Документи
КЗ ЦНТТУМ ХОР
Про підсумки обласного конкурсу- виставки учнівської молоді зі стендового моделю

                                                                                                                  Україна

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, НАУКИ ТА МОЛОДІ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Н А К А З

01.11. 2016                                          м.Херсон                                    № 107 

 

 

Про підсумки обласного конкурсу-

виставки учнівської молоді зі стендового

моделювання військової техніки, присвяченого

Дню захисника України

 

 

         Відповідно до плану роботи комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради у листопаді-грудні поточного року проведено обласний конкурс-виставку учнівської молоді зі стендового моделювання військової техніки, присвяченого Дню захисника України.

На конкурс подано 97 робіт від 12 районів та міст області (Бериславський, Білозерський, Верхньорогачицький, Високопільський, Голопристанський, Новотроїцький, Цюрупинський, Чаплинський райони, міста Гола Пристань, Каховка, Нова Каховка, Херсон). Всього у виставці взяли участь 56 гуртків  шкіл і позашкільних навчальних закладів області. Це більше ніж у минулому році: у 2015 році подано 85 робіт від 42 гуртків області.

 Активну участь у виставці взяли технічні гуртки шкіл та районної станції юних техніків Білозерського району (13 гуртків).   

Журі оцінювало роботи за такими номінаціями: «Авіація», «Автотехніка», «Бронетехніка», «Артилерія», «Флот», «Діорами» та «Паперові моделі».

 Найбільше робіт подано до розділів  «Бронетехніка» (25 робіт)  та «Паперові моделі» (45).  Збільшилась кількість робіт у розділі «Артилерія».

Найбільшу кількість призових місць у виставці (23) отримали вихованці технічних гуртків та учні шкіл Білозерського району.

 Разом з тим, не взяли участь у конкурсі-виставці вихованці технічних гуртків позашкільних навчальних закладів Великолепетиського, Генічеського, Скадовського районів.

На підставі вищезазначеного і матеріалів журі виставки

 

 

 НАКАЗУЮ:

 

1.      Затвердити результати обласного конкурсу-виставки учнівської молоді зі стендового моделювання військової техніки, що додається.

2. Нагородити дипломами комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради  І, ІІ, ІІІ ступенів призерів конкурсу-виставки, які зайняли І, ІІ, ІІІ місця (додаток 1).

3. Нагородити заохочувальними дипломами учасників за творчій підхід у виконанні робіт, поданих на обласний конкурс-виставку (додаток 2).

4.  Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

 

Директор

комунального закладу

«Центр науково-технічної творчості

учнівської молоді»

Херсонської обласної ради                                                            О.В.Рудика

 

 

 

 

Затверджено

Наказ комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчостіучнівської молоді»

Херсонської обласної ради

01.11. 2016 р.   №  107

 

Результати

обласної виставки  учнівської молоді  зі стендового моделювання

 військової техніки у 2016 р.

Подпись: № з/п	Район	Кіл-ть експонатів	Кіл-ть гуртків	  Кіл-ть темат. .розділів	Дипломи	Участь у Всеукр.
виставці	Загальна кільк. балів	Зайняте місце	
	

					
І	
ІІ	
ІІІ	Заох					
1.		м.Херсон	9	7	4	1	3	3	1		17,5	4		
2.		 кз «ЦНТТУМ» ХОР	14	7	5	3	3	3	2		28	ІІ		
3.		м.Гола Пристань	4	3	3		2	1	1		7,5	7	

	
4.		м. Каховка	3	3	2	1	2				11	6		
5.		м. Н.Каховка	9	3	4	1	2	2	3		14,5	4		
6.		Бериславський	6	5	4		4	1			13	5		
7.		Білозерський	26	13	6	6	9	8	2		66	І		
8.		В.Лепетиський												
9.		В.Олександрівський												
10.		В.Рогачицький	2	1	1				1		0,5	10-11		
11.		Високопільський	2	1	2		2				6	8		
12.		Генічеський												
13.		Г.Пристанський	12	7	5	3	1	2	4		22	ІІ		
14.		Горностаївський												
15.		Іванівський												
16.		Каланчацький												
17.		Каховський												
18.		Нижньосірогозький												
19.		Нововоронцовський												
20.		Новотроїцький	2	2	2				1		0,5	10-11		
21.		Скадовський												
22.		Цюрупинський	7	3	3	2	3	1	1		20,5	ІІІ		
23.		Чаплинський	1	1	1		1				3	9		
	Разом	97	56		17	32	20

 

Завідувач  відділу

організаційно-масової роботи                                                            Л. В. Вербина

                                                                      

 

                                                                     Додаток 1

до наказу комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

01.11. 2016 р.  № 107

 

СПИСОК

 

призерів обласного конкурсу- виставки учнівської молоді зі стендового моделювання військової техніки, присвяченого Дню захисника України,

яких нагороджено дипломами

 

Номінація «Авіація»

 

Першого ступеня:

1. Заставний Владислав Сергійович, учень 6 класу, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

       Другого ступеня:

1. Тоцький Іван Васильович, учень 6 класу, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

2.Тітяєв Дмитро Ігоревич, учень 6 класу, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради.

   

Третього ступеня:

 

1.Гонтарь Михайло Володимирович, учень 9 класу, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради.

 

 

Номінація  «Автотехніка»

 

Першого ступеня:

 

1.Острікова Віолетта Сергіївна, учениця 10 класу, вихованка Голопристанської районної станції юних техніків Голопристанської районної ради.

 

Другого ступеня:

 

1.Коча Дмитро Вікторович, учень 2 класу, вихованець комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Високопільської районної ради;

2.Ланевич Нікіта Віталійович, учень 2 класу, вихованець комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Високопільської районної ради.

 

2

Третього ступеня:

1. Чібарь Кіріл Олександрович, учень 4 класу, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

2. Румпасов Микита Юрійович, учень 7 класу Новозбур'ївської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів № 3 Голопристанського району.

 

Номінація  «Бронетехніка»

 

Першого ступеня:

1.Криворучко Богдан Володимирович, учень 7 класу, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

2.Гордійчук Андрій Володимирович, учень 6 класу, вихованець Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради.

 

Другого ступеня:

1.                     Кузьменко Наталя Дмитрівна, учениця 8 класу Чорнобаївського навчально-виховного комплексу Білозерського району;

2.                     Філіпов В'ячеслав Юрійович, учень 8 класу Малакардашинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступені Голопристанського району;

3.                     Іванов Павло Сергійович, учень 2 класу Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  № 7  Новокаховської міської ради;

4.  Ніколюк Данило Вікторович, учень 5 класу, вихованець комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Високопільської районної ради;

5.                     Завгородній Олександр Сергійович, учень 4 класу Преображенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, вихованець комунального закладу  «Чаплинська районна станція юних техніків» Чаплинської районної ради;

6.                     Пчелінцева Катерина Олексіївна, учениця 5 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 12 з поглибленим вивченням французької мови Херсонської міської ради.

 

Третього ступеня:

1.    Ільвачов Микола Олександрович, учень 6 класу Білозерської багатопрофільної гімназії Білозерської районної ради;

2.                      Румпасов Владислав Юрійович, учень 5 класу Новозбур'ївської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів № 3 Голопристанського району;

3.                      Єфіменко Андрій В'ячеславович, учень 9 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 28 ім. О.С.Пушкіна Херсонської міської ради.

 

Номінація «Артилерія»

 

        Першого ступеня

1.                      Вакарюк Іван Вадимович, учень 5 класу Білозерської багатопрофільної гімназії Білозерської районної ради;

 

 

3

2.                      Дуран Олександр Григорович, учень 10 класу, вихованець Голопристанської районної станції юних техніків Голопристанської районної ради.

 

        Другого ступеня:

1.                      Біліченко Данило Олександрович, учень 8 класу Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія-спеціалізованая школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю Голопристанської міської ради;

2.                      Соломаха Данило Олександрович, учень 8 класу Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія-спеціалізованая школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю Голопристанської міської ради;

3.                      Кузьмичов Дмитро Сергійович, учень 7 клас, вихованець комунального позашкільного навчального закладу «Голопристанський міський Центр дитячої та юнацької творчості» Голоперистанської міської ради;

4.                      Качуровська Діана Дмитрівна, учениця 2 класу, вихованка гуртка «Умілі руки» Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Новокаховськох міської ради.

 

Третього ступеня:

1.                     Кузьмичов Дмитро Сергійович, учень 7 клас, вихованець комунального позашкільного навчального закладу «Голопристанський міський Центр дитячої та юнацької творчості» Голоперистанської міської ради.

 

Номінація «Діорами»

 

        Першого ступеня:

 

1. Запорожець Владислав Олександрович, учень 8 класу Малокардашинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Голопристанського району;

2. Філіпов В'ячеслав Юрійович, учень 8 класу Малакардашинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів  Голопристанського району.

 

         Другого ступеня:

        Не присуджувалось

         Третього ступеня:

        Не присуджувалось

 

Номінація «Флот»

 

       Першого ступеня:

1.   Сургаєв Артем Володимирович,  учень 10 класу, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

 

4

 

2. Чернятьєв Богдан Олександрович, учень 7 класу, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

Другого ступеня:

 

1.  Гавриляк Олександр Вадимович, учень 7 класу, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

2.  Кравченко Валерія Анатоліївна, учениця 9 класу, вихованка Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

3.  Фролов Данило Олександрович, учень 9 класу, вихованець Бериславської станції юних техніків Бериславської районної ради.

 

       Третього ступеня:

 

1.Трофімова Анастасія Вікторівна, учениця 8 класу,  вихованка Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

2. Жаріков Ігор Євгенович, учень 9 класу, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

3. Ільвачов Микола Олександрович, учень 6 класу, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради.

 

 

Номінація «Паперові моделі»

 

       Першого ступеня:

 

1.Баранов Дмитро Олексійович, учень 5 класу, вихованець комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;

2. Панюшкін Олександр Сергійович, вихованець Станції юних техніків Новокаховської міської ради;

3. Полянський Валентин Павлович, учень 10 класу, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

4. Токмань Віталій Юрійович, учень 2 класу, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

5. Токмань Юліана Юріївна, учениця 5 класу, вихованка Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

6. Берновега Володимир Миколайович, учень 8 класу, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

7. Золотова Олександра Вікторівна, учениця 2 класу, вихованка Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

5

8. Гринь Владислав Андрійович, учень 10 класу, вихованець Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради.

 

Другого ступеня:

 

1.                     Терещенко Ілля Віталійович, учень 5 класу, вихованець комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;

2.                     Шешеня Дмитро Сергійович, учень 3 класу, вихованець комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;

3.                     Медведєв Тимур Віталійович, учень 4 класу, вихованець Бериславської станції юних техніків Бериславської районної ради;

4.                     Горбулько Данило Миколайович, учень 5 класу, вихованець Бериславської станції юних техніків Бериславської районної ради;

5.                     Землянський Михайло Миколайович, учень 6 класу, вихованець Бериславської станції юних техніків Бериславської районної ради;

6.                     Костуров  Дмитро Романович, учень 9 класу вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради

7.  Токмань Віталій Юрійович, учень 2 класу, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

8.  Токмань Юліана Юріївна, учениця 5 класу, вихованка Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

9.  Ходанович Анастасія Євгеніївна, учениця  11 класу Чорнобаївського навчально-виховного комплексу Білозерського району;

10.Смолов Кирил Юрійович, учень 5 класу, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

11.Трибушний Дмитро Іванович, учень 7 класу, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

12. Золін Владислав  В'ячеславович, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

13. Гринь Владислав Андрійович, учень 10 класу, вихованець Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради.

 

 

Третього ступеня:

 

1.Лапонов Андрій Олександрович, учень 8 класу, вихованець Станції юних техніків Новокаховської міської ради;

2. Таркан Олександр Романович, учень 5 класу, вихованець Станції юних техніків Новокаховської міської ради;

3. Столяр Альона Юріївна, учениця 2 класу, вихованка Бериславської станції юних техніків Бериславської районної ради;

4. Демчук Влад Сергійович, учень 6 класу вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

6

5. Когут Дмитро Олександрович, учень 6 класу вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

6. Наймушин Станіслав  Ігорович, учень 3 класу вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

7. Тавожнянський Владислав Юрійович, учень 6 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради;

8. Беляєв Денис Володимирович, учень 3 класу, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

9. Татарський Дмитро Володимирович, учень 3 класу, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

10. Стойков Родіон Олександрович, учень 5 класу, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

11. Гринь Владислав Андрійович, учень 10 класу, вихованець Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 2

до наказу комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

01.11. 2016  № 107

 

 

СПИСОК

учасників обласного конкурсу-виставки учнівської молоді зі стендового моделювання військової техніки, прсвяченого Дню захисника України,

  які нагороджені заохочувальними дипломами

 

1.Лузін Іван Олександрович учень 4 класу, вихованець Станції юних техніків Новокаховської міської ради;

2. Осадчий Максим Сергійович, учень 2 класу, вихованець гуртка «Умілі руки» Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Новокаховськох міської ради;

3. Чечельов Гліб Русланович, учень 10 клас Новокаховського техніко-економічного ліцею Новокаховської міської ради;

4. Тамазликарь Олександр Володимирович, учень 2 класу, вихованець комунального позашкільного навчального закладу «Голопристанський міський Центр дитячої та юнацької творчості» Голопристанської міської ради;

5. Іванов Андрій Олександрович, учень 3 класу Збур'ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

6. Мороз Євген Олександрович, учень 5 класу Гладківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

7. Білий Євген Олександрович, учень 7 класу Збур'ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

8. Колектив гуртка «Юні моделісти» Новозбур'ївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 2 Голопристанського району (керівник Коваленко Г.В.);

9.Алєйніков Дмитро Сергійович, учень 4 класу Верхньорогачицької гімназії Верхньорогачицько районної ради;

10. Лучко Данило Сергійович, учень 5 класу, вихованець Новотроїцької районної станції юних техніків Новотроїцької районної ради;

11. Кугут Євген Валерійович, учень 3 класу, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

12. Домбровська Домініка Віталіївна, учениця 3 класу Білозерської багатопрофільної гімназії Білозерської районної ради;

13. Гальченко Дмитро Юрійович, учень 5 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 55 Херсонської міської ради;

14. Клюс Іван Іванович, учень 2 класу, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

15. Андрієць Олександр Артемович, учень 2 класу, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

16. Бородіна Віоріка, учениця 2 класу, вихованка Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради;

17. Палій Єлизавета, учениця 4 класу, вихованка Цюрупинської районної станції юних техніків Цюрупинської районної ради.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Останні НОВИНИ
22.06.2018

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з авіамод

3 14 по 16 червня цього року (2018 р.) комунальним закладом «Центр ...
22.06.2018

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з радіозв

    19-21 червня цього року у місті Скадовську комунальним ...