Документи
КЗ ЦНТТУМ ХОР
Про підсумки ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських відкритих змагань учнівської м

 

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ,НАУКИТА МОЛОДІ

 

Н А К А З

 

10.07.2017 р.                                                                          № 184

 

Про підсумки ІІІ (обласного) етапу

Всеукраїнських відкритих змагань

учнівської молоді з авіамодельного,

ракетомодельного спорту та повітряних

зміїв  у 2017 році

 

Відповідно до наказу управління освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації від 01червня 2017року № 147, з метою підведення підсумків роботи спортивно-технічних гуртків областіз15 по 17червня поточного рокув місті Скадовську проведено ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських відкритих  змагань учнівської молоді з авіамодельного, ракетомодельногоспортута повітряних зміїв.

У змаганнях  взяли  участь  22 команди (73 учні) з  Білозерського, Великолепетиського, Високопільського, Генічеського,  Голопристанського,

Новотроїцького, Олешківського, Скадовського районів та міст Гола Пристань і  Херсона.

Переможцями командної першості у змаганнях стали команди:                             з авіамодельного спорту – Голопристанської районної станції юних техніків Голопристанської районної ради, з ракетомодельного спорту -  Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради, у змаганнях з повітряних зміїв -  команда Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради.

Призерами змагань стали команди авіамоделістів Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради та Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради, ракетомоделістів - Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради  та комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, у змаганнях з повітряних зміїв - команди Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради та комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

        45 учасників змагань стали призерами в особистій першості.

На підставі висновків суддівської колегії

 

 НАКАЗУЮ:

 

1.     Затвердити результати  змагань, що додаються.

2.     Комунальному закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (Рудика О.В.)  нагородити:

       2.1. Кубками та дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів команди, які зайняли                          І, ІІ,     ІІІ  місця;

        2.2. Медалями та дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів учасників, які зайняли                       І, ІІ, ІІІ  місця.

        3. Контроль  за  виконанням даного наказу покласти на заступника начальника управління – начальника відділу дошкільної, загальної середньої освіти та інспекції навчальних закладів Левенець Н.І.

 

 

Начальник управління                                                         Є.А.Криницький

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                               

                                                                               Додаток 1

                                                                               до наказу управління освіти, науки та

                                                                               молоді обласної  державної

                                                                                        адміністрації

                                                                                        від 10.07. 2017 р.   № 184

 

 

Результати

ІІІ (обласного) етапу  Всеукраїнських відкритих змагань

учнівської молоді з авіамодельного, ракетомодельного спорту

та повітряних зміїв у 2017 році

 

 

 

 

  Команда

 

Командне місце

 

 

Сума

зайнятих місць

 

Загальне місце

Авіамодель

ний спорт

Ракето

модельний спорт

Повітряні змії

1.

Комунальний заклад «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради

5

ІІІ

ІІІ

11

ІІ-ІІІ

2.

Херсонський міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді

ІІ

І

ІІ

5

І

3.

м.Гола Пристань

8

7

4

19

6

4.

Білозерський р-н

6

4

І

11

ІІ-ІІІ

5.

Великолепетиський р-н

4

7

10

21

7

6.

Високопільський р-н

7

7

10

24

10-11

7.

Генічеський р-н

8

5

10

23

8-9

8.

Голопристанський р-н

І

6

5

12

4-5

9.

Новотроїцький р-н

8

7

9

24

10-11

10.

Олешківський р-н

ІІІ

ІІ

7

12

4-5

11.

Скадовський р-н

8

7

8

23

8-9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                   Додаток 2

                                                                                до наказу управління освіти, науки

                                                                                та молоді обласної  державної

                                                                                         адміністрації

                                                                                         від 10.07. 2017 р.  № 184

 

                                                  

СПИСОК

призерів ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських відкритих змагань

учнівської молоді з авіамодельного, ракетомодельного спорту та

 повітряних зміїв у 2017 році, які нагороджені дипломами

 

Авіамодельний спорт

 

Клас моделей F-1-H(A-1)

 

Першого ступеня:

- Петрушенко Єлизавета Олександрівна, вихованка Голопристанської районної станції юних техніків Голопристанської районної ради;

 

Другого ступеня:

- Крицький Тимофій Вікторович, вихованець комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Високопільської районної ради;

 

Третього ступеня:

- Кунсков Кирило Андрійович, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради.

 

Клас моделей F-1-G

 

Першого ступеня:

- Гонтар Валерія Олександрівна, вихованка Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

 

Другого ступеня:

- Гончаров Олександр  Вікторович, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

 

Третього ступеня:

- Кушнаренко Максим Сергійович, вихованець Голопристанської районної станції юних техніків Голопристанської районної ради.

 

Клас моделей F-1-А (А-2)

 

Першого ступеня:

- Тоцький Сергій Олександрович, вихованець Голопристанської районної станції юних техніків Голопристанської районної ради;

 

 

Другого ступеня:

- Таловиря Андрій Тарасович, вихованець Великолепетиського Центру дитячої та юнацької творчості Великолепетиської районної ради.

 

Клас моделей F-1(В-2)

 

Першого ступеня:

- Кузьменко Костянтин Олександрович, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

 

Другого ступеня:

- Бойко Дмитро Валерійович, вихованець Голопристанської районної станції юних техніків Голопристанської районної ради;

 

Третього ступеня:

- Стельмах Костянтин Вікторович, вихованець Великолепетиського Центру дитячої та юнацької творчості Великолепетиської районної ради.

 

Клас моделей метальні планери

 

Першого ступеня:

- Кунсков Кирило Андрійович, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;

 

Другого ступеня:

- Жук Олексій Ігорович, вихованець Голопристанської районної станції юних техніків Голопристанської районної ради;

 

Третього ступеня:

- Терещенко Гліб  Богданович, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради.

 

Ракетомодельний спорт

 

Клас моделей S-4-А

 

Першого ступеня:

- Сіпко Єгор Анатолійович,вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

 

Другого ступеня:

-Хелстовський Георгій Євгенович, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

 

Третього ступеня:

- Бабякін Роман Романович, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

 

Клас моделей S-6-А

 

Першого ступеня:

- Гайдаєнко Юрій Михайлович, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

 

Другого ступеня:

- Репетун Віктор Юрійович, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;

 

Третього ступеня:

- Бабякін Роман Романович, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

 

Клас моделей S-9-А

 

Першого ступеня:

- Хелстовський Георгій Євгенович, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

 

Другого ступеня:

- Макаров Дмитро Дмитрович, вихованець Олешківської районної станції юних техніків Олешківської районної ради;

 

Третього ступеня:

- Сіпко Єгор Анатолійович,вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

 

Клас моделей S-7

 

Першого ступеня:

- Гайдаєнко Юрій Михайлович, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

 

Другого ступеня:

- Музика Ілля Олегович, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

 

Третього ступеня:

 - Бабякін Роман Романович, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

 

Повітряні  змії

Клас моделей плоских зміїв

 

Першого ступеня:

- Піскун Олександр Петрович, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

 

Другого ступеня:

- Мілєвський Кирило Олегович, вихованець комунального закладу                       «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

 

Третього ступеня:

- Бейко Матвій Андрійович, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради.

 

Клас моделей коробчатих зміїв

 

Першого ступеня:

- Атаманенко Сергій Валерійович, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

 

Другого ступеня:

- Робак Арсеній Володимирович, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

 

Третього ступеня:

 - Іванов Ярослав Олегович, учень 9 класу Голопристанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням предметів філологічного та природничо-математичного циклів Голопристанської міської ради.

 

Клас моделей міні- зміїв

 

Першого ступеня:

- Котрубенко Катерина Ігорівна, вихованка Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

 

Другого ступеня:

- Расулов Ярослав Миколайович, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

 

Третього ступеня:

- Букач Анжеліка Дмитрівна, вихованка комунального закладу                   «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

Клас моделей змій в польових умовах

 

Першого ступеня:

- Макаренко Микита Олегович, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

 

Другого ступеня:

- Шмирко Володимир Володимирович, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

 

 

Третього ступеня:

- Гайдученко Сергій Ігорович, вихованець комунального закладу                         «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

Клас моделей керованих зміїв

 

Першого ступеня:

- Атаманенко Сергій Валерійович, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

 

Другого ступеня:

- Робак Арсеній Володимирович, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

 

Третього ступеня:

- Гайдученко Сергій Ігорович, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

Клас моделей «повітряний бій»

 

Першого ступеня:

- Робак Арсеній Володимирович, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

 

 Другого ступеня:

-Расулов Ярослав Миколайович, вихованець Білозерської районної станції юних техніків Білозерської районної ради;

 

Третього ступеня

-Буряк Володимир Сергійович, вихованець Скадовського Центру дитячої та юнацької творчості Скадовської районної ради.

 

Клас моделей «змійковий потяг»

 

Першого ступеня:

-Іващенко Олексій Іванович, вихованець Скадовського Центру дитячої та юнацької творчості Скадовської районної ради.

 

Останні НОВИНИ
23.05.2018

Spring Papa Fest

Spring Papa Fest 19 травня комунальний заклад «Центр науково-технічної ...
23.05.2018

Засідання обласної координаційної ради з науково-технічної творчості

"УПРАВЛІННЯ ПОЗАШКІЛЬНИМ НАВЧАЛЬНИМ ЗАКЛАДОМ В УМОВАХ ...