Документи
КЗ ЦНТТУМ ХОР
Про підсумки обласного заочного конкурсу-виставки учнівської молоді «Космічні ф

 

Україна

УПРАВЛІННЯ  ОСВІТИ, НАУКИ ТА МОЛОДІ

ХРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

« ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Н А К А З

14.02. 2017                                         м.Херсон                                   № 20

Про підсумки обласного заочного

конкурсу-виставки учнівської молоді

«Космічні фантазії» у 2017 році

 

Згідно з планом роботи комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, затвердженим управлінням освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації, у січні-лютому 2017 року проведено обласний конкурс-виставку «Космічні фантазії».

У конкурсі-виставці взяли участь 114  шкіл та 27  позашкільних навчальних закладів з 19 районів та міст області. Всього на розгляд журі подано 436 робіт. Активну участь взяли школи і позашкільні заклади Бериславського, Білозерського, Голопристанського районів та міста   Херсона, які надали найбільшу кількість робіт майже до усіх тематичних розділів конкурсу-виставки.

Підсумки підводились серед учнів та вихованців гуртків різних вікових груп у номінаціях: образотворче мистецтво, колаж, аплікація, паперопластика, вироби з дерева та металу, вироби з природних матеріалів, вишивка, в'язання, бісероплетіння, іграшки, макети та моделі, розробка настільної гри тощо.

Учасники представляли творчі роботи, в яких відображаються авторські уявлення щодо нашої планети, Сонячної системи, космосу, історії їх виникнення та вивчення людиною, пошуку місця людини у Всесвіті, фантастичні сюжети чи образи, уявлення про космічні процеси у Всесвіті, розвиток Землі, інопланетних систем та позаземних цивілізацій.

Найбільшу кількість призових місць у конкурсі-виставці отримали учні  Білозерського (43), Бериславського (26), Олешківського (24) районів та міста Херсона (75).

 Проте, для окремих конкурсних робіт характерна наявність недоліків: невідповідність вимогам оформлення, відсутність повної інформації про авторів робіт.

Нажаль конкурс залишився поза увагою учнів Скадовського та Чаплинського районів.

На підставі вищезазначеного, матеріалів організаційного комітету і журі конкурсу

 

НАКАЗУЮ:

1.     Затвердити розподіл місць між районами, містами у конкурсі-виставці (додається).

2.     Затвердити підсумки проведення обласного заочного конкурсу-виставки учнівської молоді «Космічні фантазії» (Аналітична довідка додається).

3.     Нагородити дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів:

2.1. Учнів, які зайняли призові місця у конкурсі (додаток 1).

2.2. Гуртки та колективи, які зайняли призові місця у конкурсі         (додаток 2).

3. Нагородити заохочувальними дипломами учасників за творчий підхід у виконанні робіт поданих на конкурс (додаток 3).

4. Нагородити дипломами гуртки, які взяли активну участь в обласному  конкурсі учнівської молоді «Космічні фантазії» (додаток 4).

5. Контроль за виконанням наказу покласти на завідувача відділу організаційно-масової роботи  Вербину Л. В.

 

 

Директор                                                                                            О.В.Рудика

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

                                                                                  14.02. 2017 р.   № 20

 

                                                              Розподіл місць

між районами, містами в обласному заочному конкурсі

учнівської молоді «Космічні фантазії»

№ з/п

Район

Всього подано робіт

Кільк. темат.

розділ

Кільк закладів

освіти

Кількість робіт вищої категорії

Заохочувальні

   Загальнакількіст   

    балів

    Зайняте місце

І

ІІ

ІІІ

1.

м.Каховка

8

4

1

1

3

1

1

15,5

8

2.

м.Нова Каховка

26

8

9

4

3

5

3

35,5

5

3.

м.Гола Пристань

16

8

4

 

3

6

2

16

7

4.

Бериславський

37

10

12

3

7

16

5

54,5

ІІІ

5.

Білозерський

85

12

18

7

15

21

15

108,5

І

6.

В.Олександрівський

13

6

5

3

3

3

1

27,5

6

7.

Великолепетиський

11

6

4

 

1

 

2

4

13-14

8.

В.Рогачицький

8

4

3

 

1

3

1

6,5

11

9.

Високопільський

2

1

1

 

 

 

1

0,5

18-19

10

Генічеський

6

4

1

 

1

 

1

3,5

15

11

Голопристанський

29

11

19

3

4

13

2

41

4

12

Горностаївський

15

6

8

1

 

4

2

10

9

13

Іванівський

5

3

4

 

 

1

1

1,5

16-17

14

Каланчацький

8

3

4

 

 

1

1

1,5

16-17

15

Каховський

5

4

3

 

1

2

2

6

12

16

Н.Сірогозський

8

4

6

 

1

1

 

4

13-14

17

Нововоронцовський

1

1

1

 

 

 

1

0,5

18-19

18

Новотроїцький

11

6

5

 

1

3

2

7

10

19

Олешківський

40

10

5

5

12

7

2

69

ІІ

20

Скадовський

-

 

 

 

 

 

 

-

 

21

Чаплинський

-

 

 

 

 

 

 

-

 

22

м.Херсон

96

15

28

24

22

29

10

220

І

23

КЗ «ЦНТТУМ»

7

4

1

2

1

2

2

16

7

 

Разом:

436

 

141

53

79

116

 

 

 

Примітка:бали нараховуються за призові місця в

- обласному конкурсі:           І місце – 5 балів;

ІІ місце – 3 бали;

ІІІ місце – 1 бал;

Заохочувальні – 0,5 бали.

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

                                                                                  14.02. 2017 р.   № 20

 

АНАЛІТИЧНА  ДОВІДКА

про підсумки проведення обласного конкурсу-виставки учнівської

молоді «Космічні фантазії» у 2017 році

 

З метою виявлення і підтримка обдарованих учнів, які відтворюють своє уявлення про Космос засобами мистецтва, технічної творчості, цікавляться історією розвитку філософської думки людини про Всесвіт, прагнуть розширити свій духовний світогляд у січні-лютому 2017 року проведено обласний конкурс-виставку учнівської молоді «Космічні фантазії» (далі – Конкурс).

Основними завданнями Конкурсу є:

- становлення та розвиток стійкого інтересу підростаючого покоління України до авіації та космонавтики, науки і техніки та пов'язаних із ними екологічними та соціальними проблемами;

- популяризація серед учнівської молоді наукових і технічних досягнень щодо вивчення і освоєння космосу.

Конкурс проводиться щорічно серед дітей та учнівської молоді різних вікових груп.

У Конкурсі беруть участь учні та вихованці гуртків у таких номінаціях: образотворче мистецтво, колаж, аплікація, паперопластика, вироби з дерева та металу, вироби з природних матеріалів, вишивка, в'язання, тістопластика, бісероплетіння, іграшки, макети та моделі, розробка настільної гри тощо.

Учасники представляють творчі роботи, в яких відображаються авторські уявлення щодо нашої планети, Сонячної системи, космосу, історії їх виникнення та вивчення людиною, пошуку місця людини у Всесвіті, фантастичні сюжети чи образи, уявлення про космічні процеси у Всесвіті, розвиток Землі, інопланетних систем та позаземних цивілізацій.

При оцінці робіт журі Конкурсу керувалося наступними критеріями:

оригінальність, образність і повнота розкриття теми;

творчий підхід до виконання роботи, розвинена художня уява;

якість виготовлення робіт і художні вартості роботи.

   У цьому році у Конкурсі взяли участь 114  шкіл та 27  позашкільних навчальних закладів з 19 районів та міст області. Всього на розгляд журі подано 436 робіт.

Активну участь у Конкурсі взяли школи і позашкільні заклади Бериславського, Білозерського, Голопристанського районів та міста  Херсона, які надали найбільше робіт майже до усіх тематичних розділів конкурсу.

Багато робіт поданих на конкурс мали змішані техніки виконання. Роботи учнів відрізняються неординарністю художнього мислення авторів, багатою уявою та творчими здібностями.

Це роботи вихованців позашкільних закладів міста Херсона: Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради (керівники Дівущак Т.В., Калашнікова Л.О., Кубарова Г.М.), Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради (керівники Зенкова І.І.,  Бєлікова Г.Л.), Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради (керівник Бандурська С.В.) та Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради (керівники Губанова Л.М., Полоз А.Ю., Славич А.П.,Куліченко О.А.).

 Журі відзначило також роботи: «Перший Український космонавт», автор Семків Тимофій, учень 7 класу Херсонської ЗОШ № 44, «Захисник Всесвіту», автор Білоножкова Ксенія, вихованка гуртка «Креативне рукоділля» Херсонської СЗОШ № 30, композиція «Вперед, до космічних просторів», автор Добровольський Тимофій, вихованець гуртка «Образотворчий та декоративний дизайн»  Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості, «Рибалка у космосі» та  композиція «Мрійник Лоу з планети Казковії», вихованців Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді,  а також картини з піску та картини-колажі, які відображають фантастичні ландшафти невідомих світів, космічні процеси у Всесвіті, автори - вихованці Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості, батик «В пошуках загублених світів», автор Гордійчук Андрій, учень 6 класу Олешківської гімназії.

Цікаві роботи в'язаних іграшок - «інопланетянчиків та прибульців, істот з інших планет» подали вихованці комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості»  Великоолександрівської районної ради.

У розділі «Макети та моделі» представлені моделі ракетокосмічних апаратів (ракетоносії, супутники, орбітальні, міжпланетні літальні апарати, луноходи, марсоходи тощо). У цьому розділі журі відмітило  багато робіт виконаних на високому рівні учнів Білозерського району, вихованців комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради,  Олешківської районної станції юних техніків.

У розділі «Вироби з деревини» журі відмітило роботи вихованців гуртка «Художня обробка деревини» Бериславської районної станції юних техніків (керівник Іллічов С.М.).

Найбільше робіт подано до розділу «Образотворче мистецтво». Малюнки дітей - це яскрава палітра з веселими, оптимістичними барвами, на яких посміхаються кумедні прибульці. У роботах дітей зображено глибочинь з невідомими планетами  і далекими зірками, незвідана краса далекого космосу…Високі оцінки журі у цьому розділі отримали учні Новокаховських шкіл та вихованці Новокаховського Будинку дитячої творчості, Козацької ЗОШ І-ІІІ ступенів Бериславського району, Білозерського Центру творчості дітей та юнацтва та Станіславської дитячої музичної школи Білозерського району, комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості»  Великоолександрівської районної ради та учнів шкіл міста Херсона (гімназії № 3, № 6, шкіл №12, 32, 38).

 Кращими роботами Конкурсу журі визнало роботи: «Зустрічайте: інопланетний Грагомот» - в'язана іграшка, автор Біла Ірина, вихованка гуртка «Художнього конструювання з ниток і бісеру» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді (керівник Губанова Л.М.) та макет «Міжгалактадром» виконаний вихованцями гуртка «Всевмійка» Голопристанського районного Будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Харченко Т.М.).

Слід відзначити роботу управлінь та відділів освіти Бериславської,  Білозерської, Голопристанської районних державних адміністрацій та управління освіти Херсонської міської ради щодо організації та залучення учнівської молоді до конкурсу-виставки «Космічні фантазії».

Проте, для окремих конкурсних робіт характерна наявність недоліків: надмірна складність, що ставить під сумнів виконання роботи учнями молодшого віку, невідповідність вимогам оформлення, відсутність повної інформації про авторів робіт.

Не взяли участь у Конкурсі учні Скадовського та Чаплинського районів.

 

 

 

Завідувач відділу організаційно-масової

роботи комунального закладу «Центр

науково-технічної творчості учнівської

молоді Херсонської обласної ради                                        Л.В.Вербина

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 1

до наказу комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

                                                                        14.02. 2017 р.   № 20

 

СПИСОК

призерів обласного конкурсу учнівської молоді «Космічні фантазії»,

які нагороджуються дипломами

 

Першого ступеня:

 

-  Глянський Максим Андрійович, вихованець гуртка «Юні винахідники» комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;

-  Лєлікова Дар'я Олександрівна, учениця 10 класу Новокаховської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Новокаховської міської ради;

-  Юхимовська Дарина Олексіївна, вихованка гуртка образотворчого мистецтва Новокаховського будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;

-  Ісаєва Світлана Віталіївна, вихованка гуртка образотворчого мистецтва Новокаховського будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;

-  Коваленко Вікторія Олегівна, учениця 9 класу Бериславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Бериславської районної ради;

-  Насонова Анастасія Дмитрівна, учениця 10 класу Бериславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Бериславської районної ради;

-  Леськов Едуард Вікторович, вихованець гуртка «Художня обробка деревини» Бериславської районної станції юних техніків Бериславської районної ради;

-  Копій Анастасія Олексіївна, учениця 4 класу Козацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславського району;

-  Чумаченко Наталя Сергіївна, учениця 9 класу Станіславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, учениця класу образотворчого мистецтва Станіславської дитячої музичної школи Білозерського району;

-  Мельник Ірина Анатоліївна, учениця 8 класу Станіславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, учениця класу образотворчого мистецтва Станіславської дитячої музичної школи Білозерського району;

-  Мухоморова Поліна Володимирівна, учениця 10 класу Станіславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району;

-  Мірошніченко Алла Іванівна, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Білозерського Центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;

-  Брикульська Дар'я Володимирівна, вихованка гуртка «Юні майстрині» Білозерського Центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;

-  Мізера Дар'я Олександрівна, вихованка гуртка «Іграшка» Білозерського Центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;

-  Савченко Сергій Олександрович, вихованець гуртка «Стендове моделювання» Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

-  Шаповалова Дар'я Володимирівна, вихованка гуртка «В'язання та макраме» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Великоолександрівської районної ради;

-   Стрєлкова Ганна Вікторівна, вихованка гуртка «Народна творчість» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Великоолександрівської районної ради;

-  Черешневський Едуард Андрійович, вихованець комунального позашкільного навчального закладу «Великоолександрівська дитяча школа мистецтв» Великоолександрівськогго району;

-  Тарчинська Вікторія Андріївна, учениця 10 класу Круглоозерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

-  Тарчинська Станіслава Андріївна, учениця 8 класу Круглоозерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

-  Терещенко Катерина Олександрівна, учениця 3 класу Новозбур'ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Голопристанського району;

-  Гончар Лілія Валеріївна, вихованка гуртка «Фантазери» комунального закладу «Районний Будинок дитячої творчості Горностаївської районної ради»;

-  Гусєва Вероніка Віталіївна, вихованка гуртка «Юний дизайнер» Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;

-  Гусєва Вероніка Віталіївна, вихованка студії «Барвінок» Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;

-  Мироненко Олександра Олександрівна, вихованка студії «Дизайн-асорті» Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;

-  Андреєва Софія Олександрівна, вихованка студії «Дизайн-асорті» Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;

-  Гордійчук Андрій Володимирович, учень 6 класу, вихованець творчого об'єднання «Спектр» Олешківської гімназії Олешківської районної ради;

-  Василенко Богдан Артурович, вихованець судномодельного гуртка Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;

-  Кононенко Єлизавета Євгенівна, учениця 5 класу Херсонської гімназії № 3 Херсонської міської ради;

-  Мацук  Дар'я Денисівна, учениця 8 класу, вихованка гуртка «Рукоділля» Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 12 з поглибленим вивченням французької мови Херсонської міської ради;

-  Вітвицька Юліана Леонідівна, учениця 4 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад комбінованого типу- спеціальна загальноосвітня школа І ступеня» № 29 Херсонської міської ради;

-  Потапенко Олександр Віталійович, учень 4 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад комбінованого типу- спеціальна загальноосвітня школа І ступеня» № 29 Херсонської міської ради;

-  Мельничук Андрій Русланович, учень 7 класу  Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради;

-  Білоножкова Ксенія Володимирівна, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Креативне рукоділля» Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради;

-  Строганова Карина Олександрівна, учениця 7 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 32 Херсонської міської ради;

-  Пікалов Микола Олександрович, учень 7 класу Зеленівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 38 Херсонської міської ради;

-  Семків Тимофій Сергійович, учень 7 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 44 Херсонської міської ради;

-  Добровольський Тимофій Сергійович, вихованець гуртка «Образотворчий та декоративний дизайн» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

-  Резанов Миколай Володимирович, вихованець гуртка «Образотворче мистецтво.Батік.» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

-  Бишкін Ігор Олегович, вихованець гуртка «Образотворче мистецтво.Батік.» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

-  Дудченко Олександр Андрійович, вихованець гуртка «Образотворче мистецтво.Батік.» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

        - Краснянська Єлизавета Сергіївна, вихованка гуртка «Фентезі» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

- Ігошина Валерія Олексіївна, вихованка гуртка «Чарівний хрестик» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

- Косташенко Павло Костянтинович, вихованець гуртка «Чарівна намистина» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

-  Домнінська Ніколь Артемівна, вихованка гуртка «Чарівна намистина»Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

- Капустенко Ганна Юріївна, вихованка студії «Декор» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

- Капустенко Альона Юріївна, вихованка студії «Декор» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

Мельник Максим Миколайович, вихованець гуртка «Народна творчість» Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

- Васіна Дар'я Олексіївна, вихованка гуртка «Народна творчість» Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

- Нагорна Марія Віталіївна, вихованка гуртка «Художнього конструювання з ниток і бісеру» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

- Біла Ірина Валеріївна, вихованка гуртка «Художнього конструювання з ниток і бісеру» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

- Левченко Дар'я Артурівна,  вихованка гуртка «Конструювання і моделювання одягу» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

- Попелишко Вікторія Дмитрівна, вихованка гуртка «Конструювання і моделювання одягу» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

- Косець Анастасія Віталіївна, вихованка гуртка «Конструювання і моделювання дитячого одягу» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

- Чорний Руслан Валерійович, вихованець гуртка початкового технічного моделювання комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

- Гурова Вероніка Владиславівна, вихованка гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

Другого ступеня:

 

-  Рудь Валерія Олександрівна, вихованка гуртка «Художня вишивка» комунального позашкільного навчального закладу «Голопристанський міський Центр дитячої та юнацької творчості» Голопристанської міської ради;

-  Лукаш Надія Олександрівна, вихованка гуртка «Художня вишивка» комунального позашкільного навчального закладу «Голопристанський міський Центр дитячої та юнацької творчості» Голопристанської міської ради;

-  Ковальов Ігор Ігорович, вихованець гуртка «Безпечні сірники» комунального позашкільного навчального закладу «Голопристанський міський Центр дитячої та юнацької творчості» Голопристанської міської ради

-  Колпак Олександра Василівна, вихованка гуртка «Юні винахідники» комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;

-  Єфіменко Марія Анатоліївна, вихованка гуртка «Художня обробка деревини» комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;

-  Єсєніна Валерія, вихованка гуртка «Художня обробка деревини» комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;

-  Гурєєв Владислав Олексійович, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;

-  Глазунова Марія Ігорівна, учениця 2 класу Новокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Новокаховської міської ради;

-  Турчин Анастасія Сергіївна, учениця 1 класу Новокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Новокаховської міської ради;

-  Руденко Софія Сергіївна, учениця 3 класу Новокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Новокаховської міської ради;

-  Арамян Арсен Давидович, вихованець гуртка «Художня обробка деревини» Бериславської районної станції юних техніків Бериславської районної ради;

-  Кузаков Володимир Володимирович, вихованець гуртка «Художня обробка деревини» Бериславської районної станції юних техніків Бериславської районної ради;

-  Луценко Євгеній Ігорович, вихованець гуртка «Художня обробка деревини» Бериславської районної станції юних техніків Бериславської районної ради;

-  Бессонов Іван Михайлович, вихованець гуртка «Художня обробка деревини» Бериславської районної станції юних техніків Бериславської районної ради;

-  Валова Марія Олександрівна, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» Бериславської районної станції юних техніків Бериславської районної ради;

-  Титомир Давид Юрійович, учень 5 класу Козацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславського району;

-  Азізова Христина Енверівна, учениця 4 класу Понятівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Білозерського району;

-  Романова Наталія Михайлівна, учениця 8 класу Таврійської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Білозерського району;

-  Яновська Діана Сергіївна, учениця 4 класу Широкобалківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району;

-  Сунденко Артур Іванович, учень 2 класу Широкобалківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району;

-  Пронюк Олександра Ігорівна, учениця 9 класу, вихованка гуртка «Майстрині» Киселівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району;

-  Рембеза Аліна Валентинівна, учениця 6 класу Велетенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району;

-  Рижих Марія Дмитрівна, вихованка гуртка «Дек-арт» Білозерського центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;

-  Колісніченко Анастасія Юріївна, вихованка гуртка «Ласунчик» Білозерського центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;

-  Бешевець Денис Володимирович, вихованець гуртка «Іграшка» Білозерського центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;

-  Кротко Ольга Сергіївна, вихованка гуртка «Авангард» Білозерського центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;

-  Гуляєва Маргарита Юріївна, вихованка гуртка «Паперопластика» Білозерського центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;

-  Плюта Лілія Сергіївна, вихованка гуртка «Паперопластика» Білозерського центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;

-  Панкратов В'ячеслав Олександрович, вихованець гуртка «Початково-технічне моделювання» Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

-  Демчук Влад Сергійович, вихованець гуртка «Ракетомоделювання» Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

-  Когут Дмитро Олександрович, вихованець гуртка «Ракетомоделювання» Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

-  Соломка Анастасія, вихованка гуртка «Барвінок» Великолепетиського Центру дитячої та юнацької творчості Великолепетиської районної ради;

-  Шевчук Вікторія Юріївна, вихованка гуртка «Іграшка» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Великоолександрівської районної ради;

-  Бакай Аліна Юріївна, учениця 9 класу Великоолександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Великоолександрівської районної ради;

-  Лавренко Аліна Вікторівна, вихованка студії образотворчого мистецтва комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Великоолександрівської районної ради;

-  Тарасова Наталія Євгенівна, учениця 4 класу Верхньорогачицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Верхньорогачицької районної ради;

-  Джелялова Жасмін Нурідинівна, вихованка гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» комунального закладу «Генічеська районна станція юних техніків» Генічеської районної ради;

-  Липецька Світлана Володимирівна, учениця 7 класу, вихованка гуртка «Палітра» Бехтерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Голопристанського району;

-  Качуренко Анна Сергіївна, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Чарівні ручки» Гладківської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Голопристанського району;

-  Шинкаренко Єлизавета Кирилівна, учениця 9 класу Збур'ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів   № 1 Голопристанського району;

-  Мірошниченко Валерія Миколаївна , учениця 6 класу, вихованка гуртка «Юні охоронці природи» Новозбур'ївської загальноосвітньої школи І-              ІІІ ступенів   № 1 Голопристанського району;

-  Свиридовська Дар'я Валеріївна, вихованка гуртка «Юні майстрині» комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості» Каховської районної ради;

-  Морозова Ксенія Олегівна, учениця 3 класу Нижньоторгаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нижньосірогозького району;

-  Шикітка Катерина Вікторівна, вихованка гуртка «Юні конструктори приладів радіоелектроніки» Новотроїцької  районної станції юних техніків Новотроїцької районної ради;

-  Сухіх Дмитро Віталійович, вихованець гуртка «Мій улюблений сувенір» Олешківського центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;

-  Медвідь Сергій  Володимирович, вихованець гуртка «Інтарсія по деревині» Олешківського центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;

-  Карпенко Діана Валеріївна, вихованка студії «Барвінок» Олешківського центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;

-  Минакова Марія Олександрівна, вихованка студії «Дизайн-асорті» Олешківського центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;

-  Корчагіна Катерина Володимирівна, вихованка студії «Дизайн-асорті» Олешківського центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;

-  Попова Анастасія Олександрівна, вихованка студії образотворчого мистецтва «Ми малюємо світ» Олешківського центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради;

-  Ібрагімов Тимур Русланович, вихованець гуртка «Користувачі ПК» Олешківської районної  станції юних техніків Олешківської районної ради;

-  Тиновський Артем Сергійович, вихованець гуртка початкового технічного моделювання Олешківської районної  станції юних техніків Олешківської районної ради;

-  Голубєв Богдан Євгенович, вихованець гуртка початкового технічного моделювання Олешківської районної  станції юних техніків Олешківської районної ради;

-  Гринь Владислав Андрійович, вихованець гуртка «Виготовлення сувенірів» Олешківської районної  станції юних техніків Олешківської районної ради;

-  Сирота Валерій Юрійович, вихованець гуртка космічного моделювання та макетування Олешківської районної  станції юних техніків Олешківської районної ради;

-  Павлов Тимофій Андрійович, вихованець гуртка космічного моделювання та макетування Олешківської районної  станції юних техніків Олешківської районної ради;

-  Бендріков Дмитро Олександрович, вихованець гуртка початкового технічного моделювання Олешківської районної  станції юних техніків Олешківської районної ради;

-  Параскевич Михайло Ігорович, вихованець гуртка початкового технічного моделювання Олешківської районної  станції юних техніків Олешківської районної ради;

-  Карпенко Таісія Олександрівна, учениця 11 класу Херсонської гімназії № 3 Херсонської міської ради;

-  Садовий Ярослав Артемович, учень 4 класу Херсонської гімназії № 6 Херсонської міської ради;

-  Діденко Альона Михайлівна, учениця 3 класу Херсонської гімназії № 6 Херсонської міської ради;

-  Дуйловський Кирило Андрійович, учень 3 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 30 з поглибленим вивченням предметов природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради;

-  Зоріна Ірина Владиславівна, учениця 6 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 46 Херсонської міської ради;

-  Шатілова Катерина Євгенівна, учениця 10 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 50 Херсонської міської ради;

-  Романова Ганна Романівна, вихованка студії «Декор» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

-   Тригуб Тетяна Дмитрівна, вихованка гуртка «Чорноморські дива» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

-   Рябініна Катерина Олександрівна, вихованка гуртка «Сувенірна майстерня» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

-  Браїло Аріна Максимівна, вихованка гуртка «Фентезі» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

-  Козлова Вікторія Євгеніївна, вихованка гуртка «Фентезі» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

-  Вдовиченко Елеонора Олександрівна, вихованка гуртка «Сучасне мистецтво» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

-  Гуменюк Дарина Володимирівна, вихованка студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

-  Невіднича Альона Андріївна, вихованка студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

-  Антонюк Катерина Сергіївна, вихованка студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

-  Сікалко Дмитро Валерійович, вихованець студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

-  Бортник Анна Сергіївна, вихованка гуртка «Художнього конструювання з ниток і бісеру» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

-  Колдунова Анастасія Сергіївна, вихованка гуртка «Художнього конструювання з ниток і бісеру» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

-  Левченко Ангеліна Олексіївна, вихованка гуртка «Конструювання і моделювання одягу» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

-  Стулова Марина Сергіївна, вихованка гуртка «Дизайгу тканин і декору інтер'єрів» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

-  Синиця Софія Сергіївна, вихованка гуртка «Дизайну тканин і декору інтер'єрів» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

-  Амбарцумов Олександр Михайлович, вихованець гуртка початкового технічного моделювання Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

-  Чередніченко Лада Вікторівна, вихованка гуртка «Конструювання і моделювання дитячого одягу» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

-  Заборнікова Анастасія Олександрівна, вихованка гуртка «Конструювання і моделювання дитячого одягу» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

-  Тур Поліна Євгенівна, вихованка гуртка початкового технічного моделювання комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

 

 

Третього ступеня:

 

-  Лук'янченко Катерина Андріївна, учениця 11 класу Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради;

-  Голубіна Анастасія Сергіївна, учениця 10 класу Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради;

-  Євтушенко Марія Олександрівна, учениця 9 класу Голопристанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням предметів філологічного та природничо-математичного циклів Голопристанської міської ради;

-  Гідулянова Рената Вікторівна, учениця 4 класу Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Голопристанської міської ради;

-  Ромінський Олександр Геннадійович, вихованець гуртка «Тістопластика» комунального позашкільного навчального закладу «Голопристанський міський Центр дитячої та юнацької творчості» Голопристанської міської ради;

-  Шабля Дарина Олександрівна, вихованка гуртка «Народні ремесла» комунального позашкільного навчального закладу «Голопристанський міський Центр дитячої та юнацької творчості» Голопристанської міської ради;

-  Афанасьєва Анастасія Олександрівна, учениця 1 класу Новокаховського навчально-виховного комплексу «Дошкільний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2» Новокаховської міської ради;

-  Тетеря Анна Олегівна, учениця 11 класу Новокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Новокаховської міської ради;

-  Бурдюг Аліна Григорівна, учениця 2 класу Новокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Новокаховської міської ради;

-  Дурасова Олександра Рісланівна, вихованка гуртка образотворчого мистецтва Новокаховського Будинку творчості Новокаховської міської ради

-  Трикоз Поліна Олександрівна, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» Бериславської районної  станції юних техніків Бериславської районної ради;

-  Луценко Євгеній Ігорович, вихованець гуртка «Художня обробка деревини» Бериславської районної  станції юних техніків Бериславської районної ради;

-  Чечіна Дар'я Дмитрівна, вихованка гуртка «Художня обробка деревини» Бериславської районної  станції юних техніків Бериславської районної ради;

-  Махник Михайло Михайлович, вихованець гуртка «Художня обробка деревини» Бериславської районної  станції юних техніків Бериславської районної ради;

-  Засімська Ганна Андріївна, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» Бериславської районної  станції юних техніків Бериславської районної ради;

-  Нюхня Тетяна Олександрівна, учениця 11 класу Милівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславського району;

-  Якубенко Даніїл Миколайович, учень 8 класу Новобериславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславського району;

-  Бабіч Владислав Сергійович, учень 1 класу Веселівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславського району;

-  Рудакова Анастасія Олексіївна, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» Бериславської районної  станції юних техніків Бериславської районної ради;

-  Чирко Ілля Павлович, учень 2 класу Козацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславського району;

-  Вітік Тетяна Олександрівна, вихованка гуртка «Витинанка»         Бериславської районної  станції юних техніків Бериславської районної ради;

-  Федірко Поліна Артемівна, вихованка гуртка «Витинанка»         Бериславської районної  станції юних техніків Бериславської районної ради;

-  Фулітко Тетяна Олександрівна, вихованка гуртка «Витинанка»         Бериславської районної  станції юних техніків Бериславської районної ради;

-  Воронкіна Ангеліна Максимівна, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» Бериславської районної  станції юних техніків Бериславської районної ради;

-  Чуприна Артем Геннадійович, вихованець гуртка «Виготовлення сувенірів» Бериславської районної  станції юних техніків Бериславської районної ради;

-  Хищенко Данило Русланович, учень 2 класу Чорнобаївського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» Білозерської районної ради;

-  Моружко Тетяна Сергіївна, учениця 9 класу Чорнобаївського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» Білозерської районної ради;

-  Белінська Дар'я Олександрівна, учениця 9 класу Чорнобаївського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» Білозерської районної ради;

-  Чорний Олександр Сергійович, учень 2 класу Понятівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Білозерської районної ради;

-  Маляренко Вікторія Володимирівна, учениця 6 класу Садівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради;

-  Маляренко Дмитро Володимирович, учень 1 класу Садівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради;

-  Сувалко Анастасія Василівна, учениця 6 класу, вихованка гуртка «Палітра» Білозерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Білозерської районної ради;

-  Бенда Богдана-Маріанна Сергіївна, учениця 7 класу, вихованка гуртка «Майстрині» Киселівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради;

-  Тригубенко Діана Василівна, учениця 7 класу, вихованка гуртка «Майстрині» Киселівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради;

-  Москаленко Юлія Миколаївна, учениця 8 класу, вихованка гуртка «Майстрині» Киселівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради;

-  Кріль Яна Олександрівна, учениця 7 класу Киселівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради;

-  Яковлєва Жанна Антонівна, учениця 6 класу Широкобалківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради;

-  Токаренко Дар'я Олександрівна, учениця 3 класу Білозерської багатопрофільної гімназії ім..О.Я.Печерського Білозерської районної ради;

-  Несмєянов Ігор Олегович, учень 6 класу Посад-Покровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Білозерської районної ради;

-  Раковський Дмитро Олександрович, учень 4 класу Посад-Покровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Білозерської районної ради

-  Поліщук Костянтин Володимирович, вихованець гуртка «Ласунчик» Білозерського Центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;

-  Коваленко Юлія Олександрівна, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Білозерського Центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;

-  Мендель Вікторія Ігорівна, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Білозерського Центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;

-  Григорян Ернест Вадимович, вихованець гуртка «Декоративно-прикладне мистецтво» Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

-  Герасимчук Руслана Русланівна, вихованка студії образотворчого мистецтва комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Великоолександрівської районної ради;

-  Красуля Поліна Андріївна, вихованка гуртка «В'язання та макраме» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Великоолександрівської районної ради;

-  Дорошенко Станіслав Тимофійович, учень 5 класу Верхньорогачицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Верхньорогачицької районної ради;

-  Шевлякова Анна Михайлівна, учениця 2 класу Верхньорогачицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Верхньорогачицької районної ради;

-  Маловічко Вікторія Вікторівна, учениця 9 класу Верхньорогачицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Верхньорогачицької районної ради;

-  Компанійченко Олександр Сергійович, учень 9 класу Бехтерської загальноосвітньої школи І-ІІІступенів Голопристанського району;

-  Лиховид Анна Олександрівна, учениця 9 класу Бехтерської загальноосвітньої школи І-ІІІступенів Голопристанського району;

-  Краснова Поліна Вікторівна, учениця 1 класу Долматівської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів Голопристанського району;

-  Ходос Олена Миколаївна, учениця 10 класу, вихованка гуртка «Народна творчість» Збур'ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

-  Штацька Олександра Михайлівна, учениця 4 класу Збур'ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

-  Федоренко Крістіна Олександрівна, учениця 9 класу Кардашинської загальноосвітньої школи  І-ІІ ступенів Голопристанського району;

-  Матвєєв Михайло Вікторович, учень 6 класу Малокардашинської загальноосвітньої школи  І-ІІ ступенів Голопристанського району;

-  Бурманова Євгенія Олегівна, учениця 1 класу Малокопанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

 

-  Османська Анастасія Віталіївна, учениця 10 класу Рибальченської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

-  Гуляєва Марія Станіславівна, учениця 1 класу Рибальченської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

-  Головченко Марія Дмитрівна, учениця 2 класу Таврійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

-  Шкрьоба Аліна Сергіївна, вихованка гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» комунального закладу «Районний Будинок дитячої творчості Горностаївської районної ради Херсонської області»;

-  Чичкевич Анастасія Олексіївна, вихованка гуртка «Малюночок» комунального закладу «Районний Будинок дитячої творчості Горностаївської районної ради Херсонської області»;

-  Хомяк Тетяна Геннадіївна, вихованка гуртка «Фантазери» комунального закладу «Районний Будинок дитячої творчості Горностаївської районної ради Херсонської області»;

-  Буркот Таміла Олексіївна, вихованка гуртка «Фантазери» комунального закладу «Районний Будинок дитячої творчості Горностаївської районної ради Херсонської області»;

-  Концева Анна Русланівна, вихованка гуртка «Фантазери» комунального закладу «Районний Будинок дитячої творчості Горностаївської районної ради Херсонської області»;

-  Романенко Ігор, учень 7 класу Нововасилівського навчально-виховного комплексу Іванівського району;

-  Тишкевич Максим, учень 4 класу Новокиївського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Каланчацької селищної ради Херсонської області;

-  Михайлюк Влада Юріївна, учениця 10 класу Семенівського навчально-виховного комплексу Каховського району;

-  Сабадаш Олександра Миколаївна, вихованка комунального закладу «Нижньосірогозький будинок творчості дітей та юнацтва» Херсонської області;

-  Сабадаш Мілана Миколаївна, вихованка комунального закладу «Нижньосірогозький будинок творчості дітей та юнацтва» Херсонської області;

-  Шевель Інна Олександрівна, учениця 6 класу Воскресенської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Новотроїцького району;

-  Василенко Вікторія Євгеніївна, учениця 6 класу Воскресенської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Новотроїцького району;

-  Ничепорук Яна Андріївна , учениця 6 класу Воскресенської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Новотроїцького району;

-  Агеєва Христина Анатоліївна, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» Новотроїцької районної станції юних техніків Новотроїцької районної ради;

-  Сейдометова Вікторія Олександрівна, учениця 7 класу Новотроїцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» Новотроїцької районної ради;

-  Дробот Анастасія Миколаївна, вихованка студії «Дизайн-асорті» Олешківського центру дитячої та юнацької творчості» Олешківської районної ради;

-  Ніколайцев Олексій Юрійович , учень 7 класу, вихованець гуртка «Художнє випилювання» Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу О.М.Соценка Олешківської районної ради;

-  Чумаченко Анатолій Володимирович, вихованець гуртка початкового технічного моделювання Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;

-  Джос Іван Сергійович, вихованець гуртка космічного моделювання та макетування Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;

-  Якушев Микита Олександрович, вихованець гуртка початкового технічного моделювання Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної рад;

-  Стержнев Владислав Сергійович, вихованець гуртка космічного моделювання та макетування Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;

-  Голубєв Богдан Євгенович, вихованець гуртка початкового технічного моделювання Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;

-  Медведєва Анастасія Миколаївна, учениця 7 класу Херсонської гімназії № 3 Херсонської міської ради;

-  Кліпацька Анастасія Євгеніївна, учениця 3 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І ступеня – гімназія» № 7 Херсонської міської ради;

-  Афанасієвська Дар'я Олексіївна, учениця 3 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 14 Херсонської міської ради;

-  Дуйловський Кирило Андрійович, учень 3 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради;

-  Іванюта Аліса Олегівна, учениця учень 3 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради;

-   Арцибашева Катерина Олександрівна, учениця 9 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 31 з поглибленим вивченням історії, права та іноземних мов Херсонської міської ради;

-  Бєлєнко Галина Миколаївна, учениця 8 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад -загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» № 33 Херсонської міської ради;

-  Коваленко Руслан Володимирович, учень 9 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 44 Херсонської міської ради;

-  Заікіна Марина Сергіївна, учениця 9 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 44 Херсонської міської ради;

-  Кімак Ганна Миколаївна, учениця 8 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 45 Херсонської міської ради;

-  Малюченко Інна Сергіївна, учениця 7 класу Херсонського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу № 48 Херсонської міської ради;

-  Кривошея Антон Вікторович, учень 3 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 50 Херсонської міської ради;

-  Бондарь Софія Володимирівна, учениця 5 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 54 з поглибленим вивченням іспанської та інших іноземних мов Херсонської міської ради;

-  Груздов Максим Олексійович, учень 8 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – спеціалізована школа з поглибленим вивченням англійської мови І ступеня – гімназія» № 56 Херсонської міської ради;

-  Михайлова Єлизавета Сергіївна, учениця 11 класу Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – спеціалізована школа з поглибленим вивченням англійської мови І ступеня – гімназія» № 56 Херсонської міської ради;

-  Косташенко Іван Костянтинович, вихованець гуртка «Чарівна намистина» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради;

-  Акулова Аліна Сергіївна, вихованка гуртка «Натхнення» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

-  Катиніна Марія Максимівна, вихованка гуртка «Образотворчий та декоративний дизайн» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

-  Салеба Дарина Сергіївна, вихованка гуртка  «Образотворче мистецтво.Батік.» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

-  Капуста Сніжана Володимирівна, вихованка гуртка «Природа і фантазія» Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

-  Кукаркіна Катерина Андріївна , вихованка гуртка початкового технічного моделювання Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

-  Тимофеєв Руслан Ігорович, вихованець гуртка початкового технічного моделювання Херсонського Будинку дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

-  Капуста Сніжана Володимирівна, вихованка гуртка «Художнього конструювання з ниток і бісеру» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

-  Фільчакова Анастасія Ігорівна, вихованка гуртка «Художнього конструювання з ниток і бісеру» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

-  Сергієва Руслана Сергіївна, вихованка гуртка «Художнього конструювання з ниток і бісеру» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

-  Ляшенко Аліна Олегівна, вихованка гуртка «Конструювання і моделювання одягу» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

-  Гальченко Софія Сергіївна, вихованка гуртка «Конструювання і моделювання одягу» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

-  Гальченко Дар'я Сергіївна, вихованка гуртка «Конструювання і моделювання одягу» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

-  Курбацька Ганна Олегівна, вихованка гуртка «Дизайну тканин і декору інтер'єрів» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

-  Івасюк Катерина Іванівна, вихованка гуртка «Дизайну тканин і декору інтер'єрів» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

-  Зуєв Андрій Вікторович, вихованець гуртка початкового технічного моделювання Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

-  Ісаєв Ігор Дмитрович, вихованець гуртка початкового технічного моделювання Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

-  Власенко Раїса Юріївна, учениця 10 класу Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 ім.Б.Лавреньова Херсонської міської ради;

-  Кучеровський Богдан Дмитрович, вихованець гуртка «Сувеніри» комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

-  Золін Владислав В'ячеславович, вихованець гуртка початкового технічного моделювання комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

 

 

 

 

 

 

Додаток № 2

до наказу комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

14.02. 2017 р.     №20

 

Список

гуртків та колективів, які нагороджені дипломами

за призові місця в обласному конкурсі «Космічні фантазії»

 

Першого ступеня:

-  Колектив гуртка технічної творчості Новокаховського техніко-економічного ліцею Новокаховської міської ради (керівник Куриленко С.М.);

-  колектив гуртка «Всевмійка» Голопристанського районного Будинку дитячої та юнацької творчості Голопристанської районної ради (керівник Харченко Т.М.);

 

Другого ступеня:

-  колектив студії образотворчого мистецтва Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради (керівники Ліпшиць О.Е., Фахрадова О.О., Лисенко В.М.);

 

Третього ступеня:

-  колектив гуртка ракетомоделювання комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради (керівник Матвієнко С.П.);

-  колектив гуртка «Юні користувачі ПК» Новокаховської станції юних техніків Новокаховської міської ради (керівник Буркова Р.А.);

-  колектив гуртка «Палітра» Білозерської загальноосвітньої школи І-        ІІІ ступенів № 3 Білозерської районної ради (керівник Адаменко Т.А.);

-  колектив учнів 10 класу Посад-Покровської загальноосвітньої школи І-        ІІІ ступенів  Білозерської районної ради (вчитель Гайдаєнко О.І.);

-  колектив учнів 3-4 класу Новокубанського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Великоолександрівської районної ради (керівник Найденко Ю.Б.);

-  колектив учнів 2 класу Залізнопортівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району (вчитель Троянова О.М.);

-  колектив учнів 4 класу Пам'ятненської загальноосвітньої школи І-           ІІІ ступенів Голопристанського району (вчитель Скиба С.В.);

-  колектив гуртка «Юний корабел» комунального закладу «Районний Будинок дитячої творчості Горностаївської районної ради Херсонської області» (керівник Чухно Ю.О.);

-  колектив учнів 2 класу Федорівської загальноосвітньої школи І-            ІІІ ступенів Каховського району (вчитель Семенюк Ж.Б.).

 

 

 

 

 

Додаток 3

до наказу комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

14.02. 2017  № 20

 

Список

учасників обласного конкурсу «Космічні фантазії»,

які нагороджені заохочувальнимидипломами:

 

-  Полякова Дар'я Дмитрівна, учениця 3 класу Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю»Голопристанської міської ради

-  Коромислова Ніка Євгеніївна,учениця 2 класуГолопристанської спеціалізованоїшколи І-ІІІ ступенівз поглибленим вивченням предметів філологічного та природничо-математичного циклівГолопристанської міської ради;

-  Шевчук Юрій Іванович, вихованець гуртка «Художня обробка деревини» комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;

-  Шевчук Богдана Віталіївна, вихованка гуртка образотворчого мистецтва Новокаховського будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;

-  Волошина Віра Олегівна, учениця 6 класу Новокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Новокаховської міської ради;

-  Кузьміна Софія Андріївна,учениця 1 класу Новокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Новокаховської міської ради;

-       Горохова Вікторія Юріївна, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів»Бериславської районної станції юних техніків Бериславської районної ради;

-       Недопьокіна Тетяна Андріївна, учениця 4 класу Новокаїрськоїзагальноосвітньої школи І-    ІІІ ступенів Бериславського району;

-       Іщенко Вікторія Олександрівна,вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів»Бериславської районної станції юних техніків Бериславської районної ради;

-       Савенко Богдан Ігорович, вихованецьгуртка «Виготовлення сувенірів»Бериславської районної станції юних техніків Бериславської районної ради;

-  Недовізій Артем Олександрович, вихованецьгуртка «Виготовлення сувенірів»Бериславської районної станції юних техніків Бериславської районної ради;

-  Бєдарєва Наталія Ігорівна, учениця 9 класу Тягінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бериславського району;

-  Данилюк Діана Анатоліївна, учениця 2 класу Чорнобаївського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» Білозерської районної ради;

-  Ласько Іван Сергійович, учень 1 класу Чорнобаївського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» Білозерської районної ради;

-  Остапчук Ізабелла Дмитрівна, учениця 1 класу Чорнобаївського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» Білозерської районної ради;

-       Чорна Юлія Сергіївна, учениця 3 класу Понятівськоїзагальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Білозерської районної ради;

-       Дубина Анастасія Володимирівна, учениця 10 класу, вихованка гуртка «Палітра» Білозерськоїзагальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3  Білозерської районної ради;

-  Баранецька Марія Вікторівна, учениця 6 класу, виховнка гуртка «Палітра» Білозерськоїзагальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3  Білозерської районної ради;

-  Приймак Анна Володимирівна, учениця 4 класу Широкобалківськоїзагальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Білозерської районної ради;

-  Винокурова Крістіна Альбертівна,учениця 4 класу Широкобалківськоїзагальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Білозерської районної ради;

-  Ватаманюк Микола Андрійович, учень 4 класу Широкобалківськоїзагальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Білозерської районної ради;

-  Байк Софія Дмитрівна, учениця 2 класу Киселівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Білозерської районної ради;

-  Пантелей Аліна Аркадіївна, учениця 5 класу, вихованка гуртка «Майстрині» Киселівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Білозерської районної ради;

-  Височанська Яна Олександрівна, учениця 5 класу, вихованка гуртка «Майстрині» Киселівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Білозерської районної ради;

-  Куліш Дмитро Сергійович, учень 3 класу Білозерської багатопрофільної гімназії ім..О.Я.Печерського Білозерської районної ради;

-       Євдокимова Ксенія Романівна, вихованка гуртка «Авангард» Білозерського центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради;

-   Федорчук Станіслав Олександрович, вихованець гуртка «Початкове технічне моделювання» Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

-  Полянський Валентин Павлович, вихованець ракетомодельного гуртка Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

-       Бондар Софія Олексіївна, вихованка студії образотворчого мистецтва комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Великоолександрівської районної ради;

-       Качан Кирило, учень 5 класу Великолепетиської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Великолепетиської районної ради;

-       Пуляєв Андрій, учень 1 класу Великолепетиської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Великолепетиської районної ради;

-       Суша Анастасія Олександрівна, учениця 5 класу Первомаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Верхньорогачицької районної ради;

-       Куйовда Тетяна Олександрівна, вихованка гуртка «Ми малюємо світ» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Високопільської районної ради;

-       Харачих Ельвіра Маметівна, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» комунального закладу «Генічеська районна станція юних техніків» Генічеської районної ради;

-       Гурін Павло Іванович, учень 6 класу Великокардашинськоїзагальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

-       Андрієць Аліна Сергіївна, учениця 10 класу Малокопанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

-       Токало Денис Олександрович, учень 6 класу Каїрської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Горностаївського району;

-       Петрова Аріна Олександрівна, вихованка гуртка «Рукодільна карусель»комунального закладу «Районний будинок дитячої творчості Горностаївської районної ради Херсонської області»;

-       Петрова Олександра Олександрівна, вихованка гуртка «Рукодільна карусель»комунального закладу «Районний будинок дитячої творчості Горностаївської районної ради Херсонської області»;

-  Горінова Наталія, учениця Агайманської загальноосвітньої школи І-       ІІІ ступенів Іванівського району;

-       Дідківська Діана, вихованка гуртка «Храм доброго мистецтва» Центру дитячої та юнацької творчості Каланчацької селищної ради Херсонської області;

-       Кондратьєва Катерина Сергіївна, учениця 6 класу Федорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каховського району;

-       Кошкідько Софія Юріївна, учениця 3 класу, вихованка гуртка «Фантазія» Семенівського навчально-виховного комплексу Каховського району;

-       Іванів Катерина Володимирівна, учениця 8 класу Дудчанського загальноосвітнього об'єднання «дитячий садок – школа І-ІІІ ступенів-позашкільний заклад» Дудчанської сільської ради  Нововоронцовського району;

-       Матюшок Катерина Олександрівна, учениця 1 класу Володимиро-Іллінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новотроїцького району;

-       Ягодкіна Аліна Андріївна, учениця 9 класу Новотроїцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» Новотроїцької районної ради;

-       Якімченко Іван Олександрович, вихованець гуртка початкового технічного моделювання Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;

-       Богачук Іван, вихованець гуртка «Користувачі ПК» Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;

-       Усатюк Уляна Сергіївна, учениця 6 класуХерсонської гімназії № 3 Херсонської міської ради;

-       Пчелінцева Катерина Олексіївна, учениця 5 класу, вихованка гуртка «Рукоділля» Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 12 з поглибленим вивченням французької мови Херсонської міської ради;

-       Велікоднєв Антон Олегович, учень 3 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 37 ім В.Дробота Херсонської міської ради;

-       Єфимович Надія Петрівна, учениця 11 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 41 Херсонської міської ради;

-       Атамась Дар'я Дмитріївна, учениця 6 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 46 Херсонської міської ради;

-       Іванов Микита Олегович, учень 6 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 46 Херсонської міської ради;

-       Цокотун Анастасія Тимофіївна, учениця 7 класу Херсонського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу № 48 Херсонської міської ради;

-       Живець Анастасія Олександрівна, учениця 7 класу Херсонського Таврійського ліцею мистецтв Херсонської міської ради;

-       Рибка Софія Олександрівна, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво.Батік.» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

-       Покотілова Анастасія Євгеніївна, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво.Батік.» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

-       Пампуха Яна Ярославівна, вихованка гуртка «Чарівні фарби» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради;

-       Кіценко Аріна Павлівна, вихованка гуртка початкового технічного моделювання комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

-       Білоусова Катерина Андріївна, вихованка гуртка початкового технічного моделювання комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 4

до наказу комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

14.02. 2017  № 20

 

                                                     

                                                     СПИСОК

 

гуртків (студій), які нагороджені дипломами за активну участь в

обласному конкурсі учнівської молоді «Космічні фантазії»

 

-   гурток «Палітра» Білозерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів     № 3 Білозерської районної ради (керівник Адаменко Т.А.);

-  гурток «Майстрині» Киселівської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів     Білозерської районної ради (керівник Грищенко Т.І.);

-  гурток «Образотворче мистецтво» Білозерського центру творчості дітей та юнацтва Білозерської районної ради (керівник Забудська Л.П.);

-  колектив учнів 4 класу Широкобалківської загальноосвітньої школи І-    ІІІ ступенів     Білозерської районної ради (вчитель Деркач О.О.);

-  гурток «Художня обробка деревини» Бериславської районної станції юних техніків Бериславської районної ради (керівник Іллічов С.М.);

-  студія «Дизайн-асорті» Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради (керівник Лятецька Т.В.);

-  студія «Барвінок» Олешківського Центру дитячої та юнацької творчості Олешківської районної ради (керівник Білоконь О.М.);

-  гурток початкового технічного моделювання Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради (керівник Грабовський Г.В.);

-  гурток космічного моделювання та макетування Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради (керівник Сирота Ю.М.);

-  гурток декоративно прикладного мистецтва Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради (керівник Сінолуп О.В.);

-  гурток «Чарівна фарба» Херсонської гімназії № 3 Херсонської міської ради (керівник Дубина К.П.);

-  авіамодельний гурток Херсонської загальноосвітньої школи І-                 ІІІ ступенів № 44 Херсонської міської ради (керівник Лушнікова І.Ф.);

-  гурток «Образотворче мистецтво.Батік.» Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради (керівник Зенкова І.І.);

-  гурток «Фентезі» Херсонськогго Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради (керівник Дівущак Т.В.);

-  гурток «Чарівна намистина» Херсонськогго Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради (керівник Кубарова Г.М.);

-  гурток «Народна творчість» Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради (керівник Бандурська С.В.);

-  гурток «Художнього конструювання з ниток і бісеру» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради (керівник Губанова Л.М.);

-  гурток «Конструювання і  моделювання одягу» Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради (керівник Полоз А.Ю.).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Останні НОВИНИ
22.06.2018

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з авіамод

3 14 по 16 червня цього року (2018 р.) комунальним закладом «Центр ...
22.06.2018

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з радіозв

    19-21 червня цього року у місті Скадовську комунальним ...