Документи
Методична скриня
Таблиця рейтингу участі районів, міст Херсонської області в обласних масових зах

Таблиця

рейтингу участі районів,міст Херсонської області в обласних масових заходах з художньо-технічного

 та декоративно-ужиткового напрямків у 2015 році.

 

Район

Виставка ДПМ

Конкурси заочні

Загальна кількість місць

Додаткові бали за участь у Веукр. заходах

Загальна кількість балів

Зайняте місце

 

Космічні фантазії

 

 

Фотокон. «Моя Україно»

Фотокон. «Пам'ять»

 

І

ІІ

ІІІ

Бали

за участь

Виставки

Конкурси

1

Херсон

І-65, ІІ-22, ІІІ-19

І-22 , ІІ-21 , ІІІ-11

І-5 , ІІ-3 , ІІІ-4

І-4 , ІІ-4

96

50

34

 

3,2,3,2,3,1,1,2

1,3

742

І

2

КЗ  «ЦНТТУМ»

1,1,2,3,3

І-2 , ІІ-2 , ІІІ-6

-

-

4

3

8

 

 

 

37

10

3.

м.Гола  Пристань

І-4, ІІ-2, ІІІ-4

-

-

-

4

2

4

 

 

 

30

11

4

м.Каховка

І-4, ІІІ-1

І-2 , ІІ-4 , ІІІ-4

-

-

6

4

5

 

1

 

57

8

5

м.Нова Каховка

І-3, ІІ-7, ІІІ--12

І-5 , ІІ-3 , ІІІ-4

І-3 , ІІ-2 , ІІІ-3

2,3,3

11

13

21

 

 

 

115

5

6

Бериславський

І-1 , ІІ-5 , ІІІ-7

І-3 , ІІ-7 , ІІІ-7

2,3,3,3

2

4

14

17

 

 

 

79

6

7

Білозерський

І-7 , ІІ-8 , ІІІ-9

І-7 , ІІ-10 , ІІІ-14

І-3 , ІІ-7 , ІІІ-10

-

17

25

33

 

 

Уч.

196

ІІ

8

В.Лепетиський

І-2 , ІІ-2 , ІІІ-4

3,3

-

-

2

2

6

 

 

 

22

14-15

9

В.Олександрівський

І-2 , ІІ-2 , ІІІ-1

1,2

3,3

-

3

3

3

 

 

 

27

12

10

В.Рогачицький

ІІІ-3

1,3,3

3,3,3

1,2,3

2

1

9

 

 

 

22

14-15

11

Високопільський

ІІ- 1

-

-

-

-

1

-

 

 

 

3

19

12

Генічеський

ІІІ-1

Уч.

1,1,3,3,3

Уч.

2

-

4

1

 

 

15

17-18

13

Г.Пристанський

І-6 , ІІ-3 , ІІІ-4

І-6 , ІІ-4 , ІІІ-8

І-1 , ІІ-1 , ІІІ-16

І-4 , ІІІ-1

17

8

29

 

Уч.

 

141

4

14

Горностаївський

ІІ-2 , ІІІ-1

1,2,2,3

ІІ-2, ІІІ-5

2

1

7

7

 

 

 

33

10

15

Іванівський

-

2

ІІ-2, ІІІ-6

-

-

3

6

 

 

 

15

17-18

16

Каланчацький

І-5 , ІІ-4 , ІІІ-5

-

2,3

3

5

5

7

 

 

 

47

9

17

Каховський

І-13 , ІІ-3 , ІІІ-4

2,2,3,3

2,3,3,3,3

І-2 , ІІ-3 , ІІІ-2

15

9

12

 

2,1,1,1

 

152

ІІІ

18

Н.Сірогозький

 

-

-

-

-

-

-

 

 

 

-

-

19

Н.Воронцовський

ІІІ-1

-

І-1 , ІІ-3 , ІІІ-2

-

1

3

3

 

 

 

17

16

20

Н.Троїцький

ІІІ-1

2,3,3

І-1 , ІІ-2 , ІІІ-2

2,2

1

5

5

 

 

 

25

13

21

Скадовський

ІІІ-2

-

-

-

-

-

2

 

 

 

2

20

22

Цюрупинський

І-16 , ІІ-8 , ІІІ-5

І-6 , ІІ-13 , ІІІ-8

І-2 , ІІ-4 , ІІІ-5

2,3

24

26

19

 

 

 

217

І

23

Чаплинський

І-3 , ІІ-4 , ІІІ-4

І-7 , ІІІ-5

-

-

10

4

9

 

 

 

71

7

 

Останні НОВИНИ
04.04.2018

Cемінар-практикум суддів судномодельного спорту

27 березня 2018 року на базі Центру відбувся семінар-практикум ...
04.04.2018

Cемінар-практикум керівників гуртків авіамоделювання.

28 березня 2018 рокуна базі Центру відбувся семінар-практикум ...