Документи
КЗ ЦНТТУМ ХОР
Підсумки обласного заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Пам'ять»

 

Україна

УПРАВЛІННЯ  ОСВІТИ, НАУКИ ТА МОЛОДІ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Н А К А З

09.03.2017                                         м. Херсон                                   № 27

 

Підсумки обласного

заочного конкурсу робіт юних

фотоаматорів «Пам'ять»

 

Відповідно до плану роботи комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, затвердженого управлінням освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації, у  березні  цього року підведені підсумки обласного заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Пам'ять».

На конкурс було надано 135 робіт з 16 районів та міст області. Активну участь у конкурсі, як і в минулому році, взяли колективи шкіл і позашкільних закладів Білозерського, Іванівського,  Голопристанського районів та міст Гола Пристань, Нова Каховка та Херсон.

На підставі вищезазначеного та протоколу журі конкурсу

 

НАКАЗУЮ:

 

1.     Затвердити розподіл місць між районами в обласному конкурсі робіт юних фотоаматорів «Пам'ять», що додається.

2.     Нагородити дипломами комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради авторів кращих фоторобіт (список додається).

3.     Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

 

Директор                                                                            О.В. Рудика

 

Затвердити
 Наказ комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

від  09.03.2017 №27             

 

Розподіл місць

в обласному заочному конкурсі робіт юних фотоаматорів «Пам'ять»

 

№ з/п

Район

Всього робіт

 

 

І

 

 

ІІ

 

 

ІІІ

Загальна кількість балів

Загальне місце

 

1. 

Херсон

11

1

 

1

6

4

 

2.   

КЗ«ЦНТТУМ»ХОР

-

-

-

-

-

-

 

3.   

м. Гола Пристань

14

1

2

2

8

І-ІІ

 

4.   

м. Каховка

-

-

-

-

-

-

 

5.   

м. Н.Каховка

13

1

2

2

8

І-ІІ

 

6.   

Бериславський

13

-

-

1

1

 

 

7.   

Білозерський

17

1

-

2

7

ІІІ

 

8.   

В.Лепетиський

-

-

-

-

-

-

 

9.   

В.Олександрівський

2

-

1

-

3

7-8

 

10.            

В.Рогачицький

5

-

-

1

1

10-11

 

11.            

Високопільський

-

-

-

-

-

-

 

12.            

Генічеський

5

-

-

1

1

10-11

 

13.            

Г.Пристанський

13

-

-

1

1

10-11

 

14.            

Горностаївський

9

-

1

-

3

7-8

 

15.            

Іванівський

5

-

-

2

2

9

 

16.            

Каланчацький

5

-

1

1

4

6

 

17.            

Каховський

2

-

1

-

3

7-8

 

18.            

Н.Сірогозький

-

-

-

-

-

-

 

19.            

Н.Воронцовський

-

-

-

-

-

-

 

20.            

Н.Троїцький

10

-

-

-

0,5

12-16

 

21.            

Скадовський

-

-

-

-

-

-

 

22.            

Олешківський

3

-

-

1

1

10-11

 

23.            

Чаплинський

8

1

-

-

5

5

 

 

 

135

4

8

15

 

 

 

 

 

Методист                                                                    Михайловська Г.С.

 

 

 

Додаток 1

до наказу комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради

  від  09.03.2017 № 27

 

СПИСОК

авторів кращих робіт обласного конкурсу юних фотоаматорів

«Пам'ять», які нагороджені дипломами Центру

 

За номінацією «Ми пам’ятаємо»

Першого ступеня:

1.Смароз Артем В’ячеславович, учень 3 класу навчально- виховного комплексу «Чаплинська школа- гімназія» Чаплинської районної ради;

2. Тоцька Ульяна Андріївна, учениця  5 класу Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія- спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради.

 

Другого ступеня:

1.Тубач Владислав Миколайович, учень 9 класу Дубівської загальноосвітньої школи    І-ІІІ ступенів Горностаївської районної ради;

2. Жарко Аліна Олександрівна, учениця 7 класу, Дудчанської загальноосвітньої школи    І-ІІІ ступенів Каховської районної ради»;

3.Будкевич Дар’я Олександрівна,учениця 4 класу Новокаховського навчально-виховного комплексу «Дитячий садок-ЗОШ №2» Новокаховської міської ради;

 

Третього ступеня:

1.Новіков Євген Юрійович, учень 7 класу Агайманської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Іванівської районної ради, вихованець комунального закладу «Іванівський центр дитячої та  юнацької творчості» Іванівської районної ради;

2. Соколенко  Леонід Леонідовичучень 9 класу Агайманської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Іванівської районної ради, вихованець комунального закладу «Іванівський центр дитячої та  юнацької творчості» Іванівської районної ради;

3.Бойко Максим Вікторович,учень 6 класу Новокаховської загальноосвітньої  школи №10 Новокаховської міської ради;

4.Березніцький Віталій, учень Новокиївського навчально- виховного комплексу Каланчацької селищної ради;

5.Лактіонов Владислав  Володимирович, учень 11класу Бериславської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 3 Бериславської районної ради;

6.Гриппа Андрій Максимович, учень 8 класу Голопристанської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів Голопристанської міської ради;

7.Романова Діана Андріївна, учениця,8 класу Голопристанської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів Голопристанської міської ради

 

За номінацією «Земний уклін вам, ветерани!»

 

Першого ступеня:

Не присуджувалось

 

Другого ступеня:

1. Мамбаєва Діана Різаївна, учениця 6 класу Хорлівської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів Каланчацької районної ради;

2 Біляєва Таїсія Олександрівна, учениця 5 класу Великоолександрівської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів Великоолександрівської районної ради.

 

Третього ступеня:

1.Мотонок Ангеліна, учениця 6 класу Верхньорогачинської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів№11 Верхньорогачинської районної ради;

2.Пертак Ірина Олегівна, учениця 4 класу Новозбур’ївської загальноосвітньої школи №1 Голопристанської районної ради;

3. Цимерман Анна Андріївна, учениця  7  класу Херсонського навчально- виховного комплексу « Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів» №15 Херсонської міської ради;

 

 

За номінацією «Портрет»

Першого ступеня:

1.Жукевич Марина Володимирівна, учениця 4 класу Дніпровської загальноосвітньої школи    І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради.

 

Другого ступеня:

1.Пісня Тетяна Русланівна, учениця 11 класу Новокаховської гімназії  Новокаховської міської ради.

 2. Флорчук Дмитро Сергійович, учень 4 класу Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія- спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради;

3. Ляшко Віталій  Олегович,учень 6 класу Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія- спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради;

 

Третього ступеня:

1. Зембатова Анастасія Олександрівна, учениця  Генічеської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів№ 4 Генічеської районної ради;

2.Чоколівська Олександра Олександрівна, учениця 3 класу Велетенської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради.

 

За номінацією «Наша історія»

 

Першого ступеня:

1.Чорний Вадим Олексійович,  учень 2 класу Херсонського навчально- виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад- загальноосвітня школа І  ступенів – гімназія №7 Херсонської міської ради.

 

Другого ступеня:

Не присуджувалось

 

Третього ступеня:

1. Ільвачов Микола Олександрович, учень 6 класу, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

 2.Масловський Олександр Олегович,вихованець Станції юних техніків  Новокаховської міської ради;

3.Гордійчук Андрій Володимирович, учень 6 класу, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради.

Останні НОВИНИ
23.05.2018

Spring Papa Fest

Spring Papa Fest 19 травня комунальний заклад «Центр науково-технічної ...
23.05.2018

Засідання обласної координаційної ради з науково-технічної творчості

"УПРАВЛІННЯ ПОЗАШКІЛЬНИМ НАВЧАЛЬНИМ ЗАКЛАДОМ В УМОВАХ ...