Документи
КЗ ЦНТТУМ ХОР
Про підсумки обласної виставки з декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби

 

Україна

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, НАУКИ ТА МОЛОДІ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Н А К А З                                                

03.04. 2017                                              м.Херсон                                   № 35

 

Про підсумки обласної виставки

з декоративно-ужиткового  мистецтва

«Знай і люби свій край»

 

Відповідно до плану роботи комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради у березні поточного року проведено обласну виставку «Знай і люби свій край». Навиставку представлено      802 роботи з 21 району та міста області. Всього у виставці взяло участь                  198навчальних закладів області. 

У цьому році значно підвищилась активність шкіл області у виставці (2015 р. - 96 шкіл, 29 позашкільних навчальних закладів, 2016 р.-154 школи та                         31 позашкільний навчальний заклад, 2017 р. – 168 шкіл та 31 позашкільний навчальний заклад).

Слід також відзначити активну участь у виставці навчальних закладів Білозерського (14 закладів), Голопристанського (20), Каховського (15), Новотроїцького (13), Олешківського (14) районів та міста Херсона (38 закладів).

На високому рівні журі оцінило роботи: батик «Зимовий пейзаж» та роботу «Україночка» (Бериславський центр юнацької та дитячої творчості, керівники Іванчук Т.В., Богомолова Н.Ю.), «Святкова вечеря» (Білозерський центр творчості дітей та юнацтва, керівник Черноус Л.І.), «Купальські мотиви», «Оберіг», «Юні українці»   (Голопристанський районний будинок  дитячої та юнацької творчості, керівники Харченко Т.М, Черниш О.В.), «Замріяна дівчина» (комунальний заклад «Будинок дитячої творчості» Горностаївської районної ради,  керівник Бризгун Д.В..)., роботи «Маки-краплинки крові України», «Мрія про мир», «Соняшниковий край», «Таврійський барвограй» (Олешківський центр дитячої та юнацької творчості, керівники Альохіна В.В., Білоконь О.М., Лятецька Т.В.,)

 У порівнянні з минулим роком значно підвищився рівень майстерності робіт вихованців шкільних гуртків.

Найбільшу кількість призових місць у виставці отримали учні Бериславського (23), Білозерського (23), Голопристанського (20), Каховського (29), Олешківського (41)  районів та міста  Херсона (225).

29 найкращих робіт виставки рекомендовано журі для участі  у Всеукраїнській виставці з декоративно-ужиткового мистецтва “Знай і люби свій край”. Це роботи учнів Голопристанського (3), Горностаївського (1), Нижньосірогозького (1), Олешківського (9)  районів та міста Херсона  (15).

Проте окремі навчальні заклади представили на розгляд журі роботи без належного оформлення, низького рівня виконання.

З нагоди відзначення року Японії в Україні у рамках обласної виставки учнівської молоді з  декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край» проходила виставка японського рукоділля  «Квітуча сакура». 

У виставці  японського рукоділля взяли участь 83 учня, 47 навчальних закладів з 17 районів та міст області.

Найбільше робіт представлено у техніках «канзаші» (20 робіт) і «кінусайга» (14 робіт). Багато різних технік японського рукоділля представили вихованці гуртків Бериславської районної станції юних техніків, учні Олешківського району та міста Херсона.

Найкращі роботи у техніці «осіе» - це роботи «Міє-сан» Мазур Світлани, вихованки гуртка «Виготовлення сувенірів» Бериславської районної станції юних техніків та «Милування цвітінням сакури», автор Деремешко Діана, вихованка гуртка «Майстровиті руки» Голопританського районного будинку дитячої та юнацької творчості, у техніці «темарі» - кращою була робота «Подарунок на щастя» Попової Валентини, учениці 9 класу Новомихайлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новотроїцького району. У техніці «кінусайга» журі відзначило роботи: «Мрія», автор Фалій Світлана, учениця 6 класу Херсонського навчально-виховного комплексу № 11 Херсонської міської ради та «Величний погляд», автор Шмельова Анастасія, учениця 7 класу Олешківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2.

 Найбільшу кількість призових місць у цій виставці отримали учні Олешківського райну (8) та міста Херсона (12).

На підставі вище зазначеного і матеріалів журі

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити результати обласної виставки з декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край»  та  японського рукоділля «Квітуча сакура», що додаються.

2. Нагородити дипломами   комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради І, ІІ, ІІІ ступенів за призові місця у виставці «Знай і люби свій край»  : 

2.1. Учнів-авторів кращих робіт, які зайняли І, ІІ, ІІІ місця (додаток 1);

2.2. Творчі колективи гуртків за призові місця у виставці (додаток 2);

2.3. Творчі колективи гуртків за високі результати у виставці (додаток 3);

2.4. Керівників гуртків за плідну роботу з естетичного виховання учнівської молоді та активну участь в обласній виставці з декоративно-ужиткового мистецтва (додаток 4).

3. Нагородити заохочувальними дипломами учнів за творчий підхід у виконанні робіт поданих на обласну виставку «Знай і люби свій край»  (додаток 5);

4. Нагородити дипломами   комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради І, ІІ, ІІІ ступенів у виставці японського рукоділля «Квітуча сакура»:

4.1.  Учнів-авторів кращих робіт та колективи гуртків, які зайняли І, ІІ,              ІІІ місця (додаток 6);

4.2. Творчі колективи гуртків за високі результати у виставці японського рукоділля «Квітуча сакура» (додаток 7);

5. Завідувачу відділу організаційно-масової роботи Вербині Л. В. забезпечити участь у Всеукраїнській виставці з декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край!».

6. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

Директор комунального закладу

«Центр науково-технічної творчості

учнівської молоді»

Херсонської обласної ради                                                О.В.Рудика

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

                                                                                             03.04. 2017   №  35

 

Результати

обласної виставки з декоративно-ужиткового мистецтва

 «Знай і люби свій край»  у 2017 році

 

№ з/п

Район

Кількість експонатів

Кількість закладів освіти

Кількість розділів

Кількість експонатів вищої категорії

Участь у Всеукр. виставці

Загальна кільк. балів

Зайняте місце

І

ІІ

 

ІІІ

 

Заох

1.              

м. Херсон

267

38

16

146

60

19

4

15

976

І

2.            

КЗ «ЦНТТУМ» ХОР

4

1

3

 

1

1

1

 

4,5

19

3.              

м. Гола Пристань

24

4

11

2

1

6

1

 

19,5

14

4.              

м. Каховка

8

1

2

2

1

2

 

 

15

16

5.              

м.Нова Каховка

47

10

12

7

4

9

2

 

57

6

6.              

Бериславський

33

10

11

10

5

8

3

 

74,5

ІІІ

7.              

Білозерський

40

14

14

4

10

9

6

 

62

5

8.              

Великолепетиський

33

7

13

3

3

8

4

 

34

10-11

9.              

В.Олександрівський

20

5

6

4

7

4

3

 

46,5

8

10.          

Верхньорогачицький

10

4

5

1

1

 

1

 

8,5

17

11.          

Високопільський

7

4

4

 

2

2

 

 

8

18

12.          

Генічеський

12

2

5

 

 

1

1

 

1,5

20

13.          

Голопристанський

34

20

15

7

4

9

2

3

66

4

14.          

Горностаївський

42

6

12

1

5

10

2

1

34

10-11

15.          

Іванівський

12

8

6

 

5

 

1

 

15,5

15

16.          

Каланчацький

26

5

12

 

5

7

2

 

23

13

17.          

Каховський

38

15

12

10

9

10

1

 

87,5

ІІ

18.          

Нижньосірогозький

21

7

9

4

3

9

 

1

41

9

19.          

Нововоронцовський

4

3

3

 

 

2

 

 

2

19

20.          

Новотроїцький

24

13

11

1

6

7

 

 

30

12

21.          

Олешківський

56

14

14

19

14

8

 

9

172

І

22.          

Скадовський

-

 

 

 

 

 

 

 

-

 

23.          

Чаплинський

40

7

11

6

3

10

2

 

50

7

 

Разом:

802

198

 

227

152

138

40

29

 

 

 

Завідувач відділу

організаційно-масової роботи                                                                     Л. В. Вербина

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

                                                                                             03.04. 2017   № 35

 

Результати

обласної виставки японського рукоділля «Квітуча сакура»

 

№ з/п

Район

Кількість експонатів

Кількість закладів освіти

Кількість експонатів вищої категорії

Загальна кільк. балів

Зайняте місце

І

ІІ

 

ІІІ

 

Заох

1.              

м. Херсон

13

4

9

2

1

 

52

І

2.            

КЗ «ЦНТТУМ» ХОР

-

 

 

 

 

 

-

 

3.              

м. Гола Пристань

3

2

1

1

1

 

9

8-9

4.              

м. Каховка

-

 

 

 

 

 

-

 

5.              

м.Нова Каховка

3

2

1

1

 

 

8

10

6.              

Бериславський

11

7

1

1

4

 

12

6

7.              

Білозерський

6

3

1

2

2

 

13

5

8.              

Великолепетиський

4

2

1

1

1

 

9

8-9

9.              

В.Олександрівський

1

1

 

 

1

 

1

14-16

10.          

Верхньорогачицький

1

1

1

 

 

 

5

13

11.          

Високопільський

-

 

 

 

 

 

-

 

12.          

Генічеський

1

1

 

 

1

 

1

14-16

13.          

Голопристанський

8

6

2

2

2

 

18

ІІ

14.          

Горностаївський

6

2

1

3

 

 

14

4

15.          

Іванівський

1

1

 

 

1

 

1

14-16

16.          

Каланчацький

2

2

1

 

1

 

6

12

17.          

Каховський

-

 

 

 

 

 

-

 

18.          

Нижньосірогозький

6

2

2

1

3

 

16

ІІІ

19.          

Нововоронцовський

-

 

 

 

 

 

-

 

20.          

Новотроїцький

5

4

1

 

2

 

7

11

21.          

Олешківський

8

4

3

3

2

 

26

І

22.          

Скадовський

-

 

 

 

 

 

-

 

23.          

Чаплинський

4

3

1

1

2

 

10

7

 

Разом:

83

47

26

18

24

 

 

 

 

Завідувач відділу

організаційно-масової роботи                                                                     Л. В. Вербина

 

Додаток  1

до наказу комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді

Херсонської обласної ради

03.04. 2017   № 35

 

СПИСОК

призерів обласної виставки з  декоративно-ужиткового мистецтва

 «Знай і люби свій край»,  які нагороджуються дипломами

 

 

Першого ступеня: 

1.                     Терещенко Вікторія Валентинівна, учениця 9 класу  Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленним вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради;

2.                     Кобар Дар’я Олександрівна, учениця 4 класу  Голопристанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленним вивченням предметів філологічного природничо-математичного циклів» Голопристанської міської ради;

3.                     Труфанова Аліна Михайлівна, учениця 4 класу  Голопристанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленним вивченням предметів філологічного природничо-математичного циклів» Голопристанської міської ради;

4.                     Шевчук Юрій Іванович, учень 7 класу, вихованець гуртка «Художня обробка деревини» комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;

5.                     Кучма Валерія Андріївна, учениця 1 класу, вихованка гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;

6.                     Андріяненко Юлія Романівна, учениця 11 класу Новокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Новокаховської міської ради;

7.                     Найдьонова Катерина, вихованка гуртка образотворчого мистецтва Новокаховського будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;

8.                     Буліченко Дарина, вихованка гуртка образотворчого мистецтва Новокаховського будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;

9.                     Кравченко Надія, вихованка гуртка образотворчого мистецтва Новокаховського будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;

10.                Басова Ангеліна, учениця 5 класу Новокаховської гімназії Новокаховської міської ради;

11.                Басова Маргарита, учениця 5 класу Новокаховської гімназії Новокаховської міської ради;

12.                Яценко Марія, вихованка гуртка образотворчого мистецтва Новокаховського будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;

13.                Яковлєва Анастасія, вихованка гуртка образотворчого мистецтва Новокаховського будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;

14.                Федірко Поліна Артемівна, учениця 3 класу, вихованка гуртка «Витинанка» Бериславської станції юних техніків Бериславської районної ради;

15.                Соловйова Дар’я Андріївна, учениця 9 класу, вихованка гуртка «Бісероплетіння» Бериславської станції юних техніків Бериславської районної ради;

16.                Ковальчук Єгор Вікторович, учень 7 класу, вихованець гуртка «Виготовлення сувенірів» Бериславської станції юних техніків Бериславської районної ради;

17.                Зайцева Валентина Іванівна, учениця 8 класу, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» Бериславської станції юних техніків Бериславської районної ради;

18.                Смірнова Вікторія Олександрівна, учениця 9 класу, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» Бериславської станції юних техніків Бериславської районної ради;

19.                Югай Каріна Олександрівна, учениця 8 класу, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» Бериславської станції юних техніків Бериславської районної ради;

20.Трикоз Поліна Олександрівна, учениця 5 класу, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» Бериславської станції юних техніків Бериславської районної ради;

20.                Семенов Тімур Віталійович, учень 3 класу Бериславської загальноосвітньої школи  І-ІІ ступенів №5 Бериславської районної ради;

21.                Пижевська Вікторія Вячеславівна, учениця 5 класу, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Бериславського Центру юнацької та дитячої творчості Бериславської районної ради;

22.                Тищенко Анастасія Віталіївна, учениця 9 класу, вихованка гуртка моделювання іграшок сувенірів «Творча веселка» Бериславського Центру юнацької та дитячої творчості Бериславської районної ради;

23.                Сілівєстрова Олена Сергіївна, учениця 4 класу, вихованка гуртка конструювання та моделювання одягу Білозерського Центру творчості дітей та юнацтва  Білозерської районної ради;

24.                Довга Ірина Віталіївна, учениця 9 класу, вихованка гуртка конструювання та моделювання одягу Білозерського Центру творчості дітей та юнацтва  Білозерської районної ради;

25.                Мацієвич Анастасія Михайлівна, вихованка гуртка «Тістопластика» Білозерського Центру творчості дітей та юнацтва  Білозерської районної ради;

26.                Полторак Богдана Сергіївна, вихованка гуртка «Тістопластика» Білозерського Центру творчості дітей та юнацтва  Білозерської районної ради;

27.                Коваленко Іван Євгенович, учень 1 класу,  вихованець гуртка «Умілі рученята» Рубанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Великолепетиської районної ради;

28.                Табота Богдан Олексійович, учень 2 класу  Князегригорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Великолепетиської районної ради;

29.                Шинкарецька Дарина Євгенівна, учениця 11 класу, вихованка гуртка «Майстриня»  Великолепетиської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Великолепетиської районної ради;

30.                Компанець Дар’я Олександрівна, учениця 5 класу, вихованка гуртка «В’язання та макраме» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості»  Великоолександрівської районної ради;

31.                Бурмістрова Аліна Олександрівна, учениця 10 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Великоолександрівської районної ради;

32.                Рашка Каріна Миколаївна, учениця 9 класу  Чарівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Великоолександрівського району;

33.                Шульга Максим Романович, учень 5 класу Чарівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Великоолександрівського району;

34.                Желізняченко Тетяна, учениця 10 класу Верхньорогачицької  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Верхньорогачицької районної ради;

35.                Харченко Катерина Олександрівна, вихованка гуртка «Всевмійка» Голопристанського районного будинку дитячої та юнацької творчості Голопристанської районної ради;

36.                Бардачова Тетяна Володимирівна,  вихованка гуртка «Всевмійка» Голопристанського районного будинку дитячої та юнацької творчості Голопристанської районної ради;

37.                Тоцький Сергій Сергійович, учень 7 класу Кардашинської загальноосвітньої школи Голопристанської районної ради;

38.                Карімова Аліна Павлівна, вихованка гуртка «Народна творчість» Збур’ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанської районної ради;

39.                Форостян Тетяна Сергіївна, вихованка гуртка «Фантазери» комунального закладу «Районний Будинок дитячої творчості Горностаївської районної ради Херсонської області»;

40.                Дємєнєва Валерія, вихованка гуртка «Художній дизайн» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості»  Каховської районної ради;

41.                Кузнецова Софія, учениця 2 класу Новокам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховської районної ради;

42.                Василенко Валерія, вихованка гуртка «Умілі рученята» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості»  Каховської районної ради;

43.                Клименко Анна, вихованка гуртка «Юні майстрині» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості»  Каховської районної ради;

44.                Кузьміна Анна, вихованка гуртка «Сувенір» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості»  Каховської районної ради;

45.                Ринчковська Альона, вихованка гуртка «Юні майстрині» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості»  Каховської районної ради;

46.                Ястремський Дмитро, вихованець гуртка «Юні майстрині» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості»  Каховської районної ради;

47.                Матлашевська Анастасія, вихованка гуртка «Юні майстрині» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості»  Каховської районної ради;

48.                Ломінога Діана, вихованка гуртка «Юні майстрині» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості»  Каховської районної ради;

49.                Бендеберя Катерина, вихованка гуртка «Чарівна майстерня» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості»  Каховської районної ради;

50.                Філатова Ріната, вихованка гуртка «Народна творчість» комунального закладу «Нижньосірогозський будинок творчості дітей та юнацтва»  Нижньосірогозької районної ради;

51.                Величко Валентина, вихованка гуртка «Природа, фантазія, творчість» комунального закладу «Нижньосірогозський будинок творчості дітей та юнацтва»  Нижньосірогозької районної ради;

52.                Чабан Карина Павлівна, учениця 11 класу, вихованка гуртка «Мови світу»  Червонопартизанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Нижньосірогозького району;

53.                Царик Дмитро Олександрович, вихованець гуртка «Конструювання транспортної техніки» Новотроїцької районної станції юних техніків Новотроїцької районної ради;

54.                Медвідь Сергій, учень 9 класу, вихованець гуртка «Інтарсія по деревині Новомаячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів», Олешківського району;

55.                Пришляк Аліна Миколаївна, вихованка гуртка «Юний дизайнер» Олешківського  центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;

56.                Осіння Марія Вадимівна, вихованка гуртка «Юний дизайнер» Олешківського  центру дитячої та юнацької  творчості Олешківської районної ради;

57.                Сухих Дмитро Віталійович, вихованець гуртка «Мій улюблений сувенір» Олешківського  центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;

58.                Попова Анастасія Олександрівна, вихованка гуртка «Ми малюємо світ» Олешківського  центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;

59.                Мироненко Олександра Олександрівна, вихованка студії «Дизайн-асорті» Олешківського  центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;

60.                Мінакова Марія Олександрівна, вихованка студії «Дизайн-асорті» Олешківського  центру дитячої та юнацької  творчості Олешківської районної ради;

61.                Новак Валерія Олексіївна, вихованка студії «Дизайн-асорті» Олешківського  центру дитячої та юнацької  творчості Олешківської районної ради;

62.                Андрєєва Софія Олександрівна, вихованка студії «Дизайн-асорті» Олешківського  центру дитячої та юнацької  творчості Олешківської районної ради;

63.                Волокітіна Ірина Віталіївна, вихованка студії «Барвінок» Олешківського  центру  дитячої та юнацької  творчості Олешківської районної ради;

64.                Худякова Аліна Сергіївна, вихованка студії «Барвінок» Олешківського  центру дитячої та юнацької  творчості Олешківської районної ради;

65.                Губенко Ксенія Михайлівна, вихованка студії «Барвінок» Олешківського  центру дитячої та юнацької  творчості Олешківської районної ради;

66.                Карпенко Діана Валеріївна, вихованка студії «Барвінок» Олешківського  центру дитячої та юнацької  творчості Олешківської районної ради;

67.                Постриган Віолета Геннадіївна, вихованка студії «Барвінок» Олешківського  центру дитячої та юнацької  творчості Олешківської районної ради;

68.                Голуб Вікторія Сергіївна, вихованка студії «Барвінок» Олешківського  центру дитячої та юнацької  творчості Олешківської районної ради;

69.                Василенко Богдан Артурович, вихованець гуртка судномоделювання Олешківської районної станції юних техніків,   Олешківської районної ради;

70.                Карпенко Лев Володимирович, вихованець гуртка загального технічного моделювання Олешківської районної станції юних техніків, Олешківської районної ради;

71.                Калашніков Олексій Михайлович, вихованець гуртка загального технічного моделювання Олешківської районної станції юних техніків, Олешківської районної ради;

72.                Мінасян Даніель Гарнікович, вихованець гуртка «Виготовлення сувенірів» Олешківської районної станції юних техніків, Олешківської районної ради;

73.                Коньков Дмитро Олександрович, вихованець гуртка «Виготовлення сувенірів» Олешківської районної станції юних техніків, Олешківської районної ради;

74.                Абисов Віктор Дмитрович, вихованець гуртка «Виготовлення сувенірів» Олешківської районної станції юних техніків, Олешківської районної ради;

75.                Піскун Валентин Андрійович, вихованець гуртка «Інтарсія по деревині» Олешківського центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;

76.                Пітухов Денис Валерійович, вихованець гуртка «Інтарсія по деревині» Олешківського центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;

77.                Жикало Володимир Іванович, вихованець гуртка «Інтарсія по деревині» Олешківського центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;

78.                Попова Анастасія, вихованка гуртка «Ми малюємо світ» Олешківського центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;

79.                Завгородній Олександр Сергійович, учень 6 класу, вихованець гуртка «Художня обробка деревини» Преображенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Чаплинського району;

80.                Вишня Володимир Володимирович, учень 6 класу, вихованець гуртка «Художня обробка деревини» Преображенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Чаплинського району;

81.                Вишня Владислав  Володимирович, учень 4 класу, вихованець гуртка «Художня обробка деревини» Преображенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Чаплинського району;

82.                Бондарчук Костянтин Володимирович, учень 9 класу, вихованець гуртка «Художня обробка матеріалів»  навчально-виховного комплексу Асканія-Нова «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-позашкільний навчальний заклад-гімназія», Чаплинської районної ради;

83.                Ареф′єв Ілля Віталійович, учень 9 класу, вихованець гуртка «Художня обробка матеріалів»  навчально-виховного комплексу Асканія-Нова «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-позашкільний навчальний заклад-гімназія», Чаплинської районної ради;

84.                Семенова Аліна Анатоліївна, учениця 7 класу,  вихованка наукової секції «Фольклор та етнографія народу України» комунального закладу «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради;

85.                Бортник Анна Сергіївна, вихованка гуртка «Художнього конструювання з ниток і бісеру»  Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

86.                Капуста Сніжана Володимирівна, вихованка гуртка «Художнього конструювання з ниток і бісеру»  Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

87.                Колдунова Анастасія Сергіївна, вихованка гуртка «Художнього конструювання з ниток і бісеру»  Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

88.                Ткаченко Тетяна, вихованка гуртка «Художнього конструювання з ниток і бісеру»  Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

89.                Попелишко Вікторія Дмитрівна, вихованка гуртка «Конструювання і моделювання одягу» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

90.                Дерен Дар′я Єгорівна, вихованка гуртка «Конструювання і моделювання одягу» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

91.  Супруненко Альбіна Олександрівна, вихованка гуртка «Конструювання і моделювання одягу» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

92.  Кравець Катерина Андріївна, вихованка гуртка «Дизайну тканин і декору інтер′єрів» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

93.  Курбацька Ганна Олегівна, вихованка гуртка «Дизайну тканин і декору інтер′єрів» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

94.  Зайцева Поліна Сергіївна, вихованка гуртка «Чорноморські дива» Херсонського Палацу дитячої  та юнацької творчості Херсонської міської ради;

95.                Зайцева Наталя Сергіївна, вихованка гуртка «Чорноморські дива» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

96.                Білоножко Катерина Олександрівна, вихованка гуртка «Сувенірна майстерня» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

97.                Демковець Катерина Олександрівна, вихованка гуртка «Сувенірна майстерня» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

98.                Копилова Тетяна Вікторівна, вихованка гуртка «Сувенірна майстерня» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

99.                Кавуньова Анна Ігорівна, вихованка гуртка «Сувенірна майстерня» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

100.           Вихарь Софія Максимівна, вихованка гуртка «Чарівні фарби» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

101.           Ломаш Гліб Олександрович, вихованець гуртка «Майстриня» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

102.           Копилова Владислава Євгенівна, вихованка гуртка «Майстриня» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

103.           Сташенко Анжеліка Сергіївна, вихованка гуртка «Майстриня» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

104.           Шарафан Анна Русланівна, вихованка гуртка «Майстриня» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

105.           Журавльова Аліна Олександрівна, вихованка гуртка «Майстриня» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

106.           Бровчук Валерія Олександрівна, вихованка гуртка «Образотворчий та декоративний дизайн» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

107.           Голофастова Анастасія Геннадіївна, вихованка гуртка «Образотворчий та декоративний дизайн» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

108.           Жулан Анастасія Сергіївна, вихованка гуртка «Образотворчий та декоративний дизайн» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

109.           Кисла Вікторія Олександрівна, вихованка гуртка «Образотворчий та декоративний дизайн» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

110.           Лосєва Богдана Вікторівна, вихованка гуртка «Образотворчий та декоративний дизайн» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

111.           Панченко Валерія Олександрівна, вихованка гуртка «Образотворчий та декоративний дизайн» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

112.           Колесник Юлія Володимирівна, вихованка гуртка «Світ рукоділля» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

113.           Баран Христина Юріївна, вихованка гуртка «Світ рукоділля» Херсонського Палацу дитячої творчості Херсонської міської ради;

114.           Грудко Анна Олегівна, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво. Батік» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

115.           Євсеєва Софія Сергіївна, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво. Батік» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

116.           Радішевська Анастасія Артурівна, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво. Батік» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

117.           Сербай Марія Анатоліївна, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво. Батік» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

118.           Соловей Катерина Юріївна, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво. Батік» Херсонського Палацу дитячої творчості Херсонської міської ради;

119.           Передерей Ілля Олександрович, вихованець гуртка «Образотворче мистецтво. Батік» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

120.            Богомолов Кирило Дмитрович, вихованець гуртка «Образотворче мистецтво. Батік» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

121.           Щербатова Ганна Олексіївна, учениця 7 класу Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 ім.Б.Лавреньова Херсонської міської ради;

122.           Рудик Ганна Олександрівна, учениця 10 класу Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 ім.Б.Лавреньова Херсонської міської ради;

123.           Третякова Вікторія Олександрівна, учениця 8 класу Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 ім.Б.Лавреньова Херсонської міської ради;

124.           Агаєва Марія Русланівна, учениця 11 класу Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 ім.Б.Лавреньова Херсонської міської ради;

125.           Єрохіна Дар′я Сергіївна, учениця Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №41 Херсонської міської ради;

126.           Дубук Олександра Миколаївна, учениця Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №41 Херсонської міської ради;

127.           Прищепа Тетяна Сергіївна, учениця Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №41 Херсонської міської ради;

128.           Ляшко Дар′я Олександрівна, учениця Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №31 з поглибленим вивченням історії, права та іноземних мов Херсонської міської ради;

129.           Кузьміч Діана Сергіївна, учениця Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №17 Херсонської міської ради;

130.           Пекна Маргарита Анатоліївна, учениця Херсонської гімназії №6 Херсонської міської ради;

131.           Кропивникова Анастасія Віталіївна, учениця Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням математики, фізики та англійської мови Херсонської міської ради;

132.           Білоножкова Ксенія Володимирівна, учениця Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради;

133.           Пилипенко Валентина Ігорівна, учениця Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради;

134.           Бойко Олександра Володимирівна, учениця Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради;

135.           Білоусова Катерина Андріївна, учениця Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради;

136.           Одінцова Марія Олександрівна, учениця Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради;

137.           Замолотнєв Костянтин Миколаєвич, учень Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради;

138.           Кучерявий Антон Віталійович, учень Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради;

139.           Алексєєнко Ганна Олексіївна, учениця загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №45 Херсонської міської ради;

140.           Шульга Анастасія Анатоліївна, учениця Таврійського ліцею мистецтв Херсонської міської ради;

141.           Тян Марія Анатоліївна, учениця Таврійського ліцею мистецтв Херсонської міської ради;

142.           Перфенова Юлія Андріївна, учениця Таврійського ліцею мистецтв Херсонської міської ради;

143.           Шулєв Даніїл Олександрович, учень Таврійського ліцею мистецтв Херсонської міської ради;

144.           Раймунду Енріко Еркулану, учень Таврійського ліцею мистецтв Херсонської міської ради;

145.           Колєснікова Христина Владиславівна, вихованка Студії образотворчого мистецтва «Декор» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

146.           Капустенко Галина Юріївна, вихованка Студії образотворчого мистецтва «Декор» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

147.           Капустенко Альона Юріївна, вихованка Студії образотворчого мистецтва «Декор» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

148.           Даюб Надія Наурасівна, вихованка Студії образотворчого мистецтва «Декор» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

149.           Бойцова Уляна Павлівна, вихованка Студії образотворчого мистецтва «Декор» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

150.           Куприч Ксенія Олександрівна, вихованка Студії образотворчого мистецтва «Природа і фантазія» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

151.           Душеїна Уляна Сергіївна, вихованка Зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

152.           Девліканова Марія Андріївна, вихованка Зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

153.           Сікалко Дмитро Валерійович, вихованець Зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

154.           Блувштейн Софія Антонівна, вихованка Зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

155.           Коада Віолета Олегівна, вихованка Зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

156.           Гембаровська Олександра Сергіївна, вихованка Зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

157.           Тарарикіна Вікторія Олегівна, вихованка Зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

158.           Качан Ганна Олександрівна, вихованка Зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

159.           Гусак Микола Віталійович, вихованець Зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

160.           Макаренко Анастасія Валентинівна, вихованка гуртка «Народна творчість» Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

161.           Бєлявський Філіп Олександрович, вихованець Зразкової студії образотворчого мистецтва «Малятко» Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

162.           Глоба Любов Григорівна, вихованка Студії образотворчого мистецтва Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

163.           Кедровська Катерина Сергіївна, вихованка Студії образотворчого мистецтва Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

164.           Білянська Діана Павліна, вихованка Студії образотворчого мистецтва Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

165.           Олейник Юлія Антонівна, вихованка Студії образотворчого мистецтва Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

166.           Марчук Любов Миколаївна, вихованка Студії образотворчого мистецтва Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

167.           Савицька Олеся Миколаївна, вихованка Зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

168.           Логвінова Юлія Геннадіївна, вихованка Зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

169.           Кайрод Софія Анатоліївна, вихованка Зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

170.           Савельєва Канкордія Артемівна, вихованка гуртка «Народна творчість» Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

171.           Раздобудько Анастасія Іллінічна, вихованка Зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

172.           Плигун Софія Олексіївна, вихованка Зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

173.           Усенко Софія Андріївна, вихованка Зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

174.           Руденко Єва Олегівна, вихованка Зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

175.           Хоменко Олександра Анатоліївна, вихованка Зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

176.           Кохніашвілі Єлизавета Романівна, вихованка Зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

177.           Татарська Марина Іванівна , учениця 10 класу, вихованка гуртка «Чарівна майстерня» Комишанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №26 Херсонської міської ради;

178.           Литвинова Анжеліка Вікторівна, учениця 9 класу, вихованка гуртка «Чарівна майстерня» Комишанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №26 Херсонської міської ради;

179.           Кузнєцова Катерина Олексіївна, учениця 8 класу, вихованка гуртка «Чарівна майстерня» Комишанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №26 Херсонської міської ради;

180.           Кізілова Дар′я, учениця 9 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – спеціалізована школа ІІ ступеня – колегіум №51 ім. Г.О.Потьомкіна Херсонської міської ради;

181.           Семенова Аліна Ігорівна, учениця 4 класу Херсонської гімназії №3 Херсонської міської ради;

182.           Сомченко Анастасія Андріївна, учениця 7 класу Херсонської гімназії №3 Херсонської міської ради;

183.           Смирнов Дмитро Вячеславович,  учень 6 класу Херсонської гімназії №3 Херсонської міської ради;

184.           Боголюбська Вероніка Сергіївна, учениця 9 класу Херсонської гімназії №3 Херсонської міської ради;

185.           Стяжкіна Катерина, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Художня творчість» Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №55 Херсонської міської ради;

186.           Солоха Маргарита, учениця 8 класу, вихованка гуртка «Моделювання іграшок та сувенірів» Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №55 Херсонської міської ради;

187.           Солоха Олександра, учениця 9 класу, вихованка гуртка «Моделювання іграшок та сувенірів» Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №55 Херсонської міської ради;

188.           Русановська Дар′я Олександрівна, учениця 5 класу Херсонського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу №11 Херсонської міської ради;

189.           Третьяков Віталій, учень 6 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №47 Херсонської міської ради;

190.           Семенченко Віолетта Андріївна, учениця 6 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №46 Херсонської міської ради;

191.           Герасимчук Катерина, вихованка гуртка «Чарівна намистина» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

192.           Пічура Олександра, вихованка гуртка «Чарівна намистина» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

193.           Руссу Поліна, вихованка гуртка «Чарівна намистина» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

194.           Форостіна Анастасія, вихованка гуртка «Чарівна намистина» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

195.           Березняк Ганна, вихованка гуртка «Чарівна намистина» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

196.           Коркмаз Ділара, вихованка гуртка «Чарівна намистина» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

197.           Черніцька Каріна, вихованка гуртка «Чарівна намистина» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

198.           Смєшко Єлизавета, вихованка гуртка «Чарівний хрестик» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

199.           Смєшко Катерина, вихованка гуртка «Чарівний хрестик» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

200.           Трусова Ксенія,  вихованка гуртка «Природа і фантазія» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

201.           Горбач Марія, вихованка гуртка «Природа і фантазія» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

202.           Фіноєдова Анастасія, вихованка гуртка «Природа і фантазія» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

203.           Жосан Діана, вихованка гуртка «Природа і фантазія» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

204.           Солов′янова Дар′я, вихованка гуртка «Природа і фантазія» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

205.           Мелконян Ліана, вихованка гуртка «Природа і фантазія» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

206.           Логоша Дана, вихованка гуртка «Сучасне мистецтво» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

207.           Ольховенко Павло, вихованець гуртка «Захоплююче лозоплетіння» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

208.           Шпиц Діана, вихованка гуртка «Захоплююче лозоплетіння» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

209.           Холодар Таісія, вихованка гуртка «Захоплююче лозоплетіння» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

210.           Завалій Анастасія, вихованка гуртка «Захоплююче лозоплетіння» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

211.           Краснянська Єлизавета, вихованка гуртка «Фентезі» Херсонського Центру позашкільної освіти Херсонської міської ради;

212.           Козлова Вікторія, вихованка гуртка «Фентезі» Херсонського Центру позашкільної освіти Херсонської міської ради;

213.           Ільченко Діана, вихованка гуртка «Фентезі» Херсонського Центру позашкільної освіти Херсонської міської ради;

214.           Чорний Вадим, вихованець гуртка «Фентезі» Херсонського Центру позашкільної освіти Херсонської міської ради;

215.           Бабеша Владислав, вихованець гуртка «Майстриня чудес» Херсонського Центру позашкільної освіти Херсонської міської ради;

216.           Степанюк Софія, вихованка гуртка «Майстриня чудес» Херсонського центру позашкільної освіти Херсонської міської ради;

217.           Захарова Віолета, вихованка гуртка «Майстриня чудес» Херсонського Центру позашкільної освіти Херсонської міської ради;

218.           Широкова Аліса, учениця 11 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №37 ім. В.Дробота Херсонської міської ради;

219.           Замолотнєва Євгенія, учениця 9 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №37 ім. В.Дробота Херсонської міської ради;

220.           Калусовська Альона, учениця 2 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №50 Херсонської міської ради;

221.           Кіцун Кирило, учень 8 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради;

 

Другого ступеня:

1.                     Репенчук Аліна, вихованка комунального позашкільного навчального закладу «Голопристанський міський центр дитячої та юнацької творчості»  Голопристанської міської ради;

2.                     Полякова Дар’я, вихованка комунального позашкільного навчального закладу «Голопристанський міський центр дитячої та юнацької творчості»  Голопристанської міської ради;

3.                     Новосьолова Валерія, вихованка комунального позашкільного навчального закладу «Голопристанський міський центр дитячої та юнацької творчості»  Голопристанської міської ради;

4.                     Паламарчук Катерина Володимирівна, учениця 9 класу, вихованка гуртка «Художня обробка деревини» комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;

5.                     Вачаєва Анна, вихованка гуртка образотворчого мистецтва Новокаховського будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;

6.                     Іщенко Анна, учениця 10 класу Новокакховської спеціалізованої загальноосвітньої школи №8 Новокаховської міської ради;

7.                      Вергемс Олександра, учениця 3 класу Новокаховської гімназії Новокаховської міської ради;

8.                      Бобощенко Емілія, вихованка гуртка образотворчого мистецтва Новокаховського будинку дитячої творчості, Новокаховської міської ради;

9.                     Валова Марія Олександрівна, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» Бериславської районної станції юних техніків Бериславської районної ради;

10.                Луценко Євген Ігорович, вихованець гуртка «Художня обробка деревини» Бериславської районної станції юних техніків Бериславської районної ради;

11.                Буцька Юлія Олександрівна, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» Бериславської районної станції юних техніків Бериславської районної ради;

12.                Остапенко Софія Сергіївна, учениця 8 класу, вихованка гуртка «Декоративно-ужиткового мистецтва» Бериславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Бериславського району;

13.                Іванік Тетяна Миколаївна, учениця 5 класу, вихованка гуртка «Декоративно-ужиткового мистецтва» Бериславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Бериславського району;

14.                Пастушенко Олена Андріївна, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» Бериславської станції юних техніків Бериславської районної ради;

15.                Суханова Альона Олександрівна, учениця 11 класу Широкобалківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району;

16.                Біла Олена Іванівна, учениця 6 класу,  вихованка гуртка «Креативне рукоділля» Станіславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району;

17.                Гончарова Олександра Володимирівна, учениця 2 класу Томинобалківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району;

18.                Сокал Юлія Сергіївна, учениця 7 класу, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Білозерського центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;

19.                Вишніцька Вікторія Юріївна, учениця 7 класу, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Білозерського центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;

20.                Колісніченко Анастасія Юріївна, учениця 4 класу, вихованка гуртка «Ласунчик» Білозерського центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;

21.                Кривошей Анастасія Євгенівна, вихованка гуртка «Берегиня» Білозерського центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;

22.                Мороз Нікіта Сергійович, учень 5 класу, вихованець гуртка «Декоративно-ужиткового мистецтва» Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

23.                Леуцька Лідія Сергіївна, учениця 9 класу, вихованка гуртка «Берегиня» Білозерського центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;

24.                Тютерева Владислава Юріївна, учениця 9 класу, вихованка гуртка «Майстрині» Киселівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району;

25.                Рудік Юлія Вікторівна, учениця 11 класу,  вихованка гуртка «Майстриня» Великолепетиської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Великолепетиського району;

26.                Гембець Олена Василівна, вихованка гуртка «Українські візерунки» Великолепетиського центру дитячої та юнацької творчості Великолепетиського району;

27.                Курносик Олександр Віталійович, учень 2 класу,  вихованець гуртка «Українське джерело» Великолепетиської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Великолепетиського району;

28.                Путицька Марія Сергіївна, учениця 8 класу Великоолександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Великоолександрівської районної ради;

29.                Мігович Тимур Іванович, учень 9 класу Великоолександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Великоолександрівської районної ради;

30.           Шевчук Вікторія Юріївна, учениця 11 класу Великоолександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Великоолександрівської районної ради;

31.           Чехутська Анна Геннадіївна, вихованка гуртка «В′язання та макраме» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької  творчості» Великоолександрівської районної ради;

32.           Красуля Поліна Андріївна, вихованка гуртка «В′язання та макраме» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької  творчості» Великоолександрівської районної ради;

33.           Нагірний Дмитро Юрійович, вихованець гуртка «Юний флорист» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької  творчості» Великоолександрівської районної ради;

34.           Панова Віола, вихованка гуртка «Художня вишивка» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької  творчості» Високопільської районної ради;

35.           Олійник Тетяна,  вихованка гуртка «Художня вишивка» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької  творчості» Високопільської районної ради;

36.           Безкровний Владислав, учень 7 класу  Михайлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Верхньорогачицького району;

37.           Трофіменко Віталій Сергійович, учень 6 класу, Залізнопортівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

38.           Онопрієнко Микита Романович, учень 3 класу, Збур′ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

39.           Притуляк Олександр, учень 7 класу Новозбур′ївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №2 Голопристанського району;

40.           Гавриш Олександр Володимирович, учень 3 класу Горностаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Горностаївського району;

41.           Буркот Таміла Олексіївна, вихованка гуртка « Фантазери» комунального закладу «Будинок дитячої творчості» Горностаївської районної ради;

42.           Петрова Аріна Олександрівна, вихованка гуртка «Рукодільна карусель» комунального закладу «Будинок дитячої творчості» Горностаївської районної ради;

43.           Шпир Данило, учень 2 класу Трохимівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Іванівського району;

44.           Журавльова Олена, учениця 7 класу, Трохимівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Іванівського району;

45.           Бабешко Віра, учениця   Новосеменівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іванівського району;

46.           Ємельяненко Катерина, учениця  Любимівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іванівського району;

47.           Фриюк Олександра, вихованка гуртка «Салон дитячих витворів» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Каланчацької селищної  ради;

48.                Коновалова Олександра, вихованка гуртка «Салон дитячих витворів» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Каланчацької селищної  ради;

49.                Кравченко Тетяна, вихованка гуртка «Салон дитячих витворів» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Каланчацької селищної  ради;

50.                Кравченко Оксана, вихованка гуртка «Салон дитячих витворів» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Каланчацької селищної  ради;

51.                Гришай Юлія, вихованка гуртка «Храм доброго мистецтва» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Каланчацької селищної  ради;

52.                Мороз Михайло, вихованець гуртка «Храм доброго мистецтва» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Каланчацької селищної  ради;

53.                Денисенко Валерія, вихованка гуртка «Художній дизайн» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості» Каховської районної ради;

54.                Чайковська Богдана, вихованка гуртка «Юні майстрині» Сергіївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Каховського району;

55.                Дейнеко Вероніка, вихованка гуртка «Умілі рученята» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості» Каховської районної ради;

56.                Вдовіна Анна, вихованка гуртка «Умілі рученята» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості» Каховської районної ради;

57.                Орлова Кристина, вихованка гуртка «Умілі рученята» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості» Каховської районної ради;

58.                Свиридовська Дарія, вихованка гуртка «Забавляночка» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості» Каховської районної ради;

59.                Ястремська Ольга, вихованка гуртка «Юні майстрині» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості» Каховської районної ради;

60.                Дємєнєва Валерія, вихованка гуртка «Чарівна майстерня» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості» Каховської районної ради;

61.                Мкртичан Аліна, вихованка гуртка «Чарівна майстерня» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості» Каховської районної ради;

62.                Угорчук Діана Романівна, учениця 7 класу, вихованка гуртка «Художня вишивка» комунального закладу «Нижньосірогозький будинок творчості дітей та юнацтва» Нижньосірогозької районної ради;

63.                Супрун Діана, учениця 4 класу, вихованка гуртка «Народна творчість» комунального закладу «Нижньосірогозький будинок творчості дітей та юнацтва» Нижньосірогозької районної ради;

64.                Тернавська Маргарита, учениця 3 класу Верхньоторгаївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Нижньосірогозького району;

65.                Андрющенко Вікторія Олександрівна, учениця 10 класу Сергіївської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новотроїцького району;

66.                Шикітко Катерина Вікторівна, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» Новотроїцької районної станції юних техніків Новотроїцької районної ради;

67.                Весніна Марія, учениця 3 класу Новотроїцького навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа – гімназія І-ІІІ ступенів Новотроїцького району;

68.                Боярчук Юлія Андріївна,учениця 6 класу, вихованка гуртка «Сонячні барви» Чкалівська  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новотроїцького району;

69.                Агєєва Христина Анатоліївна, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» Новотроїцької районної станції юних техніків Новотроїцької районної ради;

70.                Смотрікова Анна, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» Новотроїцької районної станції юних техніків Новотроїцької районної ради;

71.                Петухов Денис, учень 9 класу, вихованець гуртка «Інтарсія по деревині»  Н.Маяцківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Олешківської району;

72.                Батайкіна Єлеонора, учениця 8 класу Олешківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4, вихованка гуртка «Веселі стрічки» Олешківської районної ради;

73.                Гудович Богдан, учень 9 класу Олешківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, вихованець гуртка «Умілі руки» Олешківської районної ради;

74.                Ємельянова Єва, учениця 6 класу Абрикосівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, вихованка гуртка «Умілі рученята» Олешківського району;

75.                Клинкін Євген, учень 11 класу Абрикосівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, вихованець гуртка «Художня обробка деревини» Олешківського району;

76.                Полівода Ірина Романівна, учениця 8 класу, вихованка гуртка «Ми малюємо світ» Олешківського центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;

77.                Уварова Вікторія Сергіївна, учениця 8 класу, вихованка студії  «Дизайн-асорті» Олешківського центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;

78.                Степаненко Євгенія, учениця 6 класу, вихованка студії  «Дизайн-асорті» Олешківського центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;

79.                Симко Максим Михайлович, вихованець гуртка загального технічного моделювання Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;

80.                Чумаченко Дмитро Володимирович, вихованець гуртка загального технічного моделювання Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;

81.                Меркотан Андрій Миколайович, вихованець гуртка загального технічного моделювання Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;

82.                Гришко Дмитро Вікторович, вихованець гуртка «Виготовлення сувенірів» Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;

83.                Абисов Віктор Дмитрович, вихованець гуртка «Виготовлення сувенірів» Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;

84.                Жикало Володимир Іванович, учень 11 класу, вихованець «Інтарсія по деревині» Олешківського центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;

85.                Дрьомов Єгор, учень 8 класу, вихованець молодіжного клубу «Ровесник» комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» Чаплинської селищної ради;

86.                Голуб Олександра, учениця 7 класу, вихованка гуртка «Чарівна майстерність» комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» Чаплинської селищної ради;

87.                Левчик Ганна Геннадіївна, учениця 9 класу, Кучерявоволодимирівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чаплинського району;

88.                Касьянова Дар'я Юріївна, учениця 10 класу, вихованка наукової секції «Фольклор та етнографія народу України» комунального закладу «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради;

89.                Петренко Олександра, учениця 5 класу, вихованка наукової секції «Фольклор та етнографія народу України» комунального закладу «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради;

90.                Гурова Вероніка, вихованка гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» комунального закладу  «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

91.                Біла Ірина Валеріївна, вихованка гуртка художнього конструювання з ниток і бісеру Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

92.                Сергієва Руслана Сергіївна, вихованка гуртка художнього конструювання з ниток і бісеру Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

93.                Войтюк Юлія Олександрівна, вихованка гуртка художнього конструювання з ниток і бісеру Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

94.                Свергунова Вікторія Володимирівна, вихованка гуртка «Чорноморські дива» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

95.                Мірзалієва Надія Сергіївна, вихованка гуртка «Чорноморські дива» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

96.                Міненко Дар′я Денисівна, вихованка гуртка «Чорноморські дива» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

97.                Рябініна Анастасія Олександрівна, вихованка гуртка «Сувенірна майстерня» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

98.                Лазовський Олександр Сергійович, вихованець гуртка «Натхнення» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

99.                Євменьєв Максим Юрійович, вихованець гуртка «Світ рукоділля» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

100.           Кузнєцова Катерина Євгенієвна, учениця Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №28 ім.О.С.Пушкіна Херсонської міської ради;

101.           Кур′янінова Аліка Юріївна, учениця 11 класу  Херсонської багатопрофільної гімназії №20 ім.Б.Лавреньова Херсонської міської ради;

102.           Черніков Олексій Олександрович, учень 11 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №31 з поглибленим вивченням історії, права та іноземних мов Херсонської міської ради;

103.           Стець Катерина Сергіївна, учениця   класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Херсонської міської ради;

104.           Огир Діана Віталіївна, учениця   Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням математики, фізики та англійської мови Херсонської міської ради;

105.           Кулініч Майя Анатоліївна, учениця   Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №44 Херсонської міської ради;

106.           Тарасенко Віктор Денисович, вихованець Студії образотворчого мистецтва «Декор» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

107.           Кононенко Ірина Сергіївна, вихованка Студії образотворчого мистецтва «Декор» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

108.           Савченко Євгенія Дмитрівна, вихованка Студії образотворчого мистецтва «Декор» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

109.           Ведернікова Христина Костянтинівна, вихованка Студії образотворчого мистецтва «Декор» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

110.           Бучинська Софія Андріївна, вихованка Студії образотворчого мистецтва «Природа і фантазія» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

111.           Башинська Анастасія Станіславівна, вихованка Студії образотворчого мистецтва «Природа і фантазія» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

112.           Сафошин Богдан Євгенійович, вихованець Студії образотворчого мистецтва «Природа і фантазія» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

113.           Дерій Валерія Іванівна, вихованка Студії образотворчого мистецтва «Природа і фантазія» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

114.           Самойленко Аліна Вікторівна, вихованка Студії образотворчого мистецтва «Природа і фантазія» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

115.           Довгань Ольга Андріївна, вихованка Студії образотворчого мистецтва «Природа і фантазія» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

116.           Щербакова Євгенія Сергіївна, учениця  Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням математики, фізики та англійської мови Херсонської міської ради;

117.           Шепель Анастасія Олександрівна, вихованка Зразкової студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

118.           Странцевілко Олена, учениця 9 класу Херсонської гімназії №1 Херсонської міської ради;

119.           Бубко Катерина Олексіївна, учениця 1 класу Херсонської загальноосвітньої школи І ступенів  №25 Херсонської міської ради;

120.           Бутенко Анна Андріївна, учениця 2 класу Херсонської загальноосвітньої школи І ступенів  №25 Херсонської міської ради;

121.           Журба Дар′я, учениця 7 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – спеціалізована школа ІІ ступеня – колегіум №51 ім. Г.О.Потьомкіна Херсонської міської ради;

122.           Степаненко Поліна, учениця 5 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів  №14 Херсонської міської ради;

123.           Рагуліна Катерина Євгенівна, учениця 8 класу Херсонської гімназії №3 Херсонської міської ради;

124.           Новік Наталя Григорівна, учениця 10 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 54 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради;

125.           Зоріна Ірина, учениця 6 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  №46 Херсонської міської ради;

126.           Сафронова Вікторія, вихованка гуртка «Чарівна намистина» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

127.           Стефлюк Юлія, вихованка гуртка «Чарівний хрестик» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

128.           Пижов Іван, вихованець  гуртка «Природа і фантазія» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

129.           Яків′юк Вікторія, вихованка гуртка «Природа і фантазія» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

130.           Марченко Ксенія, вихованка гуртка «Природа і фантазія» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

131.           Павлюченко Артем, вихованець  гуртка «Природа і фантазія» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

132.           Павлюченко Денис, вихованець  гуртка «Природа і фантазія» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

133.           Коток Олена, вихованка гуртка «Природа і фантазія» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

134.           Вдовиченко Елеонора, вихованка гуртка «Сучасне мистецтво» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

135.           Пужайковська Ірина, вихованка гуртка «Захоплююче лозоплетіння» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

136.           Суткова Анна, вихованка гуртка «Захоплююче лозоплетіння» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

137.           Чуприна Анна, вихованка гуртка «Фентезі» Херсонського Центру позашкільної освіти Херсонської міської ради;

138.           Швець Олена, вихованка гуртка «Фентезі» Херсонського Центру позашкільної освіти Херсонської міської ради;

139.           Диман Каріна, вихованка гуртка «Фентезі» Херсонського Центру позашкільної освіти Херсонської міської ради;

140.           Таран Софія, вихованка гуртка «Майстерня чудес» Херсонського Центру позашкільної освіти Херсонської міської ради;

141.           Песіков Сергій, учень 3 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І ступеня – гімназія» №7 Херсонської міської ради;

142.           Гащенко Юлія, учениця 10 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №32 Херсонської міської ради;

143.           Бондар Ірина, учениця 5 класу вихованка гуртка «Умілі рученята» Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №35 Херсонської міської ради;

144.           Бачу Катерина, учениця 9 класу Херсонського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу №48 Херсонської міської ради;

145.           Буяневич Анна, учениця 1 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №50 Херсонської міської ради;

146.           Яковлев Сергій, учень 3 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №50 Херсонської міської ради;

147.           Каламицев Дмитро, учень 3 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №53 Херсонської міської ради;

148.           Мельник Дмитро, учень 8 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради;

149.           Тавожнянський Владислав, учень 6 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради;

150.           Доган Даніїл, учень 3 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради;

151.           Данілушкіна Віталіна, учениця 8 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради;

152.           Горбач Кароліна, учениця 10 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради;

 

 

Третього ступеня:

1.                     Андрієць Карина Олександрівна, вихованка комунального позашкільного навчального закладу «Голопристанський міський центр дитячої та юнацької творчості»  Голопристанської міської ради;

2.                     Адаменко Ксенія Олександрівна, вихованка комунального позашкільного навчального закладу «Голопристанський міський центр дитячої та юнацької творчості»  Голопристанської міської ради;

3.                     Терещенко Вікторія Валентинівна, учениця 9 класу Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленним вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради;

4.                     Бондаренко Діана, вихованка комунального позашкільного навчального закладу «Голопристанський міський центр дитячої та юнацької творчості»  Голопристанської міської ради;

5.                     Боков Захар, вихованець  комунального позашкільного навчального закладу «Голопристанський міський центр дитячої та юнацької творчості»  Голопристанської міської ради;

6.                     Лущак Ганна Володимирівна, вихованка комунального позашкільного навчального закладу «Голопристанський міський центр дитячої та юнацької творчості»  Голопристанської міської ради;

7.                     Дячук Анастасія Анатоліївна, учениця 10 класу Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленним вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради;

8.                     Терещенко Ілля Віталійович, вихованець гуртка «Художня обробка деревини» комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;

9.                     Паламарчук Лідія Володимирівна, вихованка гуртка «Художня обробка деревини» комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;

10.                Іщенко Даніїл Костянтинович, учень 6 класу Новокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Новокаховської міської ради;

11.                Афанасьєва Анастасія, учениця 9 класу  Новокаховського техніко-економічного ліцея Новокаховської міської ради;

12.                Сазонов Давид, учень 6 класу Новокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Новокаховської міської ради;

13.                Кіндрицький Назарій Артемович, учень 4 класу Новокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Новокаховської міської ради;

14.                Чайковський Дмитро, вихованець гуртка образотворчого мистецтва Новокаховського будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;

15.                Коваль Влада, вихованка гуртка образотворчого мистецтва Новокаховського будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;

16.                Русич Вадим, учень 6 класу Новокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 Новокаховської міської ради;

17.                Рибчинська Наталія, вихованка гуртка образотворчого мистецтва Новокаховського будинку дитячої творчості  Новокаховської міської ради;

18.                Гончаров Марк Ігорович, учень 2 класу Новокаховської гімназії Новокаховської міської ради;

19.                Вітік Тетяна Олександрівна, вихованка гуртка «Витинанка» Бериславської районної станції юних техніків Бериславської районної ради;

20.                Замотай Альона Олексіївіна, вихованка гуртка «Витинанка» Бериславської районної станції юних техніків Бериславської районної ради;

21.                Бессонов Іван Михайлович, вихованець гуртка «Художня оборобка деревини» Бериславської районної станції юних техніків Бериславської районної ради;

22.                Резніченко Артем Сергійович, вихованець гуртка «Художня оборобка деревини» Бериславської районної станції юних техніків Бериславської районної ради;

23.                Махник Михайло Михайлович, вихованець гуртка «Художня оборобка деревини» Бериславської районної станції юних техніків Бериславської районної ради;

24.                Арамян Арсен Давидович, вихованець гуртка «Художня оборобка деревини» Бериславської районної станції юних техніків Бериславської районної ради;

25.                Кузаков Володимир Володимирович, вихованець гуртка «Художня оборобка деревини» Бериславської районної станції юних техніків Бериславської районної ради;

26.                Гур′янова Ангеліна Миколаївна, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Бериславської центру юнацької та дитячої творчості Бериславської районної ради;

27.                Кондренко Діана Вікторівна, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Сувенірний»  Білозерського центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;

28.                Константінова Катерина Сергіївна, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Сувенірний»  Білозерського центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;

29.                Шишацька Аліна ЯСергіївна, учениця 9 класу, вихованка гуртка «Дек-арт»  Білозерського центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;

30.                Скурту Поліна Дем’янівна, учениця 3 класу, вихованка гуртка «Ласунчик»  Білозерського центру творчості дітей та юнацтва Білозерської  районної ради;

31.                Міщанінцев Ярослав Михайлович, учень 4 класу Чорнобаївського Навчально-виховного комплексу Білозерської районної ради;

32.                Мельник Ірина Анатоліївна, учениця 8 класу Станіславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, вихованка 1 класу образотворчого мистецтва Станіславської дитячої музичної школи Білозерського району;

33.                Чумаченько Наталія Сергіївна, учениця 9 класу Станіславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, вихованка 1 класу образотворчого мистецтва Станіславської дитячої музичної школи Білозерського району;

34.                Крутих Анастасія Віталіївна, учениця 10 класу, вихованка гуртка «Майстрині» Киселівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району;

35.                Пантелей Аліна Аркадіївна, учениця 5 класу, вихованка гуртка «Майстрині» Киселівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району;

36.                Двороковський Ігор Олександрович, вихованець гуртка «Український сувенір» Великолепетиського центру дитячої та юнацької творчості Великолепетиського району;

37.                Левченко Олена, вихованка гуртка «Чарівний пензлик» Рубанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Великолепетиського району;

38.                Безкровний Єгор Вікторович, учень 4 класу   Рубанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів№1 Великолепетиського району;

39.                Анісовець Анастасія, вихованка гуртка «Умілі руки» Великолепетиського центру дитячої та юнацької творчості Великолепетиського району;

40.                Галка Вікторія Максимівна, вихованка гуртка «Чарівний бісер» Великолепетиського центру дитячої та юнацької творчості Великолепетиського району;

41.                Булат Анастасія Олегівна, вихованка гуртка «Український сувенір» Великолепетиського центру дитячої та юнацької творчості Великолепетиського району;

42.                Табота Каріна Олексіївна, учениця 11 класу, вихованка гуртка «Олівець-малювець» Князегригорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Великолепетиського району;

43.                Лазаренко Софія Валіріївна, учениця 4 класу, вихованка гуртка «Іграшка» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Великоолександрівського районної ради;

44.                Надточій Ірина Анатоліївна, учениця 4 класу, вихованка гуртка «В′язання та макраме» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Великоолександрівського районної ради;

45.                Полуйко Єлизавета, учениця 5 класу, вихованка гуртка «В′язання та макраме» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Великоолександрівського районної ради;

46.                Симерня Вікторія Олександрівна, учениця 10 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Великоолександрівського району;

47.                Онопа Антон, учень 10 класу, вихованець гуртка «Дизайн» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Високопільської районної ради;

48.                Прокопенко Вадим, учень 7 класу, вихованець гуртка «Дизайн» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Високопільської районної ради;

49.                Харачих Ельвіра Мамедівна, вихованка гуртка «Моделювання іграшок сувенірів» комунального закладу «Генічеська районна станція юних техніків» Генічеської районної ради;

50.                Гривняк Денис Олександрович, учень 11 класу, Бехтерської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

51.                Година Єлизавета Вадимівна, учениця 11 класу Великокардашинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Голопристанського району;

52.                Каменська Маргарита Сергіївна, учениця 8 класу, вихованка гуртка «Чарівні ручки»  Гладківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Голопристанського району;

53.                Червіненко Артем Володимирович, учень 2 класу Збур′ївської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

54.                Клефос Аліна Сергіївна, учениця 8 класу Малокардашинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Голопристанського району;

55.                Кулак Марія Андріївна, учениця 1 класу Малокопанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

56.                Кочоян Денді Мразович, учень 4  класу Нововолодимирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

57.                Плотник Катерина Володимирівна, учениця 9 класу, вихованка гуртка «Саморобка» Таврійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

58.                Миронець Катерина Олександрівна, учениця 4 класу Горностаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Горностаївського району;

59.                Овдак Софія Євгенвна, учениця 2 класу Горностаївської загальноосвітньої школи№1 І-ІІІ ступенів Горностаївського району;

60.                Горо Єлизавета Сергіївна, учениця 8 класу Ольгинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Горностаївського району;

61.                Журавель Марина, учениця 9 класу, вихованка гуртка «Чарівні пальчики» Червонополянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Горностаївського району;

62.                Пилипенко Іван Васильович, учень 3 класу, вихованець гуртка «Бісероплетіння» комунального закладу «Будинок дитячої творчості Горностаївської районної ради;

63.                Рейдер Віталій Віталійович, учень 3 класу, вихованець гуртка «Бісероплетіння» комунального закладу «Будинок дитячої творчості Горностаївської районної ради;

64.                Хлібородова Анастасія Євгенівна, учениця 3 класу, вихованка гуртка «Натхнення» комунального закладу «Будинок дитячої творчості Горностаївської районної ради;

65.                Шкрьоба Аліна Сергіївна, учениця 3 класу, вихованка гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» комунального закладу «Будинок дитячої творчості Горностаївської районної ради;

66.                Гончар Лілія Валеріївна, учениця 8 класу, вихованка гуртка «Фантазери» комунального закладу «Будинок дитячої творчості Горностаївської районної ради;

67.                Савостяник Марія Віталіївна, учениця 4 класу, вихованка гуртка «Фантазери» комунального закладу «Будинок дитячої творчості Горностаївської районної ради;

68.                Кравченко Кирило, учень 8 класу, вихованець гуртка «Умілі руки» Каланчацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Каланчацької селищної ради;

69.                Фриюк Олександра, вихованка гуртка «Салон дитячих витворів»  комунального закладу «Центру дитячої та юнацької творчості» Каланчацької селищної ради;

70.                Кравченко Дар′я, вихованка гуртка «Салон дитячих витворів» комунального закладу «Центру дитячої та юнацької творчості» Каланчацької селищної ради;

71.                Дрозд Каріна, вихованка гуртка «Храм доброго мистецтва» комунального закладу «Центру дитячої та юнацької творчості» Каланчацької селищної ради;

72.                Овчиннікова Вероніка, учениця 11 класу, вихованка гуртка «Мистецтво нашого народу» Горьківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каланчацької селищної ради;

73.                Кравченко Оксана, вихованка гуртка «Чарівний бісер» комунального закладу «Центру дитячої та юнацької творчості» Каланчацької селищної ради; Коріневська Олександра, учениця 10 класу Горьківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каланчацької селищної ради;

74.                Кацяка Богдана, учениця 8 класу Малокаховського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів дошкільний навчальний заклад» Каховського району;

75.                Куришко Назар, учень 2 класу Роздольненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад Каховського району;

76.                Кажарова Анастасія, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості» Каховського районної ради;

77.                Дем’яненко Світлана вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості» Каховського районної ради;

78.                Кривець Дарина Русланівна, вихованка гуртка «Вправні рученята» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості» Каховського району;

79.                Мішуров Віталій, учень 11 класу, вихованець гуртка «Художня обробка деревини» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості» Каховського району;

80.                Проценко Владислав, учень 6 класу  Коробківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховського району;

81.                Галка Олександра, учениця 5 класу, вихованка гуртка «Умілі рученята» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості» Каховського району;

82.                Скрабут Олександр,  учень 7 класу, вихованець гуртка «Художня обробка деревини» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості» Каховського району;

83.                Бендеберя Валентина, учениця 5 класу, вихованка гуртка «Чарівна майстриня» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості» Каховського району;

84.                Альохіна Олена Сергіївна, учениця 7 класу, вихованка гуртка «Художня вишивка» комунального закладу «Нижньосірогозький будинок творчості дітей та юнацтва» Нижньосірогозької районної ради;

85.                Духовник Софія Олегівна, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» комунального закладу «Нижньосірогозький будинок творчості дітей та юнацтва» Нижньосірогозької районної ради;

86.                Чичайкіна Анастасія, учениця 7 класу, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» комунального закладу «Нижньосірогозький будинок творчості дітей та юнацтва» Нижньосірогозької районної ради;

87.                Григор′єв Михайло, учень 4 класу, вихованець гуртка «Умілі руки» Першопокровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нижньосірогозького району;

88.                Юріна Ірина, учениця 9 класу, Нижньоторгаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нижньосірогозького району;

89.                 Бухаренко Ірина, учениця 7 класу, вихованка гуртка «Казкарі» Червонопартизанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нижньосірогозького району;

90.                Семяновська Сніжана, учениця 4 класу Верхньосірогозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нижньосірогозького району;

91.                Юрін Павло, учень 2 класу Нижньоторгаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нижньосірогозького району;

92.                Гритчена Анна, вихованка гуртка «Народна творчість» комунального закладу «Нижньосірогозький будинок творчості дітей та юнацтва» Нижньосірогозької районної ради;

93.                Свяцька Олена Олександрівна, вихованка гуртка «Прикладне мистецтво» комунальної установи «Навчально-виховний комплекс загальноосвітній навчальний І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Миролюбівської сільської ради Нововоронцовського району;

94.                Нагорна Анастасія Вікторівна, учениця 10 класу, вихованка гуртка «Зроби сам» Новоолександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – дитячий садок Нововоронцовського району;

95.                Симоненко Ігор, учень 2 класу Новотроїцький навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа-гімназія І-ІІІ ступенів» Новотроїцького району;

96.                Муляр Мілена Сергіївна, учениця 3 класу Новотроїцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Новотроїцького району;

97.                Новікова Марія Анатоліївна, учениця 7 класу Новопокровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новотроїцького району;

98.                Бахтіна Альона Віталіївна, учениця 10 класу Отрадівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новотроїцького району;

99.                Беляєв Олександр, учень 8 класу Новотроїцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Новотроїцького району;

100.           Дударенко Максим, учень 8 класу  Новотроїцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Новотроїцького району;

101.           Шпак Олександр, учень 8 класу  Новотроїцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Новотроїцького району;

102.           Малищак Станіслав, учень 8 класу  Новотроїцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Новотроїцького району;

103.           Колеснікова Наталія, учениця 10 класу, вихованка гуртка «Умілі рученята» Раденської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Олешківського району;

104.           Волокітін Віталій, учень 7 класу Олешківської гімназії, вихованець гуртка «Роксолана» Олешківського районної ради;

105.           Філіпов Денис, учень 7 класу Олешківської гімназії вихованець гуртка «Роксолана» Олешківського району;

106.           Кравченко Даніїл Олегович, учень 6 класу, вихованець гуртка загального технічного моделювання Олешківської районної станції юних техніків Олешківського районної ради;

107.           Гришко Владислав Сергійович, учень 8 класу, вихованець гуртка «Виготовлення сувенірів» Олешківської районної станції юних техніків Олешківського районної ради;

108.           Холявко Олексій Євгенович, учень 6 класу, вихованець гуртка «Виготовлення сувенірів» Олешківської районної станції юних техніків Олешківського районної ради;

109.           Джуль Микола, учень 6 класу, вихованець гуртка «Виготовлення сувенірів»  Олешківської районної станції юних техніків Олешківського районної ради;

110.           Снігур Вікторія Олегівна, учениця 8 класу, вихованка гуртка «Умілі руки» Олешківського центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;

111.           Вишня Володимир Володимирович, учень 6 класу, вихованець гуртка Художня обробка деревини» Преображенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чаплинського району;

112.           Іващенко Марія, учениця 2 класу, вихованка гуртка «Сувенір» комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» Чаплинської селищної ради;

113.           Дрьомов Єгор, учень 2 класу, вихованець молодіжного клубу «Ровесник» комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» Чаплинської селищної ради;

114.           Процун Анна, учениця 5 класу, вихованка гуртка «Сувенір» комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» Чаплинської селищної ради;

115.           Рикунова Дарина, учениця 8 класу, вихованка гуртка «Чарівна майстерність» комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» Чаплинської селищної ради;

116.           Максимлюк Кіра, вихованка гуртка «Сувенір» комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» Чаплинської селищної ради;

117.           Скріпець Віра Сергіївна, учениця 5 класу, вихованка гуртка «Юні друзі природи» навчально-виховного комплексу Асканія-Нова-гімназія Чаплинського району;

118.           Скріпець Надія Сергіївна, учениця 5 класу, вихованка гуртка «Юні друзі природи» навчально-виховного комплексу Асканія-Нова-гімназія Чаплинського району;

119.           Шахова Софія Миколаївна, учениця 2 класу, вихованка гуртка «Бісероплетіння» навчально-виховного комплексу Асканія-Нова-гімназія Чаплинського району;

120.           Семененко Ірина Миколаївна, учениця 6 класу, вихованка наукової секція «Фольклор та етнографія народу України» комунального закладу «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради;

121.           Касьянова Дар′я Юріївна, учениця 10 класу, вихованка наукової секція «Фольклор та етнографія народу України» комунального закладу «Мала Академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради;

122.           Головченко Вікторія Валентинівна, учениця 5 класу, вихованка наукової секція «Фольклор та етнографія народу України» комунального закладу «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради;

123.           Валиченко Єлизавета, учениця 3 класу, вихованка гуртка «Сувеніри» комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

124.           Гальченко Софія Сергіївна, вихованка гуртка конструювання і моделювання одягу Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

125.           Гальченко Дар′я Сергіївна, вихованка гуртка конструювання і моделювання одягу Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

126.           Смирнова Поліна Олександрівна, вихованка гуртка «Чарівні фарби» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

127.           Бердичівська Марія Олександрівна, вихованка гуртка «Образотворчий та декоративний дизайн» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

128.           Коваль Яна Василівна, учениця Степанівської загальноосвітньої школи  І – ІІІ ступенів № 17 Херсонської міської ради;

129.           Бородуля Кіра Андріївна, учениця Херсонської гімназії№6 Херсонської міської ради;

130.           Черевко Кіра Юріївна, учениця Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Херсонської міської ради;

131.           Коврижних Анастасія Вадимівна, учениця Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради;

132.           Гагалінська Дар′я Сергіївна, учениця Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №44  Херсонської міської ради;

133.           Батура Ірина Сергіївна, учениця Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №45  Херсонської міської ради;

128.Шуляк Ліна, вихованка Студії образотворчого мистецтва «Декор» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

129.Бурова Валерія Олександрівна, учениця 10 класу, вихованка гуртка Чарівна майстерня» Комишанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №26  Херсонської міської ради;

130.           Новікова Катерина, вихованка гуртка «Фентезі» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

131.           Сухачевська Наталія, учениця 8 класу, вихованка гуртка «Умілі рученята» Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №35 Херсонської міської ради;

132.           Копчак Устина, учениця 8 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №37 ім.В.Дробота Херсонської міської ради;

133.           Машанкова Ніна, учениця 2 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №50 Херсонської міської ради;

134.           Мрачко Вікторія, учениця 7 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №53 Херсонської міської ради;

135.           Саркісова Софія, учениця 6 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №53 Херсонської міської ради;

136. Дрюк Дар′я, учениця 6 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток  2

до наказу комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

03.04. 2017   № 35

 

Список творчих колективів  гуртків та студій,

які нагороджуються дипломами за зайняті призові місця

в обласній виставці з декоративно-ужиткового мистецтва

 «Знай і люби свій край»

 

Першого ступеня:

1.       Колектив гуртка «Тістопластика» Білозерського Центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради (керівник Полов'юк Л.М.);

2.Колектив гуртка «Всевмійка» Голопристанського районного будинку дитячої та юнацької творчості Голопристанської районної ради (керівник Харченко Т.М.);

3. Колектив гуртка «Скарбничка творчості» Голопристанського районного будинку дитячої та юнацької творчості Голопристанської районної ради (керівник Черниш О.В.);

4. Колектив гуртка «Творчі мандри»  Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району (керівник Кан Н.В.);

5. Колектив гуртка «Конструювання і моделювання одягу» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради (керівник Полоз А.Ю.);

6. Колектив студії образотворчого мистецтва «Декор» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради (керівник Масс О.А.);

7. Колектив студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради (керівники Ліпшиць О.Е.,         Лисенко В.М., Фахрадова О.О.);

8. Колектив студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради (керівник Бандурська С.В.);

9. Колектив гуртка «Захоплююче лозоплетіння» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради (керівник Піскун Є.В.);

10. Колектив гуртка «Чарівний хрестик» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради (керівник Калашнікова Л.О.).

 

 

Другого ступеня:

 

1.Колектив гуртка «Народна творчість» комунального закладу «Центр      дитячої та юнацької творчості» Великоолександрівської районної ради (керівник Бондар О. О.);

2.Колектив гуртка «Скарбничка творчості» Голопристанського районного будинку дитячої та юнацької творчості Голопристанської районної ради (керівник Черниш О.В.);

3. Колектив гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» комунального закладу «Будинок дитячої творчості Горностаївської районної ради Херсонської області» (керівник Карпеченко М.А.);

4. Колектив гуртка «Початково-технічне моделювання» комунального закладу «Іванівський центр дитячої творчості» Іванівської районної ради (керівник Назаренко В.В.);

5. Колектив гуртка «Маленькі майстри» Ювілейнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Олешківського району (керівник Шлаган А.В.);

6. Колектив учнів  класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів     № 4 Херсонської міської ради (вчитель Чумаченко Т.М.);

 

 Третього ступеня:

 

1.  Колектив гуртка «Іграшка» Білозерського Центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради (керівник Нечай С.А.);

 2.Колектив учнів 3 класу Миколаївської загальноосвітньої школи І-                  ІІІ ступенів Великолепетиського району (вчитель Бойко І.С.);

3.Колектив гуртка «Образотворче мистецтво» комунального закладу «Центр      дитячої та юнацької творчості» Великоолександрівської районної ради (керівник Бондар О. О.);

4. Колектив гуртка «Майстровиті руки»» Голопристанського районного будинку дитячої та юнацької творчості Голопристанської районної ради              (керівник Петровніна Л.О.);

5. Колектив учнів 6 класу Рибальченської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району (вчитель Коротченко М.О.);

6. Колектив гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» комунального закладу «Будинок дитячої творчості Горностаївської районної ради Херсонської області» (керівник Карпеченко М.А.);

7. Колектив гуртка «Юні майстри» Сергіївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Каховського району (керівник Савчук В.В.);

8. Колектив гуртка «Паперова пластика» Дивненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новотроїцького району (керівник Павлова Л.В.);

9. Колектив гуртка «Сяйво писанки» Олешківської спеціалізованої школи І-      ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного напряму Олешківської районної ради (керівник Мав'ян Т.В.);

10. Колектив учнів    класу   Надеждівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чаплинської селищної ради Херсонської області (вчитель Желез В.М.);

 

 

 

 

Додаток  3

до наказу комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

____________2017   № ____

 

 

Список творчих колективів гуртків та студій,

які нагороджуються дипломами за високі результати

в обласній виставці з декоративно-ужиткового мистецтва

«Знай і люби свій край»

 

 

1.                     Колектив гуртка образотворчого мистецтва Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради (керівник Гришко С.М.);

2.                     Колектив гуртка «Витинанка» Бериславської районної станції юних техніків Бериславської районної ради (керівник Нестерова Н.С.);

3.                     Колектив гуртка «Виготовлення сувенірів» Бериславської районної станції юних техніків Бериславської районної ради (керівник Луценко А.Б.);

4.     Колектив гуртка «Тістопластика» Білозерської центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради (керівник Полов'юк Л.М);

5.                     Колектив гуртка «В'язання та макраме» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Великоолександрівської районної ради (керівник Горлянська Л.В.);

6.Колектив гуртка «Всевмійка»Голопристанського районного будинку  дитячої та юнацької творчості Голопристанської районної ради (керівник       Харченко Т.М.);

7. Колектив гуртка «Скарбничка творчості» Голопристанського районного будинку  дитячої та юнацької творчості Голопристанської районної ради (керівник   Черниш О.В.);

8. Колектив гуртка «Фантазери» комунального закладу «Районний Будинок дитячої творчості Горностаївської районної ради» (керівник Бризгун Д.В.);

9. Колектив гуртка «Умілі рученята» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості» Каховської районної ради (керівник Лозко Т.І.);

10.Колектив гуртка «Юні майстрині» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості» Каховської районної ради (керівник Колодич О.О.);

11. Колектив гуртка «Народна творчість» комунального закладу «Нижньосірогозький будинок творчості дітей та юнацтва» Нижньосірогозької районної ради (керівник Салій О.В.);

12. Колектив гуртка загального технічного моделювання Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради (керівник        Грабовський Г.В.);

13. Колектив гуртка «Виготовлення сувенірів» Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради (керівник Єфімов А.Я.);

14. Колектив студії «Барвінок» Олешківського центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради (керівник Білоконь О.М.);

15. Колектив студії «Дизайн-асорті» Олешківського центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради (керівник Лятецька Т.В.);

16. Колектив гуртка «Мій улюблений сувенір» Олешківського центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради (керівник  Альохіна В.В.);

17. Колектив гуртка «Інтарсія по деревині» Олешківського центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради (керівник  Гришко А.М.);

18. Колектив гуртка «Сувенір» комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» Чаплинської селищної ради (керівник Буганова М.Л.);

19. Колектив гуртка художнього конструювання з ниток і бісеру Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради (керівник Губанова Л.М.)

20. Колектив гуртка «Майстриня» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості  Херсонської міської ради (кер. Кулішова П.К.);

21. Колектив гуртка «Образотворчий та декоративній дизайн» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості  Херсонської міської ради (керівник      Белікова Г.Л.);

22. Колектив зразкової студії образотворчого мистецтва  Херсонського центру дитячої та юнацької творчості   Херсонської міської ради (керівники Ліпшиць О.Е., Лисенко В. М., Фахрадова О.О.).;

23. Колектив  студії образотворчого мистецтва  Херсонського центру дитячої та юнацької творчості   Херсонської міської ради (керівник Бандурська С.В.);

24. Колектив  студії образотворчого мистецтва «Декор»  Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості  Херсонської міської ради (керівник         Масс О.А.);

25. Колектив гуртка «Природа і фантазія» Херсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради (керівник Пижова Н.Ю.);

26. Колектив гуртка «Фентезі» Херсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради (керівник Дівущак Т.В.).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток  4

до наказу комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості  учнівської  молоді»

Херсонської обласної ради

_____________ 2017   № ____

 

Список керівників гуртків та творчих об'єднань,

 які нагороджуються дипломами за плідну роботу з естетичного виховання учнівської молоді та активну участь в обласній виставці з декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край»

 

1.       Черноус Любов Іванівна, керівник гуртка «Конструювання та моделювання одягу» Білозерського центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;

2.       Верхогляд Олена Володимирівна, керівник гуртка «Іграшка» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Великоолександрівської районної ради;

3.        Савченко Тетяна Володимирівна, керівник гуртка «Салон дитячих витворів» Центру дитячої та юнацької творчості Каланчацької селищної ради Херсонської області;

4.  Філоненко Ірина Петрівна, керівник гуртка «Чарівна майстерня» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості» Каховської районної ради;

5.  Дубина Катерина Петрівна, вчитель Херсонської гімназії № 3 Херсонської міської ради;

6.  Ілларіохіна Оксана Вікторівна, керівник гуртка «Чарівна майстерня», вчитель Комишанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 26 Херсонської міської ради;

7.  Мішина Марина Анатоліївна, вчитель Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 ім. Б.Лавреньова Херсонської міської ради;

8.  Кожухарь Марина Володимирівна, вчитель Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради;

9.  Собяник Ірина Сергіївна, вчитель Херсонської загальноосвітньої школи І-    ІІІ ступенів № 35 Херсонської міської ради;

10.       Дубовик Ірина Миколаївна, вчитель Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 37 ім.В.Дробота Херсонської міської ради;

11.       Данілушкін Віталій Вікторович, вчитель Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради;

12.       Могилевська Олена Богданівна, вчитель Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради.

Додаток  5

до наказу комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді

Херсонської обласної ради

03.04. 2017   № 35

 

 

Список учнів, які нагороджуються заохочувальними дипломами

 за творчий підхід у виконанні робіт поданих на обласну виставку

з декоративно-ужитковогомистецтва

«Знай і люби свій край»

 

1.Рахімов Денис Вахідович, учень 2 класу Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради;

2.Павловський Микола Володимирович, учень 1 класу  Новокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 Новокаховської міської ради;

3.Павловська Вікторія Володимирівна, учениця 2 класу  Новокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 Новокаховської міської ради;

4.Кірєєв Микита, учень 2 класу  Новокаховської загальноосвітньої школи І-        ІІІ ступенів № 10 Новокаховської міської ради;

5.Шаботова Анастасія Вікторівна, учениця 5 класу, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів»Бериславської районної станції юних техніків Бериславської районної ради;

6.Човбан Анастасія Олександрівна, учениця 10 класу,вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів»Бериславської районної станції юних техніків Бериславської районної ради;

7.Антоняк Павло Олександрович, учень 9 класу, вихованець гуртка «Художня обробка деревини» Бериславської районної станції юних техніків Бериславської районної ради;

8.Мірошніченко Алла Іванівна, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Білозерського центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;

9.Коморський Єгор Романович, учень 2 класу Томинобалківської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів Білозерської районної ради;

10.                               Беспалова Анна Сергіївна, учениця 3 класу Станіславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, учениця 1 класу образотворчого мистецтва Станіславської дитячої музичної школи Білозерської районної ради;

11.                               Мельник Ірина Анатоліївна, учениця 8 класу Станіславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, учениця 1 класу образотворчого мистецтва Станіславської дитячої музичної школи Білозерської районної ради;

12.                               Чумаченко Наталія Сергіївна, учениця 9 класу Станіславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, учениця 1 класу образотворчого мистецтва Станіславської дитячої музичної школи Білозерської районної ради;

13.                               Геворгян Гаяне Гагіківна, учениця 11 класу Станіславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, учениця 1 класу образотворчого мистецтва Станіславської дитячої музичної школи Білозерської районної ради;

14.                               Любченко Софія Дмитрівна, учениця Рубанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Великолепетиського району;

15.                               Руденко Микола Юрійович, учень 6 класу, вихованець гуртка «Умілі руки» Великолепетиської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Великолепетиського району;

16.                               Алексєєнко Валентин Віталійович, учень 5 класу, вихованець гуртка «Український сувенір» Великолепетиського центру дитячої та юнацької творчості Великолепетиської районної ради;

17.                               Роза Вікторія Олександрівна, учениця 4 класу, вихованка гуртка «Барвінок» Великолепетиського центру дитячої та юнацької творчості Великолепетиської районної ради;

18.                               Чехутська Анна Геннадіївна, учениця 4 класу, вихованка гуртка «Іграшка» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Великоолександрівської районної ради;

19.                Красуля Поліна Андріївна, учениця 4 класу, вихованка гуртка «Іграшка» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості»  Великоолександрівської районної ради;

20.                Рашка Валерія Георгіївна, учениця 7 класу Чарівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Великоолександрівського району;

21.                Колектив учнів 8-А класу Верхньорогачицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Верхньорогачицької районної ради (вчитель Дорошенко А.Ю.);

22.                Шуральова Христина Сергіївна, учениця 7 класу,  вихованка гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів»  комунального закладу «Генічеська районна станція юних техніків» Генічеської районної ради;

23.                Сахарнацький Єгор Вікторович, учень 4 класу Малокопанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

24.                Голобородько Вікторія Вікторівна, учениця 1 класу Новозбур'ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Голопристанського району;

25.                Гашенко Анастасія  Володимирівна, учениця 3 класу, вихованка гуртка «Чарівні пальчики» Червонополянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Горностаївського району Херсонської області»;

26.                Бризгун Єва Олександрівна, учениця 4 класу, вихованка гуртка «Чарівна майстерня» комунального закладу «Будинок дитячої творчості Горностаївської районної ради Херсонської Херсонської області»;

27.                Костюкова Вікторія, учениця Дружбівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іванівського району;

28.                Колектив гуртка «Гончарство» Горьківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каланчацької селищної ради Херсонської області (керівник Селезньов С.А.);

29.                Деркач Діана, учениця Каланчацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Каланчацької селищної ради Херсонської області;

30.                Деркач Даніела, учениця Каланчацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Каланчацької селищної ради Херсонської області;

31.                Мартинюк Назар, учень 4 класу Федорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховського району;

32.                Гритчина Анна, учениця 3 класу, вихованка гуртка «Народна творчість» комунального закладу «Нижньосірогозький будинок творчості дітей та юнацтва Нижньосірогозького району;

33.                Бекірова Фатіма Рустамівна, учениця 8 класу, вихованка гуртка «Чарівна майстерність» комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» Чаплинської селищної ради;

34.                Лучішина Аліна Сергіївна, учениця 2 класу навчально-виховного комплексу Асканія-Нова «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – позашкільний начальний заклад – гімназія» Асканія-Нова селищної ради Херсонської області;

35.                Бондарь Софія Максимівна, учениця 3 класу, вихованка гуртка початкового технічного моделювання комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

36.                 Ляшенко Анастасія Іллівна, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва  Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

37.                 Грінберг Марія Дмитрівна, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва  Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

38.                 Панченко Ольга Олександрівна, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва  Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

39.                 Некрята Софія Костянтинівна, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва  Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток  6

до наказу комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді

Херсонської обласної ради

03.04. 2017   № 35

 

СПИСОК

призерів обласної виставки японського рукоділля

  «Квітуча сакура,

 які нагороджуються дипломами

 

Першого ступеня:

 

1.  Зацарна Анастасія Юріївна, учениця 8 класу  Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія - спеціалізована школа  І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю Голопристанської міської ради;

2.                   Лищук Катерина, учениця 7 класу Новокаховської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 8 Новокаховської міської ради;

3.                   Мазур Світлана Олександрівна, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» Бериславської районної станції юних техніків Бериславської районної ради;

4.                   Петренко Данило Олександрович, вихованець гуртка декоративно-прикладного мистецтва Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

5.                   Коваленко Іван Євгенович, учень 1 класу,  вихованець гуртка «Умілі рученята» Рубанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Великолепетиського району;

6.                   Желізняченко Тетяна, учениця 10 класу Верхньорогачицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2  Верхньорогачицької районної ради;

7.                   Деремешко Діана Дмитрівна, вихованка гуртка «Майстровиті руки» Голопристанського районного будинку дитячої та юнацької творчості Голопристанської районної ради;

8.                   Харченко Катерина Олександрівна, вихованка гуртка «Художня майстерня» Голопристанського районного будинку дитячої та юнацької творчості Голопристанської районної ради;

9.  Петрова Аріна Олександрівна, вихованка гуртка «Рукодільна карусель» комунального закладу «Будинок дитячої творчості Горностаївської районної ради Херсонської області»;

10.              Коновалова Олександра, вихованка гуртка «Салон дитячих витворів» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Каланчацької селищної ради Херсонської області;

11.              Чабан Карина Павлівна, учениця 11 класу Червонопартизанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нижньосірогозького району;

12.              Колектив гуртка «Умілі рученята» Червонопартизанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нижньосірогозького району (керівник Носова Т.В.);

13.                Попова Валентина Володимирівна, учениця 9 класу Новомихайлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новотроїцького району;

14.              Шмельова Анастасія, учениця 7 класу Олешківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням іноземних мов Олешківської районної ради;

15.              Батрак Данило Андрійович, вихованець гуртка «Мій улюблений сувенір» Олешківського центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;

16.              Цибенко Марія Олегівна, вихованка гуртка «Квітникарі-аранжувальники» Олешківського центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;

17.              Шокун Анна Сергіївна, учениця 8 класу навчально-виховного комплексу Асканія-Нова «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – позашкільний навчальний заклад – гімназія» Асканія –Нова селищної ради Херсонської області;

18.              Фалій Світлана Вікторівна, учениця Херсонського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу № 11 Херсонської міської ради;

19.              Браїло Аріна Михайлівна, вихованка гуртка «Фентезі» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

20.              Зубкова Марія Юріївна, вихованка гуртка «Фентезі» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

21.              Нагорна Марія Віталіївна, вихованка гуртка художнього конструювання з ниток і бісеру Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;    

22.              Радомська Анна Анжеєвна, вихованка гуртка художнього конструювання з ниток і бісеру Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;    

23.                 Бонцевич Владислав Дмитрович, вихованець гуртка «Майстриня» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

24.                Елізарова Таісія Олександрівна, вихованка гуртка «Майстриня» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

25.                Кутєйнікова Поліна Анатоліївна, вихованка гуртка «Майстриня» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

26.                Кравченко Олександр Дмитрович, вихованець гуртка «Майстриня» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради.

 

Другого ступеня:

1.    Кравченко Віктор Олегович, учень 9 класу Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія - спеціалізована школа  І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради;

2.  Мельниченко Єлизавета Олегівна, учениця 8 класу Дніпрянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новокаховської міської ради;

3.  Божонок Олексій Сергійович, учень 8 класу, вихованець гуртка «Паперові чарівники» Новобериславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславського району;

4.Уманець Ірина Сергіївна, вихованка гуртка «Сувенірний» Білозерського Центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;

5.Сєвцова Анастасія Віталіївна, вихованка гуртка «Конструювання та моделювання одягу» Білозерського Центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;

6. Гембець Олена Василівна, учениця 9 класу, вихованка гуртка «Українські візерунки» Великолепетиського Центру дитячої та юнацької творчості Великолепетиської районної ради;

7. Колектив гуртка «Чарівний світ» Залізнопортівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району (керівник Овсянникова Г.А.);

8. Тарасюк Вікторія Вікторівна, вихованка гуртка «Художня майстерня» Голопристанського районного будинку дитячої та юнацької творчості Голопристанської районної ради;

9. Миронець Катерина Олександрівна, учениця 4 класу Горностаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Горностаївського району;

10. Буркот Таміла Олексіївна, вихованка гуртка «Фантазери» комунального закладу «Будинок дитячої творчості Горностаївської районної ради Херсонської області»;

12. Петрова Аріна Олександрівна, вихованка гуртка «Рукодільна карусель» комунального закладу «Будинок дитячої творчості Горностаївської районної ради Херсонської області»;

13. Петрова Олександра Олександрівна, вихованка гуртка «Рукодільна карусель» комунального закладу «Будинок дитячої творчості Горностаївської районної ради Херсонської області»;

14. Фетісова Надія, учениця 4 класу Червонопартизанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нижньосірогозького району;

15. Болданюк Марина, учениця 8 класу Підстепненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступені Олешківської районної ради;

16. Ганжа Валерія Євгенівна, вихованка гуртка «Юний дизайнер» Олешківського центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;

17. Гусєва Вероніка Віталіївна, вихованка гуртка «Юний дизайнер» Олешківського центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;

18. Альохіна Арина Романівна, вихованка гуртка «Мій улюблений сувенір» Олешківського центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;

        19. Шокун Анна Сергіївна, учениця 8 класу навчально-виховного комплексу Асканія-Нова «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – позашкільний навчальний заклад – гімназія» Асканія –Нова селищної ради Херсонської області;

20. Ігнашова Варвара В'ячеславівна, вихованка гуртка «Чарівна намистина» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

21.Медянцева Аліна Олександрівна, вихованка гуртка художнього конструювання з ниток і бісеру Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.    

 

Третього ступеня:

 

1.                     Пісоцька Анастасія Валентинівна, учениця 10 класу Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4  Голопристанської міської ради;

2.                     Кучмак Іван Богданович,  вихованець гуртка «Виготовлення сувенірів» Бериславської районної станції юних техніків Бериславської районної ради;

3.                     Данільченко Вікторія Миколаївна, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» Бериславської районної станції юних техніків Бериславської районної ради;

4.                     Пастушенко Олена Андріївна, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» Бериславської районної станції юних техніків Бериславської районної ради;

5.                     Ліпнікова Ксенія Олегівна, учениця 8 класу Веселівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславського району;

6.                     Котвіцька Віолетта Миколаївна, вихованка гуртка «Дек-арт» Білозерського Центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;

7.  Міщенко Дар'я Петрівна, вихованка гуртка «Конструювання та моделювання одягу» Білозерського Центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;

8.                     Сальнікова Ірина Іванівна, учениця 8 класу, вихованка гуртка «Український сувенір» Великолепетиського Центру дитячої та юнацької творчості Великолепетиської районної ради;

9.       Колектив гуртка образотворчого мистецтва комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Великоолександрівської районної ради (керівник Бондар О.О.);

10.  Харачих Ельвіра Маметівна, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» комунального закладу «Генічеська районна станція юних техніків» Генічеської районної ради;

11.                 Автур Альбіна Олександрівна, учениця 7 класу Нововолодимирівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

12.                Ткачук Оксана, учениця 10 класу Таврійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

13.                Андреєва Христина, учениця 10 класу Таврійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

14.                Домантович Яна, учениця Новодмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іванівського району;

15.Кіперчук Вікторія, вихованка гуртка «Умілі руки» Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каланчацької селищної ради Херсонської області;

16. Луців Аліна, вихованка гуртка  «Народна творчість» комунального закладу «Нижньосірогозький будинок творчості дітей та юнацтва» Нижньосірогозького району;

17. Гритчина Анна, вихованка гуртка  «Народна творчість» комунального закладу «Нижньосірогозький будинок творчості дітей та юнацтва» Нижньосірогозького району;

18. Альохіна Олена Сергіївна, вихованка гуртка  «Виготовлення сувенірів» комунального закладу «Нижньосірогозький будинок творчості дітей та юнацтва» Нижньосірогозького району;

19. Зубенко Тетяна Миколаївна, учениця 7 класу Новопокровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новотроїцького району;

20. Вайда Олена Олександрівна, учениця 8 класу Новомихайлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новотроїцького району;

21. Музичук Олена, учениця 9 класу Щасливської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Олешківської районної ради;

22. Зоріна Ірина, учениця 7 класу Олешківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням іноземних мов Олешківської районної ради;

23. Колектив гуртка «Сувенір» комунального закладу  «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» Чаплинської селищної ради (керівник Буганова М.Л.);

        24.  Колектив учнів 11 класу   Хлібодарівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів» Асканія –Нова селищної ради Херсонської області (вчитель Панасюк Г.В.);

25. Кравцова Олександра Олександрівна, вихованка гуртка «Чарівна намистина» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

26. Ігнатенко Марія Михайлівна, вихованка гуртка дизайну тканин і декору інтер'єрів Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток  7

до наказу комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

03.04. 2017   № 35

 

 

Список творчих колективів гуртків,

які нагороджуються дипломами за високі результати

в обласній виставці японського рукоділля  «Квітуча сакура»»

 

1.  Колектив гуртка «Виготовлення сувенірів» Бериславської районної станції юних техніків Бериславської районної ради (керівник Мала О.В.);

2.  Колектив гуртка «Художня майстерня» Голопристанського районного будинку дитячої та юнацької творчості Голопристанської районної ради (керівник Петровніна Л.О.);

3.  Колектив гуртка «Рукодільна карусель» комунального закладу «Будинок дитячої  творчості Горностаївської районної ради Херсонської області» (керівник Бондаренко О. А.);

4.Колектив гуртка «Мій улюблений сувенір» Олешківського центру  дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради (керівник Альохіна В.В.);

5. Колектив гуртка декоративно-ужиткового мистецтва навчально-виховного комплексу Асканія-Нова «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – позашкільний навчальний заклад – гімназія» Асканія –Нова селищної ради Херсонської області (керівник Субботіна О.М.).

Останні НОВИНИ
23.05.2018

Spring Papa Fest

Spring Papa Fest 19 травня комунальний заклад «Центр науково-технічної ...
23.05.2018

Засідання обласної координаційної ради з науково-технічної творчості

"УПРАВЛІННЯ ПОЗАШКІЛЬНИМ НАВЧАЛЬНИМ ЗАКЛАДОМ В УМОВАХ ...