Документи
УОН
Про результати проведення щорічних обласних конкурсів науково-технічного напрям


ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДЕПАРТАМЕНТОСВІТИ, НАУКИ ТА МОЛОДІ

 

НАКАЗ

 

___________04.11.2017________

 

№8_______________

 

 

Про результати проведення щорічних

обласних конкурсів науково-технічного напряму

серед учнівської молоді у 2017 році

 

Відповідно до наказу управління освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації від 03 листопада 2017 року № 283 «Про проведення щорічних обласних конкурсів науково-технічного напряму серед учнівської молоді у 2017 році»  22 листопада та 29 листопада поточного року на базі комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради проведено щорічні обласні конкурси серед учнівської молоді  юних винахідників та раціоналізаторів, користувачів персональним комп'ютером,  з електроніки,  Веб-дизайну  та  «Мирний космос».

У конкурсах взяли участь 75 здобувачів освіти закладів загальної середньої та позашкільної  освіти  міст Херсона, Каховки, Нова Каховка,  Бериславського, Білозерського, Великолепетиського, Генічеського, Голопристанського,     Каховського, Новотроїцького, Олешківського, Скадовського, Чаплинського  районів (з електроніки – 9 учасників, з Веб-дизайну – 6, користувачів персональним комп'ютером – 20, юних винахідників та раціоналізаторів – 25,                                «Мирний космос» - 15).  

За висновками журі більшість робіт учасників мали високий творчий рівень та техніку виконання. Найбільш активним та  результативним було представництво Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради (16 учасників, 13 призерів),     Новокаховської міської станції юних техніків Новокаховської міської ради (10 учасників, 9 призерів) та Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради           (10 учасників, 8 призерів).

На підставі висновків журі

 

НАКАЗУЮ:

 

1.      Затвердити результати конкурсів, що додаються.

2.  Комунальному закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради  (Рудика О.В.) нагородитидипломами учасників,  які зайняли І, ІІ, ІІІ місця (списки додаються).

3. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

 

Директор Департаменту                                                            Є.А.Криницький

 

 

 

Додаток1

донаказуДепартаменту  освіти,

наукитамолодіобласної

державноїадміністрації

04.11. 2017     №8

 

Таблиця

результативностіщорічнихобласнихконкурсівсередучнівськоїмолоді

у2017 році  (кількістьучасниківтапризерівобласнихконкурсів)

 

 

Місто, район

 

Мирнийкосмос

зелектроніки

Винахідниківтараціоналізаторів

КористувачівПК

з Веб-дизайну

Всього

  1.

м.Херсон

4/3

1/1

7/5

2/2

2/2

16/13

 

 

 

 

2.

КЗ«Центрнауково-технічноїтворчостіучнівськоїмолоді»ХОР

1/1

 

1/1

2/1

1/1

5/4

3.

м.ГолаПристань

 

 

 

 

 

 

4.

м.Каховка

 

2/2

1/1

 

 

3/3

5.

м.НоваКаховка

2/2

1/1

5/5

2/1

 

10/9

6.

Бериславський

 

 

1/1

2/0

 

3/1

7.

Білозерський

1/1

1/0

2/1

3/1

 

7/3

8. 

Великолепетиський

1/1

 

 

 

 

1/1

9.

В.Олександрівський

 

 

 

 

 

 

10.

Верхньорогачицький

 

 

 

 

 

 

11.

Високопільський

 

 

 

 

 

 

12.

Генічеський

2/0

2/2

 

1/0

 

5/2

13.

Голопристанський

2/2

 

1/1

1/0

1/0

5/3

14.

Горностаївський

 

 

 

 

 

 

15.

Іванівський

 

 

 

 

 

 

16.

Каланчацький

 

 

 

 

 

 

17.

Каховський

 

 

1/1

4/1

 

5/2

18.

Нижньосірогозький

 

 

 

 

 

 

19.

Нововоронцовський   

 

 

 

 

 

 

20.

Новотроїцький

 

1/0

1/0

 

 

2/0

21.

Олешківський

1/1

1/0

4/3

2/2

2/2

10/8

22.

Скадовський

 

 

1/1

 

 

1/1

23.

Чаплинський

1/1

 

 

1/1

 

2/2

 

Всього

15/12

9/6

25/20

20/9

6/5

75/52

 

 

 

 

 

 

 

Додаток2

донаказуДепартаментуосвіти, наукитамолодіобласної

державноїадміністрації

_____________ №________

 

 

Список

нагороджених учасників обласних конкурсів учнівської молоді у 2017 році

 

                                           «Мирний космос»

 

Перше  місце:

 

1.                     Красноперова Наталія Олександрівна, учениця 10 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ степенів  № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови   Херсонської  міської ради, вихованка Херсонського  міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської  міської ради;

2. Гайдаєнко Юрій Михайлович, вихованець Херсонського  міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської  міської ради;

3. Макаров Дмитро Дмитрович, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;

4. Алі-Шах Імран Гохарович, учень 11 класу Великолепетиської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Великолепетиської районної ради.

 

Друге місце:

 

1. Вечірко Дар'я Василівна, учениця 9 класу Преображенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чаплинського району, вихованка комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

2. Демчук Влад Сергійович, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

3. Нікітенко Матвій Анатолійович, вихованець Голопристанської районної станції юних техніків   Голопристанської районної ради;

4. Леоненко Ірина Олександрівна, вихованка Новокаховської міської станції юних техніків Новокаховської міської ради.

 

Третє місце:

 

1. Шульга Юрій Юрійович, вихованець Голопристанської районної станції юних техніків   Голопристанської районної ради;

2.Кощавка Яна Денисівна, вихованка Станції юних техніків Новокаховської міської ради;

 

 

 

3. Концеварова Владислава Віталіївна, учениця 7 класу Преображенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чаплинського району;

4. Гонтар Валерія Олександрівна, вихованка Херсонського  міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської  міської ради.

 

                      «Юних винахідників та раціоналізаторів»

                                                

        Перше  місце:

 

1.                     Буряк Володимир Сергійович, вихованець Скадовського центру дитячої та юнацької творчості Скадовської міської ради ради;

2.                     Репетун Олександр Юрійович, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;

3.                     Кунсков Кирило Андрійович, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;

4.                     Коростильов Михайло Михайлович, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;

5.                     Гордійчук Андрій Володимирович, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;

6.                     Єрьоменко Артем Євгенович, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської  ради;

7.                     Коваленко Данило Сергійович, учень 11 класу Херсонського фізико-технічного ліцею  Херсонської міської ради при ХНТУ та ДНУ, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

 

          Друге місце:

 

1.  Черняєв Владислав Віталійович, вихованець комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;

2.  Ступіна Ірина Вікторівна, вихованка Станції юних техніків Новокаховської міської ради;

3.  Старостюк Ілля Сергійович, вихованець Станції юних техніків Новокаховської міської ради;

4.  Очеретна Анастасія Олександрівна, учениця 9 класу Дмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховської районної ради;

5.  Єлісєєв Денис Сергійович, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

6.  Омельченко Валентин Миколайович, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

7. Бейко Матвій Андрійович, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

 

 

 

Третє місце:

 

1.  Полив'яний Анатолій Анатолійович, учень 11 класу Червономаяцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславської районної ради, вихованець Бериславської станції юних техніків Бериславської районної ради;

2.  Загороднов Олексій Юхимович, вихованець Станції юних техніків Новокаховської міської ради;

3.  Лозицький Андрій Русланович, вихованець Станції юних техніків Новокаховської міської ради;

4.  Хворостинка Єгор Вікторович, вихованець Станції юних техніків Новокаховської міської ради;

5. Бойко Дмитро Валерійович, вихованець Голопристанської районної станції юних техніків Голопристанської районної ради;

6. Кушнаренко Максим Сергійович, учень 8 класу Садівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

7. Трофімова Анастасія Вікторівна, учениця 9 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад- загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» № 15 Херсонської міської ради, вихованка Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

8.  Діков Іван Олександрович, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

 

 

                                              «З електроніки»

 Перше місце:

                                                          

 1. Чапайло Демид Миколайович,  вихованець Херсонського                                                  міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді   Херсонської  міської ради.

 

 Друге місце:

 

1. Шостак Анатолій Олександрович, вихованець Генічеської районної станції юних техніків Генічеської районної ради;

2. Муждабаєв Леммар Серверович, вихованець Генічеської районної станції юних техніків Генічеської районної ради.

 

 

          Третє місце:

1.Кравець Антон Сергійович, вихованець Новокаховської міської станції юних техніків Новокаховської міської ради;

 

 

2. Телештан Євгеній Сергійович, вихованець комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;

3. Глянський Максим Андрійович, вихованець комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради.

 

 

                  «Користувачів персональним комп'ютером»

 

         Перше місце:

 

1.  Гридін Павло Олександрович, учень 10 класу Херсонської спеціалізованої  школи І-ІІІ степенів  № 27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради;

2.  Миргородський Андрій Вікторович, учень 11 класу Олешківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;

3.  Попович Поліна Вікторівна, учениця 11 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ степенів  № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради.

 

 

         Друге місце:

 

1.   Краснолуцька Дар'я Віталіївна, учениця 11 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ степенів  № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради, вихованка  комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

 2. Бойцов Микола Андрійович, учень 11 класу Микільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району;

3. Добромислов Микола Володимирович, учень 10 класу Олешківської гімназії, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради.

 

Трете місце:

 

1. Шаля Валерія Сергіївна, учениця 11 класу Дмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховського району;

2. Ступіна Ірина Вікторівна, вихованка Станції юних техніків Новокаховської міської ради;

3. Віжічанін Іван Віталійович, учень 9 класу Преображенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чаплинського району.

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                       «З Веб-дизайну»

      Перше місце:

 

1. Миргородський Андрій Вікторович, учень 11 класу Олешківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням іноземних мов Олешківської районної ради, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;

2. Татаринцева Анастасія Максимівна, учениця 10 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ степенів  № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради, вихованка  комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

 

   Друге місце:

 

1.  Реплянчук Вадим Олегович, учень 10 класу Херсонської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ степенів  № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради.

 

    Третє місце:

 

1.  Волобуєва Вікторія Андріївна, учениця 11 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ степенів  № 46  Херсонської міської ради ;

2.  Добромислов Ілля Володимирович, учень 7 класу Олешківської гімназії Олешківської районної ради, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради.

 

 

 

 

 

Останні НОВИНИ
30.11.2018

Oбласна науково-практична конференція учнівської молоді юних винахідників та рац

        22 листопада 2018 року на базі комунального ...
26.10.2018

Конкурс-виставка учнівської молоді зі стендового моделювання військової техніки

        3 10  по 25 жовтня 2018 року на базі комунального ...