. Нагородити дипломами гуртки, які взяли активну участь в обласному  конкурсі учнівської молоді «Космічні фантазії» (додаток 4).

5. Нагородити дипломами керівників гуртків (студій) за плідну роботу з розвитку дитячої творчості та естетичного виховання учнівської молоді (додаток 5).

6. Контроль за виконанням наказу покласти на завідувача відділу організаційно-масової роботи  Вербину Л. В.

 

Директор                                                                                            О.В.Рудика

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

                                                                                  04.02. 2016 р.   № 17

 

                                                              Розподіл місць

між районами, містами в обласному заочному конкурсі

учнівської молоді «Космічні фантазії»

№ з/п

Район

Всього подано робіт

Кільк. темат.

розділ

Кільк закладів

освіти

Кількість робіт вищої категорії

Заохочувальні

   Загальнакількіст   

    балів

    Зайняте місце

І

ІІ

ІІІ

1.

м.Каховка

9

4

1

 

4

4

 

16

6

2.

м.Нова Каховка

18

9

7

4

3

5

 

34

4

3.

м.Гола Пристань

5

4

5

 

1

 

1

3,5

10

4.

Бериславський

31

9

15

5

3

7

8

45

ІІІ

5.

Білозерський

48

10

15

7

5

14

6

67

І

6.

В.Олександрівський

6

4

3

 

 

3

2

4

9

7.

Великолепетиський

4

3

1

 

 

1

 

1

14

8.

В.Рогачицький

-

 

 

 

 

 

 

-

 

9.

Високопільський

9

1

2

 

 

1

1

1,5

13

10

Генічеський

4

2

1

 

 

 

1

0,5

15-17

11

Голопристанський

32

15

18

6

6

4

2

53

ІІ

12

Горностаївський

6

5

5

 

 

2

1

2,5

11

13

Іванівський

-

 

 

 

 

 

 

-

 

14

Каланчацький

13

5

4

 

 

4

1

4,5

8

15

Каховський

11

4

6

 

 

2

 

2

12

16

Н.Сірогозський

6

1

5

 

 

 

1

0,5

15-17

17

Нововоронцовський

-

 

 

 

 

 

 

-

 

18

Новотроїцький

1

1

1

 

 

 

1

0,5

15-17

19

Скадовський

-

 

 

 

 

 

 

-

 

20

Цюрупинський

21

7

5

3

1

5

1

23,5

5

21

Чаплинський

14

8

5

1

1

5

3

14,5

7

22

м.Херсон

103

18

36

31

28

23

6

260

І

23

КЗ «ЦНТТУМ»

13

5

1

1

2

4

1

15,5

7

 

Разом:

354

 

136

58

54

84

36

 

 

  Примітка: бали нараховуються за призові місця в

- обласному конкурсі:       І місце – 5 балів;

ІІ місце – 3 бали;

ІІІ місце – 1 бал;

Заохочувальні – 0,5 бали.

Додаток 1

до наказу комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

                                                                        04.02. 2016 р.   № 17

 

СПИСОК

призерів обласного конкурсу учнівської молоді «Космічні фантазії»,

які нагороджуються дипломами

 

Першого ступеня:

-  Панюшкін Олександр, учень 11 класу, вихованець Станції юних техніків Новокаховської міської ради;

-  Касьяненко Анна, вихованка Новокаховського Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;

-  Шульга Марія, вихованка Новокаховського Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;

-  Мамедова Марія, вихованка Новокаховського Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;

-  Баженова Діана, учениця 11 класу Бериславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Бериславської районної ради;

-  Нюхня Тетяна, учениця 10 класу  Милівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславського району;

-  Святенко Рустам, учень 10 класу Бериславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Бериславської районної ради;

-  Анастюк Катерина, учениця 11 класу Ольгівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславського району, вихованка Бериславської станції юних техніків;

-  Якубенко Валерія, учениця 11 класу Новобериславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславського району;

-  Несмєянов Ігор, учень 5 класу Посад-Покровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району;

-  Фокіна Римма, учениця 2 класу Томинобалківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району;

-  Плюта Лілія, учениця 8 класу Велетенської загальноосвітньої коли І-     ІІІ ступенів Білозерського району, вихованка Білозерського центру творчості дітей та юнацтва;

-  Говорухін Павло, учень 4 класу Понятівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району;

-  Рижих Марія, учениця 4 класу, вихованка Білозерського центру творчості дітей та юнацтва;

-  Токмань Юліана, учениця 4 класу, вихованка Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

-   

2

        -Візна Христина, учениця 5 класу, вихованка гуртка «Чарівні ручки» Гладківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

- Клефос Аліна, учениця 7 класу, вихованка гуртка народної творчості Малокардашинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Голопристанського району;

- Тимінська Яна, учениця 9 класу, вихованка гуртка «Світ мистецтва» Новософіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

Кузнець Віталій, учень 6 класу, вихованець гуртка «Світ мистецтва» Новософіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

Голованова Ольга, учениця 6 класу Новозбур'ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Голопристанського району;

- Вальтер Костянтин, учень 3 класу, вихованець Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради;

Мардак Павло, учень 6 класу, вихованець Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради;

- Вискубенко Дмитро, учень 10 класу, вихованець Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради;

- Костиря Альона, учениця 11 класу Чаплинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Чаплинської районної ради;

- Іванова Ксенія, учениця 6 класу, вихованка комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

-Кучеровська Поліна, учениця 2 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня-гімназія» № 7 Херсонської міської ради;

- Маломан Марина, учениця 10 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» № 15 Херсонської міської ради;

- Улановський Богдан, учень 4 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу Херсонської міської ради;

- Голощапов Михайло, учень 4 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради;

- Шишкова Олександра, учениця 6 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу  та англійської мови Херсонської міської ради;

- Зангієва Лада, учениця 7 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради;

 

3

- Нечипуренко Ганна, учениця 9 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 32 Херсонської міської ради;

- Чхало Андрій, учень 9 класу Херсонської спеціалізованої школи І-        ІІІ ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради;

- Смоленський Данило, учень 8 класу недержавного навчально-виховного об'єднання «Дошкільний заклад – спеціалізована  школа І-ІІІ ступенів «Хабад» з поглибленим вивченням івриту та іноземних мов Херсонської міської ради;

- Філіппова Олександра, учениця 9 ХО Херсонського Таврійського ліцею мистецтв Херсонської міської ради;

 - Тимофеєв Руслан, учень 2 класу, вихованець Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

- Соболєва Поліна, учениця2 класу, вихованець Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

- Плотиця Ганна, вихованка Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

- Антонян Каріна, вихованка Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

- Пічура Олександра, вихованка Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

- Панченко Валерія, учениця 6 класу, вихованка Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

- Бишкін Ігор, учень 4 класу, вихованець Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

- Дудченко Олександр, учень 4 класу, вихованець Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

- Євсеєва Софія, учениця 4 класу, вихованка Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

- Рибка Софія, учениця 3 класу, вихованка Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

- Голуб Артем, учень 2 класу, вихованець Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

- Васіна Дар'я, учениця 2 класу, вихованка Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

- Кохнашвілі Єлизавета, учениця 3 класу, вихованка Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

- Завалій Анастасія, учениця 8 класу, вихованка Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

- Снігур Катерина, учениця 7 класу, вихованка Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

 

 

4

- Капуста Сніжана, учениця 5 класу, вихованка Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

- Біла Ірина, учениця 7 класу, вихованка Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

 

- Бараненко Аліна, учениця 8 класу, вихованка Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

- Кравець Катерина, учениця 6 класу, вихованка Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

- Попелишко Вікторія, учениця 5 класу, вихованка Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

- Хелстовський Георгій, учень 5 класу, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

- Гальченко Софія,учениця 5 класу, вихованка Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

- Гальченко Дар'я,учениця 3 класу, вихованка Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

Другого ступеня:

-  Огнерубов Іван, учень 3 класу, вихованець комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;

-  Паламарчук Катерина, учениця 8 класу, вихованка комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;

-  Буйний Владислав, учень 3 класу, вихованець комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;

-  Шимоліна Злата, учениця 6 класу, вихованка комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;

-  Яценко Марія, вихованка Новокаховського Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;

-  Моісеєва Поліна, учениця 3 класу Новокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Новокаховської міської ради;

-  Завгородній Георгій, учень 2 класу Маслівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новокаховської міської ради;

-  Крісанов Нікіта, учень 4 класу Голопристанської гімназії Голопристанської міської ради;

-  Землянський Михайло, учень 5 класу, вихованець Бериславської станції юних техніків Бериславської районної ради;

-   

5

-  Моцьо Ілля, учень 11 класу, вихованець Бериславської станції юних техніків Бериславської районної ради;

-  Голубкова Анна, учениця 5 класу, вихованка Бериславської станції юних техніків Бериславської районної ради;

-  Сваволя Іван, учень 1 класу Білозерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Білозерського району;

-  Джафаров Руслан, учень 4 класу Білозерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Білозерського району;

-  Поліщук Світлана, учениця 4 класу, вихованка Білозерського центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;

-  Петренко Данило, учень 2 класу, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

-  Трускавецький Денис, учень 10 класу, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

-  Клефос Аліна, учениця 7 класу Малокардашинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів  Голопристанського району;

-  Суровцева Вікторія, учениця 10 класу Новофедорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Голопристанського району;

-  Тимінська Алла, учениця 11 класу Новософіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Голопристанського району;

-  Матіїв Микола, учень 4 класу Нововолодимирівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Голопристанського району;

-  Гнатюк Надія, учениця 9 класу, вихованка Голопристанського районного будинку дитячої та юнацької творчості Голопристанської районної ради;

-  Осєтров Єгор, учень 3 класу, вихованець Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради;

-  Федорін Богдан, учень 4 класу, вихованець комунального закладу «Чаплинська районна станція юних техніків» Чаплинської районної ради;

-  Сачков Дмитро, учень 8 класу, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

-  Моісеєва Єлизавета, учениця 4 класу Херсонської гімназії № 3 Херсонської міської ради;

-  Половенко Анастасія, учениця 7 класу Херсонського навчально-виховного комплексу-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 Херсонської міської ради;

-  Уділова Єлизавета, учениця 9 класу Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 ім. Б.Лавреньова Херсонської міської ради;

-   Сумбаєва Софія, учениця 8 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІступенів № 24 з поглибленим вивченням математики, фізики та англійської мови Херсонської міської ради;

-  Філенко Дар'я, учениця 4 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІступенів № 24 з поглибленим вивченням математики, фізики та англійської мови Херсонської міської ради;

 

6

-  Андрієнко Олександр, учень 7 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 28 ім. О.С.Пушкіна Херсонської міської ради;

-  Крутько Софія, учениця 7 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 28 ім. О.С.Пушкіна Херсонської міської ради;

-  Голощапов Михайло, учень 4 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІступенів № 30 з поглибленим вивченням предметов природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради;

-  Горєлова Дар'я, учениця 5 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 30 з поглибленим вивченням предметов природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради;

-  Попов Ростислав, учень 5 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 33 Херсонської міської ради;

-  Білоус Артем, учень 8 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради;

-  Мангуплі Юлія, учениця 7 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 55 Херсонської міської ради;

-  Шулєв Даніїл, учень 9ХО Херсонського Таврійського ліцею мистецтв Херсонської міської ради;

-  Хоменко Анастасія, учениця 4ХО Херсонського Таврійського ліцею мистецтв Херсонської міської ради;

-  Савченко Катерина, учениця 6 класу, вихованка Херсонського будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

-  Ребій Ксенія, вихованка Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

-  Домнінська Ніколь, вихованка Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

-  Лосєва Богдана, учениця 4 класу, вихованка Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

-  Ситнік Ярослав, учень 4 класу, вихованка Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

-  Карданова Кристина, учениця 1 класу, вихованка Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

-  Дудка Поліна, вихованка Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

-  Ляшенко Владислав, учень 3 класу, вихованець Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

-  Мрачик Дінара, учениця 7 класу, вихованка Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

-  Фертак Ксенія, учениця 2 класу, вихованка Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

-  Бортник Анна, учениця 6 класу, вихованка Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

7

-  Колдунова Анастасія, учениця 3 класу, вихованка Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

-  Шевченко Владислава, учениця 7 класу, вихованка Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

 

 

Третього ступеня:

 

-  Стрюков Дмитро, учень 4 класу, вихованець комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;

-  Харчук Ольга, учениця 3 класу, вихованка комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;

-  Голубєва Дар'я, учениця 3 класу, вихованка комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;

-  Неруш Ангеліна, учениця 6 класу, вихованка комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;

-  Ніколаєнко Крістіна, учениця 6 класу, вихованка Станції юних техніків Новокаховської міської ради;

-  Сизих Ксенія, учениця 4 класу Дніпрянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новокаховської міської ради;

-  Іщенко Андрій, учень 3 класу Дніпрянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новокаховської міської ради;

-  Каналош Аліна, учениця 4 класу Новокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Новокаховської міської ради;

-  Капуста Олександр, учень 4 класу Новокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Новокаховської міської ради;

-  Супрун Юлія, учениця 9 класу Новокаховського техніко-економічного ліцею Новокаховської міської ради;

-  Черненко Марія, учениця 9 класу Новокаховського техніко-економічного ліцею Новокаховської міської ради;

-  Шевченко Іван, учень 9 класу Новокаховського техніко-економічного ліцею Новокаховської міської ради;

-  Лесів Катерина, учениця 9 класу Шляхівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславського району;

-  Бараненко Єлизавета, учениця 3 класу Козацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславського району;

-  Пастушенко Олена, учениця 5 класу, вихованка Бериславської станції юних техніків Бериславської районної ради;

-  Пастушенко Іван, учень1 класу, вихованець Бериславської станції юних техніків Бериславської районної ради;

-  Булатова Ірина, учениця 3 класу, вихованка Бериславської станції юних техніків Бериславської районної ради;

8

-  Недопьокіна Тетяна, учениця 3 класу Новокаїрської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславського району;

-  Іоніді Влад, учень 10 класу, вихованка Бериславської станції юних техніків Бериславської районної ради;

-  Ліскова Ольга, учениця 8 класу Білозерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Білозерської районної ради;

-  Хрущ Василь, учень 1 класу Білозерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Білозерської районної ради;

-  Семеряк Діана, учениця 3 класу Посад-Покровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району;

-  Біленька Діана, учениця 9 класу Білозерської багатопрофільної гімназії Білозерської районної ради;

-  Мельник Анастасія, учениця 7 класу Киселівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району;

-  Пронюк Олександра, учениця 8 класу Киселівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району;

-  Чорна Юлія, учениця 2 класу Понятівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району;

-  Рижих Марія, учениця 3 класу, вихованка Білозерського Центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;

-  Мізера Дар'я, учениця 4 класу, вихованка Білозерського Центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;

-  Дятел Світлана, учениця 4 класу, вихованка Білозерського Центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;

-  Кравченко Тетяна, учениця 5 класу, вихованка Білозерського Центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;

-  Кротко Ольга, учениця 3 класу, вихованка Білозерського Центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;

-  Ждера Ігор, учень 3 класу, вихованець Білозерської станції юних техніків Білозерської районної ради;

-  Демчук Владислав, учень 5 класу вихованець Білозерської станції юних техніків Білозерської районної ради;

-  Компанець Дарія, учениця4 класу, вихованка комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Великоолександрівської районної ради;

-  Зима Олександра, учениця 9 класу, вихованка комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Великоолександрівської районної ради;

-  Курінна Ірина, вихованка Великолепетиського центру дитячої та юнацької творчості;

-  Голбан Любов, вихованка Великолепетиського центру дитячої та юнацької творчості;

 

 

9

-  Зелінська Єлизевета, учениця 4 класу, вихованка вихованка комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Високопільської районної ради

-  Шклярчук Катерина, учениця 11 класу, вихованка Голопристанського районного будинку дитячої та юнацької творчості Голопристанської районної ради;

-  Сліпчук Олександр, учень 3 класу, вихованець Голопристанського районного будинку дитячої та юнацької творчості Голопристанської районної ради;

-  Додонов Гліб, учень 3 класу, вихованець Голопристанського районного будинку дитячої та юнацької творчості Голопристанської районної ради;

-  Нікітенко Максим, учень 4 класу Малокопанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

-  Рева Дмитро, учень 5 класу Горностаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Горностаївської районної ради;

-  Вишневська Анастасія, вихованка комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості Каланчацької районної ради Херсонської області»;

-  Ярьоменко Аліна, вихованка комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості Каланчацької районної ради Херсонської області»;

-  Мякішева Анастасія, вихованка комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості Каланчацької районної ради Херсонської області»;

-  Ситнікова Євгенія, вихованка комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості Каланчацької районної ради Херсонської області»;

-  Зайцев Станіслав, учень 11 класу Волинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховського району;

-  Медвідь Сергій, учень 9 класу, вихованець Цюрупинського Центру дитячої та юнацької творчості;

-  Осетинський Мирослав, учень 5 класу, вихованець Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради;

-  Богунов Кирило, учень 5 класу, вихованець Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради;

-  Ястреб Микола, учень 3 класу, вихованець Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради;

-  Гришко Дмитро, учень 6 класу, вихованец вихованець Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради;

-  Сікоцінський Ілля, учень 9 класу навчально-виховного комплексу «Чаплинська школа-гімназія» Чаплинської районної ради;

-  Раснівський Андрій, учень 5 класу Чаплинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Чаплинської районної ради;

-  Пагуба Дмитро, учень 4 класу, вихованець комунального закладу «Чаплинська районна станція юних техніків» Чаплинської районної ради;

-  Шарлай Анна, учениця 5 класу, вихованка комунального закладу «Чаплинська районна станція юних техніків» Чаплинської районної ради;

 

10

-  Ващенко Єлизавета, учениця 5 класу, вихованка комунального закладу «Чаплинська районна станція юних техніків» Чаплинської районної ради;

-  Чорний Руслан, учень 2 класу, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

-  Сачков Дмитро, учень 8 класу, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

-  Батура Ірина, учениця 6 класу, вихованка комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

-  Кучеровський Богдан, учень 1 класу, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

-  Мегеря Яна, учениця 3 класу Херсонської гімназії № 6 Херсонської міської ради;

-  Мацук Дар'я, учениця 7 класу Херсонської спеціалізованої школи І-       ІІІ ступенів № 12 з поглибленим вивченням французької мови Херсонської міської ради;

-  Тетерятнікова Олександра, учениця 10 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 12 з поглибленим вивченням французької мови Херсонської міської ради;

-  Діденко Дарина, учениця 9 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 14 Херсонської міської ради;

-  Кияткина Дарина, учениця 11 класу Антонівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18 Херсонської міської ради;

-  Цвіра Владислава, учениця 7 класу Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 ім.Б.Лавреньова Херсонської міської ради;

-  Зінов'єва Варвара, учениця 6 класу Комишанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 26 Херсонської міської ради;

-  Бондалєтова Яна, учениця 9 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 31 Херсонської міської ради;

-  Конєва Аліна, учениця 7 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 33 Херсонської міської ради;

-  Хандригова Яна, учениця 5 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 33 Херсонської міської ради;

-  Прокоп'єва Софія, учениця 5 класу Херсонського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу № 48 Херсонської міської ради;

-  Кромп Данило, учень 8 класу Херсонської спеціалізованої школи І-       ІІІ ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради;

-  Щербаков Дмитро, учень 6 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 57 з поглибленим вивченням іноземних мов Херсонської міської ради;

-  Побоєва Олександра, учениця 6 ХО класу Херсонського Таврійського ліцею мистецтв Херсонської міської ради;

11

-  Бедюх Камілла, учениця 4 класу, вихованка Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

-  Усатенко Юлія, учениця 3 класу, вихованка Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

-  Краснянська Єлизавета, вихованка Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

-  Панасовська Орина, учениця 5 класу, вихованка Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

-  Ксиневич Ольга, учениця 7 класу, вихованка Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

-  Єфименко Олександр, учень 7 класу, вихованець Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

-  Тарнапольська Ольга, учениця 6 класу, вихованка Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

-  Логвінова Юлія, учениця 6 класу, вихованка Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

-  Душеїна Уляна, учениця 6 класу, вихованка Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

-  Блувштейн Софія, учениця 2 класу, вихованка Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

-  Смілянець Катерина, учениця 5 класу, вихованка Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

-  Міщенко Яна, учениця 5 класу, вихованка Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток № 2

до наказу комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

04.02.  2016 р.     № 17

 

Список

гуртків та колективів, які нагороджені дипломами

за призові місця в обласному конкурсі «Космічні фантазії»

 

Першого ступеня:

-  Колектив гуртка декоративно-прикладного мистецтва Білозерської районної станії юних техніків Білозерської районної ради (керівник Царюченко О.І.);

-  колектив гуртка «Всевмійка» Голопристанського районного Будинку дитячої та юнацької творчості Голопристанської районної ради (керівник Харченко Т.М.);

-  колектив гуртка «Чарівні долоньки» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради (керівник Шульга Є.А.);

 

Другого ступеня:

-  колектив гуртка початкового технічного моделювання комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (керівник Тарасова Т.С.);

-  колектив гуртка «Чорноморські дива» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради (керівник Калікіна М.В.);

 

Третього ступеня:

-  колектив учнів 5 класу Новокубанського навчально-виховного комплексу Великоолександрівського району (вчитель Гаман Я.О.);

-  колектив гуртка «Художня обробка деревини» Бериславської станції юних техніків Бериславської районної ради (керівнки Іллічов С.М.);

-  колектив учнів 1 класу Залізнопортівської загальноосвітньої школи І-І   ІІ ступенів Голопристанського району (вчитель Троянова О.М.);

-  колектив гуртка «Умілі руки» Славненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Горностаївського району (керівник Шпонька М.О.);

-  колектив учнів 1 класу Федорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховського району (вчитель Семенюк Ж.Б.);

-  колектив гуртка космічного моделювання та макетування Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради (керівник Сирота Ю.М.).

 

 

Додаток 3

до наказу комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

04.02. 2016  № 17

 

Список

учасників обласного конкурсу «Космічні фантазії»,

які нагороджені заохочувальнимидипломами:

 

-       Коромислова Ніка, учениця 1 класу Голопристанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Голопристанської міської ради;

-       Хома Дмитро, учень 2 класу, вихованець Бериславської станції юних техніків Бериславської районної ради;

-       Черненко Артем, учень 2 класу Козацької загальноосвітньої школи І-    ІІІ ступенів Бериславського району;

-       Яременко Анастасія, учениця 8 класу Милівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславського району;

-       Ковалик Ірина, учениця 7 класу Зміївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславського району;

-       Гумен Яна, учениця 7 класу Зміївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславського району;

-       Ломбардо Валентино, учень 1 класу, вихованець Бериславської станції юних техніків Бериславської районної ради;

-       Якуба Володимир, учень 3 класу, вихованець Бериславської станції юних техніків Бериславської районної ради;

-       Магда Анастасія, учениця 3 класу, вихованка Бериславської станції юних техніків Бериславської районної ради;

-       Леськов Едуард, учень 7 класу, вихованець Бериславської станції юних техніків Бериславської районної ради;

-       Мітяшина Дар'я, учениця 4 класу, вихованка Бериславської станції юних техніків Бериславської районної ради;

-       Заливадня Юлія, учениця 8 класу Білозерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3  Білозерської районної ради;

-       Мединська Олеся, учениця 4 класу Білозерської багатопрофільної гімназії Білозерської районної ради;

-       Бурденюк Валерія, учениця 7 класу, вихованка Білозерського центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;

-       Колібабчук Софія, учениця 7 класу, вихованка Білозерського центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;

-       Дехнич Аліна, учениця 1 класу Федорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району;

-        

 

2

-       Войтюк Анна, учениця 5 класу, вихованка Білозерського центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;

-       Задонська Наталія, учениця 11 класу Іщенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Великоолександрівського району;

-       Коваль Юлія, учениця 6 класу, вихованка комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Великоолександрівської районної ради;

-       Лопушинська Софія, учениця 4 класу, вихованка комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Високопільської районної ради;

-       Джелялова Айше, учениця 6 класу, вихованка комунального закладу «Генічеська районна станція юних техніків» Генічеської районної ради;

-       Лопухова Ксенія, учениця 6 класуКруглоозерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

-       Бардачов Сергій, учень 7 класуКруглоозерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

-       Буркот Таміла, вихованка комунального закладу «Районний будинок дитячої творчості Горностаївської районної ради Херсонської області»;

-       Користова Анна, вихованка комунального закладу «Центр дитячої та юнацької  творчості Каланчацької районної ради Херсонської області»;

-       Берлизева Олександра, учениця 6 класу Верхньосірогозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нижньосірогозького району;

-       Свербілова Поліна, учениця 9 класу, вихованка Новотроїцької районної станції юних техніків Новотроїцької районної ради;

-       Карась Марина, учениця7 класу, вихованка Цюрупинського Центру дитячої та юнацької творчості Цюрупинської районної ради;

-       Бондарчук Костянтин, учень 8 класу, вихованець комунального закладу «Чаплинський районний будинок творчості дітей та юнацтва» Чаплинської районної ради;

-       Ареф'єв Ілля, учень 8 класу, вихованець комунального закладу «Чаплинський районний будинок творчості дітей та юнацтва» Чаплинської районної ради;

-       Юськов Роман, учень 8 класу Долинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чаплинського району;

-       Бондаренко Тетяна, учениця 11 класу навчально-виховного комплексу «Чаплинська школа-гімназія» Чаплинської районної ради;

-       Кімак Ганна, учениця 7 класу, вихованка комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

-       Скаржинець Данило, учень 4 класу Херсонської спеціальної загальноосвітньої школи № 2 Херсонської міської ради;

-       Форос Валерія, учениця 3 класу Херсонської гімназії № 6 Херсонської міської ради;

-       Носков Юрій, учень 8 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 Херсонської міської ради;

 

3

-       Бамзурова Софія, учениця 6 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» № 15 Херсонської міської ради;

-       Тарасенко Гліб, учень 4 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» № 15 Херсонської міської ради;

-       Гембаровська Олександра, учениця 2 класу, вихованка Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 4

до наказу комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

04.02. 2016  № 17

 

                                                     

 

                                                     СПИСОК

 

гуртків (студій), які нагороджені дипломами за активну участь в

обласному конкурсі учнівської молоді «Космічні фантазії»

 

-   гурток декоративно-прикладного мистецтва Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної рад (керівник Царюченко О.І.);

-  гурток «Дек-Арт» Білозерського центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради (керівник Бойко Д.О.);

-  гурток «Початкове технічне моделювання» Дніпрянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новокаховської міської ради (керівник Федотова С.П.);

-       зразковий колектив «Храм доброго мистецтва» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької  творчості Каланчацької районної ради Херсонської області» (керівник Канівець О.О.);

-  гурток космічного моделювання та макетування Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради (керівник Сирота Ю.М.).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 5

до наказу комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

04.02. 2016  № 17

 

 

СПИСОК

 

керівників гуртків (студій), які нагороджені дипломами за

плідну роботу з розвитку дитячої творчості та

естетичного виховання учнівської молоді

 

-  Черниш Ольга Василівна, керівник зразкового художнього колективу, гуртка «Скарбничка творчості» Голопристанського районного будинку дитячої та юнацької творчості;

-  Проценко Вікторія Анатоліївна, вчитель Малокардашинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Голопристанського району;

-  Сирота Юрій Миколайович, керівник гуртка космічного моделювання та макетування Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради;

-  Губанова Любов Михайлівна, керівник гуртка художнього конструювання з ниток і бісеру Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

-  Полоз Анна Юріївна, керівник гуртка конструювання і моделювання одягу Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

-  Сінолуп Оксана Володимирівна, вчитель Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради.

 

Останні НОВИНИ
23.05.2018

Spring Papa Fest

Spring Papa Fest 19 травня комунальний заклад «Центр науково-технічної ...
23.05.2018

Засідання обласної координаційної ради з науково-технічної творчості

"УПРАВЛІННЯ ПОЗАШКІЛЬНИМ НАВЧАЛЬНИМ ЗАКЛАДОМ В УМОВАХ ...