Документи
КЗ ЦНТТУМ ХОР
Про підсумки обласних конкурсів учнівської молоді юних винахідників та раціонал

                                                      Україна

УПРАВЛІННЯОСВІТИ,НАУКИТА МОЛОДІ

ХЕРСОНСЬКОЇОБЛАСНОЇДЕРЖАВНОЇАДМІНІСТРАЦІЇ

 

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

 

Н А К А З

09.12. 2016                                        м.Херсон                               № 122

 

Про підсумки обласних конкурсів

учнівської молоді  юних винахідників та

раціоналізаторів, користувачів персональним

комп'ютером,  з електроніки, Веб-дизайну та

«Мирний космос»

 

Відповідно до наказу управління освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації від 09.11.2016 року № 328 «Про проведення обласних щорічних конкурсів серед учнівської молоді у 2016 році»               24 листопада  та  30 листопада 2016 року проведено обласні конкурси.

У конкурсах  взяло участь 67 учнів: юних винахідників та раціоналізаторів –       28  учнів, користувачів персональним комп'ютером – 14 учнів, з електроніки - 9 учнів, Веб-дизайну – 7 учнів, «Мирний космос» –   9 учнів з  Херсона, Каховки, Нової Каховки, Бериславського, Білозерського, Генічеського, Голопристанського, Каховського, Новотроїцького, Олешківського, Скадовського та Чаплинського районів.

У 5-ти конкурсах взяли участь вихованці технічних гуртків Олешківської районної станції юних техніків та учні навчальних закладів міста Херсона.

 Роботи учасників були представлені як практичними розробками (моделями, приладами, пристроями) так і науково-дослідницькими роботами.

Вихованці продемонстрували знання, навички та уміння володіти сучасними інформаційними технологіями.  При захисті робіт активно використовувалась комп’ютерна презентація.

Найбільшу кількість призових місць у конкурсах отримали вихованці Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради (15) та  Олешківської  районної станції юних техніків Олешківської районної ради (9).

На підставі протоколів журі конкурсів

2

 

НАКАЗУЮ:

 

           1. Затвердити результати конкурсів, що додаються.

  2. Затвердити список і нагородити дипломами   І, ІІ, ІІІ ступенів комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради  учнів за призові місця у конкурсах, що додається.

  3.Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

 

Директор комунального закладу

«Центр науково-технічної творчості

учнівської молоді»

Херсонської обласної ради                                              О.В.Рудика                     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                           

 

                                                                                    ЗАТВЕРДЖЕНО:

Наказ комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

09.12. 2016 р.  № 122

 

 

Список

призерів обласних конкурсів учнівської молоді у 2016 році

 

                                           «Мирний космос»

Перше  місце:

1.                     Пікуль Марина Олександрівна, учениця 11 класу Херсонського Академичного ліцею ім.О.Мішукова при Херсонському державному університеті Херсонської міської ради , вихованка Херсонського  міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської  міської ради;

2.Вечірко Дар'я Василівна, учениця 8 класу Преображенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чаплинського району, вихованка комунального закладу «Чаплинська районна станція юних техніків» Чаплинської районної  ради;

3. Макаров Дмитро Дмитрович, учень 7 класу Олешківської гімназії Олешківської районної ради, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради.

 

Друге місце:

1.  Бакеренков Андрій Олегович, учень ІІ курсу Херсонського професійного суднобудівного ліцею № 5, вихованець Херсонського  міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської  міської ради.

 

Третє місце:

1.  1. Кравчук Андрій Володимирович, учень 9 класу Старозбур'ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району, вихованець Голопристанської районної  станції юних техніків Голопристанської районної ради;

2.  Ібрагімов Тимур Русланович, учень 8 класу Олешківської гімназії Олешківської районної ради, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;

3.Демчук Влад Сергійович, учень 6 класу Правдинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

4.Ковбаса Сергій Сергійович, учень 8 класу Правдинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради.

 

                      «Юних винахідників та раціоналізаторів»

                                               

        Перше  місце:

1.                     Самодіна Юлія Володимирівна, учениця 9 класу Дніпрянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новокаховської міської ради, вихованка Станції юних техніків Новокаховської міської ради;

2.                     Лозицький Андрій Русланович, учень 7 класу Маслівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новокаховської міської ради;

3.                     Буряк Володимир Сергійович, вихованець Скадовського центру дитячої та юнацької творчості Скадовської міської ради ради;

4.                     Гвоздєв Юрій Сергійович, вихованець Скадовського центру дитячої та юнацької творчості Скадовської районної ради;

5.                     Репетун Олександр Юрійович, учень 9 класу Олешківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 Олешківської районної ради, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;

6.                     Морозов Андрій Романович, учень 8 класу Олешківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 Олешківської районної ради, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;

7.                     Венгер Катерина Олександрівна, учениця 9 класу Херсонського обласного ліцею Херсонської обласної ради, вихованка Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

8.                     Столяров Нікіта Сергійович, учень ІІ курсу Херсонського морського училища рибної промисловості, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської  ради;

9.                     Терентьєв Максим Андрійович, учень 10 класу Херсонського фізико-технічного ліцею при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті Херсонської міської ради, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

 

          Друге місце:

1.  Єжкова Інна Сергіївна, учениця 6 класу Новокаховської загальноосвітньої школи № 3 Новокаховської міської ради, вихованка Станції юних техніків Новокаховської міської ради;

2.  Граф Олександр Євгенович, учень 9 класу Білозерської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 2 Білозерської районної ради, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

3.  Полив'яний Анатолій Анатолійович, учень 10 класу Червономаяцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславського району, вихованець Бериславської станції юних техніків Бериславської районної ради;

4.  Горбатюк Іван Володимирович, вихованець Новотроїцької районної станції юних техніків Новотроїцької районної ради;

5.  Кушнаренко Максим Сергійович, учень 7 класу Садівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

6.                     Круковський Руслан Дмитрович, учень 9 класу Херсонського обласного ліцею Херсонської обласної ради, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

7.                     Березкін Іван Сергійович, учень 11 класу Херсонського фізико-технічного ліцею при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті Херсонської міської ради, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

8.  Євенко Кирил Ігорович, учень 5 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 28 ім.О.С.Пушкіна Херсонської міської ради, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

9.  Гонтар Валерія Олександрівна, учениця 4 класу Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 ім.Б.Лавреньова Херсонської міської ради, вихованка Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

 

  Третє місце:

1.  Колпак Олександра Василівна, вихованка комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;

2.  Панюшкін Олександр Сергійович, вихованець Станції юних техніків Новокаховської міської ради;

3.Фартушна Вероніка Артемівна, учениця 8 класу Червономаяцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславського району, вихованка Бериславської станції юних техніків Бериславської районної ради;

4. Бойко Дмитро Валерійович, учень 7 класу Садівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району,   вихованець Голопристанської районної станції юних техніків Голопристанської районної ради;

5. Багачук Іван Валерійович, учень 5 класу Олешківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 Олешківської районної ради,     вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради.

 

                                              «З електроніки»

 Перше місце:                                  

 1. Козачук Василь Васильович,  вихованець Херсонського                                                  міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді   Херсонської  міської ради;

2. Бугрименко Максим Валентинович, учень 9 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – спеціалізована школа з поглибленим вивченням англійської мови І ступеня – гімназія» № 56 Херсонської міської ради, вихованець Херсонського міського  центру науково-технічної творчості учнівської молоді   Херсонської  міської ради.

 

 Друге місце:

1.  Вертко Максим Олександрович, учень 10 класу Дніпрянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новокаховської міської ради, вихованець Станції юних техніків Новокаховської міської ради;

2.Цибульський Олександр Андрійович, учень 7 класу Новотроїцької загальноосвітньої школ І-ІІІ ступенів № 1 Новотроїцької районної ради, вихованець Новотроїцької районної станції юних техніків Новотроїцької районної ради.

 

          Третє місце:

1.Оржеховський Денис Русланович, учень 8 класу Олександрівської загальноосвітньої школ І-ІІІ ступенв Білозерського району, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

2. Полив'яний Анатолій Анатолійович, учень 10 клас Червономаяцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславського району , вихованець Бериславської станції юних техніків Бериславської районної ради;

3. Шостак Анатолій Олександрович, учень 10 класу Новоолексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Генічеського району, вихованець комунального закладу «Генічеська районна станція юних техніків» Генічеської районної ради;

4.Ларіон Микола Миколайович, учень 8 класу Козачелагерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Олешківського району, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради.

 

                  «Користувачів персональним комп'ютером»

         Перше місце:

1.  Книга Іван Олександрович, учень 11 класу Херсонського Академічного ліцею ім.О. Мішукова при Херсонському державному університеті Херсонської міської ради.

   Друге місце:

1.  Ахмедова Каміла Михайлівна, учениця 11 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 27 з поглибленим вивченням  інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради;

2.Шатохін Максим Сергійович, учень 11 класу Херсонського фізико-технічного ліцею при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті Херсонської міської ради, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської обласної ради;

3. Миргородський Андрій Вікторович, учень 10 класу Олешківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 Олешківської районної ради, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради.

 

Трете місце:

1.  Добромислов Микола Володимирович, учень 9 класу Олешківської гімназії Олешківської районної ради, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

2.  Білих Марія Сергіївна, учениця 11 класу Бериславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Бериславської районної ради, вихованка Бериславської станції юних техніків Бериславської районної ради;

3.  Колченко Олег Олексійович, учень 10 класу Тавричанського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ДНЗ»  Каховського району;

4.  Добромислов Ілля Володимирович, учень 6 класу Олешківської гімназії Олешківської районної ради, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради.

 

                                                       «З Веб-дизайну»

           Перше місце:

1.Реплянчук Вадим Олегович, учень 9 класу Херсонської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ степенів  № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради.

   Друге місце:

1.         Ревенко Максим Юрійович, учень 9 класу Скадовської загальноосвітньої школи І-ІІІ степенів  № 2 Скадовської міської ради.

 

    Третє місце:

1.  Атаманенко Володимир Олександрович, учень 11 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ степенів  № 52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради ;

2.  Миргородський Андрій Вікторович, учень 10 класу Олешківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 Олешківської районної ради, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради.

 

 

                                                                                ЗАТВЕРДЖЕНО:

                                                                                   Наказ комунального закладу

                                                                                   «Центр науково-технічної

                                                                                   творчості учнівської молоді»

                                                                                   Херсонської обласної ради

                                                                                   09.12. 2016 р.  № 122

 

 

 

Таблиця

результативностіщорічнихобласнихконкурсівсередучнівськоїмолоді

у2016 році 

 

 

Місто, район

 

Мирнийкосмос

зелектроніки

винахідниківтараціоналізаторів

користувачівПК

з Веб-дизайну

Загальна кількість балів

Зайняте місце

  1.

м.Херсон

І, ІІ

І, І

І, І, І, ІІ, ІІ, ІІ

І, ІІ, ІІ

І, ІІІ

59

І

 

 

 

 

2.

КЗ«Центрнауково—технічноїтворчостіучнівськоїмолоді»ХОР

 

 

ІІ

ІІІ

 

4

8

1.

м.Каховка

 

 

ІІІ

 

 

1

9-11

2.

м.НоваКаховка

 

ІІ

І,І, ІІ, ІІІ

 

 

17

ІІ

3.

Бериславський

 

ІІІ

ІІ, ІІІ

ІІІ

 

6

4-5

4.

Білозерський

ІІІ

ІІІ

ІІ

 

 

5

6-7

5.

Генічеський

 

ІІІ

 

 

 

1

9-11

6.

Голопристанський

ІІІ

 

ІІІ

 

 

2

8

7.

Каховський

 

 

 

ІІІ

 

1

9-11

8.

Новотроїцький

 

ІІ

ІІ

 

 

6

4-5

9.

Олешківський

І, ІІІ

ІІІ

І, І, ІІІ

ІІ, ІІІ

ІІІ

23

І

10.

Скадовський

 

 

І

 

ІІ

8

ІІІ

11.

Чаплинський

І

 

 

 

 

5

6-7

 

Останні НОВИНИ
17.10.2018

Обласний семінар-нарада керівників гуртків та суддів з повітряних зміїв

Обласний семінар-нарада керівників гуртків та суддів ...
06.09.2018

Всеукраїнська виставка 2018

Позашкільні заклади Херсонської області у 2018 році брали ...