Документи
КЗ ЦНТТУМ ХОР
Про підсумки обласного заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»

 

Україна

УПРАВЛІННЯ  ОСВІТИ, НАУКИ ТА МОЛОДІ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Н А К А З

09.03.2017                                          м. Херсон                                   №  26

 

Про підсумки обласного

заочного конкурсу робіт юних

фотоаматорів «Моя Україно!»

 

Відповідно до плану роботи комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, затвердженого управлінням освіти, науки та молоді  Херсонської обласної адміністрації, у березні цього року  підведені підсумки обласного заочного конкурсу робіт юних робіт юних фотоаматорів  «Моя Україно!».

На конкурс подано 533 роботи  з  16 районів та міст області.

Найбільшу кількість робіт було подано учасниками за такими номінаціями «Портрет» та «Флора та фауна» найменше подано в номінацію «Фото з застосування програми AdobePhotoshop»та «Архітектура»

Всього  було нагороджено  95 учасників (24 – перших,  30 - других, 42 – третіх місць). З них  25 учасника з міста Херсона та 71 з районів та інших міст області.

  На підставі вищезазначеного, матеріалів організаційного комітету і журі конкурсу

 

НАКАЗУЮ:

1.Затвердити розподіл місць між районами в обласному конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!», що додається.

2. Нагородити дипломами комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради авторів кращих фоторобіт ( список додається).

3. Методисту Михайловській Г.С. надіслати кращі фотороботи для участі у Всеукраїнському  конкурсі робіт юних фотоаматорів« Моя Україно!».

3.Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Директор                                                                                  О.В.Рудика

                                                                                                                 

                                                                Затвердити

Наказ комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

 09.03.2017 №  26

           

Розподіл місць

в обласному заочному конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»

 

№ з/п

Район

Всього робіт

 

 

І

 

 

ІІ

 

 

ІІІ

Участь у Всеукр. конкурсі

Загальна кількість балів

Загальне місце

1. 

Херсон

66

10

7

8

2

81

І

2.   

КЗ«ЦНТТУМ»ХОР

-

-

-

-

 

   

3.   

м. Каховка

-

-

-

-

-

-

-

4.   

м. Н.Каховка

54

1

4

3

-

20

ІІІ

5.   

м. Гола Пристань

28

1

2

1

0,5

12,5

5

6.   

Бериславський

36

-

-

1

 

1

11-16

7.   

Білозерський

123

4

6

2

1

41

ІІ

8.   

В.Лепетиський

-

-

-

-

-

-

-

9.   

В.Олександрівський

13

-

1

2

-

5

8

10.            

В.Рогачицький

10

-

-

1

-

1

11-16

11.            

Високопільський

-

-

-

-

-

-

-

12.            

Генічеський

16

-

4

4

-

17

4

13.            

Г.Пристанський

65

4

5

11

-

46

І

14.            

Горностаївський

9

1

-

1

-

2

9-10

15.            

Іванівський

10

-

-

1

-

1

11-16

16.            

Каланчацький

9

1

-

1

-

6

7

17.            

Каховський

22

1

1

2

-

9

6

18.            

Н.Сірогозький

19

-

-

1

-

1

11-16

19.            

Н.Воронцовський

-

-

-

-

-

-

-

20.            

Н.Троїцький

17

-

-

1

-

2

9-10

21.            

Скадовський

-

-

-

-

-

-

-

22.            

Олешківський

15

-

-

1

-

1

11-16

23.            

Чаплинський

21

-

-

2

-

2

9-10

 

Всього

533

24

30

42

 

 

 

 

 

 

Методист                                                                   Г.С. Михайловська

 

                                                              Додаток 1

 до наказу комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

09.03.2017  № 26

 

СПИСОК

призерів обласного конкурсу юних фотоаматорів «Моя Україно!»,

 які нагороджуються дипломами

 

За номінацією «Побутові або жанрові фотографії»

 

Першого ступеня:

1.Щербина Любов Олександрівна, учениця 11 класу Дніпровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради;

2. Пашкевич Данило Андрійович, учень 3 класу Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія- спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради;

3. Перміна Євгенія Ігнатівна, учениця 9 класу Херсонського Академічного ліцею імені О.В. Мішукова при Херсонському державному університеті Херсонської міської ради.

 

  Другого ступеня:

1.Залевська Крістіна Віталіївна, учениця 5 класу Чорнобаївського  навчально- виховного комплексу Білозерської районної ради;

2.Салаган  ГаннаОлександрівна, учениця 11 класу Новокаховської гімназії Новокаховської міської ради;

3.Цурканов Андрій Олексійович, учень 2 класу Новозбур’ївської загальноосвітньої школи №1 Голопристанської районної ради;

4.Кузьма Ярослав Вікторович, учень 1 класу Гладківськоїзагальноосвітньої школи №1 Голопристанської районної ради;

5. Трикиба  Богдан Дмитрович, учень 4 класу Рибальської загальноосвітньої школи №1 Голопристанської районної ради;

6. Шупрудько Даніїл Петрович, учень 8 класу Генічеської загальноосвітньої школи №4 І- ІІІ ступенів  Генічеської районної ради, вихованець Генічеської районної станції юних техніків Генічеської районної ради;

7.Рахімов Денис Віхідович, учень 2 класу Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія- спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради;

8. Страцевілко Олена Сергіївна, учениця 9 класу Херсонської гімназії №1 Херсонської міської ради.

 

 

 

Третього ступеня:

1.Бурлакова Юлія, учениця 8 класу Каланчацької  загальноосвітньої школи №1 І- ІІІ ступенів Каланчацької селищної ради,  вихованка Каланчацького центру дитячої та юнацької творчості Каланчацької селищної ради;

2. Садовий Артем Віталійович, учень 3 класу Гладівської загальноосвітньої школи №1 Голопристанської районної ради;

3.Вишнавецька Єлизавата, учениця1 класу Ніжньосірогозької загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Ніжньосірогозької районної ради, вихованка комунального закладу «Ніжньосірогозький Будинок творчості дітей та юнацтва» Ніжньосірогозької районної ради;

 4. Сокирко Дарія учениця  11 класу Михайлівської загальноосвітньої школи             І-ІІІ ступенів Верхньорогачинської районної ради, вихованка Верхньорогачинського Будинку  дитячої та юнацької творчості Верхньрогачинської районної ради;

5. Сирота Валерій Юрійович, учень 3 класу, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;

6.Дробот Анастасія Віталіївна, учениця 10 класуХерсонського фізико-технічного ліцею     при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті Херсонської міської ради

 

За номінацією «Портрет ( репортажний та студійний)»

 

Першого ступеня:

1. Комарденко Вікторія Олегівна, учениця 9 класу, вихованка Білозерського районного центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;

2. Дробот Анастасія Віталіївна, учениця 10 класу Херсонського фізико-технічного ліцею     при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті Херсонської міської ради;

3. Кустова Анастасія Андріївна, учениця 11 класу Херсонського навчально- виховного комплексу « Загальноосвітня школа І ступеня-спеціалізована школа ІІ ступеня- колегіум №51 імені Г.О. Потьомкіна»  Херсонської міської ради;

4.Кустова Дар’я учениця 7 класу Херсонського навчально-виховного комплексу « Загальноосвітня школа І ступеня-спеціалізована школа ІІ ступеня- колегіум №51 імені Г.О. Потьомкіна» Херсонської міської ради.

 

Другого ступеня:

1. Ватаманюк Андріана Максимівна, учениця 4 класу Широкобалівськоїзагальноосвітньої школи Білозерської районної ради;

2.Васильєва  Вікторія Олегівна, учениця 3 класу Малокаховського навчально- виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Каховської районної ради;

3. Панкєєв Олексій Олексійович, учень ІІ курсу Генічеського Вищого професійного училище №17  Генічеської районної ради, вихованець Генічеської районної станції юних техніків Генічеської районної ради;

 4.Кустова Анастасія Андріївна, учениця 11 класу Херсонського навчально- виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня-спеціалізована школа ІІ ступеня- колегіум №51 імені Г.О. Потьомкіна  Херсонської міської ради;

5. Гулієва Каміла Асіфівна, учениця 11 класу Херсонської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів №37 імені В. Дробота  Херсонської міської ради;

6. Погорєва Анна Ігорівна, учениця 2 класу Херсонської загальноосвітньої школи І ступенів № 25 Херсонської міської ради.

 

Третього ступеня:

1. Швець  Аліна Дмитрівна,  учениця 3 класу Білозерської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів №3 Білозерської районної ради;

2. Ситник Олександра Сергіївна,учениця 1 класу Малокопанівськоїзагальноосвітньої школи Голопристанської районної ради;

3. Новіков Євген,  учень 7 класу Агайманської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Іванівської районної ради, вихованець комунального закладу                 «Іванівський центр дитячої та  юнацької творчості» Іванівської районної ради;

4. Посунько Владислав Олександрович, учень 5 класу навчально- виховного комплексу «Чаплинська школа- гімназія» Чаплинської районної ради;

5.Дробот Анастасія Віталіївна, учениця 10 класуХерсонського фізико-технічного ліцею     при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті Херсонської міської ради

 

За номінацією «Натюрморт»

 

Першого ступеня:

1. Савостяник Марія Віталіївна, учениця 4 класу, вихованка  Горностаївського комунального закладу «Районний Будинок дитячої творчості» Горностаївської районної ради;

2.Чумаченко Валентина Валентинівна, учениця 6 класу Херсонської  спеціалізованої школи І- ІІІ ступенів № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради;

3.Таточенко Катерина Валентинівна, учениця 9 класу Херсонського навчально- виховного комплексу «Загальноосвітня школа ІІ ступенів-ліцей журналістики, економіки та правознавства» Херсонської міської ради.

 

Другого ступеня:

1.Юрченко Анастасія Володимирівна, учениця 1 класу Надеждівської загальноосвітньої школи  Білозерської районної ради.

 

Третього ступеня:

1.Салабуда Анастасія Дмитрівна, учениця 3 класу Кардашинської загальноосвітньої школи  Голопристанської районної ради.

 

 

За номінацією «Репортажне фото»

 

Першого ступеня:

Не присуджувалось

 

         Другого ступеня:

1.Жицька Анастасія Дмитрівна, учениця 4 класу Щасливської загальноосвітньої школи Генічеської районної ради, вихованка Генічеської районної станції юних техніків Генічеської районної ради.

 

Третього ступеня:

1.Дорош ІванОлександрович, учень7 класу  Новокаховської спеціалізованої загальноосвітньої школи №8 Новокаховської міської ради;

2. Мухіна Мирослава Андріївна,учениця 6 класу Херсонської  спеціалізованої школи І- ІІІ ступенів № 30 з поглибленим вивченням предметів природно- математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради.

 

За номінацією «Макрографія»

 

Першого ступеня:

1. Реуцька  Анастасія Валеріївна, учениця 11 класу Новокаховського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» № 2 Херсонської міської ради;

2. Мужецька Олена, учениця 3 класу Чернянської загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів Каховської районної ради;

3.Настасієнко Артем Павлович,учень 3 класу Кардашинської загальноосвітньої школи  Голопристанської районної ради;

4.Ігнатченко Дмитро Ігорович, учень 6 класу Херсонського навчально- виховного комплексу « Дошкільний навчальний заклад- спеціалізована школа з поглибленим вивченням англійської мови І ступеня – гімназія» №56 Херсонської міської ради.

 

 Другого ступеня:

1.Фаренюк Ігор Віталійович, учень 3 класу Велетенської загальноосвітньої школи Білозерської районної ради;

2.Нестеренко Єлизавета Олександрівна, учениця 10 класу Великоолександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Великоолександрівської районної ради;

3.Чистік Христина Русланівна, учениця 4 класу Малокардашинської загальноосвітньої школи  Голопристанської районної ради;

4.Кузьміна Софія Андріївна, учениця 1 класу Новокаховської загальноосвітньої школи  ступенів №3 Новокаховської міської ради;

5.Олійник Анастасія Олександрівна, учениця 11 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №47 Херсонської міської ради.

 

Третього ступеня:

1.Човбан Софія Олександрівна, учениця 5 класу  Шляхівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславської районної ради;

2. Бобровська Еліонора Янівна, учениця 5 класу  Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради, вихованка Генічеської районної станції юних техніків Генічеської районної ради;

3.Барладіна Вікторія Олександрівна, учениця 10 класу Таврійської загальноосвітньої школи Голопристанської районної ради.

 

За номінацією «Позажанрове фото»

 

Першого ступеня:

Не присуджувалось

 

Другого ступеня:

Не присуджувалось

 

Третього ступеня:

1.Прицко Владислава Михайлівна, учениця 9 класу Чаплинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Чаплинської селищної ради, вихованка  комунального закладу « Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтво» Чаплинської селищної ради;

2. Войтович Данило Ігорович, учень 11 класу Херсонської багатопрофільної гімназії  імені Б.ЛавреньоваХерсонської міської ради;

3.Кушнір Уляна Антонівна, учениця 9 класу Херсонського навчально- виховного комплексу « Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів» №15 Херсонської міської ради.

 

За номінацією «Фото з застосування програми AdobePhotoshop»

 

Першого ступеня:

Не присуджувалось

 

Другого ступеня:

Не присуджувалось

 

Третього ступеня:

1.Валіга Минодора Миколаївна, учениця 8 класу вихованка  Горностаївського комунального закладу «Районний Будинок дитячої творчості» Горностаївської районної ради;

2. Черняєв Данило Миколайович, учень 9 класу Генічеської загальноосвітньої  вечірньої( змінної)  школи І–ІІІ ступенів Генічеської районної ради, вихованець Генічеської районної станції юних техніків Генічеської районної ради;

3.Щербина Віталій Андрійович,учень 6 класу Геройської загальноосвітньої школи Голопристанської районної ради;

4.Трегуб Юлія Анатоліївна, 2 класуНовокаховського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів-дошкільний навчальний  заклад  Новокаховської міської ради.

 

За номінацією «Флора і фауна»

        

Першого ступеня:

1.Веклич Дарина Сергіївна, учениця 1 класу Надеждівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради;

2.Маханько Радіон Геннадійович, учень 3 класу Надеждівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради;

3. Верлатий Дмитро Олексадрович, учень 2 класу Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанської районної ради;

4. Ломова Єлизавета Олегівна, учениця 9 класу  Херсонського академічного ліцею імені О. В. Мішукова  при Херсонському державному університеті Херсонської міської ради.

 

Другого ступеня:

1.Пономаренко Ксенія Андріївна, учениця 9 класуНадеждівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради;

2.Шиляєва  Наталія Сергіївна, учениця 7 класуНадеждівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради;

3. Чистік  Христина Русланівна, учениця 4 класу Малокардашинської загальноосвітньої школи  Голопристанської районної ради;

4. Гурбіна Єлизавета , вихованка Станції юних техніків  Новокаховської міської ради;

5. Лич Валерія Євгенівна, учениця 5  класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-спеціалізована школа з поглибленим вивченням англійської мови І ступеня – гімназія» №56 Херсонської міської ради.

 

Третього ступеня:

1. Рудківська Дар’я Євгенівна, учениця 6 класу, вихованка Білозерської  районної станції юних техніків  Білозерської районної ради;

2. Щербина Віталій Андрійович, учень 6 класу Геройської загальноосвітньої школи Голопристанської районної ради;

3. Бурячок Артем Володимирович,учень 6 класу Малокапанівської загальноосвітньої школи Голопристанської районної ради;

4.Мужецька Олена, учениця 3 класу Чернянської загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів Каховської районної ради;

5. Бондар Софія Олексіївна, учениця 2 класу  Великоолександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Великоолександрівської районної ради, вихованка комунальногого закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Великоолександрівської районної ради;

6. Кондря Анастасія Сергіївна, учениця  9 класу Дивненької загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів Новотроїцької районної ради;

7. Гаврилюк  Артем Олександрович, учень 2 класу  Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Голопристанської міської ради.

 

За номінацією «Пейзаж»

 

Першого ступеня:

1. Рижак Таїсія Миколаївна, учениця 10 класу Долматівської загальноосвітньої школи Голопристанської районної ради;

2. Пшеничний  Максим, учень 6 класу Каланчацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Каланчацької  селищної ради;

3Ломанов АндрійОлександрович,вихованець Станції юних техніків  Новокаховської міської ради;

4. Буртник Софія Дмитрівна, учениця  4 класу Херсонської загальноосвітньої школи І ступенів №25 Херсонської міської ради;

5.Коваленко Роман Олексійович, учень 9 класуХерсонського фізико-технічного ліцею     при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті Херсонської міської ради

 

Другого ступеня:

1.Жицька Анастасія Дмитрівна, учениця 4 класу Щасливської загальноосвітньої школи Генічеської районної ради, вихованка Генічеської районної станції юних техніків Генічеської районної ради;

2.Барановський Артем Адрійович, учень 7 класу Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Голопристанської міської ради;

3. Тітарєв Ігор, учень 5 класуНовокаховської гімназії Новокаховської міської ради

Третього ступеня:

1. Кривенко Дмитро, учень 10 класу Давидовобрівськоїзагальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Великоолександрівської районної ради, вихованець комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Великоолександрівської районної ради;

2. Гущіна Анна Андріївна,учениця 6 класу Геройської загальноосвітньої школи Голопристанської районної ради;

3.Трискиба Богдан Дмитрович, учень 4 класуРибальченськоїзагальноосвітньої школи Голопристанської районної ради;

4.Кохальська Анастасія Русланівна, учениця 4 класуМалокапанівської загальноосвітньої школи Голопристанської районної ради;

5. Голодрига Олександра, учениця 3 класуЧернянської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів Каховської районної ради;

6.Жицька Анастасія Дмитрівна, учениця 4 класу Щасливської загальноосвітньої школи Генічеської районної ради, вихованка Генічеської районної станції юних техніків Генічеської районної ради;

7.ХоменкоПавло Олександрович, учень 6 класу Новокаховського навчально-виховного комплексу«Дошкільний  навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» № 2 Херсонської міської ради;

8. Бухтій Микита Миколайович, учень 7 класу Херсонського  навчально- виховного комплексу «Дошкільний  навчальний заклад- загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів» № 33 Херсонської міської ради

9. Коваленко Роман Олексійович, учень 9 класуХерсонського фізико-технічного ліцею     при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті Херсонської міської ради;

10.Іванова Віолетта Генадіївна, учениця 4 класу Херсонської  загальноосвітньої школи І- ІІ ступенів №14 Херсонської міської ради.

 

За номінацією «Архітектура»

 

Першого ступеня:

Не присуджувалось

 

Другого ступеня:

1.Іващенко  Діана Віталіївна, учениця 9 класу Херсонського навчально- виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів» №15 Херсонської міської ради.

 

Третього ступеня:

1.Шуральова Христина Сергіївна, учениця 7 класу Новоолексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради, вихованкаГенічеської районної станції юних техніків Генічеської районної ради;

2.Клименко Сніжана Русланівна,учениця 8 класу Малокапанівської загальноосвітньої школи Голопристанської районної ради.

 

Останні НОВИНИ
22.06.2018

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з авіамод

3 14 по 16 червня цього року (2018 р.) комунальним закладом «Центр ...
22.06.2018

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з радіозв

    19-21 червня цього року у місті Скадовську комунальним ...