Документи
КЗ ЦНТТУМ ХОР
Про підсумки обласного заочного конкурсу-виставки учнівської молоді «Космічні ф

 

Україна

ДЕПАРТАМЕНТ  ОСВІТИ, НАУКИ ТА МОЛОДІ

ХРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

« ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Н А К А З

19.02. 2018                                         м.Херсон                                   № 19

 

Про підсумки обласного заочного

конкурсу-виставки учнівської молоді

«Космічні фантазії» у 2018 році

 

Згідно з планом роботи комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, затвердженим департаментом освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації, у січні-лютому 2018 року проведено обласний конкурс-виставку «Космічні фантазії».

У конкурсі-виставці взяли участь 117  шкіл та 31  позашкільний заклад освіти з усіх (22) районів та міст області. Всього на розгляд журі подано       486 робіт, що більше ніж у минулі роки. Активну участь взяли школи і позашкільні заклади Бериславського, Білозерського, Голопристанського районів та міста  Херсона, які надали найбільшу кількість робіт до багатьох тематичних розділів конкурсу-виставки.

Підсумки підводились серед учнів та вихованців гуртків різних вікових груп у номінаціях: образотворче мистецтво, колаж, аплікація, паперопластика, вироби з дерева та металу, вироби з природних матеріалів, ліплення, вишивка, в'язання, лозоплетіння, бісероплетіння, іграшки, макети та моделі, розробка настільної гри тощо.

 Найбільше робіт подано до розділів «Образотворче мистецтво» і «Макети та моделі».

 Багато робіт поданих на конкурс мали змішані техніки виконання. Роботи учнів відрізнялися неординарністю художнього мислення авторів, багатою уявою та творчими здібностями.

Найбільшу кількість призових місць у конкурсі-виставці отримали учні  Бериславського (18), Білозерського (40) районів та міст Нова Каховка (17) і Херсона (84).

 

 

На підставі вищезазначеного, матеріалів організаційного комітету і журі конкурсу

 

НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити розподіл місць між районами, містами у конкурсі-виставці (додається).
  2. Затвердити підсумки проведення обласного заочного конкурсу-виставки учнівської молоді «Космічні фантазії» (Аналітична довідка додається).
  3. Нагородити дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів:

3.1. Учнів, які зайняли призові місця у конкурсі (додаток 1);

3.2. Гуртки та колективи, які зайняли призові місця у конкурсі         (додаток 2).

4. Нагородити заохочувальними дипломами учасників за творчий підхід у виконанні робіт поданих на конкурс (додаток 3).

5. Нагородити дипломами гуртки за активну участь і високі результати в обласному  конкурсі учнівської молоді «Космічні фантазії» (додаток 4).

6. Нагородити дипломами керівників гуртків та вчителів шкіл за плідну роботу з розвитку дитячої творчості та  естетичного виховання учнівської молоді (додаток 5).

7. Контроль за виконанням наказу покласти на завідувача відділу організаційно-масової роботи  Вербину Л. В.

 

 

Директор                                                                                            О.В.Рудика

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

                                                                                  19.02. 2018 р.   № 19

 

                                                              Розподіл місць

між районами, містами в обласному заочному конкурсі

учнівської молоді «Космічні фантазії»

 

№ з/п

Район

Всього подано робіт

Кільк. темат.

розділ

Кільк закладів

освіти

Кількість робіт вищої категорії

Заохочувальні

   Загальнакількіст   

    балів

    Зайняте місце

І

ІІ

ІІІ

1.

м.Гола Пристань

18

6

5

5

2

5

2

37

5-6

2.

м.Каховка

15

4

1

1

2

4

3

16,5

10

3.

м.Нова Каховка

20

4

8

6

5

6

2

52

ІІ

4.

Бериславський

27

9

10

4

6

8

2

47

ІІІ

5.

Білозерський

76

10

20

11

16

13

13

122,5

І

6.

В.Олександрівський

13

5

7

 

5

1

2

17

9

7.

Великолепетиський

8

4

3

 

1

2

 

5

17

8.

В.Рогачицький

17

1

1

 

 

3

 

3

19

9.

Високопільський

2

1

1

 

 

2

 

2

21

10

Генічеський

6

3

1

 

1

1

1

4,5

18

11

Голопристанський

28

11

15

4

2

8

6

37

5-6

12

Горностаївський

14

6

4

2

1

4

4

19

7

13

Іванівський

12

5

5

1

2

 

2

12

13

14

Каланчацький

22

6

7

 

 

6

5

8,5

15

15

Каховський

12

3

2

 

3

2

1

11,5

14

16

Н.Сірогозський

6

4

5

 

1

1

3

5,5

16

17

Нововоронцовський

23

3

8

1

3

2

 

16

11

18

Новотроїцький

16

4

7

2

1

4

1

17,5

8

19

Олешківський

23

5

4

5

3

3

5

39,5

4

20

Скадовський

4

3

1

2

1

 

 

13

12

21

Чаплинський

7

5

1

 

 

2

1

2,5

20

22

м.Херсон

103

17

31

27

32

25

8

260

І

23

КЗ «ЦНТТУМ»

14

5

1

9

3

2

 

56

ІІ

 

Разом:

486

 

148

80

90

103

62

 

 

 

Примітка:бали нараховуються за призові місця в

- обласному конкурсі:           І місце – 5 балів;

ІІ місце – 3 бали;

ІІІ місце – 1 бал;

Заохочувальні – 0,5 бали.

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

                                                                                 19.02. 2018 р.   № 19

 

 

АНАЛІТИЧНА  ДОВІДКА

про підсумки проведення обласного конкурсу-виставки учнівської

молоді «Космічні фантазії» у 2018 році

 

З метою виявлення і підтримки обдарованих учнів, які відтворюють своє уявлення про Космос засобами мистецтва, технічної творчості, цікавляться історією розвитку філософської думки людини про Всесвіт у січні-лютому 2018 року проведено обласний конкурс-виставку учнівської молоді «Космічні фантазії» (далі – Конкурс).

Основними завданнями Конкурсу є:

- поглиблення знань, розширення кругозору дітей і підлітків в галузі авіації та космонавтики, зацікавленості у дослідженнях Космосу;

- популяризація серед учнівської молоді наукових і технічних досягнень щодо вивчення і освоєння космосу.

Конкурс проводиться щорічно серед дітей та учнівської молоді різних      вікових груп.У Конкурсі беруть участь учні та вихованці гуртків у таких номінаціях: образотворче мистецтво, колаж, аплікація, паперопластика, вироби з дерева та металу, вироби з природних матеріалів, вишивка, в'язання, ліплення, бісероплетіння, лозоплетіння, іграшки, макети та моделі, розробка настільної гри тощо.

Учасники представляють творчі роботи, в яких відображаються авторські уявлення щодо нашої планети, Сонячної системи, космосу, історії їх виникнення та вивчення людиною, пошуку місця людини у Всесвіті, фантастичні сюжети чи образи, уявлення про космічні процеси у Всесвіті, розвиток Землі, інопланетних систем та позаземних цивілізацій.

При оцінці робіт журі Конкурсу керувалося наступними критеріями:

оригінальність, образність і повнота розкриття теми;

творчий підхід до виконання роботи, розвинена художня уява;

якість виготовлення робіт і художні вартості роботи.

У цьому році у Конкурсі взяли участь 117  шкіл та 31  позашкільний заклад освіти з усіх районів та міст області. Всього на розгляд журі подано      486 робіт.

Активну участь у Конкурсі взяли школи і позашкільні заклади Бериславського, Білозерського, Голопристанського районів та міста  Херсона, які надали найбільше робіт до багатьох тематичних розділів конкурсу.

Журі конкурсу відзначило високий рівень виконання робіт, їх відповідність технічним, естетичним та експозиційним вимогам.

  Роботи учасників вражають своєю видовищністю та різноманітністю. Це і вишивки учнів шкіл міста Гола Пристань (вчителі Снімщикова В.К., Глухманюк Т.В.),  і витинанки учнів Бериславських шкіл (вчителі Нестерова Н.С., Мала О.В.), холодний батік («Чумацький шлях» і «Безмежний космос») учнів Залізнопортівського закладу загальної середньої освіти Голопристанського району (вчитель Овсяннікова Г.А.), ізонитка «Орбіта», автор Непомняща Софія, вихованка комунального закладу «Селищний Будинок дитячої творчості Горностаївської селищної ради» (керівник Бризгун Д.В.),   колажі вихованців Скадовського Центру дитячої та юнацької творчості та комунального закладу «Селищний Будинок дитячої творчості Горностаївської селищної ради»  (керівники Мельниченко О.В.,  Карпеченко М.А.), різноманітні в'язані іграшки прибульців з інших планет зроблені вихованцями гуртка художнього конструювання з ниток і бісеру Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради (керівник Губанова Л.М.).

Цікаві розробки настільних розважально-пізнавальних ігор подали Югай Каріна, учениця 9 класу Бериславської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 4 (вчитель Пастушенко Н.Г.) і Шпир Данило, учень 3 класу Трохимівського навчально-виховного комплексу Іванівського району (вчитель Чукаєва А.В.).

А Давидова Олександра та Хузіна Єлизавета, вихованки комунального позашкільного навчального закладу «Голопристанський міський Центр дитячої та юнацької творчості» Голопристанської міської ради підготували цікаві комікси «Пригоди маленького космонавта» (керівник Осипенко В.О.).

У розділі «Макети та моделі» представлені моделі- копії ракетокосмічних апаратів (ракетоносії, супутники, орбітальні, міжпланетні літальні апарати, луноходи, марсоходи тощо). Більшість з них – це об'ємні, діючі електрифіковані макети.

 У цьому розділі журі відмітило  багато робіт виконаних на високому рівні: учнів шкіл Білозерського району (вчителі Скороход Н.В., Доценко О.І.), Новокаховських шкіл (вчителі Турбаба Л.В.,Гречана О.А.) та Олешківської районної станції юних техніків (керівник Сирота Ю.М.).

Цього року вперше на конкурс були представлені роботи зібрані у гуртках робототехніки комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

Різноманітні моделі планетоходів, космічних апаратів були зібрані вихованцями  з конструкторів з використанням гусеничного, колісного та крокуючого ходу, оснащення датчиками для дослідження планет. Найскладніший планетохід був зібраний з двох наборів конструктора:один програмний блок відповідав за пересування моделі, а інший - за збір інформації з сенсорів та управляння маніпулятором для збору зразків (керівник Сенчишен Д.О.).

Журі визнало найкращими роботами конкурсу: «Гуманоїд Хрущ», автори Савченко Сергій та Хрущ Артур, вихованці Білозерської районної станції юних техніків (керівник Поліщук В.Л.), «Володар Всесвіту», автор Несмєянов Ігор, учень 7 класу Посад-Покровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району (вчитель Куліш О.А.),  «Міжпланетна станція», робота учнів Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Голопристанської міської ради (вчитель Осипенко В.О.), «Інопланетянин», автор Харченко Катерина, учениця 7 класу Таврійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гладківської сільської ради Голопристанського району (керівник Харченко Т.М.),  композиція «Глибини космосу» (ізонитка) вихованців гуртка художнього конструювання з ниток і бісеру Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді  (керівник Губанова Л.М.), «Інопланетянин» та «Космічний прибулець», роботи учнів Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 30 Херсонської міської ради (вчителі Сінолуп  О.В., Нестеренко І.А.),  «Річ», автор Бабеша Владислав, вихованець Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради (керівник Пелагіна Н.С.) та роботу вихованців Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості «Космо 101» (керівник Кузнєцова Л.А.).

Найбільше робіт подано до розділу «Образотворче мистецтво». Журі конкурсу  оцінювало оригінальність ідей, відповідність малюнків  тематиці конкурсу, виразність роботи, креативність творчого почерку.

Журі відмітило малюнки учнів Шляхівської школи І-ІІІ ступенів Бериславського району які вирізнялися яскравими барвами своїх веселих оптимістичних персонажів (вчитель Шевченко Г.В.)

  Кращими малюнками Конкурсу журі визнало роботи: вихованців гуртків образотворчого мистецтва Новокаховського будинку дитячої творчості (керівник Рашевська О.Д.) та Білозерського Будинку творчості дітей та юнацтва (керівник Забудська Л.П.), учнів класу образотворчого мистецтва Станіславської дитячої музичної школи Білозерського району (вчитель Чумаченко В.І.) та учнів Херсонського Таврійского ліцею мистецтв Херсонської міської ради (вчитель  Бабак О.М.)

Водночас журі відмітило, що деякі роботи Конкурсу не  відповідали запропонованій тематиці, документація деяких робіт не мала належну повну інформацію. 

 

 

 

Завідувач відділу організаційно-масової

роботи комунального закладу «Центр

науково-технічної творчості учнівської

молоді Херсонської обласної ради                                        Л.В.Вербина

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 1

до наказу комунального закладу

Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

                                                                        19.02. 2018 р.   № 19

 

СПИСОК

призерів обласного конкурсу учнівської молоді «Космічні фантазії»,

які нагороджуються дипломами

 

Першого ступеня:

  • Вершина Єлизавета Павлівна, учениця 10 класу, вихованка гуртка «Умілі руки Голопристанської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 1 Голопристанської міської ради;
  • Баранець Дарина Володимирівна, учениця 11 класу, вихованка гуртка «Умілі руки Голопристанської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 1 Голопристанської міської ради;
  • Давидова Олександра Євгенівна, вихованкагуртка «Спортивна радіопеленгація»комунального позашкільного навчального закладу «Голопристанський міський Центр дитячої та юнацької творчості» Голопристанської міської ради;
  • Хузіна Єлизавета Олександрівна, вихованкагуртка «Спортивна радіопеленгація»комунального позашкільного навчального закладу «Голопристанський міський Центр дитячої та юнацької творчості» Голопристанської міської ради;
  • Попова Марина Андріївна, учениця 9 класу Голопристанської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 4 Голопристанської міської ради;
  • Бойко Борис Леонідович, учень 9 класу Голопристанської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 4 Голопристанської міської ради;
  • Коваленко Олександр Володимирович, учень 11 класу Голопристанської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 4 Голопристанської міської ради;
  • Безбородий Павло Юрійович, учень 9 класу, вихованець гуртка «Юні винахідники» комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  • Кузьміна Софія Андріївна, учениця 2 класу Новокаховської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Новокаховської міської ради;
  • Єфімчук Катерина Олександрівна, учениця 4 класу Новокаховської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Новокаховської міської ради;
  • Розенцвейг Вікторія Олександрівна, учениця 11 класу Новокаховської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Новокаховської міської ради;
  • Яценко Марія Олександрівна, вихованка гуртка образотворчого мистецтва Новокаховського будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;
  • Волошина Віра Олегівна, вихованка гуртка образотворчого мистецтва Новокаховського будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;
  • Панечко Анастасія Вікторівна, вихованка гуртка образотворчого мистецтва Новокаховського будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;
  • Цегельник Артем Ігорович, учень 10 класу, вихованець гуртка «Художня обробка деревини» Бериславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Бериславської районної ради;
  • Федірко Поліна Артемівна, учениця 4 класу, вихованка гуртка «Витинанка» Ольгівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславського району;
  • Югай Каріна Олександрівна, учениця 9 класу Бериславської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №4 Бериславської районної ради;
  • Черненко Артем Андрійович, учень 4 класу Козацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславського району;
  • Оришенко Євгеній Романович, учень 1 класу Садівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району;
  • Савченко Сергій Олександрович, учень 8 класу, вихованець гуртка автолюбителів (картинг) Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;
  • Хрущ Артур Романович, вихованець гуртка автолюбителів (картинг) Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;
  • Новікова Поліна Валеріївна, учениця 5 класу Садівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району;
  • Кочергіна Анастасія Анатоліївна, учениця 3 класу Садівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району;
  • Несмєянов Ігор Олегович, учень 7 класу Посад-Покровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району;
  • Козак Дмитро Сергійович,учень 9 класу Посад-Покровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району;
  • Азізова Христина Енверівна, учениця 5 класу Понятівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Білозерського району;
  • Сувалко Анастасія Василівна, учениця 7 класу, вихованка гуртка «Палітра» Білозерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Білозерської районної ради;
  • Тертична Анастасія Анатоліївна, учениця 9 класу Станіславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, учениця класу образотворчого мистецтва Станіславської дитячої музичної школи Білозерського району;
  • Іващук Дарина Олександрівна, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Білозерського Центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;
  • Котляренко Валерія Валеріївна, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Білозерського Центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;
  • Сокол Маргарита, учениця 11 класу Залізнопортівського закладу загальної середньої освіти Голопристанського району;
  • Павленко Ірина, учениця 11 класу Залізнопортівського закладу загальної середньої освіти Голопристанського району;
  • Шаманов Віталій, учень 8 класу, вихованець гуртка «Світ мистецтв» Новософіївського закладу загальної середньої освіти Голопристанського району;
  • Харченко Катерина Олександрівна, учениця 7 класу, вихованка гуртка «Всевмійка» Таврійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гладківської сільської ради Голопристанського району;
  • Непомняща Софія Костянтинівна, вихованка гуртка «Калейдоскоп» комунального закладу «Селищний Будинок дитячої творчості Горностаївської селищної ради» Херсонської області;
  • Рейдер Валерія Віталіївна, учениця 4 класу, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» комунального закладу «Селищний Будинок дитячої творчості Горностаївської селищної ради» Херсонської області;
  • Шпир Данило Ярославович, учень 3 класу Трофимівського навчально-виховного комплексу Іванівського району;
  • Іванів Катерина Володимирівна, учениця 9 класу Дудчанського загальноосвітнього об'єднання «дитячий садок – школа І-ІІІ ступенів-позашкільний заклад» Дудчанської сільської ради  Нововоронцовського району;
  • Павлова Валерія Анатоліївна, учениця 3 класу Дивненської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новотроїцького району;
  • Павлова Тетяна Анатоліївна, учениця 6 класу Дивненської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новотроїцького району;
  • Зачиняєв Денис В'ячеславович, учень 7 класу Новотроїцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Новотроїцького району;
  • Сирота Валерій Юрійович, учень 4 класу, вихованець гуртка космічного моделювання та макетування  Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;
  • Бондаренко Євген Дмитрович, учень 3 класу, вихованець гуртка космічного моделювання та макетування  Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;
  • Пулінець Катерина Миколаївна, учениця 3 класу, вихованка судномодельного гуртка Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;
  • Макаров Дмитро Дмитрович, учень 8 класу, вихованець ракетомодельного гуртка Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;
  • Мельниченко Олександр Романович, вихованець гуртка «Виготовлення сувенірів» Скадовського центру дитячої та юнацької творчості Скадовської районної ради;
  • Гурінова Анастасія Анатоліївна, вихованка гуртка народної творчості Скадовського центру дитячої та юнацької творчості Скадовської районної ради;
  • Росінська Олександра Олександрівна, учениця 5 класу, вихованка гуртка образотворчого мистецтва «Веселка»  Херсонського державного будинку художньої творчості;
  • Мацук  Дар'я Денисівна, учениця 9 класу, вихованка гуртка «Рукоділля» Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 12 з поглибленим вивченням французької мови Херсонської міської ради;
  • Строганова Карина Олександрівна, учениця 8 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 32 Херсонської міської ради;
  • Федорук Жасміна Ромазанівна, учениця 8 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад- загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» № 33 Херсонської міської ради;
  • Кутова Поліна Олександрівна, учениця 9 класу Херсонського Таврійського ліцею мистецтв Херсонської міської ради;
  • Місюр Вероніка Миколаївна, учениця 9 класу Херсонського Таврійського ліцею мистецтв Херсонської міської ради;
  • Касап Марія Денисівна, учениця 9 класу Херсонського Таврійського ліцею мистецтв Херсонської міської ради;

Антонюк Катерина Володимирівна, вихованка студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

  • Зінов'єва Варвара Костянтинівна, учениця 8 класу Комишанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 26 Херсонської міської ради;
  • Химчак Сава Вікторович, учень 6 класу Херсонського загальноосвітнього № 48 навчально-виховного комплексу Херсонської міської ради;
  • Коваленко Єлизавета Анатоліївна, учениця 6 класу Херсонського загальноосвітнього № 48 навчально-виховного комплексу Херсонської міської ради;
  • Кульчі Анастасія Даніелівна, учениця 6 класу Херсонського загальноосвітнього № 48 навчально-виховного комплексу Херсонської міської ради;
  • Капустенко Ганна Юріївна, вихованка студії «Декор» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  • Капуста Сніжана Володимирівна, вихованка  гуртка «Художнього конструювання з ниток і бісеру» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  • Гайдаєнко Юрій Михайлович, вихованець гуртка «Моделювання ракет» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  • Бондаренко Олександр Володимирович, учень 3 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад комбінованого типу-спеціальна загальноосвітня школа І ступеня» № 29 Херсонської міської ради;
  • Ніколаєва Любава Олегівна, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Креативне рукоділля» Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради;
  • Григорян Олександр Арменович, учень 5 класу, вихованець гуртка декоративно-прикладного мистецтва Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради
  • Коламицев Дмитро Максимович, учень 4 класу, Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 53 Херсонської міської ради;
  • Бабеша Владислав Вадимович, вихованець гуртка «Майстерня чудес» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  • Бережна Богдана Василівна, вихованка гуртка «Початкове технічне моделювання» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  • Врублевська Анна Олегівна, вихованка гуртка «Початкове технічне моделювання» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  • Кукаркіна Катерина Андріївна, вихованка гуртка «Початкове технічне моделювання» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  • Бибик Єлизавета Іванівна, вихованка гуртка «Початкове технічне моделювання» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

Колеснікова Христина В'ячеславівна, вихованка студії «Декор» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

  • Кононенко Ірина Сергіївна, вихованка студії «Декор» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  • Недогорська Олеся Віталіївна, вихованка гуртка народної творчості Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  • Рубець Софія Олександрівна, вихованка гуртка «Художнього конструювання з ниток і бісеру» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  • Рубець Злата Олександрівна, вихованка гуртка «Художнього конструювання з ниток і бісеру» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  • Войтюк Юлія Андріївна, вихованка гуртка «Художнього конструювання з ниток і бісеру» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

-Павленко Роман Сергійович, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання транспортної техніки» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

- Тройнов Ярослав Олександрович, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання транспортної техніки» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

- Корнілова Софія Сергіївна, вихованка гуртка «Дизайну тканини і декору інтер'єрів» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

Хожаінов Микола Сергійович, учень 7 класу, вихованець гуртка робототехніки комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

Андрусевич Олексій Анатолійович, учень 5 класу, вихованець гуртка робототехніки комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

  • Тарасов Данило Олександрович, учень 6 класу, вихованець гуртка робототехніки комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
  • Гузій Кирило Миколайович, учень 3 класу,  вихованець гуртка початкового технічного моделювання комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
  • Мисків Ольга Олекандрівна, учениця 4 класу Преображенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чаплинського району, вихованець гуртка космічного макетування та моделювання комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
  • Дуванов Олександр Олександрович, учень 4 класу, вихованець гуртка моделювання іграшок-сувенірів комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
  • Савельєв Олександр Миколайович, учень 4 класу, вихованець гуртка моделювання іграшок-сувенірів комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
  • Тарасов Данило Олександрович, учень 6 класу, вихованець гуртка судномоделювання комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

Другого ступеня:

 

  • Адаменко Катерина Олексіївна, учениця 8 класу, вихованка гуртка «Іграшка» Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного циклу» Голопристанської міської ради;
  • Кадирова Медіне Енверівна, учениця 8 класу Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанської міської ради;
  • Паламарчук Катерина Володимирівна, учениця 10 класу, вихованка гуртка «Художня обробка деревини» комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  • Шершнюк Максим Вадимович, учень 4 класу, вихованець гуртка «Юних конструкторів приладів радіоелектроніки» комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  • Андрощук Максим Миколайович, учень 9 класу Новокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Новокаховської міської ради;
  • Вастерова Марина Дмитрівна, учениця 9 класу Новокаховського техніко-економічного ліцею Новокаховської міської ради;
  • Стоянов Андрій Максимович, учень 3 класу Новокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Новокаховської міської ради;
  • Худченко Мар'яна Сергіївна, учениця 2 класу Новокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Новокаховської міської ради;
  • Тепляк Анастасія Євгенівна, учениця 5 класу, вихованка гуртка образотворчого мистецтва «Восьмий колір» Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;
  • Латишко Єлизавета Миколаївна, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Майстрик і Майстринка» Бериславської районної станції юних техніків Бериславської районної ради;
  • Тимофієнко Софія Олександрівна, учениця з класу, вихованка гуртка «Умілі ручки» Бериславської районної станції юних техніків Бериславської районної ради;
  • Пастушенко Олена Андріївна, учениця 7 класу Бериславської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 4 Бериславської районної ради;
  • Шевченко Анжела Михайлівна, учениця 3 класу,вихованка гуртка образотворчого мистецтва «Палітра» Шляхівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславського району;
  • Марчук Зоряна Володимирівна, учениця 5 класу,вихованка гуртка образотворчого мистецтва «Палітра» Шляхівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславського району;
  • Сілівєстрова Олена Олександрівна, учениця5 класу, вихованка гуртка «Конструювання та моделювання одягу» Білозерського центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;
  • Носова Вероніка Олексіївна, учениця 4 класу, вихованка гуртка «Ласунчик» Білозерського центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;
  • Нечай Алла Сергіївна, учениця 4 класу, вихованка гуртка «Іграшка» Білозерського центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;
  • Кондренко Діана Леонідівна, учениця 7 класу, вихованка гуртка     «Дек-арт» Білозерського центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;
  • Олянська Катерина Анатоліївна, учениця 6 класу, вихованка гуртка     «Сувенірний» Білозерського центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;
  • Демчук Влад Сергійович, учень 7 класу, вихованець гуртка «Ракетомоделювання» Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;
  • Токмань Юліана Юріївна, учениця 6 класу, вихованка гуртка декоративно-ужиткового мистецтва Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;
  • Шуляк Владислав Романович, учень 3 класу Чорнобаївського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад- дошкільний навчальний заклад» Білозерської районної ради;
  • Сербін Поліна Володимирівна, учениця 11 класу Станіславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району;
  • Ватаманюк Андріана Максимівна, учениця 5 класу Широкобалківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району;
  • Ляшенко Ілля Олександрович, учень 1 класу Станіславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, учень класу образотворчого мистецтва Станіславської дитячої музичної школи Білозерського району;
  • Дідик Катерина Денисівна, учениця 3 класу Федорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району;
  • Дехнич Аліна Сергіївна, учениця 3 класу Федорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району;
  • Ахмедзянова Ольга Олександрівна, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Білозерського центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;
  • Вовк  Анастасія Олексіївна, учениця 5 класу, вихованка гуртка «Майстрині» Киселівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району;
  • Грищенко Вікторія Сергіївна, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Майстрині» Киселівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради;
  • Сокол Денис В'ячеславович, учень 2 класу Микільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району;
  • Барковський Сергій, учень 4 класу, вихованець студії образотворчого мистецтва комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Великоолександрівської районної ради;
  • Чехутська Анна, учениця 5 класу, вихованка гуртка «В'язання та макраме» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Великоолександрівської районної ради;
  • Нагірний Дмитро Юрійович, учень 8 класу Великоолександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Великоолександрівської районної ради;
  • Черешневський Едуард Андрійович, учень 11 класу Великоолександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Великоолександрівської районної ради;
  • Пуляєв Андрій Олегович, учень 2 класу, вихованець Великолепетиського центру дитячої та юнацької творчості;
  • Пуляєв Денис Олегович, учень 2 класу, вихованець Великолепетиського центру дитячої та юнацької творчості;
  • Харачих Ельвіра, учениця 5 класу, вихованка гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» Генічеської районної станції юних техніків;
  • Гурнак Діана, учениця 3 класу Кардашинського закладу базової освіти Голопристанського району;
  • Шинкаренко Єлизавета Кирилівна, учениця 10 класу, вихованка Голопристанського районного Будинку дитячої та юнацької творчості;
  • Маменко Микола Петрович, учень 4 класу, вихованець гуртка «Кольорові долоньки» комунального закладу «Селищний Будинок дитячої творчості Горностаївської селищної ради» Херсонської області;
  • Плотнікова Ксенія Олександрівна, учениця 2 класу Трохимівського навчально-виховного комплексу Іванівського району;
  • Охоцький Дмитро Вікторович, учень 4 класу, вихованець гуртка «Палітра» комунального закладу «Іванівський Центр дитячої творчості» Іванівської районної ради;
  • Керей Ярослав Володимирович, вихованець гуртка «Чарівна майстерня» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості Каховської районної ради Херсонської області»;
  • Керей Максим Володимирович, вихованець гуртка «Чарівна майстерня» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості Каховської районної ради Херсонської області»;
  • Кошкідько Софія, учениця 4 класу, вихованка гуртка «Народні ремесла» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості Каховської районної ради Херсонської області»;
  • Мірошниченко Олександра Олександрівна, учениця 5 класу, вихованка гуртка «Блік» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості Каховської районної ради Херсонської області»;
  • Гуменюк Анастасія Павлівна, учениця 4 класу, вихованка комунального закладу «Нижньосірогозький будинок творчості дітей та юнацтва»;
  • Сабадаш Олександра Миколаївна, учениця 4 класу, вихованка комунального закладу «Нижньосірогозький будинок творчості дітей та юнацтва»;
  • Рутова Юлія, учениця 9 класу, вихованка образотворчої студії «Етюд» комунального закладу «Нововоронцовський районний центр дитячої творчості» Нововоронцовського району;
  • Ергін Даніїл, учень 3 класу, вихованець комунального закладу «Нововоронцовський районний центр дитячої творчості» Нововоронцовського району;
  • Линник Катерина, учениця   класу  Нововоскресенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів    Нововоронцовського району;
  • Істоміна Катерина Віталіївна, учениця 11 класу, вихованка гуртка «Декоративно-прикладне мистецтво рідного краю» Новопокровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новотроїцького району;
  • Павлов Тимофій Андрійович, учень 3 класу, вихованець гуртка космічного моделювання та макетування Олешківської районної  станції юних техніків Олешківської районної ради;
  • Сирота Валерій Юрійович, учень 4 класу, вихованець гуртка космічного моделювання та макетування Олешківської районної  станції юних техніків Олешківської районної ради;
  • Зорін Олег Миколайович, учень 3 класу, вихованець гуртка космічного моделювання та макетування Олешківської районної  станції юних техніків Олешківської районної ради;
  • Гришко Руслана Олександрівна, вихованка гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» Скадовського центру дитячої та юнацької творчості Скадовської районної ради;
  • Запорожцева Карина Дмитрівна, учениця 7 класу, вихованка гуртка образотворчого мистецтва «Веселка»  Херсонського державного будинку художньої творчості;
  • Ащепкова Дар'я Володимирівна, учениця 8 класу Херсонської гімназії № 3 Херсонської міської ради;
  • Дорогань Олександра Іванівна, учениця 9 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4  Херсонської міської ради;
  • Крутько Софія Андріївна, учениця 9 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 28 ім. О.С.Пушкіна  Херсонської міської ради;
  • Коврижних Анастасія Вадимівна, учениця 4 класу, вихованка гуртка декоративно-прикладного мистецтва Херсонської спеціалізованої школи І-     ІІІ ступенів № 30 з поглибленим вивченням предметов природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради;
  • Ситнік Ярослав Дмитрович, вихованець гуртка «Образотворче мистецтво.Батік.» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  • Поліщук Вероніка Олексіївна, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво.Батік.» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  • Золотухін Михайло Сергійович, вихованець гуртка «Сучасне мистецтво» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради; Оленксандрівна, учениця 2 класу, вихованка студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  • Глушакова Вікторія Сергіївна, учениця 9 класу Коминанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 26 Херсонської міської ради;
  • Кучерявий Антон Віталійович, учень 7 класу, вихованець гуртка «Художня обробка деревини» Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 30 з поглибленим вивченням предметов природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради;
  • Карагьозян Емма Ваганівна, учениця 9 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 50 Херсонської міської ради;
  • Грабко Дмитро В'ячеславович, учень 11 класу, вихованець гуртка «Золоті ручки» Херсонського центру освіти молоді та дорослих Херсонської міської ради;
  • Марчак Данило Сергійович, вихованець гуртка «Чарівна намистина» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  • Чернов Тарас Володимирович, вихованець гуртка «Захоплююче лозоплетіння» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  • Даюб Надія Наурасовна, вихованка студії «Декор» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  • Дерен Дар'я Єгорівна, вихованка гуртка «Конструювання і моделювання одягу» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  • Попелишко Вікторія Дмитрівна, вихованка гуртка «Конструювання і моделювання одягу» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  • Курбацька Ганна Олегівна, вихованка гуртка «Дизайну тканин і декору інтер'єрів» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  • Орищак Давид Валерійович, вихованець гуртка технічного конструювання Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  • Недоступ Денис Вікторович, вихованець гуртка «Конструювання і моделювання дитячого одягу» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  • Коробко Андрій Олександрович, вихованець гуртка «Конструювання і моделювання дитячого одягу» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  • Тригуб Тетяна Дмитрівна, вихованка гуртка «Чорноморські дива» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  • Зубкова Марія Юріївна, вихованка гуртка «Фентезі» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  • Ковтонюк Валерія Миколаївна, вихованка гуртка «Чарівна намистина» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  • Ковтонюк Аліна Миколаївна, вихованка гуртка «Чарівна намистина» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  • Кучер Софія Русланівна, вихованка гуртка «Сучасне мистецтво» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  • Колдунова Анастасія Сергіївна, вихованка гуртка «Художнього конструювання з ниток і бісеру» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  • Гегечкорі Івеліна Олегівна, вихованка гуртка «Художнього конструювання з ниток і бісеру» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  • Лахно Дарина Сергіївна, вихованка гуртка «Художнього конструювання з ниток і бісеру» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  •  Рябоконь Анна Сергіївна, вихованка гуртка «Конструювання і моделювання одягу» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  • Мельник Олександра Юріївна, вихованка гуртка «Конструювання і моделювання одягу» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  • Деща Валерія Андріївна, вихованка гуртка «Конструювання і моделювання одягу» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  • Гальченко Софія Сергіївна, вихованка гуртка «Конструювання і моделювання одягу» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  • Гальченко Дар'я Сергіївна, вихованка гуртка «Конструювання і моделювання одягу» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  • Ісаєв Ігор Дмитрович, вихованець гуртка початкового технічного моделювання транспортної техніки Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  • Дромашко Ольга Валеріївна, вихованка гуртка початкового технічного моделювання транспортної техніки Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  • Чайка Микита Олександрович, вихованець гуртка робототехніки комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
  • Щербінін Михайло Олександрович, вихованець гуртка робототехніки комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

Третього ступеня:

 

  • Федоренко Крістіна Олександрівна, учениця 10 класу Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного циклу» Голопристанської міської ради;
  • Ішханян Нона, учениця 6 класу Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Голопристанської міської ради;
  • Попова Марина Андріївна, вихованка гуртка «Чарівна намистина» комунального позашкільного навчального закладу «Голопристанський міський Центр дитячої та юнацької творчості» Голопристанської міської ради;
  • Плевака Дар'я Ігорівна, вихованка гуртка «Спортивна радіопеленгація» комунального позашкільного навчального закладу «Голопристанський міський Центр дитячої та юнацької творчості» Голопристанської міської ради;
  • Стадник Вікторія, вихованка гуртка «Дивовижні барви» комунального позашкільного навчального закладу «Голопристанський міський Центр дитячої та юнацької творчості» Голопристанської міської ради;
  • Ливицький Андрій Іванович, учень 7 класу, вихованець авіамодельного гуртка комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  • Огнєрубов Іван Володимирович, учень 5 класу, вихованець гуртка «Конструювання повітряних зміїв» комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  • Єпіхіна Софія Андріївна, учениця 2 класу, вихованка гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  • Ямпольцев Марк Вадимович, учень 2 класу, виховнець гуртка «Початкове технічне моделювання» комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  • Міщенко Михайло Андрійович, вихованець гуртка «Технічний дизайн» Станції юних техніків Новокаховської міської ради;
  • Кондратович Єлизавета Андріївна, учениця 1 класу Новокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Новокаховської міської ради;
  • Нешпіль Вероніка Едуардівна, учениця 2 класу Новокаховської спецалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Новокаховської міської ради;
  • Галасова Ярослава Вікторівна, учениця 5 класу Новокаховської спецалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Новокаховської міської ради;
  • Крамаренко Катерина Федірівна, учениця 5 класу, вихованка гуртка образотворчого мистецтва «Восьмий колір» Новокаховського Будинку творчості Новокаховської міської ради;
  • Корякін Дмитро Сергійович, учень 6 класу, вихованець гуртка «Чарівна акварелька» Новокаховського Будинку творчості Новокаховської міської ради;
  • Бебих Марія Максимівна, учениця 3 класу Козацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславської районної ради;
  • Садовська Ангеліна Михайлівна, учениця 2 класу Шляхівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславської районної ради;
  • Яшина Вероніка Денисівна, учениця 3 класу, вихованка гуртка «Майстрик і Майстринка» Бериславської районної  станції юних техніків Бериславської районної ради;
  • Волкова Лілія Олександрівна, учениця 3 класу, вихованка гуртка «Умілі ручки» Бериславської районної  станції юних техніків Бериславської районної ради;
  • Гайдаренко Ольга Сергіївна, учениця 4 класу, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» Качкарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславського району;
  • Тимошенко Катерина Сергіївна, учениця 5 класу Козацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславського району;
  • Колосова Діана Володимирівна, учениця 7 класу, вихованка гуртка «Веселкова палітра» Бериславського Центру юнацької та дитячої творчості Бериславської районної ради;
  • Росол Діана Олексіївна, учениця 2 класу, вихованка гуртка «Ласунчик» Білозерського Центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;
  • Грищенко Вікторія Сергіївна, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Майстрині» Киселівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради;
  • Литвинюк Олександр Леонідович, учень 4 класу, вихованець гуртка «Ракетомоделювання» Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;
  • Токмань Віталій Юрійович, учень 3 класу Білозерської багатопрофільної гімназії Білозерської районної ради;
  • Литвин Валентина Олександрівна, учениця 11 класу Томинобалківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради;
  • Маскаєва Владислава Сергіївна, учениця 9 класу, вихованка гуртка «Палітра» Білозерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Білозерської районної ради;
  • Мельник Ірина Анатоліївна, учениця 9 класу Станіславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, учениця класу образотворчого мистецтва Станіславської дитячої музичної школи Білозерського району;
  • Боровик Тимур Віталійович, учень 8 класу Станіславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, учень класу образотворчого мистецтва Станіславської дитячої музичної школи Білозерського району;
  • Мандрик Єгор Володимирович, учень 1 класу Станіславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, учень класу образотворчого мистецтва Станіславської дитячої музичної школи Білозерського району;
  • Половинка Артем, учень 1 класу комунального закладу «Музиківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Музиківської  сільської ради Білозерського району Херсонської області»;
  • Москаленко Дар'я, учениця 9 класу комунального закладу «Музиківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Музиківської  сільської ради Білозерського району Херсонської області»;
  • Павліченко Дмитро Вікторович, учень 7 класу Трифонівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Великоолександрівського району;
  • Сеньків Поліна Іванівна, учениця 3 класу комунального закладу «Рубанівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Великолепетиськогго району;
  • Меркулова Ніна Ігорівна, учениця 7 класу Малолепетиської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів ім..Тараса Шевченка Великолепетиського району;
  • Маловічко Радіон Вікторович, учень 6 класу Верхньорогачицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Верхньорогачицької районної ради;

 Цікало Іван Вікторович, учень 1 класу Верхньорогачицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Верхньорогачицької районної ради;

  • Яценко Катерина Валеріївна, учениця 5 класу Верхньорогачицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Верхньорогачицької районної ради;
  • Стасюк Аліна Ігорівна, учениця 4 класу, вихованка комунального закладу «Високопільський Центр дитячої та юнацької творчості» Високопільської селищної ради;
  • Куйовда Тетяна Олександрівна, учениця 2 класу, вихованка комунального закладу «Високопільський Центр дитячої та юнацької творчості» Високопільської селищної ради;
  • Зейтулаєва Феріде, учениця 1 класу, вихованка гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» Генічеської районної станції юних техніків;
  • Жигало В'ячеслав Олександрович, учень 3 класу Великокардашинського закладу загальної середньої освіти Голопристанського району;
  • Пасічник Світлана Сергіївна, учениця 10 класу Долматівського закладу загальної середньої освіти Голопристанського району;
  • Краснова Поліна Вікторівна, учениця 2 класу Долматівського закладу загальної середньої освіти Голопристанського району;
  • Марценюк Іван, учень 4 класу Залізнопортівського закладу загальної середньої освіти Голопристанського району;
  • Коротченко Мирослав Романович, учень 5 класу Рибальченського закладу загальної середньої освіти Голопристанського району;
  • Халак Сніжана, учениця 7 класу Чулаківського закладу загальної середньої освіти Голопристанського району;
  • Сай Олександр Мирославович, учень 6 класу, вихованець гуртка «Саморобка»   Таврійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гладківської сільської ради  Голопристанського району;
  • Кравчук Катерина Володимирівна, учениця 7 класу, вихованка гуртка «Майстриня» комунального закладу «Селищний Будинок дитячої творчості Горностаївської селищної ради» Херсонської області;
  • Маменко Микола Петрович, учень 4 класу, вихованець гуртка «Кольорові долоньки» комунального закладу «Селищний Будинок дитячої творчості Горностаївської селищної ради» Херсонської області;
  • Галушка Ілона Андріївна, учениця 4 класу, вихованка гуртка «Чарівниця» комунального закладу «Селищний Будинок дитячої творчості Горностаївської селищної ради» Херсонської області;
  • Гончар Даніїл, учень 5 класу Новопавлівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Каланчацької селищної ради Херсонської області;
  • Андронніков Тимофій, учень 3 класу Новопавлівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Каланчацької селищної ради Херсонської області;
  • Чвартковська Вероніка, учениця 2 класу, вихованка зразкового колективу «Храм доброго мистецтва» Центру дитячої та юнацької творчості Каланчацької селищної ради Херсонської області;
  • Кравченко Оксана, учениця 5 класу, вихованка зразкового колективу «Храм доброго мистецтва» Центру дитячої та юнацької творчості Каланчацької селищної ради Херсонської області;
  • Чурай Анастасія, учениця 6 класу, вихованка зразкового колективу «Храм доброго мистецтва» Центру дитячої та юнацької творчості Каланчацької селищної ради Херсонської області;
  • Вишневська Анастасія, учениця 5 класу, вихованка гуртка «Чарівний бісер» Центру дитячої та юнацької творчості Каланчацької селищної ради Херсонської області;
  • Белова Надія Костянтинівна, учениця 5 класу, вихованка гуртка «Блік»

комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості Каховської районної ради;

  • Мартинова Олександра Миколаївна, учениця 5 класу Степненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нижньосірогозького району;
  • Головко Сергій, учень 5 класу , вихованець гуртка образотворчого мистецтва Хрещенівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нововоронцовського району;
  • Іванів Катерина Володимирівна, учениця 9 класу Дудчанського загальноосвітнього об'єднання «дитячий садок – школа І-ІІІ ступенів-позашкільний заклад» Дудчанської сільської ради  Нововоронцовського району;
  • Весніна Марія Юріївна, учениця 4 класу  Новотроїцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» Новотроїцької районної ради;
  • Пірумян Арсен Тігранович, учень 1 класу, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» Новотроїцької районної станції юних техніків;
  • Перенчук Ольга Олегівна, учениця 7 класу Новотроїцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» Новотроїцької районної ради;
  • Антоненко Віолетта, учениця 7 класу, вихованка студії образотворчого мистецтва «Ми малюємо світ»  Олешківського центру дитячої та юнацької творчості» Олешківської районної ради;
  • Ганжа Валерія, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Юний дизайнер» Олешківського центру дитячої та юнацької творчості» Олешківської районної ради;
  • Копель Олександр Євгенович, учень 3 класу, вихованець гуртка космічного моделювання та макетування Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;
  • Потишняк Анастасія, учениця 4 класу, вихованка гуртка «Барвінок» комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва»;
  • Попкова Анна Олексіївна, учениця 7 класу, вихованка гуртка «Умілі ручки» Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 4 Херсонської міської ради;
  • Хмеленко Натан Олександрович, учень 8 класу, вихованець гуртка «Чарівний пензлик» Херсонського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу № 48 Херсонської міської ради;
  • Бондарь Софія Володимирівна, учениця 6 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 54 з поглибленим вивченням іспанської та інших іноземних мов Херсонської міської ради;
  • Смілянець Катерина Віталіївна, вихованка гуртка «Дизайну тканин і декору інтер'єрів» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  • Скоблікова Анна Матвіївна, учениця 2 класу Хеосонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад комбінованого типу – спеціальна загальноосвітня школа І ступеня» № 29 Херсонської міської ради;
  • Хівріч Софія Андріївна, вихованка гуртка «Образотворчий та декоративний дизайн» Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  • Візнічак Катерина Сергіївна, вихованка гуртка «Образотворчий та декоративний дизайн» Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  • Верещагіна Софія Миколаївна, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво. Батік.» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  • Моісеєва Єлизавета Романівна, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво. Батік.» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  • Власенко Анастасія Вікторівна, учениця 7 класу Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 ім.Б.Лавреньова Херсонської міської ради;
  • Бортник Анна Сергіївна, вихованка гуртка «Художнього конструювання з ниток і бісеру» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  • Прилуцька Анастасія Дмитрівна, учениця 6 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 46 Херсонської міської ради;
  • Ніколенко Анна Едуардівна, вихованка гуртка «Чорноморські дива» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  • Кавуньова Анна Ігорівна, вихованка гуртка «Сувенірна майстерня» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  • Бунчук Меланія Олексіївна, вихованка гуртка «Сучасне мистецтво» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  • Сербіна Ольга Олександрівна, вихованка гуртка «Сучасне мистецтво» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;
  • Сафошин Богдан Євгенович, вихованець гуртка «Природа і фантазія» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  • Бойцова Уляна Павлівна, вихованка студії «Декор» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  • Пазяк Поліна Сергіївна, вихованка студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  • Фільчакова Анастасія Ігорівна, вихованка гуртка «Художнього конструювання з ниток і бісеру» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  • Сергієва Руслана Сергіївна, вихованка гуртка «Художнього конструювання з ниток і бісеру» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  • Бульбенко Кіра Олегівна, вихованка гуртка «Художнього конструювання з ниток і бісеру» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  • Корнілова Софія Сергіївна, вихованка гуртка «Конструювання і моделювання одягу» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  • Кирилова Яна Ігорівна, вихованка гуртка «Дизайну тканин і декору інтер'єрів» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  • Стулова Марина Сергіївна, вихованка гуртка «Дизайну тканин і декору інтер'єрів» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  • Скакун Аліна Дмитрівна, вихованка гуртка «Дизайну тканин і декору інтер'єрів» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  • Клименко Лілія В'ячеславівна, вихованка гуртка «Дизайну тканин і декору інтер'єрів» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  • Ночна Каміла Геннадіївна, вихованка гуртка «Народні ремесла України» комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
  • Планков Михайло Іванович, вихованець гуртка робототехніки комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
  • Кошелев Тимур Сергійович, вихованець гуртка робототехніки комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток № 2

до наказу комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

19.02. 2018 р.     № 19

 

Список

гуртків та колективів, які нагороджені дипломами

за призові місця в обласному конкурсі «Космічні фантазії»

 

Першого ступеня:

  • колектив гуртка «Ажурне випилювання» Олешківського центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради (керівник Захарченко М.М.);
  • колектив зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради (керівники Ліпшиць О.Е., Лисенко В.М., Фахрадова О.О.);
  • колектив гуртка робототехніки комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (керівник Сенчишен Д.О.).

 

Другого ступеня:

  • колектив гуртка «Іграшка» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Великоолександрівської районної ради (керівник Верхогляд О.В.);
  • колектив гуртка «Художнього конструювання з ниток і бісеру» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради (керівник Губанова Л.М.);
  • колектив гуртка «Народні ремесла України» комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (керівник Бризгун Д.В.);
  • колектив гуртка початкового технічного моделювання комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (керівник Мала О.В.);

 

 

Третього ступеня:

  • колектив гуртка «Народна творчість» Новософієвського закладу загальної середньої освіти Голопристанського району (Острікова С.Г.);
  •  колектив гуртка Феєрверк»комунального закладу «Селищний Будинок дитячої творчості Горностаївської селищної ради» Херсонської області (керівник Бондаренко О.А.);
  • колектив гуртка «Чарівна майстерня»  комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості Каховської районної ради Херсонської області» ( керівник Філоненко І.П.).
  •  «Виготовлення сувенірів» Новотроїцької районної станції юних техніків (керівник Веліуллаєва А.Л.);
  • колектив гуртка «Чарівники» комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» (керівник Стоян Л.А.);
  • колектив гуртка «Орігамі» Недержавного навчально-виховного об'єднання «Дошкільний заклад – спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «ХАБАД» з поглибленим вивченням івриту та англійської мови Херсонської міської ради (керівник Ігнатьєва С.В.).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 3

до наказу комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

19.02. 2018  № 19

 

Список

учасників обласного конкурсу «Космічні фантазії»,

які нагороджені заохочувальнимидипломами:

 

  • Пашкевич Богдан Дмитрович, вихованець гуртка «Спортивна радіопеленгація»комунального позашкільного навчального закладу «Голопристанський міський Центр дитячої та юнацької творчості» Голопристанської міської ради;
  • Кадирова Аміне Енверівна, учениця 8 класу Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4Голопристанської міської ради;
  • Самотей Сергій Олександрович, учень 5 класу, вихованець гуртка «Юні  винахідники» комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  • Костенко Ігор Юрійович, учень 6 класу, вихованець гуртка «Конструювання повітряних зміїв» комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  • Борисова Єлизавета Сергіївна, учениця 3 класу, вихованка гуртка «Початкове технічне моделювання» комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  • Кощавка Яна Денисівна, учениця 8 класу, вихованка гуртка «Юний користувач персональним комп'ютером» Станції юних техніків Новокаховської міської ради;
  • Євсюкова Дар'я, учениця 2 класуНовокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 Новокаховської міської ради;
  • Пижевська Вікторія В'ячеславівна, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Веселкова палітра» Бериславського Центру юнацької та дитячої творчостіБериславської районної ради;
  • Семенов Тімур Віталійович, учень 4 класу Бериславської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 5 Бериславської районної ради;
  • Крейза Владана Дмитрівна, учениця 2 класу Садівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради;
  • Чухрай Анна Ігорівна, учениця 4 класу, вихованка гуртка «Іграшка» Білозерського центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;
  • Токмань Віталій Юрійович, учень 3 класу, вихованець гуртка декоративно-ужиткового мистецтва Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;
  • Німас Анна Сергіївна, учениця 4 класу Чорнобаївського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад» Білозерської районної ради;
  • Регорек Єлизавета Андріївна, учениця 4 класу Станіславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, учениця класу образотворчого мистецтва Станіславської дитячої музичної школи Білозерського району;
  • Беспалова Анна Сергіївна, учениця 4 класу Станіславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, учениця класу образотворчого мистецтва Станіславської дитячої музичної школи Білозерського району;
  • Гура Катерина Андріївна, учениця 7 класу, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Білозерського центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;
  • Остролуцька Наталія Миколаївна, учениця 5 класу Білозерськоїзагальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2  Білозерської районної ради;
  • Болокан Галина Анатоліївна, учениця 6 класу Благодатнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів   Білозерської районної ради;
  • Турчанова Вікторія Олегівна, учениця 1 класу Надеждівськоїзагальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Білозерської районної ради;
  • Шталтовий Пилип, учень 1 класу комунального закладу «Музиківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Музиківської сільської ради Білозерського району»;
  • Тільненко Олег, учень 2 класу комунального закладу «Музиківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Музиківської сільської ради Білозерського району»;
  • Кузьома Наталія, учениця 3 класу комунального закладу «Музиківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Музиківської сільської ради Білозерського району»;
  • Сіваченко Богдан, учень 5 класу, вихованець студії образотворчого мистецтва комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Великоолександрівської районної ради;
  • Усенко Євгенія, учениця 6 класу Давидовобрідської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Великоолександрівського району;
  • Зейтулаєва Мавіле, учениця 2 класу, вихованка гуртка «Початково-технічне моделювання»  Генічеської районної станції юних техніків;
  • Дуркіна Юлія Віталіївна, учениця 2 класу Добропільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;
  • Поліщук Мар'яна Іванівна, учениця 1 класу Долматівського закладу загальної середньої освіти Голопристанського району;
  • Берташ Максим Олегович,  учень 4 класу Збур'ївського закладу загальної середньої освіти Голопристанського району;
  • Овчар Ольга Петрівна, учениця 8 класу Новозбур'ївського закладу загальної середньої освіти Голопристанського району;
  • Свиридов Максим, учень 5 класу Чулаківського закладу загальної середньої освіти Голопристанського району;
  • Рак Анна Вячеславівна, учениця 8 класу Великоблаговіщенськоїзагальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Горностаївського району;
  • Мостовщиков Семен Анатолійович, вихованець гуртка «Чарівна майстерня» комунального закладу «Селищний Будинок дитячої творчості Горностаївської селищної ради» Херсонської області;
  • Горішній Нікіта Олексійович, вихованець гуртка «Чарівна майстерня» комунального закладу «Селищний Будинок дитячої творчості Горностаївської селищної ради  Херсонської області;
  • Чичкевич Анастасія Олексіївна, учениця 4 класу, вихованка гуртка «Чарівна скарбничка» комунального закладу «Селищний Будинок дитячої творчості Горностаївської селищної ради»  Херсонської області;
  • Крилова Вікторія Володимирівна, учениця 1 класу Трохимівського навчально-виховного комплексу Іванівського району;
  • Антюшин Артем Миколайович, учень 2 класу  Агайманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іванівського району;
  • Березнюк Станіслав, учень 1 класу Горьківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каланчацької селищної ради Херсонської області;
  • Саітов Арсен, учень 3 класу Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каланчацької селищної ради Херсонської області;
  • Куліков Роман, учень 8 класу Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каланчацької селищної ради Херсонської області;
  • Усольцева Лілія, учениця 7 класу Гаврилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каланчацької селищної ради Херсонської області;
  • Боровинська Яна, учениця 8 класу Гаврилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каланчацької селищної ради Херсонської області;
  • Кіріченко Аріна, учениця 2 класу Роздольненського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Каланчацької селищної ради Херсонської області;
  • Пливун Наталія, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Народні ремесла»комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості Каховської районної ради Херсонської області»;
  • Аверін Назар Анатолійович, учень 2 класу Дем'янівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Нижньосірогозького району;
  • Гритчина Анна Віталіївна, учениця 4 класу , вихованка комунального закладу «Нижньосірогозький будинок творчості дітей та юнацтва»;
  • Сабадаш Мілана Миколаївна,  учениця 4 класу , вихованка комунального закладу «Нижньосірогозький будинок творчості дітей та юнацтва»;
  • Теременко Ерік Ігорович , учень    класу  Нижньоторгаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нижньосірогозького району;
  • Лапін Андрій Михайлович, учень 7 класу, вихованець гуртка «Візерунок» Новотроїцької районної станції юних техніків;
  • Панченко Ярослав, учень 4 класу, вихованець гуртка «Ми малюємо світ» Олешківського центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;
  • Брит Іван Дмитрович, учень 8 класу, вихованець творчого об'єднання «Спектр» Олешківської гімназії Олешківської районної ради;
  • Павлова Анастасія Миколаївна, учениця 7 класу, вихованка творчого об'єднання «Спектр» Олешківської гімназії Олешківської районної ради;
  • Андреєва Малена Олександрівна, учениця 8 класу Олешківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням іноземних мов Олешківської районної ради;
  • Слон Дар'я Валентинівна, учениця 8 класу Олешківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням іноземних мов Олешківської районної ради;
  • Маркін Владислав, вихованець гуртка «Перлинка» комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва»;
  • Столярчук Уляна  Олександрівна, учениця 5 класу, вихованка гуртка образотворчого мистецтва «Веселка»  Херсонського державного будинку художньої творчості;
  • Комар Вероніка Віталіївна, учениця 1 класуХерсонської гімназії № 6 Херсонської міської ради;
  • Мегеря Яна Миколаївна,учениця 5 класуХерсонської гімназії № 6 Херсонської міської ради;
  • Середа Анна Сергіївна, учениця 3 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 24 з поглибленим вивченням математики, фізики та англійської мови Херсонської міської ради;
  • Мамай Максим Романович, учень 1 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад комбінованого типу – спеціальна загальноосвітня школа І ступеня» № 29 Херсонської міської ради;
  • Фількіна Варвара Володимирівна, учениця 8 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 31 з поглибленим вивченням історії, права та іноземних мов Херсонської міської ради;
  • Скринник Катерина Олексіївна, учениця 7 класуХерсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 44 Херсонської міської ради;
  • Тюнік Ольга Миколаївна, учениця 10 класу , вихованка гуртка «Декор» Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 50 Херсонської міської ради;
  • Лемак Олександра Євгенівна, учениця 8 класу , вихованка гуртка «Декор» Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 50 Херсонської міської ради;
  • Овчаренко Андрій Владиславович, учень 5 класу, вихованець гуртка «Юний умілець» Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 46 Херсонської міської ради;

 

 

 

Додаток 4

до наказу комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

19.02. 2018  № 19

 

СПИСОК

гуртків, які нагороджені дипломами за активну участь та високі результати в обласному конкурсі учнівської молоді

 «Космічні фантазії» у 2018 році

 

  • Гурток «Спортивна радіопеленгація» комунального позашкільного навчального закладу «Голопристанський міський Центр дитячої та юнацької творчості» Голопристанської міської ради (керівник Осипенко В.О.);
  • Гурток образотворчого мистецтва Новокаховського Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради (керівник Рашевська О.Д.);
  • гурток «Майстрик і Майстринка» Бериславської районної станції юних техніків Бериславської районної ради (керівник Мала О.В.);
  • гурток «Умілі ручки» Бериславської районної станції юних техніків Бериславської районної ради (керівник Довдер  О.П.);
  • гурток образотворчого мистецтва «Палітра» Шляхівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславського району(керівник Шевченко Г. В.);
  • гурток автолюбителів (картинг) Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради (керівник Поліщук В.Л.);
  • гурток «Всевмійка» Таврійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гладківської сільської ради Голопристанського району (керівник Харченко Т.М.);
  • гурток «Виготовлення сувенірів» комунального закладу «Селищний Будинок дитячої творчості Горностаївської селищної ради» (керівник Карпеченко М.А.);
  • гурток «Калейдоскоп» комунального закладу «Селищний Будинок дитячої творчості Горностаївської селищної ради» (керівник Бризгун Д.В.);
  • гурток космічного моделювання та макетування Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради (керівник Сирота Ю.М.);
  • гурток «Виготовлення сувенірів» Скадовського Центру дитячої та юнацької творчості Скадовської районної ради (керівник Мельниченко О.В.);
  • гурток «Художнього конструювання з ниток і бісеру» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради (керівник Губанова Л.М.);
  • гурток «Конструювання і  моделювання одягу» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради (керівник Полоз А.Ю.).
  •  гурток «Народна творчість» Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради (керівник Бандурська С.В.);
  • зразковий художній колектив гурток «Декор» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради (керівник Масс О.А.).

Додаток 5

до наказу комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

19.02. 2018  № 19

 

 

СПИСОК

 

керівників гуртків та вчителів шкіл, які нагороджені дипломами за

плідну роботу з розвитку дитячої творчості та

естетичного виховання учнівської молоді

 

  • Осипенко Валерій Олекандрович, вчитель Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Голопристанської міської ради, керівник гуртків комунального позашкільного навчального закладу «Голопристанський міський Центр дитячої та юнацької творчості» Голопристанської міської ради;
  • Турбаба Лілія Василівна  , вчитель Новокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Новокаховської міської ради;
  • Гречана Оксана Анатоліївна, вчитель спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Новокаховської міської ради;
  • Пастушенко Надія Григорівна, вчитель,керівник гуртка «Виготовлення сувенірів» Бериславської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 4;
  • Шевченко Ганна Валеріївна, вчитель, керівник гуртка образотворчого мистецтва «Палітра» Шляхівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславського району;
  • Доценко Олена Іванівна, вчитель Садівської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради;
  • Куліш Олена Анатоліївна, вчитель Посад-Покровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради;
  • Чумаченко Валентина Іванівна, вчитель класу образотворчого мистецтва Станіславської дитячої музичної школи Білозерського району;
  • Овсяннікова Галина Асхатівна, вчитель Залізнопортівського закладу загальної середньої освіти Голопристанського району;
  • Чукаєва А.В., вчитель Трохимівського навчально-виховного комплексу Іванівського району;
  •  Павлова Л.В., вчитель Дивненської загальноосвітньої школи І-            ІІІ ступенів Новотроїцького району;
  • Ілларіохіна Оксана Вікторівна, вчитель Комишанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 26  Херсонської міської ради;
  • Кузнєцова Леся Анатоліївна, керівник гуртка початкового технічного моделювання Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;
  •  Славич Анна Павлівна, керівник гуртків дизайну тканин і декору інтер'єрів та початкового технічного  моделювання транспортної техніки Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;
  • Губанова Любов Михайлівна, керівник гуртка художнього конструювання з ниток і бісеру Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

 

Останні НОВИНИ
30.11.2018

Oбласна науково-практична конференція учнівської молоді юних винахідників та рац

        22 листопада 2018 року на базі комунального ...
26.10.2018

Конкурс-виставка учнівської молоді зі стендового моделювання військової техніки

        3 10  по 25 жовтня 2018 року на базі комунального ...