Документи
КЗ ЦНТТУМ ХОР
Про підсумки обласного конкурсу дитячого малюнку «Україна – європейська держав

т

 

Україна

УПРАВЛІННЯ  ОСВІТИ, НАУКИ ТА МОЛОДІ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Н А К А З

15.05.2017                                         м. Херсон                            №  48

Про підсумки обласного

конкурсу дитячого малюнку

«Україна – європейська держава»

 

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України  від 18 вересня 2013 року № 754-Р  «Про затвердження плану заходів щодо виконання Концепції реалізації державної політики у сфері інформування та налагодження комунікації з громадськістю з актуальних питань європейської інтеграції України на період до 2017 року» та згідно плану роботи Українського державного центру позашкільної освіти з 1 березня по 01 травня 2017 року  проведено (другий)  обласний етап  Всеукраїнський  конкурс дитячого малюнка на тему: «Україна – європейська держава»

У конкурсі взяли участь учні з 7 районів та міст області. Всього на розгляд журі було надано 128 робіт.

Найбільшу кількість призових місць у конкурсі отримали:

учні  Скадовського (6), Бериславського  (5), районів та міст Херсона (20), Нової Каховки (6). 

На підставі вищезазначеного, матеріалів організаційного комітету і журі конкурсу

 

НАКАЗУЮ:

1.     Затвердити результати конкурсу, та нагородити дипломами відповідних ступенів учнів, які зайняли призові місця у конкурсі «Україна – європейська держава» (додаток 1).

2. Роботи, що отримали дипломи першого ступеня, направити на                          (третій)  етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка на тему: «Україна – європейська держава»

      3.Контроль за виконанням наказу покласти на методиста                Михайловську Г.С.

 

Директор                                                                                  О.В.Рудика

                                                               Додаток 1

до наказу комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

 15.05.2017. № 48

 

СПИСОК

призерів обласного конкурсу дитячого малюнку

«Україна – європейська держава», які нагороджуються дипломами

 

Першого ступеня:

1.Демченко Данило, учень 1 класу Бериславської  загальноосвітньої  школи           І- ІІІ ступенів № 1 Бериславської районної ради;

 2.Однолко Віталій,вихованець Бериславської  районної станції  юних техніків Бериславської районної ради;

3. Бакраня Артем, учень 8 класу Червоноперекопськоїзагальноосвітньої школи               І-ІІІ ступенів Каховської районної ради;

4.Лучко Вікторія, учениця 8 класу Отрадівської загальноосвітньої  школи                                І-ІІІ ступенів Новотроїцької районної ради;

5. Марченко Даниїл, учень 5 класу  Широківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Скадовської районної ради;

6. Мамедова Марія, вихованка Новокаховського Будинку дитячої творчості  Новокаховської міської ради;

7.Мурза Валентина, вихованка Новокаховського Будинку дитячої творчості  Новокаховської міської ради;

8. Дембіцький  Олександр, учень 2 класу Новокаховської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів №10 Новакаховської міської ради;

9. Задорожній Юрій учень 1 класу Голопристанської  спеціалізованої школи             І- ІІІ ступенів з поглиб ним вивченням предметів філологічного та природничо- математичного циклів Голопристанської міської ради;

10. Паламарчук  В’ячеслав, учень 3 класу Херсонського навчально- виховного комплексу «загальноосвітня школа І ступеня–спеціалізована школа ІІ - колегіум №51 імені Г.О. Потьомкіна Херсонської міської ради;

11.Дороненкова Олена, учениця 5 класу Херсонської гімназії№3 Херсонської міської ради;

12.Панасюк Ілона, учениця 5 класу Херсонської гімназії№3 Херсонської міської ради;

13. Фіц Вікторія, учениця  7 класу Херсонської гімназії №3 Херсонської міської ради;

14.Бехтер Олександра, учень Херсонськогозагальноосвітнього навчально-виховногокомплексу№48 Херсонської міської ради;

15. Скапенко Богдана, учениця 1 класуХерсонської гімназії №3 Херсонської міської ради;

16. Мітрофанова, Єваучениця 1 класу Херсонської гімназії№3 Херсонської міської ради;

17.Іванова Маріанна, учениця 6 класу Херсонської гімназії№3 Херсонської міської ради.

 

Другого ступеня:

1.Тертична Анастасія, учениця Станіславської дитячої музичної школи Білозерського району;

2.Сергійчук Ангеліна, учениця Сиваської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Новотроїцької районної ради;

3. Берчук Катерина, учениця Григорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чаплинської районної ради;

4.Садовець Наталія, учениця  5 класу Тарасівська загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Скадовської районної ради;

5. Посвалюк Тетяна,  учениця 7 класу Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславської районної ради;

6.Стрельченко Ірина, учениця 9 класу  Новораїської загальноосвітньої школи           І-ІІІ ступенів Бериславської районної ради;

7. Касьяненко Дарья, вихованка Новокаховської станції юних техніків Новокаховської міської ради;

8. Кожушко Вікторія, вихованка  комунального позашкільного навчального закладу «Голопристанський  міський Центр дитячої та юнацької творчості» Голопристанської міської ради;

9.Лесуненко Дар’я, учениця 8 класу Голопристанського навчально-виховного комплексу» Гімназія- спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради;

10. Гумен Олександр, учень 8 класуХерсонського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу №48 Херсонської міської ради;

11.  Шкута Наталія, учениця 11 класу Херсонської гімназії №3 Херсонської міської ради;

12. Джавадов Октай, учень 4 класу  Херсонського  навчально- виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» №15 Херсонської міської ради.

 

Третього ступеня:

1.ФоменкоДмитро, учень  8 класу Красненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Скадовської районної ради;

2. Крошкіна Єлизавета, учениця 5 класу  Красненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Скадовської районної ради;

3.Кравцов Іван, вихованець Новотроїцького  будинку дитячої та юнацької творчості Новотроїцької районної ради;

4. Чижакова Яна, учениця Іванівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чаплинської районної ради;

5. Демко Євген, вихованець Генічеської районної станції юних техніків Генічеської районної ради;

6. Кондря Анастасія, учениця Дивнененської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новотроїцької районної ради;

7. Акімчина Надія, учениця 8 класу  Широківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Скадовської районної ради;

8. Анастюк Анна, учениця 7 класу Бургунської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславської районної ради;

9. Вечірко Антоніна, учениця Заозерненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Каховської районної ради;

10. Бойко Софія, учениця Заозерненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Каховської районної ради;

11. Сербенко Анастасія, учениця 7 класу Скадовської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів № 3  Скадовської міської  ради;

12.  Сокол Віталій, учень 4 класу  Новокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Новокаховської міської ради;

13. Коб Дмитро, учень 4 класу  Новокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 Новокаховської міської ради;

14. Камкова Катерина, учениця 8 класу Голопристанського навчально-виховного комплексу» Гімназія- спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради;

15. Пік Дмитро, учень 6 класуХерсонського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу №48 Херсонської міської ради;

16. Якимченко Руслан,учень 2 класуХерсонського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу №48 Херсонської міської ради;

17.Сомченко Анастасія, учениця 7 класуХерсонської гімназії №3 Херсонської міської ради;

18. Войтович  Євеліна, учениця 5 класу Херсонської гімназії №3 Херсонської міської ради;

19. Шестакова Катерина, учениця  7 класу Херсонської гімназії №3 Херсонської міської ради;

20. Сердюк Анастасія, учениця 7 класу Херсонського  навчально- виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» №15 Херсонської міської ради;

21. Лебедка Андрій, учень 2 класу Херсонського  навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» №15 Херсонської міської ради;

22. Полєнок Михайло, учень 2 класу Херсонського  навчально- виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» №15 Херсонської міської ради;

23. Омельчук Ганна, учениця Херсонської багатопрофільної гімназії ім. Бориса Лавреньова Херсонської міської ради

24. Дорофеєва Тетяна учениця Херсонської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 47 Херсонської міської ради.

 

Останні НОВИНИ
17.10.2018

Обласний семінар-нарада керівників гуртків та суддів з повітряних зміїв

Обласний семінар-нарада керівників гуртків та суддів ...
06.09.2018

Всеукраїнська виставка 2018

Позашкільні заклади Херсонської області у 2018 році брали ...