Документи
КЗ ЦНТТУМ ХОР
підсумки обласної виставки учнівської молоді з технічної творчості

 

                                                                                                                  Україна

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Н А К А З

08.05. 2014                                      м.Херсон                                        № 42 

 

 

Про підсумки обласної

виставки учнівської молоді

з технічної творчості

 

Відповідно до плану роботи комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради у квітні- травні поточного року проведено обласну виставку цучнівської молоді з технічної творчості. На виставку подано 165 робіт  з  9 районів та міст області (Бериславський, Білозерський, Високопільський, Голопристанський, Цюрупинський, Чаплинський райони, міста Каховка, Нова Каховка, Херсон). Всього у виставці взяло участь 80 технічних гуртків шкіл і позашкільних навчальних закладів області.

Найбільше робіт подано до розділів  «Спортивно-технічне моделювання»  та «Транспортна техніка». Збільшилась кількість робіт у розділі «Сільскогосподарська техніка»  (до 20 робіт).

Майже усі роботи надані у розділах «Промислова техніка», «Сільськогосподарська техніка», «Побутова техніка», «Електронні прилади та електротехніка» мали практичну спрямованість та елементи раціоналізації.

За висновками журі більшість робіт виготовлених у гуртках Білозерської, Голопристанської та Каховської станцій юних техніків, Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради були виконані на високому якісному рівні, мали повну належно оформлену документацію.

Журі виставки відмітило 25 робіт щодо участі у Всеукраїнській виставці з науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!». Це роботи вихованців Білозерської (3),  Голопристанської (8), Каховської (7),  Новокаховської (1) станцій юних техніків, Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради (4) та комунальних закладів «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді»  Херсонської обласної ради (2).

На підставі вищезазначеного і матеріалів журі виставки

 

 НАКАЗУЮ:

 

  1. Затвердити результати обласної виставки технічної творчості (додається).

2. Нагородити дипломами комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради  І, ІІ, ІІІ ступенів призерів виставки: учнів-авторів кращих робіт та колективи гуртків, які зайняли І, ІІ, ІІІ місця (додатки 1,2).

3. Нагородити заохочувальними дипломами учнів за творчій підхід у виконанні робіт, поданих на обласну виставку (додаток 3).

4. Завідувачу відділу організаційно-масової роботи Вербині Л.В. забезпечити участь у Всеукраїнській виставці з науково-технічної творчості «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»

5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

 

В.о. директора

комунального закладу

«Центр науково-технічної творчості

учнівської молоді»

Херсонської обласної ради                                                            О.В.Рудика

Затверджено

Наказ комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчостіучнівської молоді»

Херсонської обласної ради

___________ 2014  № _______

 

Результати

обласної виставки  учнівської молоді  з технічної творчості у 2014 р.

 

№ з/п

Район

Кіл-ть експонатів

Кіл-ть гуртків

  Кіл-ть темат.розділів

Дипломи

Участь у Всеукр.

виставці

Загальна кільк. балів

Зайняте місце

 

І

 

ІІ

 

ІІІ

Заох

 

 

 

  1.  

м.Херсон

21

13

5

11

3

4

3

4

81,5

4

  1.  

 кз «ЦНТТУМ» ХОР

9

5

2

4

3

1

 

2

36

5

  1.  

м. Каховка

27

6

6

22

3

2

 

7

142

ІІ

  1.  

м. Н.Каховка

7

5

5

3

 

2

2

1

21

5

  1.  

Бериславський

4

4

3

 

2

1

1

 

7,5

8

  1.  

Білозерський

35

15

8

20

9

3

1

3

139,5

ІІІ

  1.  

В.Лепетиський

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  1.  

В.Олександрівський

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  1.  

В.Рогачицький

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  1.  

Високопільський

4

3

2

 

4

 

 

 

12

7

  1.  

Генічеський

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  1.  

Г.Пристанський

38

14

12

27

7

 

2

8

181

І

  1.  

Горностаївський

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  1.  

Іванівський

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  1.  

Каланчацький

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  1.  

Каховський

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  1.  

Нижньосірогозький

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  1.  

Нововоронцовський

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  1.  

Новотроїцький

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  1.  

Скадовський

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  1.  

Цюрупинський

6

4

4

3

 

 

1

 

15,5

6

  1.  

Чаплинський

14

11

7

5

3

4

 

 

38

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Разом

165

80

 

95

34

17

10

25

 

 

 

Подпись: № з/п	Район	Кіл-ть експонатів	Кіл-ть гуртків	  Кіл-ть темат.розділів	Дипломи	Участь у Всеукр.
виставці	Загальна кільк. балів	Зайняте місце
					
І	
ІІ	
ІІІ	Заох			
1.		м.Херсон	21	13	5	11	3	4	3	4	81,5	4
2.		 кз «ЦНТТУМ» ХОР	9	5	2	4	3	1		2	36	5
3.		м. Каховка	27	6	6	22	3	2		7	142	ІІ
4.		м. Н.Каховка	7	5	5	3		2	2	1	21	5
5.		Бериславський	4	4	3		2	1	1		7,5	8
6.		Білозерський	35	15	8	20	9	3	1	3	139,5	ІІІ
7.		В.Лепетиський										
8.		В.Олександрівський										
9.		В.Рогачицький										
10.		Високопільський	4	3	2		4				12	7
11.		Генічеський										
12.		Г.Пристанський	38	14	12	27	7		2	8	181	І
13.		Горностаївський										
14.		Іванівський										
15.		Каланчацький										
16.		Каховський										
17.		Нижньосірогозький										
18.		Нововоронцовський										
19.		Новотроїцький										
20.		Скадовський										
21.		Цюрупинський	6	4	4	3			1		15,5	6
22.		Чаплинський	14	11	7	5	3	4			38	4
											
	Разом	165	80		95	34	17	10	25

 

Завідувач  відділу

організаційно-масової роботи                                                      Л. В. Вербина

 

 

                                                                  Додаток 1

до наказу комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

08.05.  2014  № 42

 

СПИСОК

призерів обласної виставки учнівської молоді з технічної творчості,

які нагороджені дипломами

 

Першого ступеня:

 

  1. Бухарін Денис, учень 9 класу, вихованець комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  2. Кириченко Вадим,  учень 9 класу, вихованець комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  3. Майстренко Ярослав, учень 7 класу,  вихованець комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  4. Абрамов Станіслав, учень 6 класу, вихованець комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  5. Скороходов Артем, учень 6 класу, вихованець комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  6. Шуміхін Кирило, учень 9 класу, вихованець комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  7. Абрамов Денис, учень 10 класу, вихованець комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  8. Мартинов Валентин, учень 10 класу, вихованець комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  9. Тищенко Данило, учень 6 класу, вихованець комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  10. Безбородий Павло, учень 5 класу, вихованець комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  11. Воєводін Олександр, учень 6 класу, вихованець комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  12. Козлов Максим, учень 8 класу, вихованець комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  13. Бондар Данило, учень 7 класу, вихованець комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  14. Комісаров Владислав, учень 5 класу, вихованець комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  15. Срібний Валентин, учень 5 класу, вихованець комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  16. Буйний Олександр, учень 9 класу, вихованець комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  17. Кубарєв Юрій, учень 5 класу, вихованець комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  18. Телештан Ярослав, учень 6 класу, вихованець комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;

19.Єфименко Ярослав, учень 6 класу, вихованець комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;

20. П'ятигорець Олексій, учень 8 класу, вихованець комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;

21. Кумінов Микита, учень 5 класу, вихованець комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;

22. Панюшкін Олександр, вихованець Новокаховської міської станції юних техніків;

23. Тітова Ольга, вихованка Новокаховської міської станції юних техніків;

24. Баранов Артур, учень 10 класу, вихованець Білозерської районної станції юних техніків;

25. Демчук Владислав, учень 3 класу, вихованець Білозерської районної станції юних техніків;

26. Джижевський Валентин, учень 8 класу, вихованець Білозерської районної станції юних техніків;

27. Джижевський Владислав, учень 10 класу, вихованець Білозерської районної станції юних техніків;

28. Маліцький Павло, учень 7 класу, вихованець Білозерської районної станції юних техніків;

29. Свиридов Владислав, учень 8 класу, вихованець Білозерської районної станції юних техніків;

30. Римаренко Андрій, учень 7 класу, вихованець Білозерської районної станції юних техніків;

31. Криворучко Богдан, учень 4 класу, вихованець Білозерської районної станції юних техніків;

32. Дармоян Михайло, учень 9 класу, вихованець Білозерської районної станції юних техніків;

33. Єгоров Костянтин, учень 5 класу, вихованець Білозерської районної станції юних техніків;

34. Прищенко Антон, учень 9 класу, вихованець Білозерської районної станції юних техніків;

35. Атаманенко Сергій, учень 8 класу, вихованець Білозерської районної станції юних техніків;

36. Дубовалов Костянтин, учень 10 класу, вихованець Білозерської районної станції юних техніків;

37. Іванова Марина, учениця 9 класу, вихованка Білозерської районної станції юних техніків;

38. Волошинський Петро, учень 11 класу Білозерської багатопрофільної гімназії Білозерської районної ради;

39. Расулов Сергій, вихованець Білозерської районної станції юних техніків;

40. Стеренок Олексій, учень 5 класу, вихованець Білозерської районної станції юних техніків;

41. Глуздаков Іван, учень 10 класу, вихованець Білозерської районної станції юних техніків;

42. Глуздаков Олександр, учень 5 класу, вихованець Білозерської районної станції юних техніків;

43. Нікітін Олексій, учень 9 класу, вихованець Голопристанської районної станції юних техніків;

44. Регеда Дмитро, учень 9 класу, вихованець Голопристанської районної станції юних техніків;

45. Рижих Олексій, учень 9 класу, вихованець Голопристанської районної станції юних техніків;

46. Горячко Дмитро, учень 11 класу, вихованець Голопристанської районної станції юних техніків;

47. Острікова Віолетта, учениця 8 класу, вихованка Голопристанської районної станції юних техніків;

48. Стецюк Микола, учень 8 класу Новозбур'ївської загальноосвітньої школи № 1 Голопристанського району;

49. Невдаха Сергій, учень 8 класу Новозбур'ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Голопристанського району;

50. Власенко Максим, учень 8 класу Новозбур'ївської загальноосвітньої школи № 1 Голопристанського району;

51. Пантак Микола, учень 5 класу, вихованець Голопристанської районної станції юних техніків;

52. Маханько Владислав, учень 6 класу, вихованець Голопристанської районної станції юних техніків;

53. Плешко Василь, учень 6 класу, вихованець Голопристанської районної станції юних техніків;

54. Новицький Дмитро, учень 5 класу, вихованець Голопристанської районної станції юних техніків;

55. Тригубчук Максим, учень 11 класу, вихованець Голопристанської районної станції юних техніків;

56. Гнатюк Михайло, учень 11 класу, вихованець Голопристанської районної станції юних техніків;

57. Кравченко Олександр, учень 11 класу, вихованець Голопристанської районної станції юних техніків;

58. Курган Богуслав, учень 6 класу, вихованець Голопристанської районної станції юних техніків;

59. Саламаха Руслан, учень 5 класу, вихованець Голопристанської районної станції юних техніків;

60. Марухненко Ілля, учень 5 класу, вихованець Голопристанської районної станції юних техніків;

61. Ващук Олексій, учень 8 класу Круглоозерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

62. Власенко Василь, учень 8 класу Малокардашинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Голопристанського району;

63. Жук Олексій, учень 7 класу, вихованець Голопристанської районної станції юних техніків;

64. Молочко Іван, учень 4 класу, вихованець Голопристанської районної станції юних техніків;

65. Дуран Олександр, учень 7 класу, вихованець Голопристанської районної станції юних техніків;

66. Літвінов Роман, учень 3 класу Новозбур'ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Голопристанського району;

67. Погорілий Данило, учень 4 класу, вихованець Голопристанської районної станції юних техніків;

68. Бельмега Данило, учень 7 класу, вихованець Голопристанської районної станції юних техніків;

69. Карєв Олександр, учень 8 класу Круглоозерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;

70. Ястрєбов Ігор, учень 8 класу, вихованець Голопристанської районної станції юних техніків;

71. Мусатов Ярослав, учень 4 класу, вихованець Голопристанської районної станції юних техніків;

72. Філенко Антон, учень 9 класу, вихованець Цюрупинської районної станції юних техніків;

73. Ковбаса Володимир, учень 9 класу, вихованець Цюрупинської районної станції юних техніків;

74. Вискубенко Дмитро, учень 8 класу, вихованець Цюрупинської районної станції юних техніків;

75. Гордійчук Микола, учень 9 класу, вихованець Цюрупинської районної станції юних техніків;

76. Товарницький Роман, учень 8 класу, вихованець Цюрупинської районної станції юних техніків

77. Зленко Максим, учень 8 класу, вихованець комунального закладу «Чаплинська районна станція юних техніків» Чаплинської районної ради;

78. Чекеренда Владислав, учень 8 класу, вихованець комунального закладу «Чаплинська районна станція юних техніків» Чаплинської районної ради;

79. Овсянюк Дмитро, учень 8 класу, вихованець комунального закладу «Чаплинська районна станція юних техніків» Чаплинської районної ради;

80. Решетняк Тетяна, учениця 3 класу Шевченківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чаплинського району;

81. Бігун Дмитро, учень 4 класу Шевченківської загальноосвітньої школи     І-ІІІ ступенів Чаплинського району;

82. Котовська Анна, учениця 2 класу, вихованка комунального закладу «Чаплинська районна станція юних техніків» Чаплинської районної ради;

83. Накашидзе Валентина, учениця 6 класу, вихованка комунального закладу «Чаплинська районна станція юних техніків» Чаплинської районної ради;

84. Кушнір Віталій, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

85. Наговіцин Олександр, учень 9 класу,  вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

86. Бакеренков Андрій, учень 8 класу,  вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

87. Волчевський Сергій, учень 11 класу,  вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

88. Стафікапуло Дмитро, учень 10 класу,  вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

89. Кроточенко Євген, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

90. Толмачов Іван, учень 6 класу,  вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

91. Мєшков Василь, учень 9 класу,  вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

92. Кравченко Світлана, учениця 4 класу,  вихованка Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

93. Нижеголенко Олександр, учень 11 класу Херсонського фізико-технічного ліцею при ХНТУ та ДНУ Херсонської міської ради, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

94. Мельниченко Антон, учень 10 класу Херсонського фізико-технічного ліцею при ХНТУ та ДНУ Херсонської міської ради, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

95. Будник Максим, учень 5 класу, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

96. Свірідов Владислав, учень 7 класу, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

97. Воронов Олег, учень 5 класу, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

98. Лущай Юрій, учень 6 класу, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

99. Сенчишен Денис, учень 10 класу, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

100. Саприкін Сергій,  учень 6 класу, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

Другого ступеня:

 

  1. Ніколюк Марк, учень 7 класу, вихованець комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  2. Грібко Андрій, учень 9 класу, вихованець комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;
  3. Матвієнко Дмитро, вихованець комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;

4.Кирик Іван, учень 5 класу Бериславської загальноосвітньої школи     І-ІІІ ступенів № 1 Бериславської районної ради;

5.Коробченко Денис, учень 6 класу Бериславської загальноосвітньої школи     І-ІІІ ступенів № 3 Бериславської районної ради;

6. Степурський Данило, учень 9 класу, вихованець Білозерської районної станції юних техніків;

7. Рибачук Олексій, учень 7 класу, вихованець Білозерської районної станції юних техніків;

8. Недогризюк Андрій, учень 9 класу, вихованець Білозерської районної станції юних техніків;

9. Трускавецький Денис, учень 8 класу, вихованець Білозерської районної станції юних техніків;

10. Вільчинський Олександр, учень 7 класу, вихованець Білозерської районної станції юних техніків;

11. Лукашов Павло, учень 4 класу, вихованець Білозерської районної станції юних техніків;

12. Чумаченко Юрій, учень 4 класу, вихованець Білозерської районної станції юних техніків;

13. Баликін Сергій, учень 9 класу, вихованець Білозерської районної станції юних техніків;

14. Абросімов Микита, учень 9 класу, вихованець Білозерської районної станції юних техніків;

15. Єгоров Костянтин, учень 5 класу, вихованець Білозерської районної станції юних техніків;

16. Логунов Дмитро, учень 5 класу, вихованець Білозерської районної станції юних техніків;

17. Чорноус Владислав, учень 5 класу, вихованець комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Високопільської районної ради;

18. Єфремов Євген, учень 2 класу, вихованець комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Високопільської районної ради;

19. Щетина Олександр, учень 6 класу, вихованець комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Високопільської районної ради;

20. Ланевич Артем, учень 8 класу, вихованець комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Високопільської районної ради;

21. Кошик Дмитро, учень 8 класу, вихованець Голопристанської районної станції юних техніків;

22. Подоляк Віктор, учень 9 класу, вихованець Голопристанської районної станції юних техніків;

23. Михайленко Владислав, учень 8 класу Новозбур'ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Голопристанської районної ради;

24. Шахов Микола, учень 7 класу, вихованець Голопристанської районної станції юних техніків;

25. Салогуб Ярослав, учень 7 класу Таврійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Голопристанської районної ради;

26. Жук Олексій, учень 7 класу, вихованець Голопристанської районної станції юних техніків;

27. Дегтярьов Денис, учень 5 класу, вихованець Голопристанської районної станції юних техніків;

28. Несін Владислав, учень 11 класу Червонополянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чаплинського району;

29. Полідвор Віктор, учень 5 класу, вихованець комунального закладу «Чаплинська районна станція юних техніків» Чаплинської районної ради;

30. Онопрієнко Владислав, учень 10 класу, вихованець комунального закладу «Чаплинська районна станція юних техніків» Чаплинської районної ради;

31. Литвиненко Віктор, учень 10 класу, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

32. Івонінський Олександр, учень 6 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 46 Херсонської міської ради;

33. Рижко Андрій, учень 6 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 46 Херсонської міської ради;

34. Никифоренко Євгеній, учень 7 класу Херсонської спеціалізованної школи І-ІІІ ступенів № 52 Херсонської міської ради;

35. Фостик Петро,  учень 7 класу, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

36. Вайсблат Олександр, учень 7 класу, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;

37. Сургаєв Артем,  учень 7 класу, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

   

Третього ступеня:

 

  1. Устинов Володимир, учень 6 класу, вихованець комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;

2.Строконь Артем, учень 6 класу, вихованець комунального закладу «Станція юних техніків» Каховської міської ради;

3. Калугіна Анастасія, учениця 11 класу Новокаховського техніко-економічного ліцею;

4. Подольська Валерія, учениця 6 класу, вихованка Новокаховської міської станції юних техніків;

5. Гумен Михайло, учень 10 класу, вихованець Бериславської районної станції юних техніків;

6. Чепеляк Анатолій, учень 10 класу, вихованець Бериславської районної станції юних техніків;

7. Корнієнко Олександр, учень 9 класу Станіславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району;

8. Радіонов Віктор, учень 11 класу, вихованець Білозерської районної станції юних техніків;

9. Курносик Роман, учень 9 класу, вихованець Білозерської районної станції юних техніків;

10. Дрозд Антон, учень 4 класу Чаплинської спеціалізованої школи               І-ІІІ ступенів № 1 Чаплинської районної  ради;

11. Сидоренко Дмитро, учень 3 класу навчально-виховного комплексу «Чаплинська школа-гімназія» Чаплинської районної ради;

12. Онопрієнко Владислав, учень 10 класу, вихованець комунального закладу «Чаплинська районна станція юних техніків» Чаплинської районної ради;

13. Лозинський Леонід, учень 8 класу, вихованець комунального закладу «Чаплинська районна станція юних техніків» Чаплинської районної ради;

14. Робак Арсеній, учень 8 класу, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

15. Христенко Сергій, учень 9 класу Комишанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 26 Херсонської міської ради;

16. Сафонов Андрій, учень 7 класу Херсонської загальноосвітньої школи      І-ІІІ ступенів № 28 Херсонської міської ради;

17. Поляков Антон, учень 7 класу Херсонської загальноосвітньої школи      І-ІІІ ступенів № 28 Херсонської міської ради;

18. Васильєв Кирило, учень 9 класу, вихованець комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 3

до наказу комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

08. 05. 2014  № 42

 

 

 

СПИСОК

учасників обласної виставки учнівської молоді з технічної творчості,

які нагороджені заохочувальними дипломами

 

 

  1. Гребіник Артем,  вихованець Новокаховської міської станції юних техніків;
  2. Кушпіль Володимир, учень 9 класу Новокаховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Новокаховської міської ради;
  3. Кохановський  Павло учень 11 класу, вихованець Бериславської районної станції юних техніків;
  4. Овчінніков Богдан, учень 10 класу Токарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району;
  5. Міщенко Сергій,  учень 9 класу, вихованець Голопристанської районної станції юних техніків;
  6. Лень Артем, учень 7 класу Збур'ївської загальноосвітньої школи              І-ІІІ ступенів Голопристанського району;
  7. Мамедов Махсум, учень 7 класу Збур'ївської загальноосвітньої школи              І-ІІІ ступенів Голопристанського району;
  8. Щелкина Катерина, учениця 8 класу, вихованка Цюрупинської районної станції юних техніків;

9.Посилін В'ячеслав, учень 5 класу, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради;

10. Поляков Антон, учень 9 класу Херсонської загальноосвітньої школи             І-ІІІ ступенів № 36 Херсонської міської ради.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 2

до наказу комунального закладу

«Центр науково-технічної

творчості учнівської молоді»

Херсонської обласної ради

08. 05. 2014  № 42

 

 

 

СПИСОК

колективів технічних гуртків,

призерів обласної виставки учнівської молоді з технічної творчості,

які нагороджені дипломами

 

Першого ступеня:

  • колектив гуртка ракетомоделювання комунального закладу  «Станція юних техніків» Каховської міської ради (керівник Матвієнко С.П.);
  • колектив гуртка «Стендові моделі вітрильних кораблів і суден» Новокаховської міської станції юних техніків (керівник Коваленко М.М.);
  • колектив гуртка транспортного моделювання Білозерської районної станції юних техніків (керівник Скакун О.І.);
Останні НОВИНИ
22.06.2018

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з авіамод

3 14 по 16 червня цього року (2018 р.) комунальним закладом «Центр ...
22.06.2018

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з радіозв

    19-21 червня цього року у місті Скадовську комунальним ...