Документи
КЗ ЦНТТУМ ХОР
Про підсумки ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських відкритих змагань учнівської


Україна

УПРАВЛІННЯ  ОСВІТИ, НАУКИ ТА МОЛОДІ

ХЕРСОНСЬКОЇ  ОБЛАСНОЇ  ДЕРЖАВНОЇ  АДМІНІСТРАЦІЇ

 

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇМОЛОДІ»

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

 

Н А К А З

17.11. 2016                                           м.Херсон                                   № 117

Про підсумки ІІІ (обласного)

етапу Всеукраїнських відкритих

змагань учнівської молоді з картингу

у 2016 році

 

Відповідно до плану роботи комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради та на виконання наказу управління освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації від 18 жовтня 2016 року № 293  на базі картодрому с.Чулаківка Голопристанського району Херсонської області 05 листопада поточного року проведено ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з картингу.

У змаганнях взяли участь 11 команд, 35 учасників з Білозерського, Голопристанського, Олешківського районів Херсонської області та Біляївського району Одеської області.

Змагання проходили у чотирьох класах : «Піонер - Н», «Піонер – В - міні», «Кадет - стандарт» та «Кадет - нестандарт». Командна першість підводилась окремо серед команд «Стандарт» та «Нестандарт».

Переможцем серед команд «Стандарт» стала команда Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради, серед команд «Нестандарт» - команда Чулаківського спортивно-технічного клубу «Юність» Голопристанської районної станції юних техніків Голопристанської районної ради.

На підставі вищезазначеного та матеріалів суддівської колегії змагань

 

 

НАКАЗУЮ:

 

1.     Нагородити:

1.1      Кубками та дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів команди, які зайняли І, ІІ,        ІІІ місця:

серед команд «Стандарт»:

-         Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради ради за перше місце;

-         Пам'ятненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району  за друге місце;

-          № 4 Чулаківського спортивно-технічного клубу «Юність» Голопристанської районної станції юних техніків Голопристанської районної ради за третє місце;

-         серед команд «Нестандарт»:

-  № 3 Чулаківського спортивно-технічного клубу «Юність» Голопристанської районної станції юних техніків Голопристанської районної ради за перше місце;

-  № 5 Чулаківського спортивно-технічного клубу «Юність» Голопристанської районної станції юних техніків Голопристанської районної ради за друге місце;

-  № 2 Чулаківського спортивно-технічного клубу «Юність» Голопристанської районної станції юних техніків Голопристанської районної ради за третє місце;

1.2.   Дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів та медалями учасників змагань за І, ІІ,       ІІІ місця в особистій першості, що додається;

2. Контроль за виконанням наказу покласти на завідувача відділу організаційно-масової роботи Вербину Л. В.

 

 

 

    

Директор                                                                                    О.В.Рудика

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 

до наказу комунального закладу

«Центр науково-технічної творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

17.11. 2016 р.   № 117

 

Список

призерів ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з картингу у 2016 році, які нагороджені дипломами та медалями

 

У класі «Піонер - Н»

І місце – Нікітін Данило Сергійович, учень 2 класу, вихованець Олешківської районної станції юних техніківОлешківської районної ради;

ІІ місце – Ткаченко Артем Анатолійович, учень 3 класу Маринівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Біляївського району  Одеської області;

ІІІ місце – Терзіогло  Ярослав Віталійович, учень 2 класу  Міжлиманівської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Біляївського району Одеської області.

 

У класі «Піонер - В - міні»

І місце – Путря Михайло Олександрович, учень 1 класу, вихованець Чулаківського спортивно-технічного клубу «Юність» Голопристанської районної станції юних техніків Голопристанської районної ради;

ІІ місце – Терзіогло  Ярослав Віталійович, учень 2 класу Міжлиманівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Біляївського району Одеської області;

ІІІ місце – Сіренченко Валентин Сергійович, учень 5 класу, вихованець Чулаківського спортивно-технічного клубу «Юність» Голопристанської районної станції юних техніків Голопристанської районної ради.

 

У класі «Кадет - стандарт»

І місце – Хрущ Артур Романович, учень 9 класу, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

ІІ місце – Дзьоган Максим Олександрович, учень 6 класу, вихованець Чулаківського спортивно-технічного клубу «Юність» Голопристанської районної станції юних техніків  Голопристанської районної ради;

ІІІ місце - Сухляк Максим Павлович, учень  6 клас, вихованець Чулаківського спортивно-технічного клубу «Юність» Голопристанської районної станції юних техніків  Голопристанської районної ради.

 

У класі «Кадет - нестандарт»

І місце – Волошин Леонід Михайлович, учень 9 класу, вихованець Чулаківського спортивно-технічного клубу «Юність» Голопристанської районної станції юних техніків  Голопристанської районної ради;

ІІ місце – Оберемок Григорій Юрійович, учень 10 класу, вихованець Чулаківського спортивно-технічного клубу «Юність» Голопристанської районної станції юних техніків  Голопристанської районної ради;

ІІІ місце – Озманян Сурен Торунович, учень 9 класу Пам’ятненської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району  Херсонської області.

 

 

Останні НОВИНИ
22.06.2018

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з авіамод

3 14 по 16 червня цього року (2018 р.) комунальним закладом «Центр ...
22.06.2018

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з радіозв

    19-21 червня цього року у місті Скадовську комунальним ...