Документи
УОН
Про підсумки ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських відкритих змагань учнівської м

 

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ,НАУКИТА МОЛОДІ

 

Н А К А З

09.11.2016 р.                                                                                     № 332

 

Про підсумки ІІІ (обласного) етапу

Всеукраїнських відкритих змагань

учнівської молоді з картингу

у 2016 році

 

Відповідно до наказу управління освіти,наукита молодіобласної державної адміністрації від 18жовтня2016року № 293, з метою підведення підсумків роботи автоконструкторських гуртків області, подальшого розвитку технічних видів спорту в області 05 листопадапоточного року на базі картодрому с.Чулаківки Голопристанського району Херсонської області проведено ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських відкритих  змагань учнівської молоді зкартингу.

У змаганнях  взяли  участь  11 команд (35 спортсменів, 35 механіків) з  Білозерського, Голопристанського, Олешківського районів Херсонської області та Біляївського району Одеської області. Найбільше учасників було від Голопристанського району (8 команд, 16 спортсменів).

Змагання проходили у чотирьох класах: «Піонер - Н», «Піонер - В - міні», «Кадет - стандарт» та «Кадет - нестандарт». Командна першість визначалась окремо серед команд класу «Стандарт» і «Нестандарт».

Перше місце серед команд класу «Стандарт» зайняла команда Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради.

Друге та третє місця посіли команди Пам’ятненської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району  та Чулаківського спортивно-технічного клубу «Юність» Голопристанської районної станції юних техніків. Серед команд класу «Нестандарт» усі призові місця посіли команди Чулаківського спортивно-технічного клубу «Юність» Голопристанської районної станції юних техніків.

На підставі висновків суддівської колегії та організаційного комітету

 

 НАКАЗУЮ:

 

1.      Затвердити результати  змагань, що додаються.

2.      Комунальному закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (Рудика О.В.)  нагородити кубками, дипломами та медалями І, ІІ, ІІІ ступенів команди, які посіли І, ІІ, ІІІ  місця.

        3. Контроль  за  виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

Заступник начальника управління –

начальник відділу дошкільної,

загальної середньої  освіти

та інспекції навчальних закладів                                                              Н.І. Левенець 

 

                                                                                                                                                                                         

                                                       Додаток 1

                                                                     до наказу управління освіти, науки та молоді

                                                                              обласної  державної адміністрації

                                                                              від 09.11.016 № 332

 

 

Результати

ІІІ (обласного) етапу  Всеукраїнських відкритих змагань

учнівської молоді з картингу у 2016 році

 

серед команд «Стандарт»

 

Зайняті місця

Команда

Сума балів

Перше

Білозерської районної станції юних техніків

12

Друге

Пам'ятненської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району

24

Третє

№ 4 Чулаківського спортивно-технічного клубу «Юність» Голопристанської районної станції юних техніків

26

Четверте

№ 1 Чулаківського спортивно-технічного клубу «Юність» Голопристанської районної станції юних техніків

28

П’яте -

Шосте

Круглоозерської загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Голопристанського району,

Залізнопортівської загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Голопристанського району

-

 

-

 

серед команд «Нестандарт»

 

Зайняті місця

Команда

 

Перше

№ 3 Чулаківського спортивно-технічного клубу «Юність» Голопристанської районної станції юних техніків

15

Друге

№ 5 Чулаківського спортивно-технічного клубу «Юність» Голопристанської районної станції юних техніків

21

Третє

№ 2 Чулаківського спортивно-технічного клубу «Юність» Голопристанської районної станції юних техніків

25

Четверте

Олешківської районної станції юних техніків

26

П’яте

Маринівської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів Біляївського району Одеської області

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                  

                                                                      Додаток 2

                                                                     до наказу управління освіти, науки та молоді

                                                                              обласної  державної адміністрації

                                                                              від 09.11.016 № 332

 

                                                  

СПИСОК

призерів ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських відкритих змагань

учнівської молоді з картингу, які нагороджені

 медалями та дипломами

 

У класі «Піонер - Н»

І місце – Нікітін Данило Сергійович, учень 2 класу, вихованець Олешківської районної станції юних техніківОлешківської районної ради;

ІІ місце – Ткаченко Артем Анатолійович, учень 3 класу Маринівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Біляївського району  Одеської області;

ІІІ місце – Терзіогло  Ярослав Віталійович, учень 2 класу  Міжлиманівської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Біляївського району Одеської області.

 

У класі «Піонер - В - міні»

І місце – Путря Михайло Олександрович, учень 1 класу, вихованець Чулаківського спортивно-технічного клубу «Юність» Голопристанської районної станції юних техніків Голопристанської районної ради;

ІІ місце – Терзіогло  Ярослав Віталійович, учень 2 класу Міжлиманівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Біляївського району Одеської області;

ІІІ місце – Сіренченко Валентин Сергійович, учень 5 класу, вихованець Чулаківського спортивно-технічного клубу «Юність» Голопристанської районної станції юних техніків Голопристанської районної ради.

 

У класі «Кадет - стандарт»

І місце – Хрущ Артур Романович, учень 9 класу, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

ІІ місце – Дзьоган Максим Олександрович, учень 6 класу, вихованець Чулаківського спортивно-технічного клубу «Юність» Голопристанської районної станції юних техніків  Голопристанської районної ради;

ІІІ місце - Сухляк Максим Павлович, учень  6 клас, вихованець Чулаківського спортивно-технічного клубу «Юність» Голопристанської районної станції юних техніків  Голопристанської районної ради.

 

У класі «Кадет - нестандарт»

І місце – Волошин Леонід Михайлович, учень 9 класу, вихованець Чулаківського спортивно-технічного клубу «Юність» Голопристанської районної станції юних техніків  Голопристанської районної ради;

ІІ місце – Оберемок Григорій Юрійович, учень 10 класу, вихованець Чулаківського спортивно-технічного клубу «Юність» Голопристанської районної станції юних техніків  Голопристанської районної ради;

ІІІ місце – Озманян Сурен Торунович, учень 9 класу Пам’ятненської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району  Херсонської області. 

Останні НОВИНИ
30.11.2018

Oбласна науково-практична конференція учнівської молоді юних винахідників та рац

        22 листопада 2018 року на базі комунального ...
26.10.2018

Конкурс-виставка учнівської молоді зі стендового моделювання військової техніки

        3 10  по 25 жовтня 2018 року на базі комунального ...