Документи
КЗ ЦНТТУМ ХОР
Про підсумки ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських відкритих змагань учнівської


Україна

УПРАВЛІННЯ  ОСВІТИ, НАУКИ ТА МОЛОДІ

ХЕРСОНСЬКОЇ  ОБЛАСНОЇ  ДЕРЖАВНОЇ  АДМІНІСТРАЦІЇ

 

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇМОЛОДІ»

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

 

Н А К А З

25.10. 2016                                           м.Херсон                                   № 102

 

Про підсумки ІІІ (обласного)

етапу Всеукраїнських відкритих

змагань учнівської молоді зі спортивної

радіопеленгаціїї у 2016 році

 

Відповідно до плану роботи комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради та на виконання наказу управління освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації від 27 вересня 2016 року № 262  на базі учбового оздоровчого центру «Експрес» (Цюрупинський район) 06-08 жовтня поточного року проведено ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді зі спортивної радіопеленгації.

У змаганнях взяли участь 13 команд, 32 учня з Білозерського, Генічеського, Голопристанського, Цюрупинського районів, міст Нової Каховки та  Херсона. Змагання проводились серед учнів старшої вікової групи.  Підсумки підводились окремо серед хлопців та дівчат.         

 Командну першість у змаганнях посіла команда Херсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради (керівник Фоменко О.О.).

Друге та третє місця відповідно зайняли команди комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (керівник Бала О.В.) та  комунального закладу «Генічеська районна станція юних техніків» Генічеської районної ради (керівник Узунов О.О).

Переможцями змагань стали: Ліхтей Вікторія (серед дівчат) та Ілюк Олександр (серед хлопців), вихованці Херсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради.

У рамках змагань проводилась спортивна-технічна гра «Патріот», в якій взяли участь всі учасники змагань. Це комплексна командна інтелектуально-екстремальна гра з військово-спортивними та туристичними елементами у            7 етапів. Учасники змагалися на кількість і точність попадання у мішень, влучне метання гранат, пошук вибухонебезпечних предметів за допомогою металошукача; на вміння якнайшвидше зібрати і розібрати автомат. У конкурсі «Ерудит» учасники показали знання основ радіозв'язку та радіопеленгування.

 Переможцем цієї гри стала Ліхтей Вікторія, вихованка  Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради.

На підставі вищезазначеного та матеріалів суддівської колегії змагань

 

 

НАКАЗУЮ:

 

1.     Нагородити:

1.1      Кубками та дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів команди, які зайняли І, ІІ,        ІІІ місця:

-         Херсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради за перше місце;

-         комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради за друге місце;

-          комунального закладу «Генічеська районна станція юних техніків» Генічеської районної ради за третє місце.

1.2.   Дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів та медалями учасників змагань за І, ІІ,       ІІІ місця в особистій першості, що додається;

2. Контроль за виконанням наказу покласти на завідувача відділу організаційно-масової роботи Вербину Л. В.

 

 

 

    

Директор                                                                                    О.В.Рудика

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 

до наказу комунального закладу

«Центр науково-технічної творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

25.10. 2016 р.   № 102

 

 

Список

призерів ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських відкритих

 змагань учнівської молоді зі спортивної радіопеленгації

 у 2016 році, які нагороджені дипломами та медалями

 

 

Першого ступеня:

1.Ліхтей Вікторія Володимирівна, вихованка Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

2.Ілюк Олександр Васильович, вихованецьХерсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради.

 

Другого ступеня:

1.Макарова Владислава Олексіївна, вихованка комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

        2.Корецький Ігор Євгенович, вихованець Станції юних техніків Новокаховської міської ради.

 

Третього ступеня:

1.Шульженко Марина Анатоліївна, вихованкаХерсонського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Херсонської міської ради;

2. Чурбанов Владислав Олександрович, вихованець комунального закладу «Генічеська районна станція юних техніків» Генічеської районної ради.

 

 

Останні НОВИНИ
17.10.2018

Обласний семінар-нарада керівників гуртків та суддів з повітряних зміїв

Обласний семінар-нарада керівників гуртків та суддів ...
06.09.2018

Всеукраїнська виставка 2018

Позашкільні заклади Херсонської області у 2018 році брали ...